>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WNBA 2014

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Washington Mystics - New York Liberty 2 -&gt; 2,55 -&gt; Bet365

Tutaj nie trzeba dużo pisać. Value przeogromne wg mnie, i nawet jak nie wejdzie to warto w to wchodzić, bo wg mnie kursy powinny być min równe. Myślałem, gdy zobaczyłem ten kurs, że są jakieś osłabienia, wchodzę na covers.com, a tam cisza. Washington nie prezentuje nic konkretnego, pod koszem dzisiaj mega trudno, Langhorne vs Tina Charles. Mystics mocne są właśnie pod koszem a dzisiaj to będzie wyjątkowo trudne. New York Liberty co prawda ma kłopoty, może nie gra jeszcze tego co kibice sobie marzą ale 2,55 na mecz z Mystics? Chyba ktoś oszalał. New York Liberty moim zdaniem po pozyskaniu Tiny Charles zyskał bardzo wiele. Nie dość, że top3 center ligi w obronie, to jeszcze jest świetna w ataku, do tego dochodzi ciekawa Cruz, Cappie Pondexter dostała więcej wolnego miejsca, oraz spadł z niej ciężar zdobywania pkt dzięki przyjściu Tiny. Według mnie Liberty to zespół dużo lepszy. Przyjemny kurs i warty zagrania wg mnie. Jeśli dzisiaj zdominują goście tablice to o wynik meczu jestem spokojny. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 195

kosmos111

Użytkownik
Langhorne się do Seattle przeniosła. W stolicy pod koszem gra teraz Vaughn i młodziutka Meesseman, przyszłość belgijskiej kadry + z ławki wchodzi wybrana w tegorocznym drafcie Dolson z UConn.
Co do typu to nie da się ukryć, że kursik ciekawy, choć forma ekip jeszcze nie ustabilizowana.
 
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
Widze, ze dzial umarl, Rambo nie zniechecaj sie i wrzucaj typy dalej. Kazda seria ma swoj koniec, czy ta dobra czy ta zla. Bardzo fajne mecze dzisiaj w nocy, dlatego cos naskrobie, nie bedzie to typowa analiza, na podstawie kontuzji itd, lecz moich wlasnych obserwacji ???? Jedziemy.
PHX Mercury - TUL Shock -----&gt; over 163.5 -----&gt; 1.9 -------&gt; ✅✅✅bet365
Mlodziutki, zespol z Tulsy podejmuje PHX. Kilka dni temu, przed wlasna publicznoscia wygraly zawodniczki z Arizony 100-78. Dzisiaj czas na rewanz, chociaz nie wydaje mi sie, aby gospodynie zdolaly wygrac to spotkanie. Pytanie dlaczego nie ide w handi, tylko w over? Dlatego, ze PHX ma bardzo mocna ofensywe, a mlodziez z Tulsy bardzo lubi porzucac za 3pkt. Jezeli zostanie zachowana przyzwoita skutecznosc, nie ma co sie martwic o tempo meczu i pkt na tablicy.
LA Sparks - CHI Sky ------&gt; CHI -3⛔⛔⛔, over153.5 ✅✅✅-------&gt; 1.9 -------&gt; bet365
Historia spotkan mowi jasno, kto ma parkiet, ten wygrywa. Lider konferencji wschodnie, druzyna z Chicago podejmie u siebie, &quot;szparki&quot; z LA, ktore w tym sezonie zdecydowanie ponizej oczekiwan. Sparks sa po dwoch porazkach, z czego jedna wszyscy doskonale pamietamy, a mianowicie mecz z Mystics, ktory obnazyl wszystkie slabosci dziewczyn z Miasta Aniolow. CHI tylko porazka z bardzo mocna MIN Lynx, reszte druzyn odprawialy minimum 10 pkt przewaga. Co do overka, SKY bardzo mocne u siebie i kreci bardzo solidne wyniki, a ze przyjezdne tez potrafia rzucac, duzo wjazdow pod kosz, to licze na ciekawy spektakl z duza iloscia punktow.
Jeszcze na sucho, warty pogrania over 77 MIN Lynx. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 1

