>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

(Women) Australian Open 2018 - turniej główny (15.01-28.01.2018)

Status
Zamknięty.
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Arruabarrena - Strycova typ Arruabarrena kurs 4,68 Pinnacle⛔3-6 4-6
Dziś na początek proponuje zagrać na Hiszpanke ponieważ bukmacherzy lekko przeholowali z kursami. Hiszpanka potrafi grać ze Strycovą ponieważ w bezpośrednich meczach prowadzi 2-1. Arruabarrena to zawodniczka. która lubi grać na twardych kortach ponieważ ma dobry serwis i potrafi nieźle trzepnąć z forhendu obecnie 87 miejsce w rankingu moim zdaniem nie oddaje jej możliwości. Początek sezonu w Sydney bez rewelacji. ale i Czeszka też niczym nie imponuje ograła Makarovą bez formy oraz Kasatkinę. Widziałem Strycovą w dużo lepszej formie dziś dodatkowym atutem dla Hiszpanki może być pogoda przewidywany upał. Hiszpanka 25 letnia zaś Czeszka ma już 31 lat i zagrała 7 meczów w niedługim czasie dlatego proponuje pograć w stronę Hiszpanki.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Cenne zwrócenie uwagi. Dodam tylko, że Strycova jest znana, że swojej chwiejności i jej czajnik zawsze łatwo się gotował. A w tej temperaturze to aż strach pomyśleć;)
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
No dobra to ja próbuje dzisiaj tak.
Jak zawsze 25e na kupon. Tylko 5. x2
1. Bogdan vs Putincewa 1 (2.12) ✅✅
Oglądałem mecz z Mladenovic i mimo, że Francuzka bez formy to pokazały kawał fajnego tenisa. Bogdan w Shenzen wygrała 2-0 z Giorgi. Z drugiej strony Rosjanka nie pokazuje niczego nadzwyczajnego. Według mnie warto.
2. Safarova vs Cirstea 2-0 (1.90) ✅✅
Czeszka w Sydney bardzo fajnie walczyła z Kerber (2 tie breaki) dopiero w 3 secie siadła fizycznie, Cirstea grała więcej na początku roku ale wyniki jakoś nie zachwycają. Według mnie lucynka sobie szybko poradzi.
3. Alexandrova vs Keys 1 +5,5 (1.89) ⛔⛔
Podobała mi się gra Rosjanki w Sydney, trochę martwi fakt, że dosyć często traci podanie. Z drugiej strony potrafi odłamać ale czy z Madison będzie miała okazje? Według mnie tak, zawodnicy ze Stanów bardzo zawodzą w tym AO, Keys nie grała dużo na początku sezonu ale wielki szlem to wielki szlem. Rosjanka może seta nie ugra ale licze chociaż na 6-4/6-4.

Dodatkowo
4. Tsurenko (2.4) ⛔
5. Szarapowa + Halep 2-0 (tutaj 50e - @2.0) ✅✅
6. Dąbrowski/Xu + Linette/Diyas (1.98) ✅✅
Podsumowując. Szkoda Tsurenko... ???? Alexandrowa błąd z mojej strony, nie powinienem tego grać, reszta gładko + Hsieh na live dała zarobić. Udana noc :cool:
 
G 27

gumos

Użytkownik
Oglądałem... Radwańska nie istniała w pierwszym secie , drugi serwis dochodził do zawrotnej prędkości 103 i był niemiłosiernie atakowany.. w 2 secie było trochę lepiej szybko oddane 4:1 na 4:5 Ukrainką serwuje na mecz i dostaje kontuzji mózgu miedzy innymi 2 podwójne i wtedy już do końca meczu z tej kontuzji się nie podniosła.. Na + Isi , ze rzeczywiście zaczęła coś tam w 2 secie grać ale gorzej lub równie słabo co w pierwszym się chyba nie da bo była statystka... Niemniej brawa bo wygrała „przegrane” spotkanie
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
scenariusz przewidziany w 100% ale nie spodziewalbym sie ze to bedzie az 6-0 6-0. hehe
brawa za analizy dla sphairstike w koncu ktos patrzy na psyche i choroby zawodniczek a nie umiejetnosci ktore u bab maja male znaczenie hehe.
Garcia po maratonie 6-7 6-2 8-6 gra z mega dobra fizycznie i psychicznie Sasnovich ktora pamietam jak ograla Stephens pod koniec roku. Tu moze byc podobnie Garcia latwo 1 set a potem wyjdzie mecz z Voudraskova. 11,64 w millenium ;)
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Dziś Allertowa @ 1.60 z Linette
Czeszka pociągnęła Shuai Zhang i tyle płacą z Linette ?
Co ta Polka grała z Kasatkina ?

Nie miałem okazji oglądać tych dwóch gier, może ktoś coś opisać, podpowiedzieć. Będę wdzięczny i dam like ;)
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Oglądałem wczoraj Hsieh oraz Agnieszkę. Agnieszka jak to Agnieszka jest kompletnie bez formy, już wczoraj nie powinno być jej w kolejne rundzie, Lesia miała gem,punkt na mecz, wygrywała już 40-0 i potrafiła to przegrać. W pierwszym meczu podobnie Agnieszka się meczyła, ale to najprawdopodobniej będzie koniec jej przygody. Tajka poradziła sobie dzisiejszej nocy z Hiszpanką w dwóch setach, co prawda, nie wiem czy Muguruza nie walczyła również sama ze sobą - kontuzja.
Sądzę, że kurs jest naprawde wart ryzyka, Hsieh @ 4,00
Hsieh -1,5 seta @ 5,90zł
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Jakie armaty? Owszem zawodniczki mocniej serwujące, ale nie przesadzajmy, armatę to spotkała w turnieju w Sydney, tam młoda Camilka pokazała klasę. Armatę to by również miała grając ze wczorajszą przeciwniczką Hsieh, czyt Muguruzą.
Tak jak wcześniej napisałem, po takim kursie ryzykuję ????
 
B 167

borys30

Użytkownik
Co tu dużo pisać .... Isia słaba forma. Hsieh bardzo kiepska na serwisie ale return + gra pod siatka poezja mecz pewnie będzie wyrównany najlepiej iść w jakieś hc na skośną.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Ja się nie znam zbytnio na tenisie ale śledzę czasami coś tam postawię i w tym sezonie kursy na hsiesh kozackie są a tu seta urwie tu wygra...a aga jak to aga zmienna jak pogoda..czasem pokona faworyta zeby przegrać w nastepnej rundzie z noname.. Kobiecy Verdasco :p sam daje na hsiesh
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A jak ze zdrowiem Magdy?
Allertova też na pewno będzie już odczuwała trudy turnieju. Będzie to jej 6 mecz razem z kwalami, a kurs na Poznaniankę rośnie i rośnie...
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Allertova D. - Linette M. typ 1 @ 1,62 Fortuna ✅
Allertova w ciągu pięciu meczów na AO 2018 nie straciła seta. Nie gra debla. Oglądałem mecz z Zhang, Bardzo równa i dobra gra ( ostatnio Magda przegrała z Chinką i o pierwszym secie na pewno chce zapomnieć) Denisa bez nazwiska, ale z wielką determinacją. Magda grała debla i raczej noga nie dokuczała, nie zauważyłem, tylko rzuciłem okiem na ten kort) Skwar był niemiłosierny (70 stopni temperatura nawierzchni), Allertova na pewno siedziała w hotelu w chłodzie a Magda się pociła. Magda bardzo zaimponowała w meczu z Kasatkiną i jest na fali! Tylko, że Czeszka będzie rzetelna i trudna do ogrania ( była już w marcu 2016 roku 55 w rankingu). Nie odbieram szans Magdzie i sercem jej kibicuję, ale kasę stawiam na przeciwniczkę.

Cornet A. - Mertens E. typ 2 @ 1,54 Fortuna ✅

Mertens na 10 spotkań w tym roku wygrała 9!!! Przegrała w Perth z Kerber 6/7 (6) 6/7(1). Nie grały razem, nie widziałem niestety meczów Cornet na AO 2018. Mertens widziałem z Gravrilovą ( przegrywała 0/5 -8 setowych Australijki i wygrała 7/5 6/3). Bardzo zacięte spotkanie, długie wymiany i co mnie uderzyło u Belgijki, żelazna konsekwencja!!! Prosta taktyka, świetne wykonanie. Myślę, że sztab przygotuje ją wyśmienicie i postawi bardzo trudne warunki Francuzce. Cornet nie lubię obstawiać bo wtopiłem na nią wiele razy, bardzo niestabilna zawodniczka.
AKO 2,49






 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
fortuna ✅
Podobnie jak kolega poprzedzający mnie kibicuję Magdzie, ale pieniądze stawiam na Czeszkę. Allertova zmiata rywalki na AO nie tracąc seta. Magda raczej nie da już rady dalej awansować.
fortuna ✅

W poprzednim sezonie straciłem trochę forsy grając przeciwko Chorwatkom z pierwszej setki na turniejach. Nauczyłem się jednego zwłaszcza po Martić, iż do turniejów Wielkoszlemowych podchodzą bardzo poważnie i osiągają tam zazwyczaj dobre wyniki. Tutaj widzę zwycięstwo Chorwatki.
Kanepi K. - Suarez Navarro C. typ 1 @ 1,46 fortuna

Kanepi powinna na twardej nawierzchni ograć CSN, która już jedną niespodziankę sprawiła męcząc się z Babos, która z kolei rewelacji nie grała.
AKO 5,08
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Kumkhum L. - Martić P. typ 2 @ 2,12 fortuna

W poprzednim sezonie straciłem trochę forsy grając przeciwko Chorwatkom z pierwszej setki na turniejach. Nauczyłem się jednego zwłaszcza po Martić, iż do turniejów Wielkoszlemowych podchodzą bardzo poważnie i osiągają tam zazwyczaj dobre wyniki. Tutaj widzę zwycięstwo Chorwatki.
Kto nie podchodzi poważnie do turniejów wielkoszlemowych?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
King/Skugor-Rodionova/Smith 2-1
King/Skugor 2.05 forbet✅✅✅

Rozumiem, że gramy na Antypodach i zawsze w takim wypadku kangurze pary są groźne, nawet gdy składają się z niżej notowanych tenisistów. Tutaj wprawdzie nie mamy do czynienia z jakimiś noname&#39;ami, jednak Smith tylko czasami pojawia się w deblu na poziomie ATP, a często skupia się na swoich singlowych występach w challkach. Jedna z sióstr Rodionowych nie powala swoją grą, zresztą jak siostra. Potrafi nieźle pograć, ale ogólnie bez szału. Po drugiej stronie siatki Vania King, która m.in. ze Szwedową w parze potrafiła nieźle pokazywać się w świecie WTA. Ma potencjał do gry podwójnej i na pewno cenię wyżej jej umiejętności, niż Ariny. Amerykanka straciła praktycznie cały poprzedni sezon, gdyż nie grała od marca. Skoro jednak wraca, to znaczy, że wreszcie jest zdolna wyjść na kort, a w takim wypadku przyjmuję, że zaprezentuje to, do czego nas przyzwyczaiła. Porównując panów powiedziałbym, że deblowo stawiam na Franko. Poprzedni rok udany, półfinał Wimbledonu mówi sam za siebie. Smith nieźle pogrywał w parze z m.in. Monroem, ale nie przeceniałbym tego. Obaj lepsi w ofensywie, więc w tym meczu może być ciekawie. Skłaniałbym się tutaj do oceny szans bardziej w okolicach 50/50, może nawet bardziej w stronę Vanii i Franko, jednak przy kursach powyżej 2.00 nawet to 50% daje nam value. U naziemnych bet raczej do dubla, u innych fajny kurs na singla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom