>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wokół Mundialu - dyskusje, informacje, pytania

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A, że tak zapytam Mundial za 10 dni a tu 0 konkursów.... Nie będzie wgl konkursów na Mistrzostwa Świata ?? Zawsze było dużo konkursów a tu nic
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Dzisiaj ciekawym wynikiem zakończyło się spotkanie Austria - Niemcy (2:1). Co prawda był to tylko mecz towarzyski, jednak w grze Niemców było widać niepewność, zwłaszcza w defensywie. Z tak dziurawą obroną nie będą mieli wielu argumentów do wygrania całych mistrzostw.
Zastanawiającym jest również jeden fakt (przynajmniej dla mnie): na bramce znów stanął Neuer, trapiony kontuzjami przez cały sezon; Ter Stegen rozegrał dobry sezon w FCB i mimo tego nie jest przewidywany jako pierwszy bramkarz. Loew chyba postawi na Neuera ze względu na zasługi, bo na pewno nie za zeszły sezon pomiędzy słupkami.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Mama pytanko : Na jakiej aplikacji, telewizji internetowej itp będziecie oglądać spotkania po za domem np. na telefonach lub tabletach ? Pobrałem sobie na Tablet aplikacje tvpsport i coś tną mi transmisje.... A chciałbym być przygotowany odpowiednio na oglądanie spotkania po za domem czy barem.
Z góry dziękuje za wszelkie rady i pomoc.
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Pobrałem sobie na Tablet aplikacje tvpsport i coś tną mi transmisje....
hm. dziwne, też posiadam w/w aplikacją, i oglądam nawet w warunkach gdzie nie zawsze łapie mi LTE i nigdy nie narzekałem na transmisję od nich, zawsze śmiga i to nawet w nienajgorszej jakości. może coś innego zżera Ci RAM w telefonie i telefon nie daje rady?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dzisiaj ciekawym wynikiem zakończyło się spotkanie Austria - Niemcy (2:1). Co prawda był to tylko mecz towarzyski, jednak w grze Niemców było widać niepewność, zwłaszcza w defensywie. Z tak dziurawą obroną nie będą mieli wielu argumentów do wygrania całych mistrzostw.
Zastanawiającym jest również jeden fakt (przynajmniej dla mnie): na bramce znów stanął Neuer, trapiony kontuzjami przez cały sezon; Ter Stegen rozegrał dobry sezon w FCB i mimo tego nie jest przewidywany jako pierwszy bramkarz. Loew chyba postawi na Neuera ze względu na zasługi, bo na pewno nie za zeszły sezon pomiędzy słupkami.
Czy ja wiem... Pamiętam jakiś wcześniej duży turniej w stylu Euro czy mundialu i na meczu tow. 2 od rozp. tego turnieju Niemcy zagrały tak tragicznie, że wysnułem (bardzo mylną) teorię jacy to oni słabi... Przekonywałem tu wszystkich jaka to padaka, a doszli bardzo daleko... Myliłem się strasznie... Proszę naprawdę nie bierzcie tych towarzyskich na serio. Jakieś może z 20% mogą się przydać do grania mundialu...
Część reprezentacji w towarzyskich przed takimi turniejami dobiera sobie słabiaków, ale w ostatnich meczach żeby mieć dobry humor... Ale te wcześniejsze to....
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Kolejność w mundialowych grupach według Jose Mourinho:
Grupa Kolejność
A 1. Urugwaj, 2. Rosja, 3. Egipt, 4. Arabia Saudyjska
B 1. Hiszpania, 2. Portugalia, 3. Maroko, 4. Iran
C 1. Francja, 2. Australia, 3. Peru, 4. Dania
D 1. Argentyna, 2. Nigeria, 3. Islandia, 4. Chorwacja
E 1. Brazylia, 2. Szwajcaria, 3. Serbia, 4. Kostaryka
F 1. Niemcy, 2. Meksyk, 3. Szwecja, 4. Korea Południowa
G 1. Anglia, 2. Belgia, 3. Panama, 4. Tunezja
H 1. Senegal, 2. Polska, 3. Kolumbia, 4. Japonia
https://sportowefakty.wp.pl/ms-2018/758944/mundial-2018-jose-mourinho-prognozuje-polsce-wyjscie-z-grupy-i-mecz-z-anglia
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kolejność w mundialowych grupach według Jose Mourinho:
Grupa Kolejność
A 1. Urugwaj, 2. Rosja, 3. Egipt, 4. Arabia Saudyjska
B 1. Hiszpania, 2. Portugalia, 3. Maroko, 4. Iran
C 1. Francja, 2. Australia, 3. Peru, 4. Dania
D 1. Argentyna, 2. Nigeria, 3. Islandia, 4. Chorwacja
E 1. Brazylia, 2. Szwajcaria, 3. Serbia, 4. Kostaryka
F 1. Niemcy, 2. Meksyk, 3. Szwecja, 4. Korea Południowa
G 1. Anglia, 2. Belgia, 3. Panama, 4. Tunezja
H 1. Senegal, 2. Polska, 3. Kolumbia, 4. Japonia
https://sportowefakty.wp.pl/ms-2018/758944/mundial-2018-jose-mourinho-prognozuje-polsce-wyjscie-z-grupy-i-mecz-z-anglia
Z Chorwacją to nie przesadził ?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Cześć jest gdzieś temat &quot;wasze kupony na MŚ&quot; ? Jeśli nie może warto założyć?
Warto pisać typy popierając je swoją analizą by inni mogli wiedzieć czemu taka propozycja. Można to robić w niemal każdym z tematów w dziale MŚ. Mecze można opisywać w każdej z grup tak jak to było w poprzednich edycjach mundialu.
Suche typy można podawać w swoim temacie w dziale Kupony lub Kupony ze Statystykami.
Temat z kuponami w tym miejscu nie ma racji bytu, bo tylko dąży do popisów pseudotyperów, wyśmiewania i kłótni.
 
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Witam
Pracuje za granicą ogólnie tak 2 miechy na tydzień dwa w domu. Źle się złożyło bo moje wolne moja 12 czerwca...powie mi ktoś jak zabezpieczyć się..by legalnie oglądać mecze praca w Niemczech
...moze publiczna TV transmituje ?
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Witam
Pracuje za granicą ogólnie tak 2 miechy na tydzień dwa w domu. Źle się złożyło bo moje wolne moja 12 czerwca...powie mi ktoś jak zabezpieczyć się..by legalnie oglądać mecze praca w Niemczech
...moze publiczna TV transmituje ?
Na terenie Niemiec bedzisz mogl ogladac w publicznej telewizji ARD oraz ZDF...Czesc meczow pokaza w jednej a czesc w drugiej stacji .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Warto pisać typy popierając je swoją analizą by inni mogli wiedzieć czemu taka propozycja. Można to robić w niemal każdym z tematów w dziale MŚ.

No tak tylko, że w poszczególnych grupach to powinno się pisać o meczach z tych grup, a jak ktoś ma tasiemkę z różnych grup np: A, D, F, G i nie prowadzi swojego tematu w kuponach to w temacie do której grupy powinien pisać ? To właśnie chodziło o to, żeby był jeden temat dla osób grających mecze z różnych grup na jednym kuponie ? Pewnie by można opisać każdy mecz z tasiemki w innej grupie, ale wtedy podając np kurs 1,03 dopiero by się naraziło na zaczepki i każdemu trzeba by z osobna tłumaczyć, że to AKO. No i kwestia klasyfikacji końcowej, awansów, układu miejsc - niby można w zakładach specjalnych, ale to nie są zakłady specjalne

Temat z kuponami w tym miejscu nie ma racji bytu, bo tylko dąży do popisów pseudotyperów, wyśmiewania i kłótni.
Akurat te zjawiska są powszechne na całym forum i to nie zależy do tematu ???? W każdym z tematów dotyczących MŚ niestety to będzie się zdarzać.

Mecze można opisywać w każdej z grup tak jak to było w poprzednich edycjach mundialu.
No to może czas na zmianę... Forum zmieniło silnik, administrację to może się odważy na coś czego wcześniej nie było ???? Ja myślę, że taki temat jaki założyłem i mi usunięto dotyczący betów międzygrupowych, AKO i dubli czy awansów i klasyfikacji końcowej byłby ok, a w tematach z samymi grupami można by dawać single i analizy na pojedyncze mecze. Decyzja oczywiście należy do Ciebie...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
adamo80
Działu tematyczne są od podawania typów popartych uzasadnieniem. Od podawania tasiemek czy swoich typów bez argumentacji są kupony i KzS. Jeśli ktoś nie ma tam tematu to może założyć.
Nie będzie wydzielonego tematu na taśmy, bo nigdy działy tematyczne nie były przeznaczone do suchych typów, a tak by się skończyło utworzenie takiego tematu. Wolimy dyskusję niż plebiscyt na najlepszą taśmę. Kto ma ciekawy typ, może go wrzucić i krotko opisać w istniejących działach. Nowi temat nie jest do tego potrzebny.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
adamo80
Działu tematyczne są od podawania typów popartych uzasadnieniem. Od podawania tasiemek czy swoich typów bez argumentacji są kupony i KzS. Jeśli ktoś nie ma tam tematu to może założyć.
Nie będzie wydzielonego tematu na taśmy, bo nigdy działy tematyczne nie były przeznaczone do suchych typów, a tak by się skończyło utworzenie takiego tematu. Wolimy dyskusję niż plebiscyt na najlepszą taśmę. Kto ma ciekawy typ, może go wrzucić i krotko opisać w istniejących działach. Nowi temat nie jest do tego potrzebny.
Nie chcę nadmiernie przedłużać tej dyskusji wiec tylko wyjaśniam, że miałem na myśli oczywiście duble i tasiemki, ale wraz z argumentacją/analizą i dyskusją oraz samą dyskusję na ten temat, a nie same typy. Jak np gram na jednym kuponie awanse: Francji, pary Belgia/Anglia i Argentyna/Chorwacja to w takim temacie mógłbym ogólnie opisać. W tematach do poszczególnych grup musiałbym o każdym pisać w innej grupie. O to mi chodziło. Nie chodzi mi o jakieś AKO z największym kursem byle tylko podać, tylko oczywiście z analizą i także same dyskusje czyli to co mamy/będziemy mieć już w grupach, ale na większą ilość zdarzeń. Jak by forumowicze zaczęli tak uzasadniać swoje AKO w grupach to ktoś kto by chciał poczytać o samej grupie by zgłupiał... Taki jeden dodatkowy temat by chyba nie był wielkim problemem - rozważcie to tylko...
 
Do góry Bottom