nokoma

Użytkownik
Washington Mystics - Phoenix Mercury (4-0) 2 +++++
1.9
Betsson
W nocy z wtorku na środę dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy zawodniczkami ze stolicy i z Phoenix. Moim skromnym zdaniem pewne zwycięstwo powinna odnieść drużyna gości. Historia spotkań obu drużyn również przemawia na ich korzyść. W tym sezonie drużyna ze stolicy na 8 rozegranych meczy wygrała 4 oraz 4 przegrała. natomiast dziewczyny z Phoenix wygrały 5 spotkań na 7 rozegranych. W drużynie gości występują takie gwiazdy damskiej koszykówki jak Bonner , Dupre , Griner , Philips oraz jedna z najlepszych koszykarek świata Diana Taurasi ( to taki Lebron James lub Kevin Durant). W tym sezonie występuje również jedna z najlepszych koszykarek polskich Ewelina Kobryn jednak ma niewiele okazji do gry. W drużynie gospodyń również są dobre zawodniczki takie jak Vaughn , Latta czy Lawson. Podsumowując uważam że zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie zespół z Arizony ponieważ mają lepsze zawodniczki , bardziej doświadczone, grają koszykówkę bardzo ofensywną i jak mają wygrać to przewaga 5 pkt jest spokojnie w ich zasięgu. Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 1

nokoma

Użytkownik
Minnesota Lynx - Phoenix Mercury over 163.5 pkt
1.90
Betsson
Analiza będzie krótka ale treściwa. Grają dwie bardzo ofensywne drużyny nastawione na szybką grę. Gospodynie mają w składzie takie gwiazdy jak Whalen , Augustus , Moore czy McCarville natomiast zespół z Arizony posiada m.in. Dupree , Bonner , Griner , Phillips oraz jedną z najlepszych koszykarek w historii WNBA Diane Taurasi. Uważam że obie drużyny zdobędą dzisiaj spokojnie ponad 80 pkt. Pozdrawiam
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
New York Liberty
: Tulsa Shock

Liberty / 1.66 / Bet365 ✅
Najgorszy bilans w lidze to na pewno hańba dla drużyny z Nowego Yorku. W MSG prezentują się przyzwoicie bo bilans 4-4 nie przynosi wielkiego wstydu. Liberty wygrały swój poprzedni mecz i same mogą mieć do siebie pretensje, ponieważ nerwowa końcówka na pewno kosztowała je wiele zdrowia. Roztrwoniona przewaga jaką miały pokazuje jakie braki w defensywie ma ten team. Gwiazdy drużyny prezentują się bardzo różnie. Cappie Pondexter która jest bardzo dobrą koszykarką notuje najgorsze w karierze 14.6 PPG. Do tego w meczu z Chicago 1 raz w karierze nie zdobyła punktów. Tina Charles która jest świetną zawodniczą prezentuje przyzwoitą formę i jej koleżanki zawsze mogą na nią liczyć. Po drugiej stronie parkietu mamy zawodniczki Tulsa Shock, które mają jedną prawdziwą gwiazdę. Skylar Diggins której grę oglądam zawsze z wielką chęcia. Ma wielki luz w grze, spokojnie wbija się w pomalowane. Ostatnio notowała 31.3 PPG w 3 spotkaniach na skuteczności prawie 50%. Jednak w meczu z Phoenix zagrała przeciętnie. 2 na 17 z gry, ale 12 na 13 z linii. Tulsa to drużyna która gra bardzo ofensywnie, chociaż tracą również bardzo dużo punktów.
Liberty wygrały ostatnie 7 spotkań z Tulsą na swoim parkiecie, a ich ostatnia porażka to 14 września 2008, gdy organizacja Shock znajdowała się w Mo Town. Celuje tu w wygraną NYL. Chociaż mają słaby bilans to ich gra nie wygląda tak źle. Tulsa mimo porażki 77:80 z Mercury wyglądała przeciętnie. Bardzo dobra 1 połowa, a 3 i 4 kwarta to słaba gra. Większość pkt zdobywana była z rzutów osobistych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Seattle Storm - Los Angeles Sparks 2 -&gt; 1,81 -&gt; Marathonbet ✅✅✅ 56 - 70 Sparks

Dawno mnie tutaj nie było, ale wracam z mocnym uderzeniem i oby typ się powiódł bo w mojej opinii jest to solidny bet. Wiadomo czym się sugerują buki, Sparks zawodzi na całej linii, to nie ulega wątpliwości, zaledwie 5 wygranych w 15 meczach i ostatnie miejsce kwalifikujące się do PO to nie jest pozycja dla klubu z LA. Parker, Ogwumike, Harding czy Toliver, zawodniczki znane nie od dziś. Nie ma co ukrywać, liczę tu na przebudzenie, bo wreszcie trzeba zacząc wygrywać. Co można powiedzieć o ekipie gospodarzy? Liderki ekipy niewątpliwie jest Sue Bird, 3 krotna złota medalistka z drużyną USA. Mocnym elementem Seattle są rzuty z dystansu, ale jak to nie wchodzi zaczynają się schody. Bird bardzo sprytnie często potrafi opóźnić grę. Jak dla mnie nie można nie skorzystać z kursu na Sparks. Moim zdaniem różnica klas znacząca. W tym sezonie H2h to bilans 2-0 dla Sparks. Do 3 razy sztuka? Dzisiaj wszystko na to wskazuje. Ja jeszcze sobie gram -10 w Bet365 po 4@ lekko, nie wykluczam tutaj totalnej rozpierduchy ze strony Sparks, ale główny bet to Sparks win po 1,81 w Maratonie. Pozdrawiam.


Los Angeles Sparks 1,81@ 6/10✅ 56 - 70 Sparks win
Los Angeles Sparks -10 4,00@ 1/10✅ 56 - 70 Sparks win
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
San Antonio Silver Stars - Tulsa Shock over 160 -&gt; 1,72 -&gt; Bet365 ✅ 95 - 93 SAS

Na dzisiaj wybrałem trochę niższą linię w Bet365 na over 160 w spotkaniu pomiędzy miejscowymi Stars a ekipą Tulsy. Jak na kobiety to linia wysoka ale obie ekipy mają kim straszyć w ataku, są bardzo kiepskie w obronie, i lubią szybko ofensywny basket, za 3 też potrafią rzucać, nawet środkowa Stars Adams potrafi odpalić trójeczkę. Poza tym jest Hammon, która teraz odpowiada bardziej jako doświadczony lider niż główna punktująca ekipy, jest McBride która potrafi serią trafiać za 3, jest szalona Robinson która też potrafi się szybko wkręcić pod kosz czy rzucić z pół dystansu. W ekipie Tulsy dalej panuje wesoły basket, mają fajne zawodniczki ofensywne ale nie mają kim bronić. Ostatnie miejsce na Zachodzie i 6 wygranych na 23 spotkania szału nie robi. Jest Diggins która uchodzi za wielki talent i widać że dziewczyna ma ogromny potencjał. Na deskach dobrze walczy Paris która zawsze tam się odnajduje pod koszem rywalek i zdobywa łatwe pkt, bądź staje na linii. Linia jak dla mnie spokojnie do ogarnięcia i ja taką łykam. Polecam. Powodzenia. Rambo


Jak ktoś chce to do dubla może dołożyć spokojnie wygraną Mercury. Kursy dupy nie urywają ale 1,31 to zawsze coś, a grają kapitalny basket, aż miło je się ogląda. Nowa trenerka naprawdę widać że je sensownie poukładała, i teraz każda wie co ma robić na parkiecie. Handi też nie duże -5,5 moim zdaniem do gry. Jeden minus to to że mają streaka już 12W.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Nie miałem czasu wcześniej napisać coś w dziale, także robię to teraz. Dzisiaj w nocy 2 mecze i w sumie to bardzo zdziwiły mnie kursy wystawione przed oddsmakerów. Zarówno Liberty jak i Sparks grają B2b, ale mimo wszystko nie stawiałbym ich na straconej pozycji. Liberty powoli odzyskuje blask i formę prezentują coraz wyższą. Przede wszystkim Tina Charles, którą zawsze chętnie oglądam, bo jest ona nadal TOP3 ligi na swojej pozycji, mimo że ten sezon zaczęła bardzo słabo. Kapitalny występ minionej nocy w Staples Center, zdobycie 31 pkt i w głównej mierze dzięki niej Liberty wygrało ze Sparks on road. Tina trafiła 12/22 rzuty oraz zebrała 15 piłek. Ktoś może powiedzieć, że jak na środkową wynik taki sobie jeśli chodzi o % celnych rzutów. Ale Charles, to center wszechstronny center i nie rzuca ona spod kosza czy po zbiórkach na atakowanej desce. Cappie Pondexter też w końcu zagrała na miarę swoich możliwości. Co można powiedzieć o ekipie Seattle? 5/10 wygranych u siebie, ekipa mocna, ale jak im 3 nie siadają to jest lipa. Bird sprytnie spowalnia grę, potrafi zagrać nadal kapitalnie, ale potrafi zaliczać słabe występy. Póki co to Seattle jeśli gra z ekipą która ma mocny frontcourt to przegrywa jeśli chodzi o home games. Tak było ze Sparks, Sun czy Mercury. Jak dla mnie 50/50 mecz a nawet Liberty lekkim faworytem więc stad moja propozycja:


New York Liberty win 2,60 B365


Bardzo ciekawy mecz dzisiaj gdzie Sparks po nocnej porażce zmierzą się z Phoenix Mercury które od 13 spotkań jest niepokonane i pewnie prowadzi w Konferencji Zachodniej z 86% wskaźnikiem zwycięstw. Sparks tak jak wczoraj wspomniałem w HP, nie pokazuje kompletnie swoich możliwości i zajmuje ostatnie gwarantuje miejsce w PO. Team z LA ma przebłyski, jednak to wciąż nie ta sama ekipa co w tamtym roku. Ja jednak nie skłaniam się dzisiaj ku przyjezdnym. Absolutnie, nie jest to fakt że nie doceniam przeciwnika. Phoenix jest w tej chwili najlepsza oraz grającą najładniejszy basket dla oka, ale znalazłem u ruskich fajny handicap na gospodarzy i wydaje się to być rozsądnym posunięciem. Candace Parker wczoraj odpoczywała(problemy z kolanem), dzisiaj jej występ jest prawdopodobny, lecz 100% nie ma, ale uważam, że mecz jest o tyle prestiżowy i o tyle ważny jeśli chodzi o tabelę że Candace zagra. Uważam, że w tym meczu może być &#39;&#39;close game&#39;&#39;, a poza tym kto ma skończyć serię 13 streak Phoenix jak nie ekipa ze Staples. Ode mnie taki typ:


Los Angeles Sparks +7 -&gt; 1,80 -&gt; Marathonbet
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Uważajcie z tymi under/over w WNBA na firmę sportingbet.
Czy post do kasacji, czy pozostawić, bo komuś może się przydać - pozostawiam do oceny moda.
Jakiś miesiąc temu zagrałem w na over w jednym z meczów - wynik 59-59 i weszło po dogrywce. Sportingbet rozliczył jak przegrana, bo - cytuję support - &quot;liczy się regulaminowy czas gry&quot;.
Wczoraj miałem under 162,5 w meczu Seattle. I w rozliczeniu widzę że też przegrana. Było 75-75.
Albo rozliczają jak chcą, albo z miesiąca na miesiąc zmieniają sobie zasady. Nie wiadomo co gorsze :|
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
zmienili zasady..miałeś pecha - gdy zagrałeś over, akurat obowiązywał stary regulamin koszykówki usa regulaminowego czasu bez dogrywki. Od jakiegos czasu już liczą z dogrywką. Kiedyś SB był niezłym bukiem z ujowymi kursami, nie było problemu z wypłatami etc. Nie wiem jak teraz.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
zmienili zasady..miałeś pecha - gdy zagrałeś over, akurat obowiązywał stary regulamin koszykówki usa regulaminowego czasu bez dogrywki. Od jakiegos czasu już liczą z dogrywką. Kiedyś SB był niezłym bukiem z ujowymi kursami, nie było problemu z wypłatami etc. Nie wiem jak teraz.
Dzięki za wyjaśnienie. Zapewne było tak jak piszesz. Tak czy siak, uważam, że nie zmienia się zasad w środku sezonu. I w dodatku bez informacji dla graczy. Za takie akcje ???? i raczej nie przysporzą sobie tym uznania klientów.
BTW, pamiętam, że we wcześniejszej wersji ich regulaminu (obowiązującej do 30 czerwca) był podział: coś liczyło się z dogrywką, coś bez. Teraz wychodzi na to, że z dogrywką liczyli tylko ligi w Europie, w USA nie (bo na to ostatnie mam dowód w postaci rozliczenia zakładu). Support zbywa i nie chce podesłać starszej wersji. Kto to wymyślił i jaki był w tym sens?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom