>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

World Cup of Darts - Frankfurt (11-14.06.2015)

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Austria vs Niemcy ⛔⛔⛔⛔⛔
Typ: Austria - 1.60/totolotek


Nie mam jak analizy napIsac ale polecam bo Mensur powinien zrobic robotę. A Rowby w sumie tez moze wygrać swoj sinlowy pojedynek. Jeżeli nie to rozstrzygną to w deblu za sprawa Suljovica ????
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Czwarty dzień World Cup of Darts
Afternoon Session (14:00-18:00 local time)
Quarter-Finals

Belgium v Australia
Scotland v Hong Kong
England v Germany
Northern Ireland v Netherlands
Formuła: Lepszy z 7 legów 501, 2 mecze singlowe. Przy stanie 1:1 po singlach rozgrywany będzie mecz deblowy - lepszy z 7 legów 501.
Zestaw par:
Belgia v Australia
Szkocja v Hong Kong
Anglia v Niemcy
Irlandia Północna v Holandia

Evening Session (20:00-00:00 local time)
Semi-Finals
England/Germany v Belgium/Australia
Scotland/Hong Kong v Northern Ireland/Netherlands

Final
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik


Czas na Cwiercfinaly, druzynowych mistrzostw swiata !

Awansowaly praktycznie wszystkie druzyny, ktore byly uwazane za faworytow. Mila niespodzianke sprawila druzyna z Hongkongu, ktora pokonala po bardzo emocjujacym meczu druzyne z Irlandii.
Jak na razie nie widze u zadnego buka par na pojedynki h2h. Po cichu licze, ze Belgia i Australia zagra w zestawieniu Ronny-Simon i Paul-Kim i dojdzie do decidera w deblu. Kursa na Belgow 1,66 ✅✅ wyglada smakowicie i powinien bez wiekszych problemow zostac zabity, Nicholson bardzo slabe zawody jak do tej pory i prawie porazka z Vilerionen z Gibraltaru ( bardzo niewiele juz brakowalo). Simon nie gra najgorzej choc trafiaja mu sie wielkie przestoje i kontuzje na doublach ( 15 lotek w 1 legie o ile sie nie myle) przy tak krotkiej formule ( do 4 legow), nie ma miejsca na takie braki i przestoje.

Co do reszty spotkan , to niestety czekaja nas mecze, w ktorych mamy faworyta z kopciuszkiem. Hong kong pomimo niespodzianki nie powinien duzo krwi napsuc Szkocji ( choc ostrzegam , nie traktujcie tego jak lokaty). Lam wczoraj zagral na bardzo wysokim poziomie i to w ogromnej mierze jego sukces, ze Hong Kong awansowal. Scotty mogl juz te spotkanie zakonczyc w singlu. Bylo jednak widac te jego nerwy i ,,strach&#39;&#39; przed wygrana. W tym spotkaniu czekalbym na pare w singlu i pogral lekko dodatnie handi na obu panow z Hong Kongu✅✅ , Anderson potrzebuje czasami bardzo dlugo by wejsc na obroty, jest to zawodnik, ktory z biegiem meczu zyskuje na pewnosci i pod koniec meczu staje sie piekielny grozny, dlatego jest to dla mnie kandydat , w ktorym albo Lam albo Scotty powinni minimum 1 lega ugrac, a pokusic sie nawet o 2 lub 3.

Anglia- Niemcy
Gospodrze trafiaja na jednego z faworytow turnieju. O ile wczorajszy sukces z Austriakami byl mozliwy, o tyle dzisiaj nie maja oni raczej wiekszych szans z Lewisem i Taylorem. Niemcy jezeli chca awansowac to musza zagrac mecze zycia i do tego kazda sytuacje na breaka albo utrzymanie wlasnego podania wykorzystac i miec min.60% na doublach. W dartsie jest wszystko mozliwe, ale tutaj Anglicy powinni odprawic gospodarzy. Warto jednak i tutaj poszukac dodatnich handi na gospodarzy ⛔ zwlaszcza w meczu Artuta, ktory sie bardzo dobrze prezentuje na tym turnieje, dobrze wchodzi w mecze i na wysokim pulapie punktuje od poczatku. ( Kontuzja glowy u Artuta, mogl spokojnie ugrac 2 legi z Taylorem, to zapomnial jak grac ) ⛔ Tylor i Lewis to zawodnicy z innej polki, jednak nie wierze w sukcesy 4:0 i 4:0, do tego widac juz zmeczenie Taylora, ktory nie punktuje tak jak kiedys, choc doubla ma nadal na wysokim poziomie.

Holandia- Irlandia Polnocna

W tym wypadku kurs 1,1 mozna traktowac jako 10% lokate✅✅ w 30 minut. MvG spotka sie zapewne z Dolanem, ktory prezentuje sie niezle na tym turnieju jednak nie ma szans nawet przez chwile zagrozic MvG, ktory gra na te chwile najlepszy Darts na swiecie. Co do drugiej pary do Barney wczoraj mnie pozytywnie zaskoczyl i odprawil 4:1 Petersena, ktory do ogorkow nie nalezy, dzisiaj nie powinnien on rowniez miec problemow z Mansellem i go odprawic. W obu meczach szukalbym DW 4-1 ⛔ 4-1 ⛔. I oprocz grania na Holandie szukalbym tych typow w singlach .
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Belgia v Australia
Pierwszy z planowych ćwierćfinałów. Bukmacherzy lekko faworyzują braci. Czy słusznie ? Zdecydowanie. Kto miał łatwiejszą drogę do 1/4 ? Australijczycy, a mimo to mieli więcej problemów. Wczoraj ich już opisywałem, Belgów zresztą również, więc nie będę się powtarzał. Sypnę suchymi statami. Belgowie: 1.runda Ave3 - 90.54, 40%, 2.runda Kim - 93.5, 33.3% i c/o 110, Ronny - 88.3, 50% i c.o 124. Australijczycy: 1.runda Ave3 - 82.94, 27.78%, 2.runda Simon - 76.1, 13.3%, Paul - 82.8, 36.4%i c/o 127. No kompromitacja ze strony &#39;Kangurów&#39;. Szczególnie &#39;Czarodziej&#39;. Nicholson, jak był bez formy od dawna, tak jest. Strasznie to wygląda. Whitlock podobnie. Od dłuższego czasu słabo rzuca i nic niestety się nie poprawia. Niby zagrał dobrze w 1.rundzie, ale na 1/4 to za mało. Jeśli Kim zagra właśnie z nim to może się skończyć 2-0. Starszy z braci na spokojnie może odpalić Nicholsona. W każdym razie 0-2 jest IMO niemożliwe. Jak dojdzie do meczu deblowego to szalę zwycięstwa powinien przechylić młodszy Huybrechts.
Szkocja v Hong Kong
Niespodzianki być nie powinno, no nie żartujmy. Azjaci w 1/2 ? pff. Chociaż nie wykluczam, że któremuś ze Szkotów nie narobią smrodu. Wczoraj Lim i Scott wygrali z Irlandczykami, co sensacją nie jest. O dziwo singla wygrał Lim, a nie MacKenzie. Ten pierwszy wyciągnął maksimum, lepiej już nie zagra. Ave3 - ~92. Zawiódł ten drugi, który miał 3-0 i wtopił. Statystyki fatalne. Średnia under 80. W deblu zrobili Ave3 - 88.2 i 57.1%. Dziś pewnie cyferki wykręcą podobne, a to na Wyspiarzy za mało. Ci w 1.rundzie Ave3 - 92.71, 45.45%. Wczoraj Gary słabo, średnia under 90, ale dubel ok, bo 50%. Błysnął za to Peter, który w kilka minut wygrał z Takacsem. Duże oczka, pewnie na kończących, bo prawie 60%, bajka. Handi Hong Kong pokryje ? No nie wiem.Czekajmy na h2h.
Anglia v Niemcy
Ojjj bawi się &#39;ThePower&#39; z &#39;Jackpotem&#39;. Wczoraj obaj mizernie. Średnie 93.9 i 89.4. Kończące 100% i 28.6%. Średnia cyferek, jak z 1.rundy. Ruszą wreszcie w ćwierćfinale ? No właśnie. Dla Niemców życiówka. Wczoraj dość gładko z Austriakami, co jest dla mnie dużym zaskoczeniem (dupy dał Mensur). Artut z &#39;Małym Johnem&#39; zaczął świetnie, ale później siadł i popsuł statystyki. Skończył z 88.4 i 30.8%. Młody nieco lepiej 89.3 i 44.4%. Jak zagrają dzisiaj ? Pewnie podobnie do poprzednich spotkań. Przypomnę, w 1.rundzie zrobili Ave3 - 81.68 i 29.41%. Niby ten Jyhan rzuca nieźle, ale tak prawdę mówiąc, to co on takiego zrobił ? Cyferki ma średnie. Przestoje, masa pudeł na kończących, lipa trochę. Na sprawienie sensacji dużych szans im nie daję. Mogą narobić smordu, owszem, bardzo możliwe, ale Anglikom pewnie znowu uda się prześliznąć do kolejnej rundy. Kwestia jest taka, na ile oni pozwolą gospodarzom ? Trzeba pomyśleć, pokombinować.

Północna Irlandia v Holandia
No, no, no, poprawili się Wyspiarze. W 1.rundzie mizeria, a w 2.bajka. Dolan - Ave3 - 97.9 i 40%, a Mansell - Ave3 - 95.4 i 44.4%. Dwie pewne wygrane. Powtórzą dzisiaj ? Właśnie. Myślę, że nie. Lepiej już chyba nie zagrają. Ile ugrają ? Doprowadzą do meczu deblowego ? Wszystko chyba w rękach van Barnevelda. O van Gerwena się nie martwimy, tak ? On wczoraj, jak zwykle, bajka. Średnia over 105, do tego co drugą lotką kończył. Jego ziomek równie dobrze. Trzy lotki na poziomie 99.9, a dubelek na 66.7%. Obaj miód. Przypominam 1.rundę w ich wykonaniu - 91.13 i 35.71%. Sensacji nie będzie. Jak nawet dojdzie do debla, to Michael powinien to wyciągnąć. Handi ? Myślimy, myślimy.
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Belgia v Australia
Typ: Belgia @ 1,72 Marathon ✅ 2-1

Piękny kurs na Belgów. HiroBet wystawił tylko 1,45, do daje nam ogromne value. Kim w świetnej formie, w deblu sam rzucał na średniej 107, wczoraj w singlu 93. Whitlock dużo &quot;tonów&quot;, ale z dablami porażka. Jeśli zagrają przeciwko sobie, to i tak daję większe szanse Belgowi. Drugi Belg, Ronny, wczoraj dobry mecz, równy, ale bez szaleństw. Jeśli zagra z Nicholsonem, to objedzie bezproblemowo. Gorzej, jeśli pary się zamienią, wtedy prawdopodobnie będzie potrzebny debel. Ale w nim przewagę mieć będą Belgowie. I dlatego gram ich po tak pięknym kursie.

Holandia v Irlandia Północna
Typ: Holandia @ 1,09 Marathon ✅ 2-1

Michael pokazuje klasę, Raymond wczoraj w singlu też bardzo dobry mecz. Prawdopodobnie MVG z Dolanem, a Barney z Mansellem. Po singlach powinno być po sprawie, a gdyby doszło do debla to Holendrzy są o wiele mocniejsi. Typowa podbitka dla Belgii.

Szkocja v Hong Kong
Typ: Szkocja @ 1,08 Marathon ✅ 2-0

Hong Kong miał łatwą drabinkę, najpierw słaba Walia, potem słaba Irlandia. Z Irlandią powinno być 2-0, ale Scott się obsrał mając 3-0. Brak doświadczenia na takich scenach i tyle. Szkoci ograni, tu powinno być gładkie 2-0 i po singlach koniec meczu. Typowa podbitka dla Belgii.

AKO: 2,02 @ Marathon 3/10j ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Zestaw par:

Belgia v Australia Ronny Huybrechts - Simon Whitlock
Kim Huybrechts - Paul Nicholson Szkocja v Hong Kong Gary Anderson - Thing Chi Royden Lam
Peter Wright - Scott MacKenzie Anglia v Niemcy Phil Taylor - Jyhan Artut
Adrian Lewis - Max Hopp Irlandia Północna v Holandia Brendan Dolan - Michael van Gerwen
Mickey Mansell - Raymond van Barneveld Kim Huybrechts v Paul Nicholson 1 @ 1,40 bet365 ✅ 4-3 Brendan Dolan v Michael van Gerwen 2 @ 1,25 Sportingbet ✅ 2-4 Opisane: http://forum.bukmacherskie.com/f425/world-cup-of-darts-frankfurt-11-14-06-2015-a-121889-2.html#post5436083
Kim Huybrechts v Paul Nicholson 1 @ 1,40 bet365 ✅ 4-3 Brendan Dolan v Michael van Gerwen 2 @ 1,25 Sportingbet ✅ 2-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Belgia v Australia
Ronny Huybrechts - Simon Whitlock 2-4 ✅
Kim Huybrechts - Paul Nicholson 4-1 ⛔. Buki daja 1.40 na Kima tylko brac !✅
E: tak jak przewidzialem, pary wystawione na to by doszlo do debla, wieksze szanse jednak ma Belgia by zakonczyc to w 2 spotkaniach.

Szkocja v Hong Kong
Gary Anderson - Thing Chi Royden Lam Buki daja na Garego 1,12 , ja szukam +2,5 @1,83✅✅ na Lama czyli 4-2✅
Peter Wright - Scott MacKenzie 4-1 ( wkradl sie blad )⛔

Anglia v Niemcy
Phil Taylor - Jyhan Artut 4-2 ⛔
Adrian Lewis - Max Hopp 4-3⛔

Irlandia Północna v Holandia
Brendan Dolan - Michael van Gerwen 1-4⛔
Mickey Mansell - Raymond van Barneveld 1-4 ⛔

Mamy pary ! Sprobuje lekko wytypowac wyniki jakich mozna sie spodziewac po tych meczach.

E: Zwyciestwa zadownikow 7/8, dokladne wyniki 2/8
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Kim Huybrechts v Paul Nicholson
Typ: Kim Huybrechts @ 1,40 Bet365 ✅ 4-3
Michael van Gerwen v Brendan Dolan
Typ: Michael van Gerwen @ 1,22 Bet365 ✅ 4-2
AKO: 1,71 @ Bet365 5/10j
✅

Powariowali z tymi kursami. Dwóch liderów swoich zespołów, którzy muszą i którzy wygrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Kim Huybrechts vs Paul Nicholson 4-3
Kim 1.40
✅✅✅
Kim bardzo dobra forma podczas turnieju. Ostatnio nie zawsze było tak dobrze, teraz wydaje się, że wróciła regularność. W ostatnim meczu miał może lekki przestój, ale w ogóle nie rzutował on na wynik meczu, gdzie młodszy z braci pewnie wygrał swój pojedynek. Paul za to od dłuższego czasu jest na bakier ze swoją formą. Nie udaje mu się przedostawać do ważniejszych turniejów, nie widać go na ekranach. Wyraźnie jest pod formą, więc faworyt może być tutaj jeden.
Belgia vs Australia 2-1(4-2)
Belgia 1.61
✅✅✅
Wczoraj dwa słabe występy Australijczyków. Withlock męczył się na dublach, nie trafiał przez co musiał schodzić z d1, co wyraźnie mu nie pasowało. Paul zafundował jeszcze większe emocje, trzeba przyznać, że ze słabymi Gibraltarczykami Kangury zagrały bardzo słabo i z taką grą nie powinni mieć szans z solidnymi braćmi. O ile postawa Kima nie zdziwiła, bo wiadomo, że to wysoki poziom, o tyle Ronnie zagrał z Reyes bardo porządnie, więc w przypadku debli powinien być solidnym wsparciem dla młodszego brata.
Ako: 2.26 b365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
MVG (-2.5) - 2.25/bet365 ⛔⛔⛔
Stawka: 2/10j

Najprawdopodobniej mój ostatni bet na ten turniej. Wchodzę w wygraną MVG z handi. Zapewne to Dolan zaczyna dlatego MVG musi go przełamać 2 razy. Powiedzmy sobie szczerze MVG to najlepszy darter na świecie, ba w Galaktyce a Dolan to tylko dobry darter, który nie potrafi utrzymać dobrej formy przez cały turniej. Wczoraj ładnie zagrał jednak w pierwszej rundzie był bardzo słaby. Sądzę, że MVG przełamie go 2 razy i dość szybko pokona. Czas pokażę jednak co i jak. Ja osobiście widzę w tym typie VALUE i go gram.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Semi-Finals
England v Belgium
Scotland v Netherlands

Mamy polfinaly, najbardziej meczyly sie druzyny z Belgii i Holandii, choc Holenderzy pieknie w deblu wygrali 4-0. Najciekawiej zapowiada sie mecz Szkocja-Holandia, gdzie zapewne rowniez zobaczymy debel. O ile Kim nie poprawi swojej gry na wieczor to Anglia bierze ten mecz 2:0 widac ze spocony trafil z forma, a i Taylor dobrze dzisiaj gral ;)
E: Caloroczny daje na Anglie 1.25, czekamy na Szkocja- Holandia , ja sam bym wystawil kursy 2,2 - 1,6
E2: Bukmacher mysli podobnie do mnie i daje kursy 2,37 - 1,57
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Anderson vs Barney
Gary 2.30 b365
ZWROT Niekompetencja pracowników beta...
Wszędzie indziej kursy takie same, ale na odwrót, czyli coś koło 1.57 na Latającego Szkota. Barney zagrał słabiej z Mansellem, żeby w deblu pograć o wiele lepiej i skończyć wspólnie z Mighty Mikiem na średniej mocno ponad 100. Gary to jednak coś więcej, niż Micky. Spodziewam się tutaj wyrównanego pojedynku, może trochę bardziej nawet pod Szkota, więc kurs jest przesadzony. Do tego, żeby Szkoci marzyli o finale Gary musi ograć Barneya, gdyż myślę, że MVG poradzi sobie z Wrightem.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Evening Session (8pm local time)
Semi-Finals
England v Belgium
Scotland v Netherlands
Formuła: Lepszy z 7 legów 501, 2 mecze singlowe. Przy stanie 1:1 po singlach rozgrywany będzie mecz deblowy - lepszy z 7 legów 501.
Zestaw par:
Anglia v Belgia
Phil Taylor - Ronny Huybrechts
Adrian Lewis - Kim Huybrechts
Szkocja v Holandia
Peter Wright - Michael van Gerwen
Gary Anderson - Raymond van Barneveld

Final
England/Belgium v Scotland/Netherlands
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Phil Taylor v Ronny Huybrechts 1 @ 1,25 bwin ✅ 4-3
&#39;ThePower&#39; ruszył, w końcu. 104.3 i 36.4%. IMO starszego z Belgów łyknie na miękko, nawet jeśli zagra dużo gorzej, chociażby tak, jak w 2.rundzie. Ronny jest po prostu w słabej dyspozycji, co pokazał nie tylko w meczu sprzed kilku godzin. Średnia ~90 to maksimum, co może wyciągnąć. Phil zaczyna, a tu już mega handicap.

Adrian Lewis v Kim Huybrechts 1 @ 1,65 marathonbet ✅ 4-2
Wreszcie Adrian odpalił. Może ktoś uzna mnie za głupiego, ale już w jego wczorajszym meczu z Hashimoto widziałem błysk. Kiedy musiał, to depnął i był efekt. Dziś bajka. Ave3 - 105.5 i 66.7%. Ajj. Kim balas w 1/4. Chyba pochlał z bratem w nocy. Nawet, jak teraz się zepnie to będzie miał bardzo ciężko. &#39;Jackpot&#39; rozpędzony i na luzaku, o dziwo. Kurs miód.
Gary Anderson v Raymond van Barneveld 2(+1,5) @ 1,70 marathonbet ⛔ 4-1
Nie zgadzma się z chłopakami. Jak dla mnie kurs promocja. No żeby w best of 7 legs kurs na &#39;Barneya&#39; z handi był 1,70 ? Jaja. Argumenty ? Wystarczy jeden, dyspozycja. Turniej lepiej gra Holender, zdecydowanie. Gary przeca w 2.rundzie i 1/4 ze średnimi rzędu 90zkawałkiem, kpina. Raymond z Mansellem wtopa, owszem, ale ten życiówkę zagrał. Poza tym statystyki miał niezłe ziomuś van Gerwena. Dla mnie mecz na styku ze wskazaniem na Holendra. Promo.
Phil Taylor v Ronny Huybrechts 1 @ 1,25 bwin ✅ 4-3
Adrian Lewis v Kim Huybrechts 1 @ 1,65 marathonbet ✅ 4-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld 2(+1,5) @ 1,70 marathonbet ⛔ 4-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Oj ten Caloroczny co nam dzisiaj promocje daja tylko brac i grac ????
O to moje bety na sesje polfinalowa :
Taylor@1,22
Anglia@1,22
Anderson +1,50@1,66 Po korekcie Beta na tym zdarzeniu wyszlo Ako. 1,90
Ako. 2,41

✅✅✅✅
Kilka slow: 1,22 na ,, The power&#39;&#39; ze starszych z braci ?! Ladne zarty prosze panstwa, Taylor z meczu na mecz co raz lepiej sie prezentuje i powinnien dac Angli prowadzenie w meczu 1:0. Ronny moze i zagral super debel, i w miare okej singiel, ale miewal duzo przestojow w grze i rzuca strasznie nieregularnie raz mu sie przytrafi 60,50,60 , a potem 180,140 ,140. Te nierownosc powinnien wykorzystac Taylor i zdobyc 1 punkt dla Angli.
Anglia-Belgia
Jak juz wspomnialem Phil powinien spokojnie wygrac ze starszym z braci, wiec zostaje nam Kim-Lewis. Kim dzisiaj sie zaprezentowal po prostu TRAGICZNIE i gdyby nie fakt, ze Nicholson, mial taka sraczke przy tych meczowych, to wlasnie Australia gralaby o final. Jest inaczej i to w duzej mierze zasluga starszego z braci, ktory pociagnal debel i zakonczyl go Bullem. Lewis dzisiaj odprawil Hoppa 4-0 i zagral fenomenalny mecz, srednia kolo 100 i duza pewnosc na doublach, jak dla mnie Angli bierze to 2:0. nawet jakby doszlo do debla , to Taylor i Lewis sie dobrze rozumieja i powinni to ogarnac.
Ansderson- Barney
Patrzac na kursy przychodzi mi tylko na mysl HAHAHAHAHAHA. Barney,ktory przegral z Mansellem jest faworytem z mistrzem swiata ?! Macko juz opisal typ ja jeszcze od siebie dodam, ze nawet jakby Barney zaczynal to handi+1,5 jest na spokoju do pokrycia. Zreszta Gary jest w takiej formie, ze powinien Barneya przelamac i wygrac to spotkanie. Barney w deblu pokazal na co go stac, jednak jest to nadal i tak za malo na dobrze grajacego Andrsona.

E: Dokladam jeszcze to : Taylor+Lewis+Anglia @ 2,41 nie ma tu innej opcji jak wygrana Anglii 2:0 ✅✅ Pieniadze za darmo :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Phil Taylor v Ronny Hubrechts
Typ: Phil Taylor @ 1,22 ✅ 4-3
Michael van Gerwen v Peter Wright
Typ: MVG @ 1,44 ✅ 4-3
AKO: 1,76 @ Bet365 3/10j ✅


Taylor ze słabym Ronny&#39;m, weźmie go spokojnie. Michael słabo na dablach, ale miał czas z Dolanem. Wczoraj świetnie zagrał w singlu. Barney pewnie przegra, więc Michael musi udźwignąć rolę kapitana i pokonać Wrighta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Holendrzy tylko faworytem, bo maja w szeregach MvG , a on sam nie da rady dociagnac ich do finalu jak dla mnie 2.10 na szkocka pare to value i ja to pobieram !
✅✅ Barney ,, wielka forma &#39;&#39;
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Podsumowując turniej ???? Łącznie zagrałem za 9 jednostek a zwrotu otrzymałem 13. Co daje mi 4 jednostki na plus w ciągu całego turnieju. Niestety grałem większość czasu u buka naziemnego przez co nie mogłem atakować fajnych kursów na wygrane danego zawodnika czyt. (Kim czy też Phila). Pierwsza runda była fajna, potem już niestety same minusy. Mnie strasznie zawiódł Suljovic w meczu z Niemcami gdzie był murowanym faworytem w pojedynku z młodym Hoppem a niestety to przegrał. Szkoda, że MVG grał w teamie z Barneyem gdyż ten był strasznie słaby. Mojego singielka na MVG z handi w meczu z Dolanem niestety zabiło to, że Mikke źle wszedł w to spotkanie. Co najbardziej mnie cieszy to świetna forma Taylora, który zagrał bardzo fajne zawody. Mimo wszystko turniej przyniósł ciekawe rozwiązania sportowe oraz plusik bukmacherski co strasznie cieszy. Pozostaje czekać na kolejny turniej od PDC!!!
Zagrane kupony: 4
Wygrane kupony: 1
Przegrane kupony: 3
Zagrane jednostki: 9
Wygrane jednostki: 13
BILANS: +4 JEDNOSTKI
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Kwarta 1. - Anglia @ 1,20 sportingbet ✅
Kwarta 2. - Belgia @ 2,625 sportingbet ✅
Kwarta 3. - Szkocja @ 1,444 sportingbet ✅
Kwarta 4. - Holandia @ 1,285 sportingbet ✅
Kim Huybrechts v Ronny Huybrechts kto zdobędzie więcej punktów 1 @ 1,65 bwin + DNB 1 @ 1,55 bwin ✅ + ✅ 2-1
Mensur Suljovic v Rowby-John Rodriguez 1 @ 1,70 bwin ZWROT
Scott MacKenzie v Ting Chi Royden Lam 1 @ 1,85 bwin ⛔ 0-1
Hiszpania v Norwegia 1 @ 1,44 sportingbet ✅ 5-0
Japonia v Chiny 1 @ 1,43 marathonbet ✅ 5-0
Austria v Czechy 1 @ 1,33 bwin ✅ 5-2
Gibraltar v Włochy 1 @ 1,72 marathonbet ✅ 5-2
Belgia v Filipiny 1 @ 1,26 bwin ✅ 5-1
Anglia v Dania 1 @ 1,08 marathonbet ✅ 5-0
Niemcy v Indie 1 @ 1,26 bwin ✅ 5-0
Australia v Rosja 1 @ 1,26 bwin ✅ 5-1
Kanada v Nowa Zelandia 2(+1,5) @ 1,73 WilliamHill ✅ 4-5
Szwecja v Węgry 1 @ 1,53 bwin ⛔ 2-5
Walia v Hong Kong 2(+2,5) @ 1,67 WilliamHill ✅ 3-5
Irlandia v Polska 1 @ 1,363 marathonbet ✅ 5-0
Irlandia Północna v Tajlandia 1 @ 1,19 bwin ✅ 5-2
Szkocja v Singapur 1 @ 1,14 bwin ✅ 5-1
Holandia v USA 1 @ 1,12 bwin ✅ 5-2
RPA v Finlandia 1 @ 1,67 Unibet ✅ 5-4
Anglia v Dania 1(-2,5) @ 1,60 Sbobet ✅ 5-0
Irlandia v Polska 1(-1,5) @ 1,67 betcity ✅ 5-0
Mensur Suljovic v Max Hopp 1 @ 1,85 marathonbet ⛔ 2-4
Kim Huybrechts v Paul Nicholson 1 @ 1,40 bet365 ✅ 4-3
Brendan Dolan v Michael van Gerwen 2 @ 1,25 Sportingbet ✅ 2-4
Phil Taylor v Ronny Huybrechts 1 @ 1,25 bwin ✅ 4-3
Adrian Lewis v Kim Huybrechts 1 @ 1,65 marathonbet ✅ 4-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld 2(+1,5) @ 1,70 marathonbet ⛔ 4-1
Oficjalnie 27/31 + 1 ZWROT. Były jeszcze pościwka z analizami, gdzie prawie same plusy, ale kursików brak, bo buk się z nimi ociągał. Turniej fajowy patrząc zarówno przez pryzmat portfela, jak i emocji czysto sportowych. Było czym się jarać i wkurwiać. Pokazało się kilka interesujących twarzy, parę też się kurwunia skompromitowało. Dużo by gadać. Nic to, czekamy na kolejny turniejaszek z kategorii &#39;majors&#39;. World Matchplay, bo o nim mowa już niedługo, ostatnie dwa tygodnie lipca. Powinno być klawo, przepadam za tymi zawodami. Długi format gry robi robotę. Na koniec wielka 5. dla Hiro i innych zapaleńców. Pozdrawiam cieplutko.

PDC World Cup Of Darts 2015 - FINAL - England vs. Scotland
https://www.youtube.com/watch?v=64fUaUhHh0I
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
To i ja zrobię podsumowanie ;)

W 4 dni podałem 8 kuponów, z których aż 6 wygrałem. Zainwestowałem 28j, wygrałem 44,61j, co daje 16,61j zysku! Yield, czyli stosunek wygranych do zainwestowanych, wyniósł 59% ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom