>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wokół Biało-Czerwonych

uniquebartosz 18

uniquebartosz

Użytkownik
Niezależnie od wyniku to ja będę zwycięzcą rozstrzygnięcia w grupie &quot;H&quot;.
Postawiłem dosyć okrągłą sumkę pare miesięcy temu jeszcze na zdarzenie:
Polska nie wyjdzie z grupy, kurs 3.2
Kierowałem się czystym prawdopodobieństwem i zimną kalkulacją tego zdarzenia.
To jest bardzo ciężka i ciekawa grupa. Trzy mocne i wyrównane zespołu, nie zaliczyłbym ich do &quot;pierwszej&quot; ligi gdzie znalazłaby się Brazylia, Niemcy czy Hiszpania, ale tuż za nimi w lidze &quot;drugiej&quot;. Każda z trzech drużyn może nie awansować dalej, najmniejsze szanse ma na to Kolumbia, która ma chyba najmocniejszą kadrę i najłatwiejszą drabinkę.
Prawdopodobnie nasz awans zawiśnie na cienkiej nitce i szala może się przechylić w obie strony - ówczesny kurs 3.2 jak najbardziej do gry. Co by się nie wydarzyło, będę zadowolony, jeśli już wyjdą białoczerwoni z grupy to fajnie by było jakby zaszli jak najdalej. Jednakże wątpię w takie rozstrzygnięcie.
Co do naszej kadry uważam że aktualnie sytuacja wygląda o wiele bardziej optymistycznie aniżeli jeszcze w lutym czy marcu, kluczem do optymizmu jest powrót Milika do regularnej gry w Napoli i o dziwo bardzo dobra dyspozycja, rozstrzelał się - przyznam się że spisałem Milika na straty w kontekście mundialu gdy dowiedziałem się urazie drugiej nogi.
Nasza kadra na papierze jest silna, wysokiej klasy bramkarze, światowej klasy napastnik, podstawowy stoper z wicemistrza Francji.
Końcowy wynik będzie zależał od naszej gry obronnej, w ataku powinniśmy wcisnąć 1 bramkę Kolumbii i Sengalowi, a 2 bramki Japoni. Na ile punktów to wystarczy, to zależeć będzie od gry obronnej i czy nasz bramkarz będzie miał &quot;dzień konia&quot;.
Bo taki wynik strzelecki może się zakończyć wygraną 1:0 z Senegalem, 1:1 z Kolumbią i 2:0 z Japonią i pewnym awansem (7 punktów), a może się zakończyć 1:1 z Senegalem, 1:2 z Kolumbią i 2:0 z Japonią co ostatecznie wywali nas z turnieju (4 punkty i odpadamy minimalnie).
I to by było na tyle optymizmu, co się rzuca pierwsze w oczy:
Mamy fatalny terminarz meczów grupowych - najgorsza kombinacja z możliwych.
Lewandowski - będzie pokryty przez pełne 180 minut dwóch pierwszych meczy. W zagranicznych stacjach telewizyjnych o naszej reprezentacji mówi się &quot;Polandowski&quot;. Sztaby trenerskie obcykają co zrobić, żeby Lewemu utrudnić życie. Już widzę Lewandowskiego odbijającego się od Koulibaliego w pierwszym meczu tak że odechce mu się grać, masażyści pomiędzy meczem z Senegalem a Kolumbią będą mieli co robić.
Krychowiak - w mojej opini straszna miernota po fatalnym sezonie. Uważam tak teraz, uważałem tak w czasach gdy odnosił sukcesy w czasach Sevilli. Co śmieszniejsze - pewniak do pierwszej jedenastki. Gra dobrze, jak cała drużyna gra dobrze, jeśli maszyna jest dobrze naoliwiona, wszystkie trybiki działają jak w zegarku - Krychowiak nie przeszkadza.
Jego sposób na grania to: przyjmuję piłkę, zastawiam się, upadam wymuszając faul - powtórz.
Jego zalety: Raz-dwa razy na mecz dobre długie podanie/przerzut - to potrafi.
Grosicki - Opieranie siły ognia na zawodniku ogona Championship pseudonim &quot;jeździec bez głowy&quot; jako duży atut przyjmuję z uśmiechem gdy popatrzymy gdzie grają zawodnicy Senegalu i jak grają przede wszystkim.
Milik - Już napisałem, tu jest klucz do wrót sezamu pod tytułem &quot;wyjście z grupy&quot; - cała uwaga na Lewandowskim i skuteczny Arek.
Peszko - Bez znaczenia, i tak nie zagra ani minuty. Ale jego powołanie nie świadczy o profesjonaliźmie naszej kadry.

Pozdrawiam
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Bo taki wynik strzelecki może się zakończyć wygraną 1:0 z Senegalem, 1:1 z Kolumbią i 2:0 z Japonią i pewnym awansem (7 punktów), a może się zakończyć 1:1 z Senegalem, 1:2 z Kolumbią i 2:0 z Japonią co ostatecznie wywali nas z turnieju (4 punkty i odpadamy minimalnie).
Czyli że zdarzenie pt. &quot;Polska przegra do zera&quot; w ogóle nie wystąpi ?
 
uniquebartosz 18

uniquebartosz

Użytkownik
Chciałem pokazać na podstawie tych wyników jak kluczowa będzie postawa defensywy, 1-2 błędy tej formacji mogą nas wyrzucić poza turniej.

Mecze z udziałem Polaków będą wyrównane, szedłbym w kierunku underów bramkowych.
Polacy lubią dobrze zaczynać, strzelić bramkę a potem tego bronić - w większości przypadków nieudanie.
&quot;Polska przegra do zera&quot; w ogóle nie wystąpi? - typuje, że nie.
 
uniquebartosz 18

uniquebartosz

Użytkownik
Grałem krótko po losowaniu na Fortunie gdzie kibice byli jeszcze w stanie euforii że nie trafiliśmy na drużyny typu Hiszpania z drugiego koszyka.
Teraz kursy ostro spadły, bo przyszło otrzeźwienie że możemy przerżnąć te mistrzostwa.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak czytam niektórych wypociny to aż mam ochotę wstać od komputera i rozchodzić tą żenadę... taidio mam to samo, jak odpisałem na komentarz to mi go usunęli. Niektórzy nie rozumieją, że regeneracja, budowanie atmosfery w zespole to też jedna z części przygotowania do mundialu. Jakby od Juraty zapierniczali włącznie z Arłamowem kondycyjnie i siłowo to na mundial byliby przetrenowani po cały sezonie i efekt byłby jeszcze gorszy... A propos reklam - większość z nich została nagrana bodajże na zgrupowaniach marcowych, bo teraz trener chciał mieć właśnie wolną głowę od tego, więc nie mieszajmy reklam do przygotowań, bo obecnie nie zajmują się tym
Zgadzam się. Piłka nożna to nie pieczenie chleba... Pomijam też kwestię taką, że tylko chyba jakiś robotnik z zakładu pracujący od 6 do 14 nie rozumie, że jest wiele zawodów gdzie życie prywatne jak najbardziej miesza się z zawodowym: np własna działalność gospodarcza - wystawiam faktury VAT i jednocześnie jestem z dziewczyną, która.... tu już zostawiam pole wyobraźni szanownym forumowiczom - co ona robi ???? . Także: aktorzy, dziennikarze, prawnicy i dziesiątki innych zawodów. Jeśli jest jakieś ważne wydarzenie zawodowe JAK NAJBARDZIEJ tacy ludzie się relaksują przed. Są różne techniki pracy, ale twierdzenie, że piłkarzom nie należy się relaks z rodzinami nie sądzę aby było trafne...
Co do naszych szans nie rozumiem tutaj niektórych. Ludzie mamy w grupie: Senegal, Japonię i Kolumbię i się boimy ????? W takim razie powiedzcie z jakimi drużynami w Mundialu powinniśmy grać w grupie aby na pewno wyjść ? Z samą Arabią Saudyjską nie da się... ???? Nie trafiliśmy na: Niemcy, Brazylię, Hiszpanię, Portugalię, Argentynę, Francję i jeszcze parę silnych ekip !!! Co z tego, że w Senegalu jest Mane ??? Jest on jeden, a reszta Senegalu to kto ? średniaki i tyły ligi angielskiej i francuskiej ?
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Co z tego, że w Senegalu jest Mane ??? Jest on jeden, a reszta Senegalu to kto ? średniaki i tyły ligi angielskiej i francuskiej ?
Nasza podstawowa &quot;11&quot; to sami reprezentanci czołowych klubów? Lewy jak nie dostanie dobrej piłki albo arbiter nie odgwiżdże karnego, to ciężko będzie żeby zdobył bramkę. Milik musi mieć nastawiony celownik, żeby nie obijał słupków i poprzeczek. Nie mówię, że mamy zły skład, ale należy mieć chłodne głowy przed spotkaniami.
Osobiście wolę się pozytywnie zaskoczyć, niż mam być później rozczarowany, że zajęliśmy 3. miejsce, bo Japonię powinniśmy gładko pyknąć.
 
S 22

sieko

Użytkownik
Wiem, że mecz towarzyski to żaden wyznacznik, bo przygotowania i te sprawy. Ale dzisiaj Senegal pierwszym składem (oprócz Mane, który odpoczywa po finale LM) zremisował 0-0 z Luksemburgiem. Sam nie oglądałem meczu, ale czytałem opinie oglądających i twierdzili, że tam nie było zbytnio widać ładu i składu w grze. Zapewne jest to spowodowane cięższym treningiem przed mundialem, ale nie spodziewałem się, że nawet jednej bramki takiemu Luksemburgowi nie strzelą. Tak wiem, Francja zremisowała w eliminacjach z nimi. Tyle, że wtedy to był mecz z gatunku cudów, bo Francja miała chyba kilkadziesiąt sytuacji bramkowych w tym może kilkanaście stuprocentowych ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wiem, że mecz towarzyski to żaden wyznacznik, bo przygotowania i te sprawy. Ale dzisiaj Senegal pierwszym składem (oprócz Mane, który odpoczywa po finale LM) zremisował 0-0 z Luksemburgiem. Sam nie oglądałem meczu, ale czytałem opinie oglądających i twierdzili, że tam nie było zbytnio widać ładu i składu w grze. Zapewne jest to spowodowane cięższym treningiem przed mundialem, ale nie spodziewałem się, że nawet jednej bramki takiemu Luksemburgowi nie strzelą. Tak wiem, Francja zremisowała w eliminacjach z nimi. Tyle, że wtedy to był mecz z gatunku cudów, bo Francja miała chyba kilkadziesiąt sytuacji bramkowych w tym może kilkanaście stuprocentowych ????
Oglądałem końcówkę... No cóż - niech tak zagrają z nami ???? wg mnie to wygląda tak: zawodnicy z Afryki grający w zagranicznych klubach dopasowują się na swoich pozycjach do reszty, ale gdy mają sami grać jest tragicznie... Wiem, że to zabrzmiało trochę rasistowsko, ale mam na myśli wyłącznie umiejętności sportowe... Oni po prostu między sobą nie umieją dobrze współpracować. Dlatego też pisałem wcześniej kogo mamy w grupie... Pamiętajmy zawsze przy typowaniu nie tylko Polski, że piłka europejska stoi co najmniej 2 klasy wyżej nad innymi kontynentami. Nawet w płd Ameryce poziom lig jest niższy niż w Europie...
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Adamo
ja Cie szanuje, fajna fantazje przedsstawiles z dziewczyna, itp.
Tylko to co opisales ma miejsce w prywatnym zakładzie, gdzie robisz co chcesz. Sprobuj cos takiego zrobić, gdy jesteś pracownikiem najemnym to zobaczysz co się stanie
Ci panowie na pewno nie sa wlascicielami firm którzy mogą sobie robic co chcą.
Dzwigaja na barkach odpowiedzialność za kraj, jak maja troche rozummu w mozdzkach to wiedza, ze udana impreza rangi mistrzowskiej to jaka dola nich szansa na kontrakty i rozgłos
A oni tymczasem tak

Jeśli powiesz, ze to jest normalne na kilkanaście dni przed impreza zycia i akurat wtedy maja wszystko na glowe zabrać, rodziny itp. to spoko.
Powodzenia
Ja zaktualizuje tabele już na Wikipedii jak będzie za 3 tygodnie
4. Polska 1-0-2 2-7
I do domu
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo
ja Cie szanuje, fajna fantazje przedsstawiles z dziewczyna, itp.
Tylko to co opisales ma miejsce w prywatnym zakładzie, gdzie robisz co chcesz. Sprobuj cos takiego zrobić, gdy jesteś pracownikiem najemnym to zobaczysz co się stanie
Ci panowie na pewno nie sa wlascicielami firm którzy mogą sobie robic co chcą.
Dzwigaja na barkach odpowiedzialność za kraj, jak maja troche rozummu w mozdzkach to wiedza, ze udana impreza rangi mistrzowskiej to jaka dola nich szansa na kontrakty i rozgłos
Adwokat w korporacji czy lekarz też mogą pracować dla korporacji, a przed jakimś ważnym wydarzeniem relaksują się jak chcą i mają za to płacone... ???? Powiem tak - oczywiście taki a nie inny okres przygotowawczy każdy ma prawo krytykować lub chwalić, ale na końcu rozliczymy Nawałkę i reprezentację po prostu za efekt końcowy. Pewno jak będzie słaby to wytknie się zbyt dużo relaksu dla piłkarzy, a jak będzie to dobry efekt ludzie będą Nawałkę nosili na plecach. Moim zdaniem Grosik, Lewy, Milik i ta czołówka to już miała &quot;okres przygotowawczy&quot; w swoich klubach i nie ma co ich zarzynać treningami. Natomiast piłkarzom z naszej ligi i podobnych może przydało by się ostrzej. Ale po czynach ich poznacie... Na pewno osobiście dla mnie taka forma okresu przygotowawczego jaka jest obecnie nie będzie miała ani dodatniego ani ujemnego wpływu w analizie dotyczącej spotkań. Zresztą jeszcze będą sparringi...
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Ale ci gracze wypoczęli już nadto na lawce w swoich klubach! Wiec po co takiemu Krychowiakowi latanie z reklamówkami skoro wypoczywa od miesiąca a nie żeby się wzial do roboty?
Rozumiem zajechanych piłkarzy, ale sporo siedziało na lawce wiec odpoczynek im niepotrzebny, mogliby się wziąć do roboty
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Jak bedzie sukces na MS to wszyscy powiedza, ze swietna metode przygotowan obrano, jak nie -to bedzie narzekanie, ze za duzo odpoczynku itp. Chce wierzyc, ze mamy juz na tyle doswiadczony sztab oraz samych pilkarzy, ze dobrze wiedza co robia.
Swoja droga plus dla sztabu za wczorajsze spotkanie z Marciniakiem. Dla wielu graczy na MS VAR bedzie zupelna nowoscia. Dobrze, ze nasi beda mieli swiadomosc jak ten system dziala. Niby detal, ale przy wyrownanym meczu to wlasnie suma tych malych detali czesto decyduje.
 
N 50

nikt

Użytkownik
Dzwigaja na barkach odpowiedzialność za kraj,
Whaaat? ????
To piłka. Tylko i aż, ale piłka.
mogą cieszyć, można się identyfikować, ale ani my nie przyłożyliśmy ręki do ich sukcesu, ani od nich nie zależy nasze życie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie wiem czy już ktoś o tym pisał, ale polscy kibice wykupili 16 tyś biletów i z Europy tylko Niemcy nas wyprzedzają. Z po za Europy najwięcej mają USA i Chiny. Oczywiście najwięcej Rosjanie... Do czego zmierzam - otóż myślę, że w meczach grupowych będzie słychać tylko Polaków i ten doping będzie wielki bo wiadomo jak kibicują nasi kibice. Jest to zawsze wsparcie dla piłkarzy i w trudnych chwilach czasami potrafi dodać skrzydeł piłkarzom. Na pewno czynnik, który należy wziąć pod uwagę przy typowaniu.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Jak oceniacie szansę Marcina Kamińskeigo , że jedzie na mundial całkiem niezły kurs jest że na tak bo 2.75
Nie pojedzie. Przed nim jest i Jędrzejczyk wyżej notowany i pewniak Bednarek.
Kamińskiego pogrążyła sytuacja w Stuttgarcie w drugiej rundzie i żenujący występ w towarzyskim z Nigerią. Ponadto Bednarek charakterem/zachowaniem bije drastycznie Kamińskiego.
Jedzie Teodorczyk, Peszko, być może Żurkowski
Odpada Wilczek, Frankowski, Dawidowicz i reszta tych co nie byli brani pod uwagę
 
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Peszek wiadome... (chyba że trener wszystkich zaskoczy)
Ale zamiast Teodora już lepiej Wilczka wziąć. Żurkowski jest &quot;trafiony&quot; choć ja bym dał szanse Szymańskiemu.
 
Do góry Bottom