>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

World Grand Prix 2016 (8-13.03.2016)

Status
Zamknięty.
T 54

tomaszkao

Użytkownik
szkoda ze nie ma transmisji teraz bo bym chcial zobaczyc co wyczynia łysy ze oddał dwa pierwsze wygrane frejmy ... Co myslicie o Wilsonie na wieczor? ostatnio jest w formie ,z Gouldem w Gdyni mysle ze przegral glownie przez zmeczenie.Dzis mysle ze warto w niego isc po kursie 2 zl
Trump do domku,no coz na wieczor Cartera dodaje bo na chwile obecna jest o wiele lepszym zawodnikiem niz Ford ;-)
 
psotnick 853,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
szkoda ze nie ma transmisji teraz bo bym chcial zobaczyc co wyczynia łysy ze oddał dwa pierwsze wygrane frejmy ... Co myslicie o Wilsonie na wieczor? ostatnio jest w formie ,z Gouldem w Gdyni mysle ze przegral glownie przez zmeczenie.Dzis mysle ze warto w niego isc po kursie 2 zl
Trump do domku,no coz na wieczor Cartera dodaje bo na chwile obecna jest o wiele lepszym zawodnikiem niz Ford ;-)
No wiesz.. Ron też był lepszym graczem niż Holt, Robbo lepszy od Ebdona itd. Tu jak w boksie, styl robi walkę, jak ci nie pasuje rywal, to od razu twoja gra wygląda dużo gorzej. Ja tam wolę na razie zostawić wyniki końcowe i skupić się na typach pobocznych.

Wilson faktycznie wygląda fajnie i ma idealny temperament do tej gry. Taki nowy Selby, tylko nie ma takiego pieprznięcia w grze punktowej, ale to te sam styl. Nie przeszkadzają mu odstawne, a nawet się w nich lubuje, co jest wyjątkowe jak na tak młodego gracza. To jak wczoraj wycyckał Jonesa wyciągając z 1-2 na 4-2, po drodze wyciągając kluczowego frejma (przy 2-2) będąc w potrzebie 2 snookerów, super sprawa. Zagotował rywala kompletnie, aż mi go było żal, inna sprawa, że trochę pomagał. Z tym że Perry to jednak wyższa półka.
____________________________________________________

Mecz Holta z Wenbo zostawiam na boku bo obaj to świry, chyba nawet w sensie medycznym, i tam może być dosłownie wszystko.

T.Ford vs A.Carter
Zdobywca najwyższego brejka: Ford, Tom @ 2.14 ⛔ poniżej 50-98

Powyżej 0.5 Centuries w meczu @2.75 ⛔ tylko blisko 98..
bet365

Szkoda, że w Marathonie już nie uświadczy typów na wysokość brejka, bo obaj punktować potrafią, w pierwszej rundzie zgodnie wbili po setce i nie zdziwię się jak dzisiaj też coś grubego wpadnie. Fordowi zdecydowanie łatwiej powinno przyjść wbicie wyższego brejka niż wygranie meczu, choć niczego wykluczyć nie można w tym tygodniu. Ogranie w dobrym stylu Selby’ego zawsze daje +5pkt do poziomu pewności siebie.

J.Perry vs K.Wilson
Zdobywca najwyższego brejka: Perry, Joe @ 1.909 ✅ 125-54

Perrysław na razie z najwyższym brejkiem turnieju (133), Wilson skupi się na tym w czym jest dobry, czyli defensywa, fajerwerki pozostawiając innym. A że rutyniarz potrafi wykonać wysokie podejście to wiadomo, udowodnił to już w tym tygodniu. Wilson bierze awans, a Perry jakąś pokaźną setkę? Prawdopodobny scenariusz.

M.Gould vs S.Murphy
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.63 ⛔ 1-4
Chyba jedyny mecz w którym wygrana doga nie byłaby żadną niespodzianką. Gould już wspiął się na najwyższym poziom, top16 to już jego miejsce, wprawdzie po wygraniu German Masters trochę spuścił z tonu, ale już w tym tygodniu wrócił na odpowiednie tory. Pierwsza runda to spacerek z Pengfeiem (4-0) w dobrym stylu (57, 56, 73, 97), Murphy też szybko odprawił White’a (4-0) i trochę powbijał (75, 79, 89). To może być bardzo dobry mecz i dobrze że będzie na stole TV. Nie wiem kto wygra, ale over aż się prosi.

Kursy z Marathonu
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
ja za grosze puscilem tasme na Cartera ,Wenbo ,i na Murphyego.Nie wierze ze Ford i Holt powtorza wczorajsze sukcesy bo bardziej Selby i Ron przegrali swoje mecze niz oni wygrali,tak samo dzis Day ;-) Boje sie aby tylko o mecz Goulda bo jest mega solidnym zawodnikiem i jest w gazie ostatnio ;-)
ps2 :nie krytykujcie jak cos bo dopiero ogarniam snookera ale zlapalem mega bakcyla na ten sport ;d
✅✅✅
 
W 103

wrona666

Użytkownik
Shaun Murphy - Martin Gould ✅ 84 - 110
Zdobywca wyższego brejka - Gould @ 2.29
Ciekawy kurs na wyższe podejście Krupiera. Obaj w pierwszej rundzie zgodnie rozstrzelali do zera rywali (Gould - Tiana, Murphy - White&#39;a), a każdy okrasił swoje spotkanie kilkoma wysokimi brejkami, co zważywszy na krótki format meczu budzi pewien podziw.
Obaj znani z szybkiej gry &quot;do przodu&quot;, nie powinni sobie przeszkadzać, co sprzyja niezłemu punktowaniu; w pierwszej rundzie rywalizację na wyższego brejka wygrał Gould (97, Murphy 89), nie można wykluczyć, że dziś będzie podobnie.
Dodatkowo chyba warto pokusić się o coś w stronę Goulda (choćby +1,5 frejma po kursie 1.80 ⛔ w Marathon), którego dyspozycja z pierwszej rundy (a właściwie to z całego sezonu) pozwala założyć, że stać go dziś na postawienie się Szonowi, a może i nawet zwycięstwo.

Podobnych typów na doga szukałbym w meczu Forda z Carterem.
⛔
⛔Ali zgasił Tomka jak peta
Pan Samochodzik dość niespodziewanie wyeliminował z tego turnieju zwycięzcę znad Bałtyku, Marka Selby&#39;ego, popisując się przy tym dwoma wysokimi podejściami, w tym setką. Trzycyfrowego brejka ma na swoim koncie także Kapitan, wieńcząc nim mecz z Brecelem, jednak znając ofensywny styl Forda, zagranie jego wyższego brejka po kursie 2.14 wydaje się mieć sens. Podobnie rzecz ma się z dodatnimi handikapami na Gargamela (+1.5 @ 1.80, Marathon), bo niespodziankę - nie tylko z tego względu, że ich w Walii nie brakuje - wykluczyć nie sposób, a wyrównanego meczu już na pewno.

W pozostałych meczach nic mi się w oczy nie rzuca, ale skłaniałbym się w stronę Perry&#39;ego ✅, który wygląda tu bardziej, niż solidnie, oraz Lianga ✅, bo chimeryczność Holta jest legendarna, a dwa dobre mecze z rzędu zagrał on chyba w okolicach ery kamienia łupanego.

Wszystkie kursy z Marathonu.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Po tym co się dzieje w tym turnieju to jest sens próbować jakiegoś dubla z tej listy?
Ding @1,40
Murphy @1,50
Bingham @1,53
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
ja aby zagralem na dzis Binghama i Cartera
Bingham-Day 1 1,50 ..... czy trzeba tu cos pisac?Wczoraj po chorym bo jednak na koncu meczu emocje byly za sprawa jego kruchej psychiki ale pokonal Trumpa.Mysle ze bedzie chcial pokusic sie o wygrana w tym turnieju bo ostatnio mu nie idzie.Day za to wyeliminowal stara wyge ze Szkocji ale powinien Johnowi postawic duzeee piwo za to ze w decydujacym frejmie pomyli sie na zoltej.Dzis kieruje sie prawem serii ze outsider ktory ogrywa faworyta dzien poznie odpada tak jak holt i ford.
Dorzucilem Cartera po kursie 1,9 .Jest to wg mnie mecz 50/50.Carter ostatnio wiecej poswiecal czasu na Lige Mistrzow gdzie doszedl do finalowej grupy.Pokazuje przyzwoita forme,w turnieju szybko odprawil Brecela a wczoraj nokaut na Fordzie.Pery ostatnio zaliczyl polfinal w Walii ,potem odpadl w Gdynii z Hawkinsem w 3 rundzie zeby mu sie zrewanzowac w tym tunieju wygrywajac do jajka.Wczoraj ogladalem 3 frejmy z Wilsonem i Kyren gral bardzo kiepsko ,zwlaszcza w 3 frejmie ktory z wlasnej glupoty otworzyl czerwone doprowadzajac do przegranej.Pozniej widzialem relacje live i nabijal pkt po czym znowu babol i koniec ;-) Dzis mi sie wydaje ze tak nie bedzie i Carter poprostu pokaze swoja dobra dyspozycje turniejowa i wygra
kursy ze Sport betu.
Tsigalko nie gralem Murphyego bo jeszcze kursow nie wystawili wczoraj jak puszczalem ale sam bym dal na niego bo prezentuje dobra forme .Mysle ze on albo Bingham wygraja ten turmiej
 
psotnick 853,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Po tym co się dzieje w tym turnieju to jest sens próbować jakiegoś dubla z tej listy?
Ding @1,40
Murphy @1,50
Bingham @1,53
Nie bardzo rozumiem.. „po tym co się dzieje w tym turnieju” czyli rzezi faworytów i dajesz typy na faworytów buków, do tego przeciwko trzem nieobliczalnym i dobrze punktującym graczom w tym turnieju (Wenbo, Un-Nooh, Day). Ja bym był bardzo ostrożny, moim zdaniem kursy za niskie w stosunku do ryzyka. Przynajmniej jedna niespodzianka prawdopodobna, nie grałbym przeciwko Wenbo, raz że wygląda naprawdę dobrze, dodatkowo akurat z Murphym ma dobry bilans.
________________________________

W tym szalonym turnieju, zwłaszcza w początkowej fazie granej do 4 frejmów, dzieją się cuda i trudno zamykać oczy na większe niż zwykle szanse dogów. Dzisiaj ostatni raz gramy na tak krótkim dystansie, jutrzejsze półfinały już gramy do 6 frejmów, więc zupełnie inna bajka. Ale dzisiaj jeszcze mogą się dziać cuda rodem z PTC.

Sesja popołudniowa

Thepchaiya Un Nooh v Ding Junhui
Najwyższy break meczu: Thepchaiya Un-Nooh @2.62 ⛔ 97-108 Ding się ob udził w deciderze ..

Thepchaiya Un Nooh v Ding Junhui
Centuries gracza: Thepchaiya Un-Nooh powyżej 0.5 @7.00 ⛔ 97 blisko, bardzo blisko..

Przesada z tymi kursami, trudno zamykać oczy na smykałkę Tepczai do budowania brejków, a w tym tygodniu wbija z wyjątkowo dużą łatwością. Dosłownie w parę minut potrafi wbić wygrywające brejki odwrócić mecz jak wczoraj z Allenem. Obaj obaj jeszcze bez setki w tym turnieju, ale na tym samym poziomie jeśli chodzi o wysokie podejścia (Ding 61, 78, 63, 89, Un-Nooh 69, 75), więc nie ma powodu by aż tak faworyzować Chińczyka.

A.Carter vs J.Perry
Zdobywca najwyższego brejka: Perry, Joe @ 2.14 ✅ 69-84
5j Marathon

Ali Carter v Joe Perry
Centuries w meczu: Powyżej 0.5 @2.50 ⛔

Obaj rutynowani Anglicy w dobrej formie punktowej w tym turnieju. Perry w obu meczach wbił po setce (133, 125) w tym najwyższe podejście turnieju, do tego jeszcze dołożył parę wygrywających brejków (86, 71). Carter tylko nieco z tyłu, w pierwszej rundzie setka 103, wczoraj blisko setki 98 do tego jeszcze 65, 58, 53. U obu graczy wygląda to więcej niż solidnie, dzisiaj pewnie pograją przynajmniej 6 frejmów, to wystarczająco czasu by skompletować jakiś wysoki brejk, co grozi w obu stron.
_____________________________

Sesja wieczorna

S.Murphy vs L.Wenbo
Zdobywca najwyższego brejka: Wenbo, Liang @ 2.44 ⛔ 77-poniżej 50
Marathon

Centuries gracza: Liang Wen Bo powyżej 0.5 @4.50 ⛔

Wenbo znowu szaleje przy stole, w pierwszym meczu zdmuchnął Dotta (4-1) 4 wysokimi podejściami (99, 67, 105, 76), wczoraj to samo zrobił z Holtem (69, 71). Nie ma powodu, żeby dzisiaj miało być gorzej i szansa na wyższego brejka Chińczyka spora, tym bardziej, że Murphy na pewno nie wygląda lepiej (75, 79, 89, 84, 73), więc dobry kurs na doga wydaje się value. Obaj ofensywnie nastawieni, kilka dobrych szans na punktowanie powinno się pojawić, a wtedy już dadzą sobie radę.

Ryan Day v Stuart Bingham
Najwyższy break meczu: Ryan Day @2.20 ⛔ 60-68

Ryan Day v Stuart Bingham
Centuries gracza: Ryan Day powyżej 0.5 @5.00 ⛔ Ja tam nie widzę jakiejś wielkiej poprawy gry u Binghama, z Gilbertem nie miał z kim przegrać, wczoraj Trump kompletnie nieobecny, a i tak miał do końca szansę na wygraną, bo Stuart nie potrafił zamknąć meczu mimo chyba 5-6 dobrych szans. Day gra dobry turniej, wykorzystuje to co ma, czyli smykałę do punktowania, z Seltem 80, wczoraj z Higginsem 2 setki (104, 103). Z Binghamem kilka dobrych szans na punktowanie na pewno dostanie, mistrz świata w tym sezonie i również w tym tygodniu jest bardzo hojny pod tym względem. Krótki dystans mecz, ale i tak Day jest w stanie w nim zmieścić jakiś wysoki brejk, może nawet setkę. Warto przypomnieć, że Day jest ostatnim przedstawicielem gospodarzy, więc wsparcie z publiki ma gwarantowane, a to daje jakieś 5-10% do pewności siebie.

Tam gdzie nie zaznaczono kursy z bet365
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem.. „po tym co się dzieje w tym turnieju” czyli rzezi faworytów i dajesz typy na faworytów buków, do tego przeciwko trzem nieobliczalnym i dobrze punktującym graczom w tym turnieju (Wenbo, Un-Nooh, Day). Ja bym był bardzo ostrożny, moim zdaniem kursy za niskie w stosunku do ryzyka. Przynajmniej jedna niespodzianka prawdopodobna, nie grałbym przeciwko Wenbo, raz że wygląda naprawdę dobrze, dodatkowo akurat z Murphym ma dobry bilans.
Chciałem zasięgnąć opinii czy, któryś z tych 3 typów warto gdzieś dać do dubla czy trebla.
Bingham z Trumpem szedł jak burza na skuteczności 100%, ale później zaczął psuć. Tam Trump zaczął odpierdzielać, więc rzeczywiście lepiej łysola nie ruszać. Daya nie widziałem i nie wiem czy zagrał rewelacyjnie z Higginsem czy bardziej wygrał przez błędy rywala.
Widziałem Murphy&#39;ego, wyglądał dobrze, ale piszesz, że Wenbo groźny.
Dinga widziałem kilka razy ostatnio i raczej można się wypowiadać pozytywnie w jego kierunku. Czepczaja ograł Fu, ale nie było tego w TV, więc się wypowiedzieć nie mogę.
No, ale iść w stronę &quot;niefaworytów&quot; też nie bardzo mnie interesuje. Nawet z opcją +2,5.
Wczoraj miałem AKO 4,50 i zawalił mi &quot;pewniak&quot; Wilson +2,5 po @1,20
Ćwierćfinały sobie zluzuję, tzn pogram lekko wariata takiego jak dziś w nocy w NBA.
 
W 103

wrona666

Użytkownik
Joe Perry - Ali Carter
Najwyższy brejk: ponad 96.5 @ 2.12 Marathon
⛔ brakło trzech bil w trzecim frejmie, niestety skończyło się na 87.
Bardzo przyjemna linia na najwyższego brejka tego meczu. Obaj w swoich poprzednich meczach zawsze ją przekraczali (Carter 103 i 98, Józek 133 i 125), więc trochę dziwi tak nisko ustawiony pułap. Żaden z nich nie jest &quot;centurionem&quot; pokroju Robertsona, Trumpa czy Rakiety, ale umieją budować brejki, forma potwierdzona niezłymi wynikami, po takim kursie na pewno warto się pokusić.

Stuart Bingham - Ryan Day ✅ 4 - 2
Typ: 1 @ 1.64 Marathon

Mecz mistrza świata z &quot;walijskim czajnikiem&quot; będzie dzisiejszym pojedynkiem wieczoru w Llandudno.
Obaj w poprzedniej rundzie sprawili niespodziankę, eliminując teoretycznie silniejszych Trumpa i Higginsa, dziś teoretycznie mocniejszy wydaje się być Bingham i to na niego stawiam.
Day, mimo niemałego potencjału (kiedyś 6. w rankingu), nic wielkiego w snookerze nie osiągnął. &quot;Zawdzięcza&quot; to głównie słabej psychice/częstym zaćmieniom mózgu (niepotrzebne skreślić), które to dają o sobie znać w wielu meczach i turniejach, gdy wydawać by się mogło, że może wreszcie Walijczyk coś wygra.
Z drugiej strony niedoceniany przez całą karierę Bingham, który w zeszłym roku wygrał najważniejszy snookerowy turniej. Od tamtej pory gra bardzo przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo, ale tutaj dość dużo solidnych brejków i forma, która może zaprowadzić go nawet do tytułu.
Day po średnim meczu z Seltem wczoraj strzelił dwiema setkami i dziś może przyjść rozprężenie, często widziane po odprawieniu faworyta albo po prostu braknie amunicji.
Podsumowując, niewiele skłania do gry na Daya. Wiele razy okazywało się, że nie warto powierzać mu swoich pieniędzy. Bingham jest bardziej przewidywalny, nieźle tutaj gra, moim zdaniem jutro będzie walczył o finał.
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
Tsigalko Higgins miał 11 pkt przewagi w ost frejmie i dat mu wystawił żółtą jak na kolorach byli.prosta żółtą do środkowej luzy.oczywiście John ta jak i parę innych kluczowych spierdzielil
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
S.Bingham - J.Perry powyzej 9,5 - 1,90 ✅bet365

Gramy do 6 wygranych partii. Żaden z zawodników mnie nie przekonuje i tutaj szanse jak dla mnie rozchodza się 50/50. Bingham póki co robi sporo podejść +50 jednak to nie są wygrywające partie i jeszcze można z nim wygrac mimo że zrobi on brejka +50. Perry już kilka wygrywających brejków nam zaprezentował w tym 133pkt. Obaj zawodnicy często potrzebują kończyć frejma na 2-3x a to oznacza,że szanse dają swojemu rywalowi. Nie sądzę aby któryś z nich zdominował ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
psotnick 853,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tournament. Specials
Highest Break: Powyżej 135.5 @ 2.01 ⛔ aż dziwne, że utrzymało się to 133 Perry&#39;ego z 1 rundy..
Dwudniowa długoterminówka na najwyższy brejk turnieju. Mamy już półfinały a najwyższe podejście to tylko 133 wbite przez Perry’ego jeszcze w 1. rundzie. Pewnie wpływ na to miały szybkie wyloty tradycyjnych dostarczycieli wysokich brejków, czyli O’Sullivana, Robertsona, Selby’ego, Trumpa, Higginsa. Nie pamiętam kiedy ostatnio turniej rankingowy skończył się z tak niskim najwyższym brejkiem, zwykle jest powyżej 140 i myślę, że jest spora szansa, że chłopaki jeszcze poprawią ten wynik. Wszyscy półfinaliści potrafią wbijać grube setki, ich forma może nie jest topowa, ale wbicie setki wymaga głownie dobrego układu na stole i koncentracji, jeśli frejm już będzie wygrany to wyobrażam sobie że każdy z nich spróbuje powalczyć o bonus Ł 5,000 za najwyższy brejk. Do końca turnieju zostały tylko 3 mecze, ale snookera zostało jeszcze sporo, bo półfinały gramy do 6 wygranych frejmów, a finał do 10, więc bardzo oszczędnie licząc do rozegrania zostało jeszcze jakieś 30 frejmów, a to naprawdę sporo czasu.

Tournament. Specials
Number of 147 Breaks: Powyżej 0.5 @ 8.10 ⛔

Wydaje się, że szansa na maksa też niezła, zwłaszcza że można się spodziewać, że chłopaki będą polować na najwyższy brejk, więc czemu nie upiec dwóch pieczeni przy jednym ogniu? Okoliczności sprzyjają, bo poza Perrym wszyscy pó ł finaliści są multi wbijaczami maksów, cała trójka w czubie klasyfikacji 147 w historii: Ding 6x 147 (włącznie z niedawnym w Welsh Open), Murphy 4 sztuki (w tym 3 w ostatnim sezonie), Bingham 3x 147. Wprawdzie forma wszystkich nie jest jeszcze topowa, ale do maksa akurat wielka forma nie jest konieczna, ważne, żeby trafił się dobry układ , a p ó źniej koncentracja, bo na trenin gach cała czołówka maksy wbija hurto wo . Motywacją mogą być również pieniądze, wprawdzie za maksa na ten turniej przypada tylko Ł 5,000 rolowanej nagrody (bo Ding wyzerował licznik wbijając 147 w poprzednim turnieju), ale właśnie dlatego sponsor turnieju Ladbrokes dodał drugie tyle, a jeśli jeszcze dodamy do tego Ł 5,000 za najwyższego brejka turnieju to robi się z tego już niezła sumka Ł 15,000. Pewnie Ronnie by się na to żachnął skoro nie skusiło go Ł 10,000 w Welsh Open, ale tutaj chłopaki nie będą wybrzydzać. Powtórzę, jeśli trafi się okazja, dobry układ na stole, to próby na maksa na pewno będą, a że chłopaki potrafią je wbijać to już opisałem wyżej. Można tez próbować typów na 147 w poszczególnych meczach, bo kursy rzędu @41.00, więc nawet za przysłowiową 5tkę daje niezły zysk.
Kursy z Marathonu
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
Panowie co myslicie o dzisiejszym finale?Ja ide zdecydowanie w strone Murphyego bo przy takiej patologii jaka dzis gral Bingham i wczesniej z Trumpem to poprostu nie przejdzie.Kursu nie podaje bo jeszcze nie wystawil
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Panowie co myslicie o dzisiejszym finale?Ja ide zdecydowanie w strone Murphyego bo przy takiej patologii jaka dzis gral Bingham i wczesniej z Trumpem to poprostu nie przejdzie.Kursu nie podaje bo jeszcze nie wystawil
Również skłaniam się ku Szonowi. Mimo wszystko wygląda lepiej i pewniej. Zdecydowanie lepszy na długich wbiciach. Wczoraj z Dingiem brakowało mi trochę dokładnego prowadzenia białej bili a mimo wszystko potrafił wygrać. Bingham wczorajszą wygraną w dużym stopniu zawdzięcza Perremu bo już przegrywał 0-3 i nic nie zapowiadało na łatwy powrót do gry a wtedy właśnie Perry zaliczył mocną zawieszke i dał się dogonić.

Murphy wygra - 1,50
Murphy (-1,5) - 1,72
Murphy (-2,5) - 2,10

Najwyższy brejk meczu: Murphy - 1,61

bet365
 
psotnick 853,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W finale f aworyt wydaje się klarowny, ale w tym tygodniu już wielu faworytów zostało sprowadzonych na ziemię, więc wynik końcowy wolę zostawić w spokoju i skupić się na brejkach.
S.Bingham vs S.Murphy
Highest Break: Bingham, Stuart - Poniżej 108.5 @ 1.90 ✅ 93
Number of Century Breaks: Bingham, Stuart - Poniżej 0.5 @ 2.50 ✅

Bingham trochę na gapę znalazł się w tym finale, bo wcale nie widać wielkiej poprawy jego gry. Tak się jakoś składało, że akurat przeciwko niemu rywale grali najgorsze mecze w turnieju (Trump, Day), albo jak wczoraj Perry, który się po prostu zagotował mając finał na wyciągnięcie ręki, zwłaszcza po przerwie to było widoczne i spora przewaga wyparowała. Chyba najbardziej razi u mistrza świata obniżka jego zdolności do budowania brejków i w tym tygodniu ró wnież nie punktuje na dobrym poziomie (57, 57, 80, 57, 69, 72, 50, 60, 63, 68, 64, 58, 54, 60, 97, 69) . S poro solidnych brejków robiących różnic ę we frejm ach , ale wysokich podejść próżno szukać, tylko raz był blisko setki, zdecydowana większość w granicach 50-70. W finale jest dogiem i myślę, że te kursy na Murphy’ego są nawet ciut zaniżone, moim zdaniem 5-6 frejmów to wszystko na co może liczyć Stuart, a patrząc na to jak punktuje w tym turnieju, to szansa na to, że jeden z nich będzie setką jest mniejsza niż wskazują kursy (tym bardziej, że pierwszy typ nawet dopuszcza niską setkę).

Kursy z Marathonu
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Warto myślę zauważyć, że to jednak Bingham wbił dotąd w turnieju więcej 50-tek (16-13), chociaż tylko Murphy pokonał linię 100 (110) w półfinale. Oglądam początek meczu i obaj oddają sobie nawzajem swoje szanse. Moim zdaniem najlepszym wyborem na zdarzenie jest over 16,5. W tym momencie w granicach 1,80- 1,90 u różnych buków. A nie tylko dla sympatyków Binghama kursy powyżej 3 na zwycięstwo powinny być ciekawe, nie wspominając o handi. Pozdrawiam, chętnie czytam tutejsze, wytrawne komentarze!
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
radula 5,4K

radula

Użytkownik
I mecz sie od nowa zaczal,Bingham lapie wiatr w zagle a Murphy zaczal walic babole ;-)

o ktorej dokonczenie?
od 20 wieczorna sesja.
Tego się niespodziewałem bo Szonie że aż tak się zawiesi w meczu. Podobnie jak wczoraj Perry.
Miał już 4-2 a przegrywa 4-5. Wieczorem będzie ciekawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom