>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

World Grand Prix 2016

Status
Zamknięty.
nani1950 41

nani1950

Użytkownik
Nie ma tematu WDG wiec tutaj skrobne moj plan na mecz Polska - Kanada.

Linia 131.5
✅ jaka proponuje nam betsafe/betsson mysle ze zostanie przekroczona bez problemu. Obie reprezentacje spotykaly sie ze soba 3 krotnie i za kazdym razem Polki odnosily zwyciestwa w stosuku 3:1 . Polki wiadomo jak graja potrafia przegrac nawet z nizej notowanym rywalem sklad mlody nic tylko grac.

Tu kadra na turniej WGP


Kadra Polski na FIVB World Grand Prix 2016:

1.Agata Durajczyk libero
2.Zuzanna Efimienko-Młotkowska środkowa
3 Kamila Ganszczyk środkowa
4.Alicja Grabka rozgrywająca
5.Martyna Grajber przyjmująca
6.Anna Grejman atakująca
7.Magdalena Hawryła środkowa
8.Tamara Kaliszuk przyjmująca
9.Agnieszka Kąkolewska środkowa
10.Emilia Mucha przyjmująca
11.Marlena Pleśnierowicz rozgrywająca
12.Agata Sawicka libero
13.Agata Skiba przyjmująca
14.Malwina Smarzek atakująca
15.Ewelina Tobiasz rozgrywająca
16. Berenika Tomsia atakująca
17. Julia Twardowska przyjmująca
18. Joanna Wołosz rozgrywająca


Gram rowniez Kanada +2.5 seta (@2.65);)✅

Na luzaczku zgodnie z planem ;) Mam nadzieje ze ktos skorzystal ????

Jeszcze pozwole sobie wkleic jakie handicapy proponuje nam Fortuna wiadomo podatek itp lecz do jakiegos dubla - tripla mozna cos dołożyc.


handicap punktowy 1 2 data
Polska (-24.5)- Kanada
2.36
1.51
3.6. 20:10
Polska (-23.5)- Kanada
2.13
1.62
3.6. 20:10
Polska (-22.5)- Kanada
1.93
1.76
3.6. 20:10
Polska (-21.5)- Kanada
1.77
1.92
3.6. 20:10
Polska (-20.5)- Kanada
1.63
2.11
3.6. 20:10
Polska (-19.5)- Kanada
1.52
2.34
3.6. 20:10
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
S 47

szymonex0

Użytkownik
Czyli warto grać tę linię? ???? Polska jak to na WDG drugim składem.Ale czy Kanada gra podstawowym? Jeśli tak to warto nawet ich seta zagrać co nie? Nie znam się jakoś wielce na tym,a chciałbym zagrać,bo upatruję tu okazję,ale pytam się najpierw Was. ;)

I jeszcze pytanie,czy warto grać coś w stronę Francji na Lidze Europejskiej z Azerkami? Wydaję mi się,że Francuzki są lepsza drużyną,a podejrzanie wysoki kurs.
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Włochy - Brazylia, World Grand Prix
Włochy + 16,5 pkt, MarathonBet
kurs: 1,75
Wszystkie drużyny bardzo poważnie podchodzą do tegorocznego Grand Prix. Włoszki i Brazylijki w najsilniejszym składzie. Faworytkami oczywiście Brazylijki - w optymalnym zestawieniu ale kurs 1,075 to lekkie nadużycie. Mag Bonita poskładał ciekawy zestaw, do kilku weterenek doszły młode ale już ograne zawodniczki. SKłady na GP 2016 poniżej. Widziałem kilkanaście ostatnich spotkań Włoszek, to co się rzuca w oczy to zaangażowanie, nie pamiętam kiedy widziałem tak walczącą żeńską reprezentację Italii, świetną pracę mentalną wykonuje Sylla - zawsze naładowana pozytywnymi emocjami. Chirichella i Guiggi - naprawdę kapitalny środek, ciekawe młode rozgrywające a Brazylijki troszkę niewiadome, w takim zestawieniu dawno się nie widziały potrzeba pewnie chwili aby maszyna zaskoczyła. Reasumując Brazyli faworytkami lecz kursy takie jakby naprzeciwko miała stanąć niemal Mołdawia a Włoszki to dziś przecież 5-6 siła świata w kobiecej siatce.

http://worldgrandprix.2016.fivb.com/en/preliminry-round-group1/competition/teams/bra-brazil/players
http://worldgrandprix.2016.fivb.com/en/preliminary-round-group1/competition/teams/ita-italy
Japonia - Serbia, World Grand Prix
Serbia, MarathonBet
kurs: 2,39
Japonia cały czas traktowana jak świetny zespół pokolenia Takeshity, lecz to nie jest już ta Japonia. Ze starego składu pozostały będące już tylko cieniem samych siebie Araki, Ebata i Kimura, które i tak wydają się być wciąż najlepsze na tle przeciętnego młodego pokolenia... Po stronie Serbek - na siatce - jest tak ogromna przewaga bez względu na skład jakim wyjdą, że wszystko jest w ich rękach bo mają potencjał aby większość akcji kończyć po prostu nad blokiem. Oczywiście Azjatki część tej przewagi zniwelują techniką, obroną, zawziętością ale szanse są około pół na pół więc kurs 2,40 na Serbki jest zbyt wysoki.
http://worldgrandprix.2016.fivb.com/en/preliminary-round-group1/competition/teams/srb-serbia/players
http://worldgrandprix.2016.fivb.com/en/preliminary-round-group1/competition/teams/jpn-japan/players
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Czy Ty miszczu zdajesz sobie sprawę, że składy z fivb to są zawodniczki dostępne na WGP? Choćby takie Serbki poleciały w rezerwowym zestawieniu.
Włoszki też, jeśli się nie mylę mają braki.
Nie mam zdania odnośnie typów, ale trochę farmazony piszesz.
 
M 101

marcinr

Użytkownik
-
Czy Ty miszczu zdajesz sobie sprawę, że składy z fivb to są zawodniczki dostępne na WGP?
coś ty...
- Choćby takie Serbki poleciały w rezerwowym zestawieniu.
&quot;...Po stronie Serbek - na siatce - jest tak ogromna przewaga bez względu na skład jakim wyjdą...&quot; II skład Serbek w MOIM odczuciu jest wart tyle co pierwszy Japonii. Stąd w MOIM odczuciu 2,4 to przesada, co uzasadniłem. A że miałem rację to o tym świadczy spadek kursów, już jest na Marathon 2.05
- Włoszki też, jeśli się nie mylę mają braki.
Brazylijki też, nie ma valuje w typie na Włoszki?... (piszę to przy stanie 0:1 w setach)
- Nie mam zdania odnośnie typów, ale trochę farmazony piszesz
To nie masz zdania czy piszę trochę farmazony? No to jak?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Skład Serbii:
TEHNIČARI: BOJANA ŽIVKOVIĆ (VOLERO CIRIH, ŠVAJCARSKA) I DANICA RADENKOVIĆ (ATOM TREFL SOPOT, POLJSKA).
KOREKTORI: JOVANA BRAKOČEVIĆ (BEZ KLUBA) I SANJA MALAGURSKI (TRABZON IDMAN ODŽAGI, TURSKA).
LIBERA: SILVIJA POPOVIĆ (VOLERO CIRIH, ŠVAJCARSKA) I SUZANA ĆEBIĆ (CSM TARGOVIŠTE, RUMUNIJA).
BLOKERI: JOVANA STEVANOVIĆ (POMI KAZALMAĐORE, ITALIJA), MINA POPOVIĆ (OBJETIVO VIĆENCA, ITALIJA) I JOVANA KOCIĆ (VIZURA).
PRIMAČI: TIJANA MALEŠEVIĆ (IGOR GORGONZOLA NOVARA, ITALIJA), BJANKA BUŠA (CSM TARGOVIŠTE, RUMUNIJA) I IVANA ĐERISILO (ATOM TEFL SOPOT, POLJSKA).
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Peru - Chorwacja⛔(3:1)
Typ: Chorwacja-1,5seta
Kurs: 1,98
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 13.06.2016 godz. 02:00

Peru u siebie, duże wsparcie ze strony kibicow. Ogolnie niezła drużyna, ale skład nadal młody, częste wahania dyspozycji. Gorsze warunki fizyczne niż Chorwatki. Peruwianki nie grają szybko i mają często problemy z blokiem przeciwnika. Chorwatki z niezłym składem. Dobre zawodniczki na przyjeciu, rozegraniu i ataku. Lepsze warunki fizyczne i blok. Wystawiłbym kurs 1,75
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
:siata: Dominikana - Polska

Finał turnieju II Dywizjii World Grand Prix rozgrywanego w Bułgarii. Mecz powinien rozpocząć się około 18.10.

Wszyscy się chyba ze mną zgodzę, jesli napiszę, że reprezentacja Dominikany już wczoraj wywalczyła sobie powrót do Pierwszej Dywizji pokonując Portoryko, bo to w pierwszym półfinale grały dwie najlepsze drużyny tego turnieju. Dzisiejszy mecz powinien być tylko postawieniem kreski nad o. Dominikanki o znacznie lepszych warunkach fizycznych siłowo powinny wygrać ten mecz. Mocne ataki, szczelny blok to powinny być klucze do zwycięstwa w dzisiejszym meczu. Dla Polek to moim zdaniem za wczesnie na taki awans, kogo miały pokonać to pokonały, z kim miały przegrać, to przegrały. Bułgarki to jednak nie to samo co Dominikana, to poziom, dwa poziomy niżej. Myslę, że będziemy mieć dzis bardzo dużo problemów z przełamaniem bloku Dominikanek, a nasze libero nie będą już tak dużo bronić mocnych zbić skrzydłowych naszych przeciwniczek.
Ciekawie wyglądają kursy również na wczesniejsze spotkanie. Bułgarki grają u siebie, powinny powalczyć dla publicznosci, ale jesli wczoraj tak łatwo dały się pokonać Polsce, na farcie wygrywając pierwszego seta, to ja idę zdecydowanie w stronę Portoryko.

Wobec powyższego:

zwycięstwo Dominikany @1.38 ✅ (3:2) Must Win
zwycięstwo Dominikany -1.5 seta @1.81 ⛔ (3:2)
zwycięstwo Portoryko @2.13 ✅ (3:1)
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
:siata: USA - Rosja

Walka pań w World Grand Prix rozpoczeła się na dobre, odpadły najsłabsze Tajki oraz Chinki, czas na półfinały. No i w powyższej parze nie widzi mi się inne rozstrzygniecie niż łatwe zwycięstwo Amerykanek, które są faworytkami do zgarnięcia tu pierwszego miejsca. Jak na razie odprawiły już z kwitkiem Chinki oraz Holenderki, następne do ogrania są Rosjanki. Drużyna rosyjska przyjechała do Tajlandii bez swojej podstawowej przyjmującej Tatjany Koszeljewej, który do spółki z Gonczarową niejednokrotnie ciągnęły grę swojej reprezentacji. Wspomniana Natalia Gonczarowa na tym turnieju nie zachwyca, sporo punktów zdobywa, ale ze skutecznoscią jest różnie. Rosjanki bez Koszeljewej tym bardzie będą mieć problem, żeby powalczyć z Amerykankami, które niemal na każdej pozycji mają swietne zawodniczki, a siła ofensywna tego zespołu na każdym przeciwniku musi robić duże wrażenie. Myslę, że USA zamknie ten mecz najpózniej w 4 partiach.

zwycięstwo USA (-1.5seta) @1.45 ✅ (3:0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 232,5K

czary-mary

Użytkownik
Kurs 1.60 Óni Chiny(-1.5) NA ELEGACNKOŚCI 3:0
Co prawda Chinki bez 4 podstawowych zawodniczek, ale jak na Tajki to w zupełności wystarczy. Jest Gong i pare innych zawodniczek, ktore za miesiac zagrają na IO. Tajki grają, bo są gospodyniami, w innym przypadku w zyciu nie znalazłby się w tym gronie. Zdecydowny outsaider. Co najwyżej ugrają jeden set. Chiny to Chiny, nie przyjechały zebrać batów od wszystkich po kolei.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
#10 19,8K

#10

Użytkownik
:siata: Brazylia - USA

Naprawdę znakomicie zapowiada się finałowy mecz tegorocznego World Grand Prix. Brazylijki oraz Amerykanki to zdecydowanie najlepsze drużyny tego turnieju. Obie reprezentacje nie straciły ani jednego seta podczas wszystkich trzech meczy tu w Tajlandii. Kursy na mecz wyrównane, ale moimi faworytkami są Amerykanki. Na tą chwilę, w tym turnieju są dla mnie najlepszą drużyną i powinny według mnie dzis Brazylijki pokonać. Obie reprezentację prezentują niebotyczny poziom, ale chyba ciut lepiej, przynajmniej dla mnie wyglądają Amerykanki. Mają też wartosciowe zmienniczki, które chyba teraz dadzą więcej, aniżeli Brazylijskie rezerwowe. W statystykach wygląda to wszystko w miarę podobnie, ale w bezposrednim starciu ja liczę na wygraną reprezentacji USA.

zwycięstwo USA @1.70 ⛔ (3:2)
 
C 232,5K

czary-mary

Użytkownik
Brazylia - USA
Kurs @ 2.28 na BRAZYLIJKI ✅✅✅ 3:2 Co za mecz, Brazylijki górą ! ????
Na szybkości. bo mecz za minutę
Mecz dwóch potęg. Oba zespoły w top3 na świecie. Zadecyduje dyspozycja gra. Brazylijki w niczym nie są gorsze od Amerykanek. Kurs zawyżony. Sheilla,Natalia,Fe Garay, gwiazdy światowego formatu. Za wszelką cenę będą chciały powetować sobie poprzednią porażkę z Amerykankami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom