>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

(Women) Australian Open 2018 - turniej główny (15.01-28.01.2018)

Status
Zamknięty.
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Nie chce tu zapeszyc, ale Australijce ide te zawody, ma tutaj po prostu szczescie, odradzalbym granie przeciwko niej w AO.
Australijce nie szły te zawody, tylko szły pod jej dyktando poprzednie rywalki. Grała słabo , lepszą miała końcówkę poprzedniego sezonu, czy nawet na grasie lepiej się prezentowała. Tutaj nie było tej pewności i swobody w ofensywie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Australijce nie szły te zawody, tylko szły pod jej dyktando poprzednie rywalki. Grała słabo , lepszą miała końcówkę poprzedniego sezonu, czy nawet na grasie lepiej się prezentowała. Tutaj nie było tej pewności i swobody w ofensywie.
To co gramy teraz przeciw Halep? Po tym maratonie wpadnie na naładowaną Naomi i krótki mecz widać na horyzoncie. Czekam na kurs.
 
G 27

gumos

Użytkownik
Halep jest ciężko skończyć i według mnie Naomi nie starczy cierpliwości... Widzę jakiś over i jednak wygrana Simony :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Mecz na poniedziałek:
Osaka @ 2,96 ⛔ Różnica klas.
Halep po meczu, który trwał 3,45! Ostatnio taki długi mecz na AO w 2001 rozegrały biegaczka Schiavone z Kuznetsovą. W następnej rundzie Karolina, która była wtedy nr jeden wygrała w 3 setach. Stawiam, że historia się powtórzy. W 2017 młoda ma skalp Kerber i Venus. Urodzona w Osace.., mieszka od dzieciństwa na Florydzie. Od 22 listopada do sztabu trenerskiego dołączył Sasha Baijn, który był do zakończenia sezonu asystentem wspomnianej Wożniackiej, wcześniej sparigpartnerem Azarenki i Sereny. Uważam, że efekty pracy nowego szkoleniowca już widać. Barty , Vesnina i Kucova odprawione w 2 setach. Halep w 2016 i 2017 wygrała w Naomi dwa razy w 3 setach ( French Open i Miami). Serwis młodej o 20 km/h szybszy, gra z obu stron bardzo agresywnie, ma 20 lat i głód zwycięstw. Halep w pierwszej rundzie miała problem z kostką, jest bardzo waleczna, ale potrafi się spalić jak wiele słabych zawodniczek. Kurs wart ryzyka, dlatego nie waham się grać. Wiadomo jak ciężkie warunki panują na AO. Prawie 4 godziny muszą się odbić na dyspozycji Rumunki i to może powinien być klucz do wygranej. Można poczekać i na live złapać wysoki kurs.Powodzenia!
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Hsieh - Kerber 1.10 [Unibet] ✅
1.10? 10% podniesionego kapitalu, niezla lokata ;) Ja tak na to patrze. Andzela w doskonalej dyspozycji, o czym swiadczy zmiecenie Sharapovej z kortu a Hsieh? Owszem niezla forma w AO, ale to za malo.
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Hsieh - Kerber 1.10 [Unibet]
1.10? 10% podniesionego kapitalu, niezla lokata ;) Ja tak na to patrze. Andzela w doskonalej dyspozycji, o czym swiadczy zmiecenie Sharapovej z kortu a Hsieh? Owszem niezla forma w AO, ale to za malo.
Jak na to patrzę, to myślę że Ty nie wiesz o co chodzi w zakładach sportowych, a myślenie że to lokata , coś pewnego itp to jakbyś pisać nie umiał i 2+2 nie potrafił rozwiązać
Po pierwsze takie kursy przynoszą tylko straty, bo wystarczy że raz nie wejdzie i masz duży problem. Na tym można tylko stracic, a nie zyskać. Jak masz średni kurs @ 2.00 i skuteczność 50% to teoretycznie jesteś na 0. A te @ 1.10 to tylko same problemy i żadnych korzyści. Trochę niepoważne podawać coś takiego w 2018 roku ...
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Jak na to patrzę, to myślę że Ty nie wiesz o co chodzi w zakładach sportowych, a myślenie że to lokata , coś pewnego itp to jakbyś pisać nie umiał i 2+2 nie potrafił rozwiązać
Niech bedzie, ze to fundusz inwestycyjny, tez nic pewnego, a ludzie graja. Co za roznica, czy nie wchodzi kurs 1.10 czy 2.0? I tak nastepne typy gramy na odrobienie. Poza tym kurs 1.10 matematycznie oznacza 90% prawdopodobienstwa wygranej a 2.0 juz niecale 50%. Dalej omijamy niskie kursy? Kazdy zrobi po swojemu. Pozdrawiam EOT
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Każdy w tym temacie może podawać typy jakie chce, o ile je merytorycznie opisze. To, czy ktoś gra kursy 1.10, czy 10.0 to jest kwestia indywidualna. Nie uczmy na siłę strategi i gry u bukmachera innych użytkowników. Od tego są inne tematy. Tutaj interesuje nas typ tenisowy, który ktoś podaje. To można skomentować, a nie pouczać kogoś, że nie opłaca się grać kursów takich, czy owakich. Skoro uważasz, że Kerber po 1.10 jest niewarta to podaj typ na Hsieg i opisz, dlaczego jest warty gry lub nie pisz w ogóle ????
Post później do usunięcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
21.01, godz 01:00
Tenis, WTA Australian Open
Anett Kontaveit - Carla Suarez Navarro
Typ: Anett Kontaveit DW 2-0 w setach
Kurs: 2.88
Pinnacle
Stawka: 10j

Ja tu osobiście przed meczowo na wygraną Kontaveit wystawił bym max 1.40-1.50, a jeszcze przed chwilą było dostępne swobodnie @ 1.80 (teraz 1.76). Suarez Navarro dostała wygraną w prezencie w ostatniej grze. Kaia Kanepi po wygraniu I seta po porostu stanęła i nie była wstanie wytrzymać już kilku łatwych wymian. Kanepi ewidentnie nie wytrzymała fizycznie w tym skwarze, jaki obecnie panuje w Australii, tej temperatury nie da się dostrzec z przed odbiornika TV. Carla Suarez Navarro starała się grać jedynie pod końcową linię, a były to raczej pasywne zagrania pod górę, ale ich głębokość powodowała, że rywalką musiała wkładać coraz to więcej energii w każde kolejne odbicie. Te trzymanie piłki w wykonaniu Hiszpanki to żaden duży atut, wygląda to jak dobra rozgrzewka. Serwis to zwykle wprowadzenie piłki, nie ma tu siły, ani prędkości, a jednoręczny backhand całkowicie ogranicza tą tenisistke. Kanepi przegrała sama ze sobą, a raczej ze słońcem. W III secie nie potrafiła utrzymać własnego podania, zawodzily ją nogi, a mimo tego przelamywała 2x serwis rywalki. To będzie najłatwiejszy mecz na tym turnieju dla Anett Kontaveit. Estonka jest w życiowej formie i w tych warunkach jej najważniejsze argumenty działają na bardzo wysokim poziomie. Ona swobodnie bije na returnie, moc i kontrola uderzenia robi mega wrażenie. Bez problemu ta Pani będzie przełamywać serwis Suarez Navarro. Kontaveit uzyskuje dużą przewagę serwisem, a później stawia tylko kropkę nad i, po kątowym strzale z obu stron. Warto zwrócić uwagę także na pracę jej nadgarstka, czy ogromne zapasy energii. Tam paliwa w baku nie braknie. Mecz startuje jako pierwszy i będzie bardzo gorąco o tej porze dnia, więc należy się spodziewać szybkiego rozstrzygnięcia w wykonaniu Anett i awansu do kolejnej rundy w II zwycięskich, szybkich setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
????
Każdy w tym temacie może podawać typy jakie chce, o ile je merytorycznie opisze. To, czy ktoś gra kursy 1.10, czy 10.0 to jest kwestia indywidualna. Nie uczmy na siłę strategi i gry u bukmachera innych użytkowników. Od tego są inne tematy. Tutaj interesuje nas typ tenisowy, który ktoś podaje. To można skomentować, a nie pouczać kogoś, że nie opłaca się grać kursów takich, czy owakich. Skoro uważasz, że Kerber po 1.10 jest niewarta to podaj typ na Hsieg i opisz, dlaczego jest warty gry lub nie pisz w ogóle ????
Post później do usunięcia.
Też później do usunięcia ???? albo i nie, bo ten post odmieni życie wielu zaslepionych graczy
Trafiony kurs 1.10 a np 2.80 to jest różnca 18x. większego zysku
Aby zarobić 18j na kursie 1.10 musimy zaryzykować 180j
Aby zarobić 18j na kursie 2.80 musimy zaryzykować jedynie 10j
Ty piszesz że liczą się argumenty tylko, a o strategii nie wolno tu pisać ?! Kurs 1.10 nie ma żadnych argumentów, ani sportowych, ani czysto techniczno/matematyczno przyszłościowych
Mam patrzeć na to, że ktoś traci czas i pieniądze... I mam zachować milczenie? Wolę pomóc, a jeżeli obserwować powolną śmierć gracza
Wyjaśnienilem wszystko dokładnie wcześniej , ale posty usunięto. Najgorsze jest to, że kolega myśli że na kursie 1.10 ma 90% szans na wygraną. Nie rozumie on nawet tej że tak powiem statystyki. Naprawdę na kursie @ 1.10 mamy 1-10% szans na wygraną, ale ja już tego nie będę tłumaczył ponownie. Powtórzę tylko, że to bukmacher daje 90% szans takim kursem pod jedno dane zdarzenie, ale to nie dotyczy gracza w zakładach sportowych, a jedynie zawodniczki Kerber ...
I niech ten post jednak zostanie, to może komuś to pomoże i wyjaśni czemu zakłady bukmacherskie w jego wykonaniu nie mają sensu i nigdy nie będą miały. Bukmacher wie, że ludzie tego nie rozumieją co opisałem i się tylko ???? bo codziennie ludzie przynoszą mu ciężko zarobione Pieniążki nie dostrzegając tego oczywistego błędu. Największą iluzją w zakładach jest to, co kolega wyżej napisał, nazwał kurs @ 1.10 funduszem, czy lokatą 10% z 90% pewnością zysku. Tyle że tak nie działają lokaty, jak i zakłady sportowe. Mamy tu maksymalnie 10%, ale szans na wygraną, a 90% na porażkę. Przecież wynik tego spotkania nie jest oczywisty i nie trwa 1 rok, a dodatkowo powielimi podobne gry. Nie wolno postrzegać kursu 1.10 w wydarzeniu sportowym, jako stałego zwrotu, bo ten kurs tego nie przedstawia, jak i dostrzeganie w tym przypadku 90% szans na osiągnięcie zysku jest ewidentnym błędem i świadczy o braku jakiejkolwiek wiedzy na ten temat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Na jutro
1. Kontaveit - Suarez Navarro 1 1.78 fortuna ⛔
W meczu z Babos też wszyscy wieszczyliśmy szybkie odpadnięcie Hiszpanki, ale tym razem nie zrobi chyba nam niespodzianki, chociaż bukmacherzy traktują zawodniczki prawie tak samo. Mam wrażenie, że kierują się doświadczeniem Hiszpanki, która może faktycznie lepiej znosić australijskie upały.
2. Woźniacki -5,5 gema - Rybarikova Rybarikova 1,69 fortuna ⛔
Woźniacki nie prezentuje rewelacyjnej dyspozycji. Już był prawie za burtą turnieju.
3. Svitolina - Allertova 1/poniżej 19,5 gemów 2,05 fortuna ✅
Ukrainka jest moją faworytką do zwycięstwa zresztą bukmacherów też. Mecz powinien być krótki i bez historii.
4. Zwycięstwo Svitoliny w Australian Open kurs 5 na fortunie.
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
21.01, godz 01:00
Tenis, WTA Australian Open
Anett Kontaveit - Carla Suarez Navarro
Typ: C.Suarez-Navarro
Kurs: 2.08
Fortuna
Carla Suarez Navarro, niepozorna tenisistka, bez serwisu praktycznie, specjalistka kortów ziemnych, i swoje lata też już ma, jednak sobie w AO radzi. Miała serię niepowodzeń, ale odradza się w klimacie australijskim. Nie mogę zgodzić się z tym co tutaj niektórzy piszą, że stara się grać tylko pod linię końcową, wprost przeciwnie, potrafi zagrać niespodziewane i silne zagranie kątowe na wysokości linii pola serwisowego! ???? Jej przeciwniczka, równie często jak wygrywa serwis asem, tak samo często robi podwójne błędy serwisowe ???? . Najbliżej przegrania to Carla była w meczu z Fręch, a potem Babos i Kanepi to nie one przegrały tylko Carla wygrała ???? Podsumowując, Carla może mieć problemy wtedy gdy Konteaveit będzie siedział 1 serwis, ale gdyby jej wchodził przez całe mecze to byłaby już w top10 ???? . Mój typ to Carla Suarez Navarro.
Przy okazji co do meczu Kerber, jest zdecydowaną fav, widziałem jej wszystkie mecze w AO, ale jak każda miewa słabsze momenty. Nie grałbym jej zwycięstwa zwykłym betem po kursie 1,10, natomist live, layem na giełdzie, jak najbardziej ???? .
W oderwaniu od zakładów niepokoi mnie ta jej maskunalinizacja, jej wąsik i muskulatura ????
.
 
G 27

gumos

Użytkownik
Z tym , ze Karolina gra przyzwoicie się nie zgodzę... Jakby jej przeciwniczka miała chociaż odrobine rozumu bodajże przy 5:1 i meczowych to nie byłoby tu Karoliny.. Owszem wielkie brawa dokonała niemałej sztuki jednak jak dotąd na AO gra słabo a dodatkowo jak na druga rakietę grobu rzekłbym bardzo słabo... Nigdy w życiu nie zagrałbym jej po tak po tak tragicznym jak dla mnie kursie .. 0 value
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Panowie i Panie (jeżeli takowe tutaj są), co myślicie o takim pomyśle, by zagrać na końcowe zwycięstwo w AO. Zakładam, że z pozostałych zawodniczek wygra to Kerber albo Svitolina. Żeby jednak nie podejmować dużego ryzyka dodałbym jeszcze Pliskovą.
Halep się zajechała w ostatnim meczu. Jeżeli nawet wygra z Japonką, w ćwierćfinale powinna trafić na Pliskovą (zakładam, że ta pokona Strycovą). Czyli ćwierćfinał znów bardzo ciężki, a w półfinale najprawdopodobniej Kerber. Sumując zmęczenie i to, jak gra Angie, nie dawałbym większych szans na wygraną dla Rumunki, a poza półfinałem musiałby wygrać jeszcze finał. Zostaje jeszcze Wozniacka, ale to dla mnie zawodniczka, która nie może wygrać żadnego z wielkoszlemowych turniejów. Ta sama historia co Radwańska. Może być numerem 1, numerem 2 w światowym rankingu, ale wielkoszlemowego turnieju nie wygra. Być może teraz jeszcze pokona Suarez Navarro, ale w półfinale czekać powinna Svitolina, a tam już Dunka nie da rady.
Reasumując. Wybierając trzy wspomniane na początku zawodniczki i zakładając, że któraś z nich wygra i tak będziemy na plusie. Kursy w Unibecie:
Kerber - 4,25
Svitolina - 5,25
Pliskova - 5,5
Czy któraś z pozostałych tenisistek ma większe szanse na wygraną? Nie oglądałem żadnego meczu Keys, może ona?
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
22.01, godz 07:00
Tenis, WTA Australian Open
Simona Halep - Naomi Osaka
Typ #1: Naomi Osaka +3.50 gema
Kurs: 1.952
Stawka: 7j
Typ #2: Naomi Osaka DW 2-0 w setach
Kurs: 4.88
Stawka: 3j
Pinnacle

Podsumowując dotychczasową grę obu Pań na tegorocznym AO mozna dojść tylko do jednego wniosku, iż Simona Halep strasznie cieniuje (ona gra na niskim poziomie), a Naomi Osaka wykorzystuje w pełni swoje możliwości i oglądanie jej gry sprawia dużą przyjemność. Simona Halep przed turniejem nie ukrywała, iż w Australii nie liczy na dobry wynik i to nie jest stworzony turniej pod nią. Za to Naomi potrafi grać na tym specyficznym twardym korcie, który wręcz wydaje się być okrojony pod nią (promuje ofensywny styl i ułatwia łapać duże kąty przy efektownych winnerach). Wszystko wskazuje, że Halep żegna się z tym turniejem już po tym spotkaniu, jednak handicap gemowy +3.50 w stronę Osaki daje duży komfort. Osobiście liczę na minimum zacięty mecz, bądź jeden z setów wysoko wygrany przez Japonke. Simona Halep w starciu z taką rywalką nie ma prawa dyktować warunków gry, a jej obrona nie wiele jest wstanie tu pomóc. Rumuńska tenisistka ma za duże braki ofensywne, jest drobna, brakuje kilogramów, centymetrów i siły. Ona zepchnięta pod końcową linię nie stwarza dużego zagrożenia, a sama nie jest wstanie zrobić dużej różnicy wchodząc w kort, bo przede wszystkim trudno jej doprowadzić do takiej przewagi na korcie. Kurs na zwycięstwo Naomi spadł z 3.50 do 2.80 i to nie bez powodu. Japonka pokazała Barty miejsce w szeregu i zrobi to samo z Halep. Tak dojrzałej Osaki jeszcze nie widziałem, u której działa dosłownie wszystko, zaczynając od głowy, a kończąc na uderzeniu backhand slice. Ona nie będzie się zastanawiać na tym, kto jest po drugiej stronie siatki, a sama zaznaczy swoją obecność i przewagę na korcie. Jakość i skuteczność serwisu jest niesamowita, wygrywa punkty jak automat. Jest to zawodniczka nowej generacji, stawiająca na ofensywną siłę i dobrą ogólną sprawność. Ona gra w męskim stylu, każde lekke zagranie jest od razu zabijane, ponadto ona to samo robi grając z końcowej linii. To jak zamyka Naomi Osaka uderzenia, siła, gracja i dynamika, które temu towarzyszą nie da się opisać, a trzeba to zobaczyć na własne oczy. Dla mnie Japonka jest przyszłością kobiecego tenisa i ona zrobiła największy progres w kobiecych rozgrywkach. Nie należy się sugerować jej japońskim paszportem, bo ma haitanskie pochodzenie, świetne ciało do gry i idealne warunki fizyczne (około 180 CM oraz duży zasięg ramion).
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
a Halep liliput nie zapominajmy jest nr 1 kobiecego tenisa. Kobiety graja nierowno. Osaka moze nie wejsc w rytm a Halep pewnie juz zregenerowana. Halep 1.50 ✅ biore mimo nagonki przeciwko.
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
a Halep liliput nie zapominajmy jest nr 1 kobiecego tenisa. Kobiety graja nierowno. Osaka moze nie wejsc w rytm a Halep pewnie juz zregenerowana. Halep 1.50 biore mimo nagonki przeciwko.
Ale tu regeneracja Halep jest najmniej istotna i nikt tego wątku nie poruszał ... a #1 to tylko znaczek na bluzie i nie ma żadnej wartości na AO
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Też w pierwszym momencie pomyślałem o typie przeciw Halep. Ostatecznie wolę poczekać na live, bo jeśli Osaka zacznie strzelać i nie będzie trafiać to Rumunka może to wygrać w 2 łatwych setach. Jak coś będzie na rzeczy to będzie to widać, może dojdzie do 3. seta i wtedy coś na LIVE w stronę Japonki będzie warto.
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
A jak byś miał to typować pre-match, to co byś wybrał ? Bo Twój post taki bez mięsny trochę...
Value w kursie na Osake jest i to mocne, nawet w handicapie +3.50 g, wszystko przemawia za Naomi (jej gra, rywalki i konkretne porównanie)
A live to można kawkę pić ;). Halep pęknie i minimum jednego seta odda szybko i bez walki. A realny jest nawet dw 2-0 dla Osaki. Barty mogła się więcej Osace postawić, jak zrobi to teraz Halep.
----------------------
W pierwszym zdaniu mojej wypowiedzi napisałem, co bym grał pre ???? / noname007x
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom