>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

(Women) Australian Open 2018 - turniej główny (15.01-28.01.2018)

Status
Zamknięty.
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Haddad juz ja ma szkoda Ons ale po 7 nie mam specjalnie wyrzutow walka byla.
w kolejnej rundzie wazelina leci z
Sasnovich 2-0 za chwile chorwatka robi 2-0 a ja swoimi typami robie 10-0 nie liczac Ons typ na zasadzie takich kursow sie nie puszcza
Sorane za piataka mozna tez uderzyc od tenisowo beda 3 sety bo jest duzo lepsza tenisowo, chociaz rumunka woli hale to tam bedzie jeszcze duzo walki.
Cirstea po 3.60 tak mi przybajmniej pokazuje ten nedzny bukmacher normalnie stoi wyzej.
Sorana to zabierze mozecie mi wierzyc badz nie. Cirstea po 3.0 z groszem do grania bierzta to.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Sorana ja ubije jeszcze po 2.0,
Dodin z Bouchard niemrawo przypominam tera to po 3.44

chwycilem za 3.0 radze sie streszczac
kocham laski grajace w tenisa. mam tyle szczenscia rze nie wiem co mam zrobic rzeby mnie wzieli na forum vipowych typow, chyba mam za duzo szczenscia.
Haddad poszla 2-0 ale nerwy byly przynajmniej u mnie.
zaraz Lucic robi 2-0 na Rogers a jak nie 2 to win
jakis Kris sie do mnie sapie, czulem, ze to chomik moze byc z armii administracyjnego forum. ???? )))) dla mnie to sa lebki.
Cirstea im wygrala Sasnovich im wygrala, Haddad im wygrala, nie wiem czego niektore gamonie oczekuja ode mnie moze bede im piniadze przynosil w koszykach.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Dodin w tie- breaku prowadziła 3/1 i to co potem zrobiła to dzieci w turniejach krajowych do 12 lat grają lepiej. Uśmiałem się mocno. Jak ktoś ma możliwość zobaczenia to polecam. Nie wierzyłem, że na Wielkim Szlemie jest to możliwe.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Jeden meczyk wpadł mi w oko w 2 rundzie pań. Mianowicie: Suarez Navarro vs Babos.
Węgierka zagrała bardzo dobrze z Coco, aż 10 razy broniła się przed przełamaniem i tylko raz w ciągu meczu dała się przełamać mocno bijącej przeciez Amerykance.
Babos lubi grać ze słabo serwującymi zawodniczkami. A Suarez Navarro pokazała, że w najlepszej formie nie jest i jeśli chodzi o grę i jeśli chodzi o serwis. Z Magdą Frech różnie mogło się potoczyć, gdyby Polka czasami zagrała bardziej odważnie mogła to wygrać, a serwis po 130 km/h był normą u Hiszpanki. Takie serwisy to Timea będzie kończyła returnem na raz. Wcześniejsz mecze na hardzie też nie wyglądały dobrze. W tym roku porażka z Svitolina i z Ahn. Szczególnie wynik z Ahn nie prezentuje sie dobrze.
Na h2h nie patrzę bo na szybkiej nawierzchni grały ze sobą dawno dawno temu.
Myślę, że bliżej swojej optymalnej formy jest w tym momencie Węgierka i to ona wygra ten mecz.
Babos, Timea @1.92
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Jeden meczyk wpadł mi w oko w 2 rundzie pań. Mianowicie: Suarez Navarro vs Babos.
Węgierka zagrała bardzo dobrze z Coco, aż 10 razy broniła się przed przełamaniem i tylko raz w ciągu meczu dała się przełamać mocno bijącej przeciez Amerykance.
Babos lubi grać ze słabo serwującymi zawodniczkami. A Suarez Navarro pokazała, że w najlepszej formie nie jest i jeśli chodzi o grę i jeśli chodzi o serwis. Z Magdą Frech różnie mogło się potoczyć, gdyby Polka czasami zagrała bardziej odważnie mogła to wygrać, a serwis po 130 km/h był normą u Hiszpanki. Takie serwisy to Timea będzie kończyła returnem na raz. Wcześniejsz mecze na hardzie też nie wyglądały dobrze. W tym roku porażka z Svitolina i z Ahn. Szczególnie wynik z Ahn nie prezentuje sie dobrze.
Na h2h nie patrzę bo na szybkiej nawierzchni grały ze sobą dawno dawno temu.
Myślę, że bliżej swojej optymalnej formy jest w tym momencie Węgierka i to ona wygra ten mecz.
Babos, Timea @1.92
pierdlisz farmazony, nie Hungariana pograła dobrze, Coco nie bylo w tym meczu
z tym slabem wtez dojebales, bo serwis trzeba rozroznic chyba ze nie przechodzi.
piekna carla jak wejdziez z nia w wymiane to boska Babos nie powacha nawet liniii koncowej
bez aluzji czasami tak mam
wypierdalac piekna Carcrla i lavju, without bettter Uytvanck
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Coco często miewa kontuzję mózgu i trzeba brać na to poprawkę. Ja idę na taśmie w stronę doświadczonej Hiszpanki.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Jeden meczyk wpadł mi w oko w 2 rundzie pań. Mianowicie: Suarez Navarro vs Babos.
Węgierka zagrała bardzo dobrze z Coco, aż 10 razy broniła się przed przełamaniem i tylko raz w ciągu meczu dała się przełamać mocno bijącej przeciez Amerykance.
Babos lubi grać ze słabo serwującymi zawodniczkami. A Suarez Navarro pokazała, że w najlepszej formie nie jest i jeśli chodzi o grę i jeśli chodzi o serwis. Z Magdą Frech różnie mogło się potoczyć, gdyby Polka czasami zagrała bardziej odważnie mogła to wygrać, a serwis po 130 km/h był normą u Hiszpanki. Takie serwisy to Timea będzie kończyła returnem na raz. Wcześniejsz mecze na hardzie też nie wyglądały dobrze. W tym roku porażka z Svitolina i z Ahn. Szczególnie wynik z Ahn nie prezentuje sie dobrze.
Na h2h nie patrzę bo na szybkiej nawierzchni grały ze sobą dawno dawno temu.
Myślę, że bliżej swojej optymalnej formy jest w tym momencie Węgierka i to ona wygra ten mecz.
Babos, Timea @1.92
Carli nie lubie bo potrafila mi nie raz popsuc wygrany mecz.. Carla miewala kontuzje rok temu i juz nie te poruszanie po korcie , swoje lata juz ma.. trzymam kciuki za Babos i oby trafiala bombami.. Coco moze kiepsko ostatnio ale nawet z taką Coco Carla by nie wygrala.. mecz 50 na 50 ale niech wygra Timea ;) miewala dobre mecze ;) oby teraz tez jej wyszedł.
A w 2 rundzie mamy : Marte Kostjuk. Lat 15 !!! Ograla Peng 6:2 6:2 . Mimo wszystko SzapoBa ;)
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Haddad Maia vs. Cabrera, win: Haddad Maia @1.29 Ónibet

Na początek niezbyt wysoki kurs, raczej do dubla, ale z dużym prawdopodobieństwem powodzenia. Cabrera w zeszłym sezonie zagrała świetny mecz przeciwko Kontaveit, która akurat była w wysokiej formie i.. to wszystko. Oglądałem mecz obu pań w zeszłym tygodniu w Hobart i to co grała Lizette wołało o pomstę do nieba. Strasznie słabo wypadała na tle Brazylijki mimo dopingu publiczności. Dwa razy nawet zdarzyło jej się nie trafić w piłkę przy prostym forehandzie Brazylijki co raczej nie powinno się zdarzać nawet na poziomie ITF&#39;ów. Haddad Maia dobry serwis, pozwalający na hardzie zdobyć kilkanaście ważnych punktów oraz bardzo dobre rozrzucanie rywalki po korcie. Po tym kursie myślę, że warto to brać.
Schmiedlova vs. Kasatkina, win: Kasatkina @1.34 Fortuna

Słowaczka kompletnie zawaliła poprzedni sezon, gdy dwa lata temu pokazała się z dobrej strony chociażby w Katowicach. Poprzedni sezon to nieudane starty w różnych turniejach oraz tułanie się głównie po turniejach niskiej rangi. Natomiast młoda Rosjanka zaliczała dość solidne występy rok temu (np. w Moskwie). Nie ma zbyt solidnego serwisu ale potrafi nim konkretnie trafić, ma dobry return no i świetna gra kątowa. Po stronie Słowaczki przemawia ogranie w tym sezonie (chociażby w kwalach) przy bilansie 0-2 Kasatkiny w tym sezonie jednak to młoda Rosjanka jest moim zdaniem lepsza niż Anna Karolina i spokojnie powinna tutaj ograć naszą południową sąsiadkę.
✅ ✅
Bencić vs. Kumkhum, win: Bencić @1.27 Fortuna
Kolejny z tych mniejszych kursów ale bezpieczny. Szwajcarka to jedna z najlepszych tenisistek swojego pokolenia. Azjatka to inna para kaloszy. Coś tam może pogrozić ale bez większego skutku. Zwycięstwo Belindy nad Venus nie było dla mnie sensacją (tak ku***? To czemu nie podałeś typu frajerze?), ona ma po prostu talent którego brakuje Azjatce oraz wypracowane umiejętności które mam nadzieję pomogą jej wygrać.
Jeżeli na live skoczą kursy na Svitoline (utrata serwisu czy cos) to polecam grać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
H 430

hanii

Użytkownik
czy ktoś sie orientuje co sie stało z meczem debla
Buzarnescu M./Irigoyen M. - Hsieh S-W./Peng S
Kursy diametralnie sie odwróciły, jak ostatni raz patrzyłem to było max 1,4 na Hsieh/Peng
Może to jest pewniaczek, a Peng jest w ciąży? ????
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
No to kilka propozycji ode mnie. Jak zawsze płasko 25e na kupon.

1. Kostjuk vs Rogowska 1 (1.70) ✅✅
2. Kostjuk 2-0 (2.80) ✅✅

Młodziutka Ukrainka idzie jak burza. w pierwszej rundzie pokonała Peng 6-2,6-2 dosyć pewnie przebrnęła kwalifikacje. Co do rywalki jakoś nie jestem przekonany do jej gry. Pokonała co prawda Fourlis ale przed AO zaliczyła serie kilku przegranych meczów. Co do Kostjuk młodziutka dziunia (2002 r) w zeszłym roku wygrała dziewczęce AO, dobrze się tutaj czuję. Jak na tak młody wiek zbiera tutaj mega doświadczenie. Liczę na fajny mecz i zwycięstwo Ukrainki a w kolejnej rundzie prawdopodobnie Svitolina.

3. K. Bertens + Bencic (1.77) ⛔
Na Bencic widzę większość ludzi gra. Myślę, że sobie poradzi spokojnie, fajnie się prezentuję. Forma jest i na malutką Kumkhum powinno wystarczyć (Bencić ma całkiem spoko drabinkę i powinna wykorzystać szanse na dobry wynik). Natomiast Kiki Bertens, dołożyłem tak z braku laku. Nie jestem jakoś bardzo przekonany ale wydaje mi się, że po wyrównanym meczu Holenderka wygra. W zeszłym roku odpadła w pierwszej rundzie także może dołożyć trochę punktów do swojego konta.
4. Babos vs Suarez Navarro 1 (1.94) ⛔⛔
5. Babos 2-0 (3.19) ⛔⛔

Według mnie perełka na dzisiaj. Piękna Carla męczy bułe strasznie ostatnio. Oglądałem kawałek meczu z naszą Magdą Fręch i Polka bardzo fajnie walczyła, przy odrobinie lepszej grze w kluczowych momentach mogła nawet to spotkanie wygrać. Timea jest półkę wyżej i na pewno lepiej się postawi Hiszpance niż Magda. Carla jest zdecydowanie pod formą, wczoraj wygrała pierwszy mecz od USO, mało grała pod koniec roku. W Sydney przegrała ze słabą Ahn 1-6,4-6.
6. Pliskova/Vekic vs Friedsam/Uytvanck 1 (2.18) zwrot
Próbuje ze względu na formą singlową. I Friedsam i piękna ruda bez formy całkowicie. Pliskova jak gra tak gra. Serwis powinna trzymać i dzisiaj powalczyła z Agnieszką, Vekic pierwszy mecz wygrała gładko z Hibino i ostatnio też spoko pogrywa. Pierwszy raz razem ale myślę że wygrają dyspozycją bo na tę chwilę są po prostu lepsze
Z fartem
Podsumowanie: Słaby dzień, Bencic zawiodła na całej linii. Sporo ludzi potopiło taśmy przez nią. Na plus na pewno Kostjuk, jedyna która dała radę ???? Szkoda debla bo przy 5-0 Friedsam i Uytvanck skreczowały. Mogły chociaż seta do grać to miałbym rozliczone. A o Babos nawet nie wspomnę, zawiodłem się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mufasa87 20

mufasa87

Użytkownik
Brała medicala coś z nogą nie tak
Medical swoją drogą. Bardziej chodzi mi o to jak w ciągu kilku ostatnich miesięcy Svitolina dojrzała, umiejętności miała ale nie zawsze głowa wytrzymywała. np. Z Halep na FO 2017.
Jestem pod wrażeniem gry Siniakovej, ale jej charakter i psychika musi trochę ulec zmianie. Miejmy nadzieje, że dojrzeje jako kobieta. Umiejętności ma całkiem duże .
Ja ze swojej strony proponuję
Kasatkina Linette 1 2:0 1,73 4/10
Kasatkina może ciut słabsza głowa niż nasza zawodniczka, ale umiejętności wyższe. ????
 
romanista 5

romanista

Użytkownik
Ciekawy zakład znalazłem w fortunie, Rybarikova gra z Bondarenko o awans do 1/8 Australian Open kurs na zwycięstwo Rybarikovej z Bondarenko w fortunie wynosi 1.67, za to za awans Rybarikovej do 1/8 Fortuna płaci 5.20 błąd bukmachera?
żaden błąd, z tego co patrzyłem to ona musi zakończyć w top 8 turnieju czyli ćwierćfinał a nie 1/8 a co za tym idzie oprócz meczu z Bondarenko, musi wygrać ze zwyciężczynią meczu Bertens/Woźniacki
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
✅ ✅
Bencić vs. Kumkhum, win: Bencić @1.27 Fortuna
Kolejny z tych mniejszych kursów ale bezpieczny. Szwajcarka to jedna z najlepszych tenisistek swojego pokolenia. Azjatka to inna para kaloszy. Coś tam może pogrozić ale bez większego skutku. Zwycięstwo Belindy nad Venus nie było dla mnie sensacją (tak ku***? To czemu nie podałeś typu frajerze?), ona ma po prostu talent którego brakuje Azjatce oraz wypracowane umiejętności które mam nadzieję pomogą jej wygrać.
Jeżeli na live skoczą kursy na Svitoline (utrata serwisu czy cos) to polecam grać ;)
Gdzie tutaj plus widzisz kolego?
Coś niesamowitego .Magda na\jednej nodze wygrała z Kasatkiną. Brawo!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom