>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

World Open 27.02-04.03.2012

Status
Zamknięty.
henry87 32

henry87

Użytkownik
Granie snooka na większą ilość spotkań mija się z celem ????
Spotkania sa niezalezne od siebie. Wiec dlaczego ma sie mijac z celem?
Jak Maguire tego nie ogarnie to nie ma co obstawiac tego turnieju. ;)
HENDRY??!! Co Ty grasz... moglo byc juz 3:0 a jest 1:2. Tragedia. Gram na pewno w kolejnym meczu (nie wazne czy wygra Hendry czy Robertson) na ich przeciwnika - Lee. Bo to co obaj panowie prezentuja, na to sie patrzec nie da.
EDIT. Q**a Hendry, miales bile w luzie!! Ja tak nie umiem chybic :/ Tak wkurzony dawno nie bylem.
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
No cóż, odradzałem granie na Stevensa i jak widać miałem rację. Walijczyk nie jest pewnym zawodnikiem, a Perry to nie byle kto. Co z tego skoro Williams odstawił żenadę :| 1-5 z Kingiem to parodia ????.
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Panowie też zwróciliście uwagę na wypoziomowanie stołu na którym gra Kangur i Henry?
Po tym co się dzieje dziś i wczoraj to mój ostatni typ na ten turniej!! CYRK!!
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Panowie też zwróciliście uwagę na wypoziomowanie stołu na którym gra Kangur i Henry?

Po tym co się dzieje dziś i wczoraj to mój ostatni typ na ten turniej!! CYRK!!
cyrk jak h.... jakis Milkins czyli kmiot ogrywa Maguiera kpina i tyle jesli by ograł go jakis chinol to bym to zrozumial bo zawsze gospodarz sie spina ale z Milkinsem bez przesady przegrywa 3:4 pewnie przegra
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
widzieliście jak Maguire oddał mecz tak ryzykowac w partii która można było jeszcze wyciągnąc Gould tak samo z 0:2 wyszedł na 4:2 aby przegrac 4:5
 
yama46 0

yama46

Użytkownik
Cieszę się tylko z faktu, że grałem niskie stawki... to co się tu dzieje przekracza granice
Hendry nie trafia na wprost, maguire dostaje od jakiegoś milkinsa, ding z nołnejmem, cope wygrywa ze stanu 4-2, borsuk dostaje lanie.. Odpuszczam sobie ten turniej bo nie ździwię się jak trump przegra z allenem
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Niech mi ktoś powie co się działo w meczu Maguire - Milkins? Widziałem 3:1 dla szkota i wyszedłem z domu spokojny o wynik a tu 3:5... Szok! W tym turnieju granie na zawodników chyba mija się z celem... A zwłaszcza na faworytów. Co ciekawe wczoraj jeden z userów pytał mnie czy gram dzisiaj Maguire&#39;a to odpowiedziałem, że nie bo już go mam na przegranym kuponie i nie będe go dokładał do nowego... Popełniłem ten błąd.
 
yama46 0

yama46

Użytkownik
@Ryba - Maguire porywał się na ciężkie uderzenia a milkins wykorzystywał te błędy. Za bardzo ryzykował po prostu mając przewagę a później poszła presja
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Ding przegrywa z amatorem. Maguire od 3-1 i sytuacji pod kontrolą robi 3-5 z Milkinsem. Gould oddaje mecz prowadząc 4-2. King zmiata Williamsa. Chyba sobie już daruję ten turniej ????. Szczęście, że pierwsze kupony z Trumpem, Lee i Perrym weszły. Ale dalej to już makabra.
 
N 14

nsc

Użytkownik
Najlepszym wyjściem jest nie grać pierwszych rund i zaobserwować kto jak podchodzi do turnieju. W pierwszych meczach solidnie wyglądał Trump czy Selby i na nich gram w 2 rundzie, zobaczymy jak będzie potem...
 
O 3

ogrywambuka

Użytkownik
U mnie sprawa wyglada identycznie jak u Pana wyzej. Pierwszy dzien turnieju, Trump, Lee nie zawiedli, jednak pech chciał, że wrzuciłem na ten kupon Maguire&#39;a.

Dziś widzialem, ze Williams gral w rekawiczce co znaczy ze jest duza wilgotnosc powietrza tak wiec trudne warunki do gry. Może to bylo po czesci przyczyną? Jedni umieli się w te warunki wczuc a inni nie?

Dla mnie turniej stal sie niesamowicie nieobliczalny. Moze cos zagram ale najpierw musze zobaczyc kolejne pojedynki. Kolejna runde odpuszczam
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Z góry piszę, że na snookerze znam się bardzo mało. Dużo $ już straciłem na tym turnieju, mowa tu oczywiście o najwybitniejszym &quot;żółtku&quot; ???? oraz o Williamsie. Jeśli chodzi o jutrzejsze spotkania, ja wybrałem sobie tripla.. Przeanalizowałem formę z 3 ostatnich turniejów i tak wybrałem do gry Shauna, Selbyego oraz oczywiście Mistrza Świata. Shaun nie wiem jak z formą bo trudno mi to określić, ale określę ja po wynikach ???? półfinał w Berlinie oraz Welsh Open i finał wcześniej w The Masters.. Nazwisko Perry coś mi tam mówi ale nie aż tyle bym uważał, że Shaun odpadnie w Azji już w 2 rundzie tym bardziej, że ekipa się kruszy co oznacza, że można wygrać ten turniej. Mark Selby, ja mam wrażenie, że jest facetem totalni wyluzowanym ale i dużym szczęściarzem, przecież w Welsh Open powinien się pakować po 1 rundzie a tu co? dopiero pokonał go Ding w finale, jego ostatnie występy pokazują, że jutro powinien wygrać ponieważ ostatnio ćwierćfinał to minimum. Na koniec John Higgins, nazwisko mówi mi na prawdę dużo, dzisiaj jeden ze znajomych mi powiedział, że Cope to po prostu lolek.. z tym, że John ostatnie występy ma dość słabe, w Londynie był w półfinale jednak póżniej dwa turnieje to porażki już w drugiej rundzie, jednak z Dingiem prowadził 3-2 i to od stanu 0-2! i gdyby nie pudło na różowej to kto wie, może on wygrał by Welsh Open? A porażka w Berlinie z Maguire nie aż tak zawstydza MŚ ponieważ Maguire miał bardzo dobrą formę w Berlinie gdzie uległ dopiero Ronowi w finale. Tak więc uważam, że John jednak z Cope sobie poradzi, Mark pewnie będzie się z Michaelem przepychał i kto wie czy nie zacznie jak dzisiaj od stanu 0-2, mam jednak nadzieje, że Michael nie zagra tak dobrego meczu jak w 1 rundzie, a i Shaun pokona Perrego, który dzisiaj wygrał 5-4 ze Stevenem przegrywając 3-4... czas się pakować Joe ;)
Shaun Murphy - Joe Perry 1 1,40 ✅
John Higgins - Jamie Cope 1 1,44 ✅
Mark Selby - Michael Holt 1 1,30 ✅
@ 2,63 ✅✅ ????
Sportingbet
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Cuda się dziś działy, faktycznie :| No nic, żyje się dalej, zostanę chyba przy live(setki powinny powpadać u Trumpa/Allena), ale ładnie wygląda Holt+2,5 frejma, myślałem nawet o czystej wygranej, ale bezpieczniej spróbuje z handi, do tego dorzucę Higginsa, może jeszcze Muphiego. Może jutro ta trójca nie zawiedzie ????
Z wyższych kursów, to po tym co pokazał dziś Robbo, buki go przewartościowują, Stephen w dobrej formie, o ile mu nie przeszkodzi jakaś komórka, to z handi +1,5 też do zagrania, czysta wygrana też realna.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Co do turnieju to szkoda komentować. Niesamowite rzeczy się tam dzieją. Co do typowania, to hmm... Nie bolałoby tak bardzo gdyby te wtopione mecze nie były takie &quot;dziwne&quot;. Niestety jutro wyjeżdżam i nie będe już w temacie aktywny i nie będe miał czasu na oglądanie tego &quot;cudownego&quot; turnieju. Jednakże jutro daje sobie i tym graczom szansę, podam na sucho bo nie mam czasu:


Judd Trump - Mark Allen ▶ Judd Trump [1,60]

Shaun Murphy - Joe Perry ▶ Shaun Murphy [1,43]

Graeme Dott - Marcus Campbell ▶ Graeme Dott [1,44]
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Ja już za dużo na tej dyscyplinie &quot;umoczyłem&quot;. Stawiałem bo lubiłem, ale tutaj można postawić dla zabawy tylko parę drobnych, jutro coś znów padnie tylko pytanie co? Chce Wam przekazać jedną ciekawą rzecz, zwróćcie uwagę na stół na którym dziś grał Kangur i jeżeli do jutra go odpowiednio nie wypoziomują, to gra będzie wyglądała tak jak dziś. Widać było jak obaj zawodnicy mają problemy na wbiciach do tych samych łuz.
Ja daję sobie spokój bo szkoda nerwów, poświęcenia czasu i zaangażowania w to. Jutro może odpaść John ????

Czyżby się moje słowa potwierdziły Holt prowadzi 3-2, Trump z 3-0 na 3-3 ????
 
montanelli 51

montanelli

Użytkownik
Stephen Lee - Neil Robertson ✅✅✅ (5-2)
Kurs: 2,65 Unibet
A ja dzisiaj postawię na Stephena. Po pierwsze myślę, że Robertson troszeczkę obniżył loty po wygranym Mastersie i gra średnio mu się układa. Po drugie, Lee idzie bardzo dobrze i trzyma swój poziom. Często drobnymi punktami zdobywa frejmy i czuję, że tutaj też tak może być. Potrafi zamęczać rywali świetnymi odstawnymi i w tym meczu będzie męczył Robertsona, który będzie podejmował ryzyko, ale będzie się też mylił. Myślę, że Lee spokojnie i taktycznie ogra Robertsona, być może małymi brejkami, ale dopnie swego.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Turniej wchodzi w niebezpieczne fazy, ale mimo wszystko dubel Allen✅+Higgins⛔ = 1.77 wydaje się być pewny.
Allen ten sezon ma najlepszy w karierze, ostatnio świetna dyspozycja, dziś świetnie powrócił do meczu z Trumpem, robi to wrażenie. Jeśli zagra na podobnym poziomie co dzisiaj, powinien ograć Łysego nawet z handicapem.
Obecność Milkinsa w tej fazie rozgrywek to rzadkość, raczej przed Higginsem popęka. Szkot dziś zdemolował Cope&#39;a, wydaje się, że forma rośnie im bliżej MŚ.
Kurs na Lee 2.0 w panbet, skąd taki? tylko brać. W ostatnich latach, bardziej obecny w czołówce Szkot, ale od początku roku Lee w świetnej formie, wyeliminowanie Robbo(niezależnie jak zagrał) robi wrażenie. Na obecną chwilę gra Anglika jest solidniejsza.

Selby-Murphy nie tykam, ale korci zagrać na Shauna.
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
W 100% popieram mojego przedmówcę. Higgins w dzisiejszym spotkaniu pokazał dużo pewności siebie i luzu. Do tego, jak to Higginsowi, sprzyjało mu szczęście. Moim zdaniem jego rywal w ćwierćfinale, Milkins, nie będzie miał jutro w pojedynku z aktualnym mistrzem świata żadnych szans. Choć w tym turnieju wiele już widzieliśmy to postawię jutro Higginsa z handi – 2.5. Do tego Allen. Dziś świetny comeback, dobra gra i teraz czeka go pojedynek z Kingiem.Tym razem bez handicapu, bo Allenowi zdażają się przestoje w grze, a King potrafi wykorzystać nieporadność swojego rywala (1 runda i 5:1 z Williamsem). Jednak pomimo wszystko to Mark Allen jest faworytem i w mojej ocenie zobaczymy go w półfinale.
2 pozostałe mecze już bardziej wyrównane. Lee – Dott. Wydaje mi się, że w tej parze w minimalnie lepszej formie jest Lee, ale nie zainwestuję w jego zwycięstwo pieniędzy. W mojej ocenie w tym spotkaniu każdy wynik jest możliwy i nie będzie dla mnie zaskoczeniem. Murphy – Selby również odpuszczam. Przy całej mojej sympatii dla Shauna to Mark wydaje się faworytem, ale obaj zawodnicy nie pokazali nadzwyczajnej gry i tutaj również żaden wynik mnie nie zdziwi.
Higgins (-2,5) + Allen @ 2.60 ⛔
 
montanelli 51

montanelli

Użytkownik
Graeme Dott - Stephen Lee ✅✅✅ (1-5)
Kurs: 1,95 Unibet
Idę za ciosem i tutaj znowu postawię na Lee. W zasadzie argumenty za tym zawodnikiem w mojej opinii się nie zmieniają, czyli solidna i konsekwentna gra. Zamęcza swoich zawodników taktyką, frejmy ciągną się czasami dość długo, bo trwa zabawa na odstawne. Natomiast o problemach Dotta z formą nikogo nie trzeba przekonywać. Jest jednak pewna rzecz, która powinna wyglądać inaczej od poprzednich spotkań. Widzę to tak, że Dott również będzie starał się grać bezpiecznie i będzie podejmował rękawice rzucone przez Lee. Myślę jednak, że mizernie zbudowany Dott nie zatrzyma rozpędzonego w tym turnieju postawnego Lee ;)
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
No cóż miało mnie już nie być w tym turnieju ale postanowiłem jeszcze trochę pograć co by nie być na nim stratnym (oby;&gt;)
Selby - Murphy: skłaniałbym się ku Selbiemu dlatego, że on od jakiegoś czasu gra tak jakoś niemrawo ale jak to Selby skutecznie. Nie ma co dywagować, że się męczy, nie robi nie wiadomo jak wysokich breaków. To jest zawodnik nr 1 i wydaje mi się, że grać przeciwko niemu to można grać tylko tzw. &quot;geniuszami&quot; czyli Roo i Trump (jak są w formie). Na siłę próbowanie usunąć Selbiego z turnieju nie ma sensu co pokazały ostatnie zawody. NO BET
A ja jednak dzisiaj wstałem i zagrałem na Selbiego. Plusa dawać nie będę bo jednak napisałem NO BET ale mam przynajmniej nadzieję, że po dzisiejszym meczu przestaniecie wyrzucać w każdej rundzie Selbiego z turnieju tylko dlatego, że &quot;się męczy&quot;.
✅ Allen - King: no i mamy meczyk Allena, który według mnie od jakiegoś czasu prezentuje najwyższą formą ze wszystkich zawodników biorąc pod uwagę ranking, no a skoro jest w rankingu 10 i gra tak jak mówię to King patrząc logicznie nie ma czego szukać w tym meczu. Owszem chwałą mu, że jeszcze możemy go oglądać ale temu panu już dziękujemy. Nawet -1,5 za 1,66 wygląda przyjemnie. Nie zdziwię się jak King ugra 1-2 framy.
Bet dnia nie ma co Allen naprawdę gra dobrze.
⛔ Higgins - Milkins: piękna para ale co tu robi Milkins, aha ograł gospodarzowego no name`a. Nic mądrego się na ten mecz nie wymyśli, Milkins chciałbym być Copem a i to na Johna zupełnie nie podziałało w poprzedniej rundzie więc jeśli nie będzie znowu wałków to John wygra migusiem.
Nie ma sensu pisać niczego poza tym, że mecz potwierdził wspaniałość turnieju.
✅ Dott - Lee: dziwna sprawa ale wszystko przemawia za &quot;Dużym&quot;. Stefan gra bardzo równo i bardzo denerwująco dla rywali i niedawno pokonywał nie takich jak Dott. Myślę, że to on ma wszystkie karty w tym meczu pytanie czy zagra tak jak do tej pory bo to by w zupełności wystarczyło. Ja zagram Stefka.
Stefek jutro wygrywa z Milkinsem, który pewnie dzisiaj wypije sporo alkoholu i jest w tym turnieju spełniony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom