>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

World Grand Prix 2011

Status
Zamknięty.
johny35 194

johny35

Użytkownik
Typ na Koreanki wydaje się być ciekawy, na unibecie widzę że jest kurs 2,95 także niezły. Ale nie jestem do końca przekonany jednak co do tych Koreanek, miały pierwszy turniej u siebie i nie wypadły za dobrze, wygrana tylko ze słabymi Niemkami. Kubanki sprawiły niespodziankę przegrywając 2:3 z Tajlandią, jednak prowadziły już w tym meczu 2:0 i za bardzo się rozluźniły co pozwoliło nabrać wiatru w żagle Tajkom. Jednak jakbym znalazł handi 1,5+ na Koreę to myślę że postawiłbym. Widzę że na na bet365 na +1,5 dla Koreanek jest kurs 1,8 także całkiem niezły.
 
Y 5

yril91

Użytkownik
Mi się udało zagrać Koreanki na mecz z kursem 2,50-super. Jednak bardziej obawiam się niespodziewanych Japonek w meczu z dla mnie faworyzowanymi Serbkami. Jestem ciekaw waszego zdania dotyczącego omawianego spotkania. Ja po kolejnych przemyśleniach i przeanalizowaniu niektórych poprzednich spotkań ciąglę upieram się na Serbki
 
badys87 34

badys87

Użytkownik
Mi się udało zagrać Koreanki na mecz z kursem 2,50-super. Jednak bardziej obawiam się niespodziewanych Japonek w meczu z dla mnie faworyzowanymi Serbkami. Jestem ciekaw waszego zdania dotyczącego omawianego spotkania. Ja po kolejnych przemyśleniach i przeanalizowaniu niektórych poprzednich spotkań ciąglę upieram się na Serbki
Serbki jak dla mnie wyglądały lepiej podczas pierwszego tygodnia. Widać, że są w pełni sezonu i w niezłej formie. Udział w Lidze Europejskiej bardzo im pomógł. Wydaje się, że są o krok przed innymi (jeśli chodzi o poziom zaawansowania w dochodzeniu do szczytowej formy) i mimo braku Nikolić oraz Djursić trzymają poziom. Sam trener Japonek w jednej z wypowiedzi poprzedzającej najbliższy mecz powiedział, że w tym sezonie priorytetem dla jego drużyny jest Puchar Świata i na tę imprezę będzie chciał przyszykować optymalną formę. Tą dzisiejszą ocenił na 50%. Jak dla mnie Takeshita i Kimura są najdalej od optimum i to widać w grze całej ekipy. No, ale mimo tego wszystkiego szykuje się raczej wyrównany mecz. Azjatki grają u siebie, więc trudno się spodziewać, żeby poległy z kretesem. Myślę, że jakiś over ew. Serbki (+1,5) to najlepsze pomysły na ten mecz. Pozdro.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
USA - Dominikana​


Podczas pierwszego weekendu Amerykanki pokazały się z bardzo dobrej strony. Straciły punkt w meczu z wymagającymi Serbkami, ale w pozostałych spotkaniach (Z Kazachstanem i Chinami.) zgarnęły komplet punktów. Wydaje mi się, że podopieczne Trenere McCutcheona nie mają zbyt wielu słabych punktów. Bardzo mocną stroną Amerykanek jest zagrywka i blok. W polu serwisowym znakomicie spisują się Jordan Larson i Megan Hodge, które potrafią regularnie zagrywać z wyskoku. W bloku pierwsze skrzypce grają oczywiście środkowe Foluke Akinradewo i Heather Bown, które są również skuteczne w ataku.

Reprezentantki Dominikany podczas turnieju w Bydgoszczy zaprezentowały się nie najgorzej. Zwycięstwo z Polkami po bardzo wyrównanym spotkaniu i porażki z reprezentacjami Włoch i Argentyny to chyba wynik na miarę tego zespołu. Trener Marcos Kwiek ma w swoim zespole kilka zawodniczek, które prezentują ciekawy poziom, ale nie są zbyt zdyscyplinowane. Na pewno może się podobać postawa środkowych Annerys Vargas i Lisvel Eve. Rozczarowuje doświadczona Milagros Cabral, która notowała bardzo słabą skuteczność w ataku.

Amerykanki są zespołem bardzo dobrym i świetnie poukładanym. Dominikanki potrafią grać w siatkówkę, ale nie widzę dla nich zbyt wielu szans w starciu z tak silnym rywalem. Wydaje mi się, że reprezentacja Dominikany może mieć przewagę tylko na pozycji libero, gdzie występuje świetnie dysponowana w Bydgoszczy Carmen Caso. Podopieczne Trenera McCutcheona swój pierwszy turniej również rozgrywały w Azji, więc mają lekką przewagę nad przeciwniczkami, które przyleciały do Japonii z Polski. Według mnie to spotkanie skończy się dosyć szybkim zwycięstwem faworyzowanych Amerykanek.

Typ:
USA 3:0 @ 1.75 Expekt ✅

Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport o godzinie 8:00 ! Zachęcam do oglądania !​




Faworytkami spotkania będą oczywiście Japonki, które będą podejmować Serbki na własnym parkiecie. Po pierwszym weekendzie Azjatki zajmują w tabeli dobre, szóste miejsce. Podopieczne Trenera Masayoshi Manabe zawiodły w spotkaniu z Brazylią, ale w starciach z Niemkami i Koreankami wypadły bardzo dobrze. Cały czas Japonki bazują przede wszystkim na solidnej grze w obronie. Rozgrywająca Yoshie Takeshita rozgrywa bardzo szybkie piłki na skrzydła. Warto również zwrócić uwagę na jej wystawe sposobem dolnym. Ten element opanowała chyba do perfekcji.

Wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy to właśnie Serbki mogą poważnie namieszać w czołówce tabeli. Podczas turnieju w Chinach pokazały bardzo fajną, dojrzałą siatkówkę. Jak na razie swoich możliwości nie pokazała wychwalana przeze mnie Jovana Brakocevic. Powodem niskiej skuteczności młodej atakującej może być to, że otrzymuje mnóstwo piłek. Najczęściej są to piłki sytuacyjne, bardzo ciężkie do skończenia. Na czołową postać wyrasta Sanja Malagurski, która imponuje dynamiką w ataku. Spory udział w ataku ma również środkowa Milena Rasic. W tym momencie trzeba spojrzeć na wiek tych trzech zawodniczek, które stanowią o sile tej reprezentacji: Brakocevic (1988), Malagurski (1990) i Rasic (1990).

Japonki na własnym parkiecie są zawsze groźnym zespołem. Trener Terzic ma w swoim zespole kilka młodych siatkarek, ale pokazały już, że są w stanie walczyć z mocnymi zespołami. Przewagi Serbek upatruję w grze w bloku. Warunki fizyczne wyraźnie przemawiają na ich korzyść. Liczę na zacięte spotkanie i zwycięstwo zawodniczek z Europy.

Typy:
Serbia (+1.5 Sets Handicap) @ 1.57 Expekt ⛔
Serbia @ 2.20 Unibet ⛔

Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport o godzinie 11:00 ! Zachęcam do oglądania !​
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Polska - Argentyna
Rusza kolejny weekend z Grand Prix. Na piątek tylko jedna analiza, taka sobie dla mnie oferta. Kolejny raz te drużyny spotykają się w Polsce, tym razem jest to Zielona Góra.
W pierwszym meczu nasze siatkarki pewnie wygrały 3-0. Był to pierwszy mecz dla Argentynek w WGP, także mogło być trochę stresu. Z kolejnymi meczami siatkarki z Ameryki Południowej pokazały jednak pazur i ambicje. Włoszki trochę musiały się namęczyć by cieszyć się z kompletu punktu, a Dominikanki musiały zadowolić się jedynie jednym oczkiem, co było małą niespodzianką (także dla mnie). Argentynki mają niezłą libero - Gaido, podobnie jak Polki z Pauliną Maj. Poza tym oba zespoły łączy spora ilość prostych błędów. Jeśli chodzi o grę Naszych pań to jest sporo do poprawy. Dziwi mnie trochę fakt, że trener nie daje pograć Kruk, która ma z czego uderzyć, a ponadto nieźle prezentowała się w Pucharze Jelcyna. Kosek jest naszą najlepiej punktującą, ale to co ona gra to parodia. Strasznie wolno porusza się po parkiecie, ale też ma sporo farta przy tych jej plasach.
Liczę na to, że trener da pograć Kwiatkowskiej i Kruk, a jeśli nie, to powinno być lepiej dla mnie, bo tym razem trochę (ale nie dużo) przeciwko Polkom.
Sam akurat trafiłem na Bet365, gdy dodawali kursy, dlatego jak tylko się pojawił to zagrałem po 1.75 i dobrze, bo za chwilę zniknął, zapewne dlatego iż filip pograł grubo to spotkanie.
Edit: Do tego brak Kingi Kasprzak, myślę, że tu może być nawet 5 setów.
Moje propozycje:
Argentyna +2.5 --- 1.55 @ 6/10 ⛔
WYNIK: 3-0
 
dr.house 16

dr.house

Użytkownik
Kuba - Korea

Jak dla mnie handi w drugą stronę, Kuba -1,5 po @2,00. Korea u siebie nie zachwyciła, punkty zdobyła tylko na Niemkach, choć trzeba oddać im to że pozostałe rywalki były piekielnie silne. Dwie porażki 0-3 z Japonią i Brazylia hańby nie przynoszą jednak w żadnym z tych 6 setów nie nawiązały walki. Kubanki owszem, z Tajkami przegrały prowadzą juz 2-0 i o ile dobrze pamietam miały nawet piłke meczową. Wiadomo że przywiozły one tutaj młody zespół i myśle że dziewczyny nie wytrzymały presji, doping w Tajlandii był bardzo żywiołowy i to po częsci mogło je zgubić. Trzeba pamiętać jednak o tym że w pierwszym spotkaniu dzielnie walczyły z mistrzyniami świata, zdołały nawet ugrać seta. Kubanki z przyjęciem miały problemy jednak ich gra na bloku mogła sie podobać. Takich meczy jak z Peru nie będe w ogole brał pod uwage bo nie sa one miarodajne. Jutro przekonamy się co z tego wszystkiego wyjdzie ; )

Pozdrowienia dla Goodlucka ; )
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Rosjanki po trzech spotkaniach prowadzą w tabeli World Grand Prix z kompletem punktów. Podczas pierwszego weekendu podopieczne Trenera Kuzyutkina miały jednak stosunkowo łatwe rywalki. Tajlandia i Kuba to solidne zespoły, ale w światowej czołówce raczej nie mają czego szukać, a drużyna Peru to outsider. Siłą Rosjanek jest niesamowicie skuteczny blok, który solidnie dał się we znaki ostatnim rywalkom Sbornej. Kluczową zawodniczką jest oczywiście Ekaterina Gamova, która potrafi zrobić różnicę. Pod nieobecność Lubov Shashkovey (Koniec kariery reprezentacyjnej) i Tatiany Koshelevey (Kontuzja) w podstawowym składzie występuje Nataliya Goncharova, która dzielnie wspiera w ataku wspomnianą Gamovą.

Podopieczne Trenera Guidettiego jak na razie rozczarowują. Niemki podczas turnieju w Korei nie potrafiły wykorzystać swoich atutów i po trzech spotkaniach zajmują odległą, czternastą pozycję. Największym problemem naszych zachodnich sąsiadek były własne, niewymuszone błędy popełniane seriami. Kozuch, Brinker, Furst czy Weiss nie zapomniały jak się gra w siatkówkę. Niemki potrzebują spokoju. Jestem pewien, że w końcu zaprezentują poziom do którego nas przyzwyczaiły.

Faworytkami są Rosjanki i ciężko się z tym niezgodzić. Większość atutów jest po stronie Sbornej, ale trzeba pamiętać, że problemem rosyjskich zespołów często jest przyjęcie. Niemki potrafią posyłać na drugą stronę trudne zagrywki i w tym upatruję szansy dla tego zespołu. Myślę, że podopieczne Trenera Guidettiego są w stanie urwać seta Rosjankom.

Typ:
Niemcy (+2.5 Sets Handicap) @ 1.72 Unibet ⛔

Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport Extra o godzinie 10:00 ! Zachęcam do oglądania !​
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Problemy kadrowe nie opuszczają Trenera Świderka. Podczas turnieju w Zielonej Górze nie zagra Kinga Kasprzak, która w spotkaniach w Bydgoszczy potrafiła wnieśc do zespołu sporo dobrego. Polki jak na razie wygrały tylko jedno spotkanie i to właśnie z Argentyną. Mocniejsze od naszej reprezentacji okazały się reprezentacje Włoch i Dominikany. Jak na razie na pochwały zasługuje przede wszystkim libero Paulina Maj, która świetnie spisuje się w obronie. Naszą kluczową zawodniczką powinna być Berenika Okuniewska, którea potrafi zrobić róznicę na środku siatki. W Bydgoszczy na linii rozgrywająca - środkowa było sporo błędów. Co ciekawe nie potrafiły się porozumieć zawodniczki, które w poprzednim sezonie występowały w zespole Impelu Gwardii Wrocław czyli Joanna Wołosz i Zuza Efimienko. W wyjściowym składzie na dzisiejsze spotkanie najprawdopodobniej znajdą się: Radecka, Konieczna, Kosek, Kaczorowska, Efimienko, Okuniewska i Maj.

Albicelestes są jak na razie miłym zaskoczeniem tegorocznej edycji World Grand Prix. Zespół debiutuje w tych rozgrywkach i trzeba przyznać, że dzielnie walczy z wyżej notowanymi reprezentacjami. Warto zwrócić uwagę na kilka siatkarek, które pomimo młodego wieku sporo juz potrafią. Lucia Fresco (1991) dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi. Brakuje jej trochę techniki, ale kilkoma zagraniami udowodniła już, że potrafi skutecznie atakować. Kapitanem zespołu jest środkowa Emilce Sosa (1987), która naprawdę fantastycznie gra w bloku. Największe wrażenie zrobiła na mnie jednak Lucia Gaido (1988). Młoda libero znakomicie broni i jest pewnym punktem w przyjęciu.

Trener Bastit Horacio ma grupę zdolnych zawodniczek. Reprezentantki Argentyny podczas turnieju w Bydgoszczy z meczu na mecz prezentowały się coraz lepiej. Pomimo tego, że ich wygląda całkiem nieźle to jednak dosyć często pojawiają się w tym zespole proste, niewymuszone błędy własne. Polki również mają z tym kłopoty. Faworytkami spotkania będą oczywiście podopieczne Trenera Świderka. Komplet punktów jak najbardziej w zasięgu Polek, które po raz kolejny będą miały okazję do zaprezentowania swoich umiejętności przed własną publicznością.

Typ:
Polska (-1.5 Sets Handicap) @ 1.40 Expekt ✅

Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat, Polsat HD i Polsat Sport Extra o godzinie 16:30 ! Zachęcam do oglądania !​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pele69 3

pele69

Użytkownik
Głośno się mówi o tym, że dobre występu Argentyny z Dominikaną czy Włoszkami podyktowane były faktem, iż mało kto wiedział cokolwiek o drużynie Argentynek, która debiutowała w Grand Prix. Teraz ich oponentki mają materiał do analizy w postaci meczów z zeszłego tygodnia. Brak elementu zaskoczenia może mieć tu kluczowe znaczenie. Jak będzie, okaże się niedługo.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Kubanki podczas pierwszego weekendu zaprezentowały się nieźle. Podopieczne Trenera Juana Carlosa Rodrigueza mają jednak czego żałować, bo mogły mieć na swoim koncie więcej punktów. W spotkaniu z Tajlandią prowadziły już 2:0 jednak nie potrafiły wykorzystać swoich szans i ostatecznie poległy. Kluczową zawodniczką jest skuteczna w ataku Yoana Palacios. Kubanki są młodym i jeszcze niezdyscyplinowanym zespołem.

Azjatki po turnieju rozgrywanym na własnym parkiecie mogą być zadowolone. Miały trudne rywalki i o punkty było bardzo ciężko. Mocna strona Koreanek ? Na pewno bardzo solidna gra w obronie. Najwięcej piłek w ataku otrzymuje przyjmująca Yeon-Koung Kim.

Faworytem są Kubanki, ale wydaje mi się, że może to być bardzo wyrównane spotkanie. W obu zespołach są zawodniczki, które w dużym stopniu decydują o postawie swojego zespołu. Palacios (Kuba) ma jednak większe wsparcie w postaci swoich koleżanek. Kiedy Kim (Korea Południowa) gra nieskutecznie to automatycznie zespół zaczyna grać słabiej. Kubankom szło ciężko z Tajlandią, która podbija mnóstwo piłek. Myślę, że podobnie może wyglądać dzisiejsze spotkanie. Liczę na niespodziankę i zwycięstwo Koreanek.

Typy:
Korea Południowa (+1.5 Sets Handicap) @ 1.85 Unibet ✅
Korea Południowa @ 2.65 Unibet ✅

Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport Extra o godzinie 19:00 ! Zachęcam do oglądania !​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Serbia - Dominikana​


Serbki doznały wczoraj porażki z Japonią, która podczas tego weekendu występuje w roli gospodarza. Podopieczne Trenera Zorana Terzica spokojnie mogły doprowadzić do piątego seta, jednak w decydujących fragmentach chłodniejszą głowę zachowywały Azjatki. Daleka od swojej optymalnej formy jest Jovana Brakocevic, która po raz kolejny atakowała nieskutecznie. Jej zmienniczka Tijana Malesevic również nie zaprezentowała się zbyt dobrze. Dobrze zaprezentowały się libero Suzana Cebic, przyjmująca Brizitka Molnar i środkowa Milena Rasic, która była najlepiej punktującą zawodniczką w swoim zespole. Całkiem nieźle w ataku wypadła również Sanja Malagurski. W przyjęciu radziła sobie jednak bardzo, bardzo słabo.

Podopieczne Trenera Marcosa Kwieka są jedną wielką niewiadomą. Dominikanki przez pierwsze dwa sety z reprezentacją USA radziły sobie całkiem nieźle. Decydujące okazały się końcówki tych partii. Trzeci a zarazem ostatni set to była już bardzo słaba postawa Dominikanek i absolutna dominacja Amerykanek. We wczorajszym spotkaniu brakowało skutecznej gry środkowych Lisvel Eve i Annerys Vargas. Annerys otrzymała bardzo mało piłek w ataku co jest dla mnie trochę dziwne. Skrzydłowe w ataku prezentują się całkiem nieźle, ale można mieć zastrzeżenia do Prisilli Rivery, która bardzo często podejmuje złe decyzje. Jej wszelkiego rodzaju kiwki i plasy są strasznie czytelne dla rywalek.

W obu zespołach są zawodniczki, które mierzą powyżej 190 cm, więc zapowiada się ciekawa rywalizacja na siatce. Zdecydowanymi faworytkami w dzisiejszym spotkaniu są Serbki. Nie powinno to być jednak łatwe spotkanie dla podopiecznych Trenera Terzica. We wczorajszym spotkaniu z Japonią zabrakło koncentracji w trudnych momentach. Dzisiaj konsekwenta gra, spokój i chłodna głowa powinna być kluczem do zwycięstwa Serbek.

Typ:
Serbia (-1.5 Sets Handicap) @ 1.42 Unibet ✅




Postawa Japonek w dzisiejszym spotkaniu mogła się podobać. Zdarzały się oczywiście słabsze momenty, ale ostatecznie Azjatki zasłużenie wygrały. Byłem pod wrażeniem poukładanej grze w obronie. Yuko Sano w tym elemencie zagrała rewelacyjne spotkanie. Podopieczne Trenera Manabe imponują spokojem i umiejętnością ponawiania akcji co u kobiet nie jest dość częstym obrazkiem. W starciu z Serbkami świetnie wypadły rozgrywająca Yoshie Takeshita i środkowa Erika Araki, która punktowała we wszystkich elementach.

W spotkaniu z Dominikaną do składu na przyjęcie wróciła doświadczona Logan Tom. Słabiutko wypadła wczoraj Jordan Larson, która nie potrafiła dokładnie przyjąć zagrywki i zupełnie nie radziła sobie w ataku. Znacznie lepiej wypadła Megan Hodge. Trzeba przyznać, że Amerykanki mają jedną z lepszych par środkowych na świecie. Foluke Akinradewo i Heather Bown znakomicie się uzupełniają i świetnie współpracują z rozgrywającą Lindsey Berg.

Ciężko w tym spotkaniu wskazać faworyta. Wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy to ekipa Trenera McCutcheona jest lepsza. Jednak trzeba pamiętać, że Japonki przed własną publicznością potrafią wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Zapowiada się bardzo zacięte i długie spotkanie. Pięciosetowe, dobre widowisko zakończone zwycięstwem USA ? Czemu nie.

Typy:
Over 180.5 pkt. @ 1.72 Unibet ⛔
USA @ 1.60 Unibet ✅

Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport o godzinie 11:00 ! Zachęcam do oglądania !​
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Polska - Korea Południowa
Nie wiem, czy nie robię źle wybierając kolejne spotkanie Polek. Obecnie nasze dziewczyny plasują się na 6 pozycji z dorobkiem 7 punktów, rywalki na 10 pozycji z 5 punktami. Nie ma to jednak odbicia w rzeczywistości, wydaje mi się, że lepiej siatkarsko prezentują się rywalki.
Wiadomo, drużyna z Azji, a więc świetna gra w obronie i szybkie piłki. W drużynie, którą zabrał trener Hyung-Sil do Polski nie ma miejsca wyłącznie dla małych, zwinnych zawodniczek, bo są w tej wysoki zawodniczki i tutaj kilka piłek Polkom na pewno spadnie pod nogi (najwyższe z podstawowej szóstki: Kim Se-Young 190cm, Kim Yeon-Koung 192cm). Maszynką do zdobywania punktów jest atakująca - właśnie Kim Yeon-Koung (28 pkt z Niemkami, 24 z Kubą). Koreanki w pierwszym weekendzie trafiły na mocne rywalki, wydaje się, że dostać lanie, nawet u siebie po 3-0 od Japonek czy Brazylijek wielkim wstydem nie jest dla tej drużyny. Udało się pokonać na razie słabe Niemki i Kubę. Mam nadzieję, że Korea nie będzie zmęczona po wczorajszym 5-setowym pojedynku, to tak na plus, jeśli ktoś by chciał stawiać na Polskę. Polki mają bardzo przystępny terminarz i nawet takim składem mogą pokusić się o tą siódemkę i grę w Makau.
By Polki wygrały potrzeba tu równego bloku i mocnych, zdecydowanych ataków, bo tutaj myślę, że gra Kaczorowskiej nie będzie miała zastosowania. Znów sporo spodziewam się po Kruk, ona potrafi uderzyć piłkę bardzo mocno, a do tego gdy jest na parkiecie daje kopa drużynie.
Znów stawiam przeciwko Polkom, ale jak wygrają to nie będę miał im tego za złe, bo to mocno zwiększyło by szansę na awans dalej (w następny weekend w Hong Kongu liczę na min. 5 punktów zdobytych przez nasze siatkarki!).
Moje propozycje:
Korea +1.5 --- 1.60 @ 8/10 ✅
Korea wygra --- 2.40 @ 6/10 ✅
WYNIK: 0-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Włochy - Tajlandia
To, co wczoraj pokazały Włoszki to bardzo słaba gra z totalnym outsiderem rozgrywek -Kazachstanem. Walczyły w Almatach, ale to nie zmienia faktu, że z takim zespołem się nie powinno się mieć problemów, nawet na ich terenie. Teraz Brazylijki łoją skórę gospodyniom, a przecież siatkarki z Am. Płd nie są w najwyższej formie. Wczoraj tą jako-taką grę Włoszek trzymało trio Costagrande - Ortolani - DelCore. Dziewczyny mogą być zmęczone po wczorajszym boju.
Tajki w pierwszym tygodniu zaprezentowały się solidnie, nieco farciarska wygrana z Kubankami, ale to świadczy o tym, że walczą do końca. Wczoraj z Brazylijkami mimo 3-0 też nie zaprezentowały się najgorzej. W pierwszym secie było 12-12, później zdobył już tylko 4 punkty i przegrały do 16. Najlepszy 2 set. Canarinhos prowadziły kilkoma punktami, ale Tajki ej doszły i miały nawet 23-22, ale przegrały do 23. Ostatni set to już kontrola numeru 1 żeńskiej siatkówki.
Podsumowując, dzisiaj typuję +1,5 seta dla Tajek po @2,75 Betclic ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Chinki mają zapewniony udział w turnieju finałowym i wyraźnie widać, że optymalna forma ma przyjść właśnie na decydujące spotkania. Azjatki jak na razie wygrały dosyć gładko z Kazachstanem i Peru, ale trzeba przyznać, że to było ich obowiązkiem. Kiedy Chinki mierzyły się z mocniejszymi drużynami Serbii i USA przytrafiły się porażki i to zasłużone. Mocną stroną podopiecznych Trenera Juemina Yu jest blok. Tym elementem często potrafią zdobywać punkty seriami. Równą i przede wszystkim wysoką formę prezentuje rozgrywająca Qiuyue Wei, która jest jedną z najlepszych zawodniczek na swojej pozycji.

Niemki jak na razie są chyba największym rozczarowaniem tegorocznej edycji World Grand Prix. Kto by się spodziewał, że po czterech spotkaniach podopieczne Trenera Guidettiego nie będą miały na swoim koncie ani jednego punktu. Wczoraj pokazały się na parkiecie wszystkie zawodniczki, ale nie było widać osoby, która będzie w stanie wziąć ciężar gry na swoje barki.

W poprzednich spotkaniach pomimo porażek Niemki zaprezentowały się przyzwoicie. Brakowało trochę szczęścia i chyba jednak spokoju. Przy kilkupunktowym prowadzeniu podopieczne Trenera Guidettiego nie potrafią grać spokojnych akcji tylko wyraźnie się spieszą. To jest ich spory problem. Jutro Niemki spotykają się z reprezentacją Peru i zapewne zdobędą komplet punktów. Dzisiaj czeka je jednak trudne spotkanie z Azjatkami, które nie są w najlepszej dyspozycji. Myślę, że przy odrobinie szczęścia nasze zachodnie sąsiadki są w stanie powalczyć o zwycięstwo.

Typy:
Niemcy (+1.5 Sets Handicap) @ 1.90 Unibet ✅
Niemcy @ 2.75 Expekt ⛔

Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport Extra o godzinie 13:30 ! Zachęcam do oglądania !​
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Polki we wczorajszym spotkaniu zagrały konsekwentnie i zasłużenie pokonały (Już po raz drugi w tej edycji WGP.) Argentynę. Podopieczne Trenera Świderka całkiem nieźle zaprezentowały się w bloku i w polu serwisowym. Jednak elementem, który funkcjonował najlepiej była obrona. Kolejne doskonałe spotkanie rozegrała Paulina Maj, która w tej edycji World Grand Prix jest chyba najlepszą zawodniczką na swojej pozycji. Mogła podobać się również gra Mileny Radeckiej, która starała się grać kombinacyjnie i sporo piłek posyłała do środkowych. Bardzo dojrzale i inteligentnie prezentuje się Karolina Kosek, która w ataku pokazuje naprawdę sporo ciekawych, technicznych zagrań.

Koreankom udało się wygrać wczorajsze spotkanie z reprezentacją Kuby. Trzeba jednak przyznać, że gra wcale nie wyglądała cudownie. W pierwszym secie Azjatki próbowały różnych kombinacji na siatce, ale były to akcje chaotyczne. Z czasem było już znacznie lepiej i wyraźnie rozegrała się Yeon-Koung Kim, która dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi i spokojnie może atakować nad blokiem. Drużyny z Azji słyną z tego, że grają solidnie w obronie. Wczoraj ten element wcale nie wyglądał tak dobrze.

Polki z takimi zespołami jak Korea muszą wygrywać. Ważną rzeczą będzie kierowanie zagrywki w wysoką Kim, która bierze ciężar gry w ataku na swoje barki. Liczę na inteligentną grę Polek. Może po raz kolejny przyda się Aleksandra Kruk, która nie boi się odważnych decyzji w ataku.

Typ:
Polska (+1.5 Sets Handicap) @ 1.47 Expekt ⛔
Polska @ 1.90 Expekt ⛔

Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat, Polsat HD i Polsat Sport o godzinie 15:30 ! Zachęcam do oglądania !​
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
USA - Serbia


Amerykanki w dzisiejszym spotkaniu bardzo pewnie pokonały Japonki i zaprezentowały naprawdę bardzo ciekawą i solidną siatkówkę. Świetnie funkcjonowała współpraca pomiędzy blokiem i obroną. Czarną robotę, na którą zwykle nie zwraca się uwagi wykonuje doświadczona Logan Tom, która razem z libero Nicole Davis podbijały dzisiaj mnóstwo piłek w obronie. Lindsey Berg większość piłek posyłała dzisiaj do skrzydłowych Hooker i Larson. Szczególnie gra Destinee Hooker mogła się dzisiaj podobać.

Serbki walczyły dzisiaj z Dominikaną i wynik na pewno nikogo nie zdziwił. 3:0 to jak najbardziej sprawiedliwy rezultat. W końcu dobre spotkanie rozegrała atakująca Jovana Brakocevic. Najsolidniej ze skrzydłowych prezentuje się Brizitka Molnar, która nie ma problemów z przyjęciem i na dodatek skutecznie atakuje. Trener Terzic dosyć często stosuje rotacje na pozycji libero i na rozegraniu i na tych pozycjach ciężko wskazać kto jutro rozpocznie spotkanie od początku.

Zespoly Serbii i USA w tej edycji World Grand Prix już się spotkaly i wtedy górą były Amerykanki, które zwyciężyły 3:2. Wydaje mi się, że od tamtego czasu podopieczne Trener McCutcheona prezentują się jeszcze lepiej i w jutrzejszym spotkaniu powinny zgarnąć komplet punktów.

Typ:
USA (-1.5 Sets Handicap) @ 1.60 Unibet ⛔

Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport o godzinie 8:00 ! Zachęcam do oglądania !​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Nie pozostaje nic innego jak zgodzić się z Redwitzem ;)
Japonki nie są tak słabe jak pokazuje wczorajszy wynik. 3-0 wygrały Amerykanki ale grały naprawdę wyśmienicie, Japonki, wiadomo, mają bardzo dobrą obronę a mimo to Amerykanki a szczególnie środkowa Bown wbijały gwoździe po stronie Azjatek. Tydzień temu w Chinach Amerykanki wygrały dopiero po tie-breaku z Serbkami ale popełniły w tym meczu mnóstwo błedów. Teraz robią ich znacznie mniej natomiast Serbki nadal dostarczają rywalkom łatwe punkty. W Chinach bardzo dobry mecz rozegrała Malagurski, która teraz już tak nie błyszczy. U Amerykanek bardzo dobrze pracuje blok, uważam że w tym elemencie uwidoczni się dzisiaj przewaga reprezentacji USA.
USA -1,5 @ 1,60 ⛔
USA @ 1,30 ⛔
W innym meczu Brazylijki nie powinny mieć żadnych problemów z pokonaniem Włoszek. &quot;Męki&quot; z Kazachstanem i Tajlandią pokazują w jakim dole są reprezentantki Włoch. Może klimat Kazachstanu nie sprzyja Włoszkom? :p Sądzę że spotkanie może zakończyć się nawet w trzech setach. Kurs nie rozpieszcza ale do dubla z Amerykankami można dać.
Brazylia -1,5 @ 1,30 ✅
Under 160,5 @ 1,90 ⛔
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Kazachstan - Tajlandia
Ostatnia seria spotkań i na początek tego dnia wybieram spotkanie z Kazachstanu. Ekipa gospodyń gra u siebie pozytywną siatkówkę, bardzo mocno postraszyły Włoszki, ulegając im 3-2, w sobotnim meczu nie miały nic do powiedzenia z Brazylijkami, które personalnie nie odpuściły tego spotkania. Wiadomo, Kazachstan nie posiada super wyszkolonych zawodniczek, nadrabiają braki ambicją. Postacią na którą można zwrócić uwagę jest zapewne środkowa Trubina, jej ataki z obiegu czy krótkiej stoją na naprawdę przyzwoitym poziomie, mimo iż nie jest wysoką zawodniczką, jak na środkową. Poza tą siatkarką atak opiera się na Drobyshevskayi i Berensevej. Na pewno wzrost jest po stronie gospodyń, sam jestem ciekaw ile punktów będą w stanie zdobyć w tym elemencie z niskimi Tajkami.
Tajlandia wciąż ma spore szansę na awans do turnieju finałowego. By tego dokonać muszą wywalczyć w tym spotkaniu komplet. Kolejny komplet czeka za tydzień w meczu z Peru, znów ogromna walka powinna być z Kubankami i znów bez punktów z Brazylijkami. Tak czy siak, te 7-8 punktów jest spokojnie do zdobycia, a przy obecnym dorobku - 6 punktów - myślę, że powinno to dać szansę gry w Makau. Szkoda dziś przegranej z Włoszkami - prowadząc 2-0 dały obudzić się tej ekipie i już trudno było je zatrzymać. Jak grają Tajki nie jest tajemnicą, niezły serwis, obrona na dobrym poziomie, szybkie rozegranie Tomkom. No i jeszcze element niezbędny dla każdej drużyny - zgranie.
Kto jest faworytem, pisać nie trzeba. Mimo, że Tajki grały wczoraj 5 setów uważam, że spokojnie tutaj się zregenerowały i stać je na 100% walki. Spory atut własnej hali po stronie Kazachstanu, ale myślę, że to za mało by zabrać jakiekolwiek punkty Tajlandii.
To nie jest mój główny mecz na dziś, także ostrożnie ze stawką, czekam na rozszerzenie oferty i przede wszystkim na jakiekolwiek kursy z meczów z polskiego turnieju.
Moje propozycje:
Tajlandia -1.5 --- 1.57 ✅
WYNIK: 0-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Polska - Kuba
No i tak wyszło w tym weekendzie, że po raz trzeci wybieram do analizy spotkanie Polek. Tym razem będzie to jednak typ na nasze dziewczyny.
Od poprzedniego weekendu widać sporą poprawę gry, szczególnie Kosek i Koniecznej. Karolina widać powolutku odzyskuje świeżość. Wczoraj patrząc na skuteczność naszej przyjmującej i atakującej można być zadowolonym. Dziś tak łatwo z atakiem być nie powinno, Kubanki mają wysokie siatkarki i tutaj potrzeba cwaniactwa. Wczoraj wydaje mi się, że błąd popełnił Świderek zdejmując nieźle grającą Kruk na Kaczorowską. Oczywiście nie widzę tu przyczyny porażki, ale jednak niektóre zmiany są dość dziwne wg mnie, trzeba przywyknąć. Dużo może zależeć od zagrywki, a jeżeli znów wstrzeli się Konieczna, Sadurek, Kwiatkowska czy Wołosz myślę, że ten punkt-dwa w secie można zgarnąć.
Kubanki mają za sobą bardzo ciężkie dwa spotkania, w dodatku przegrane. Zarówno w meczu z Koreą, jak i Argentyną porażki po pięciu setach. Trener specjalnie składem nie rotował, także myślę, że od połowy drugiego seta te podstawowe zawodniczki jak Palacios, Salas czy Silie mogą poczuć się cięższe. W kadrze praktycznie każda zawodniczka ma +182cm wzrostu (nie wliczam libero), ogromny atut gry blokiem, z Argentynkami udało się nazbierać 15 punktów z tego elementu, a dla mnie ciekawostką jest, że z Azjatkami, tj. Koreą przez 5 setów tylko 6 razy udało się zablokować tą ekipę. Kuba gra na razie strasznie nie równo, mają przestoje, ale ogólnie nie popełniają zbyt wiele własnych błędów. Trzeba też wspomnieć, że to bardzo młody zespół, kilka zawodniczek z 91, 92 rocznika lub nawet młodsze (ale już na rezerwie).
Jaki to będzie mecz? Mam nadzieje, że zobaczymy dziś dobrą siatkówkę w wykonaniu naszych pań. Wczoraj było ich żal, bo nawet jak stawiając na rywalki zdecydowanie zasłużyły na choćby seta. Dziś myślę, że ta duża ambicja, własna hala i fakt, że im dłużej ten mecz będzie trwał, tym lepiej dla nas mnie przekonuje do postawienia na nasze dziewczyny. Ważne, żeby w pierwszych dwóch setach był min. remis, potem powinno być już sporo łatwiej.
Moje propozycje:
Polska wygra --- 1.85 @ 5/10 ✅
WYNIK: 3-1
Trafione analizy w tym weekendzie: 3/4
Ogółem: 8/9

 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkowka World Grand Prix 15:30 14.08.2011
Polska-Kuba (po dwoch setach)
typ: 1
3,55
betsafe
Analiza
Dziś w trzecim spotkaniu turnieju world grand prix pan rozgrywanego w zielonej gorze, gospodynie- reprezentantki Polski spotkaja sie z reprezentacja Kuby. Kubanki jak narazie w tym turnieju bez zwyciestwa, dwa bardzo ciezkie mecze za soba, az 10 rozegranych setow. Kuba przegrala 2-3 z Korea i w podobnym stosunku z Argentyna. Kuba to juz nie ta druzyna chocby sprzed roku. W reprezentacji tego kraju dochodzi do przemiany pokoleniowej, wystepuja w niej bardzo mlode zawodniczki. Ogladalem ich wczorajsze spotkanie z Argentyna, mecz stal na slabym poziomie, czeste serie z obydwu stron i duza ilosc niewymuszonych bledow. Polki na tym turnieju pokonaly Argentyne bez straty seta i przegraly do zera z Korea. Jednak w spotkaniu z Korea zaprezentowaly sie naprawde korzystnie, mimo tego ze nie zdolaly wygrac nawet seta. W kazdym z setow prowadzily i gdyby graly lepsze koncowki to one moglyby sie cieszyc ze zwyciestwa do zera. Mecz Polki z Korea stal naprawde na wysokim poziomie, swietna gra w przyjeciu, dobry procent skutecznosci ataku, dawno nie ogladalem tak dobrego meczu w wykonaniu naszych pan. Jesli tylko dzis zagraja tak jak we wczorajszym spotkaniu maja szanse na szybkie zwyciestwo. Tym bardziej, ze Kuba na tym turnieju naprawde gra bardzo slabo, w dodatku Kubanki maja prawo czuc sie podmeczone tymi dwoma 5-setowymi pojedynkami
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom