>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

World Seniors Championship 5.11-7.11.2010

Status
Zamknięty.
michau 84

michau

Forum VIP


Dziś, a właściwie dopiero jutro, rozpoczyna się nierankingowy turniej World Seniors Championship, rozgrywany w Leeds. Rozgrywki rozpoczynamy od ćwierćfinałów, pomijająć dzisiejszy mecz kwalifikacyjny Ebdona z Bondem. Pozostali zawodnicy to:

Steve Davis
Dennis Taylor
Joe Johnson
Cliff Thorburn
Ken Doherty
Jimmy White
John Parrott


Około godziny 18 poznamy drabinkę i pewnie późnym wieczorem zostanie wrzucona oferta, na tą chwilę w oferrcie jest tylko jedno spotkanie zaplanowane na dziś:

Peter Ebdon - Nigel Bond 1.50 - 2.50

Ćwierćfinały panowie grają do 2 wygranych partii, półfinały do 3, a finał do 4. Więc nie będą to bardzo długie spotkania. Jeżeli chodzi o transmisje to niestety w programie Eurosportu nie widzę żadnych relacji. Gdy tylko pojawi się drabinka to zostanie tutaj wrzucona.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
michau 84

michau

Forum VIP
Znamy już pary ćwierćfinałowe. Oto one:

Ken Doherty v Nigel Bond/Peter Ebdon
Steve Davis v Joe Johnson
Dennis Taylor v John Parrott
Jimmy White v Cliff Thorburn


Doherty zaczyna swój pojedynek jutro o 13, po nim starcie Davis - Johnson, a od godziny 17 kolejno Taylor i White zagrają o półfinał. Jak napisałem w poprzednim poście panowie grają do dwóch wygranych (wcześniej pomyliłem się w liczbie rozgrywanych frejmów, ale na szczęście są na tym forum ludzie od wytykania błędów - szkoda że ich fatyga na tym się kończy, a nie na pisaniu merytorycznych postów w dziale), więc gdy pojawią się kursy raczej będę skłaniał się do nie-faworytów. W tak krótkich spotkaniach jeden, góra dwa błędy mogą skończyć się przegraną. Stąd moim zdaniem nie opłaca się tu grać nawet murowanych zwycięzców. Poczekamy na ofertę i będziemy myśleć. Jeżeli chodzi o dzisiejszy pojedynek Bonda z Ebdonem to jak wyżej napisałem zagram @2.5 na Bonda. Nie dość że value to jak na tak krótkie spotkanie to całkiem możliwe że wyjdzie zwycięsko Nigel.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Chyba najciekawiej zapowiada się pojedynek Doherty - Ebdon/Bond, reszta jakoś mnie nie przekonuje. W ogóle forma rozgrywania meczów do 2 wygranych frame&#39;ów jest według mnie jakimś nieporozumieniem, ja rozumiem, że to seniorzy i że nie wszyscy mają kondycję na grę spotkań do 18 wygranych frame&#39;ów, ale spotkanie z maksimum 3 partiami zanim na dobre się rozpocznie już się kończy - nie wspominam już o aspekcie bukmacherskim, trudno tutaj trafić bo poprzez tak nikłą ilość partii może się zdarzyć wszystko.
Osobiście chciałbym, żeby wygrał Davis - kibicuje mu od dawien dawna i jeszcze się chyba nie zdarzyło, żebym oglądał jakiś mało emocjonujący jego pojedynek - jeśli ma akurat słabszą formę to i tak rekompensuje to widzom emocjami czy zachowaniem przy stole ;)
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
W meczu eliminacyjnym lepszy Nigel Bond. Żadna to niespodzianka, zważywszy na to co Ebbo wyrabia w tym sezonie(wyniki ok, ale gra beznadziejna). Doherty będzie miał ciężką przeprawę z Bondem. Ale grać za kasę to nie ma co w tym turnieju, do tego brak transmisji(MŚ...). Taki wydłużony Pot Black, do tego losowanie drabinki.
Niby pewniaczki na jutro Davis, Parrott, White, ale w takim systemie, wszystko się może zdarzyć. Choć niespodzianki raczej mało realne.
W stawce strasznie brakuje mi Hendrego. Ale i tak fajne historyczne mecze.
Kibicuję Jimmiemu. Niech chociaż mistrzem seniorów zostanie :grin:
http://www.youtube.com/watch?v=hfu_wyxyxkM&amp;amp;feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=QxCcgD7XdoU&amp;amp;feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=5Sk9_hWUDZM
były czasy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
michau 84

michau

Forum VIP
I zakończył się dzień ćwierćfinałów. Strasznie dziwnie to wszystko zostało rozegrane. Pierwsi mieli wejść na sale Doherty z Bondem, a zagrali Davis z Johnsonem. Później livescore raz działał, raz nie, a wyniki już były dodane. Nawet niektóre buki się pogubiły już z godzinami przez to. Wczoraj tak jak podejrzewałem Bond pokonał Ebdona, i to do zera. Zdaje się, że widać znacząco różnicę poziomów seniorów. Wszyscy którzy są, bądź jeszcze niedawno znajdowali się w main tourze (oprócz pojedynku Doherty - Bond) wygrali spokojnie. Jedynie jak śledziłem livescore&#39;a to w pierwszym frejmie Johnson wbił kilkadziesiąt punktów Davisowi, ale i tak panowie zakończyli 2-0 dla tego drugiego. Najlepiej wypadł chyba White który popisał się brejkami w wysokości 81 oraz 54, tym samym odprawiając z turnieju mistrza świata z roku 1980. Pary półfinałowe już zostały rozlosowane i wyglądają następująco:

Steve Davis v Nigel Bond
Jimmy White v John Parrott 1.36 3.00


Na spotkanie Davis - Bond jeszcze bet365 kursów nie wystawił, a inne buki chyba się nie pofatygowały o ofertę na ten turniej. A drugi pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie, oczywiście ze wskazaniem na tego pierwszego. Mam nadzieję, że będzie to dobry pojedynek i może się uda znaleźć jakąś transmisję, albo chociaż powtórkę obejrzeć.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Panowie już grają 1 półfinał. Kursy były wcześniej. Było po równo 1.85-1.85. Teraz dopiero zobaczyłem rozpiskę. Dziwnie to zrobili, bo drugi półfinał jutro przed południem.
Na Jimmiego kursiwo 2.75 na zwycięstwo w całym turnieju ✅, myślę, że warto spróbować, bo z Parrottem sobie powinien poradzić, a w samym finale kursy powinny być wyrównane.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Rzeczywiście, dziwny ten turniej. Być może jest taki schedule ze względu na transmisje w UK. Szkoda, że u nas nie można obejrzeć... We wczorajszym półfinale Davis wygrał raczej zgodnie z planem 3-1. Dziś o 13 drugi półfinał White - Parrot. I o godzinie 15 finał zawodów, chciałbym, aby w takim samym składzie jak w finale MŚ 26 lat temu, czyli White - Davis. Osobiście chciałbym aby chociaż MŚ seniorów wygrał 6-krotny wicemistrz świata Jimmy White. Ale Davis na pewno łatwo skóry nie sprzeda ;)
 
fristajlo 0

fristajlo

Użytkownik
Finał zawodów jest o 16 a nie o 15.
W finale zagrają
White-Davids,trzymam kciuki ze White za jego charyzmę oraz poszedł mały zakładzik 7/1 że White wygra ten turniej ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom