>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłata do bet-at-home.

D 319

defox

Użytkownik
Witam.
W poniedziałek popołudniu zleciłem poczcie wykonanie przelewu do BAH. Z tego co wiem, pieniądze są księgowane codziennie, ale przy pierwszej wpłacie to wszystko trwa dłużej... Dlaczego? Przecież przelew czy przy pierwszej wpłacie czy nie, zawsze jest realizowany w takim samym czasie. I jeszcze jedno pytanie: jeżeli wpłaciłem w poniedziałek to kiedy mogę się spodziewać zaksięgowania pieniędzy? Zdążą do końca tygodnia?
 
siwyafc 0

siwyafc

Użytkownik
mam to samo pytanie , dzis zlecilem przelew zdążą do końca tygodnia , bo inaczej niezałapie sie na promocje euro a właśnie po to wpłaciłem by z niej skorzystać. Ktoś zna odpowiedź na pytanie ?
 
sosa 0

sosa

Użytkownik
defox jeśli pieniądze zleciłeś wpłacić w poniedziałek to kase będziesz mieć w czwartek rano :]

siwyafc jeżeli dzisiaj zleciłeś przelew na poczcie to raczej masz bardzo małe szanse na to abys mial kase w piątek (BAH w weekendy nie dopisuje kasy). Także raczej nie załapiesz sie na promocje. Jak wpłaciłbyś w PEKAO S.A jutro to kase na 100% miałbyś w piątek rano

PzDr Sosa
 
adinl 0

adinl

Użytkownik
przelew idzie 2-5 dni tak mi napisal support bah.
ja osobiscie wplacilem pieniadze w niedziele popoludniu bym kase miec we wtorek rano.
 
siwyafc 0

siwyafc

Użytkownik
ale ja wplacalem z inteligo wczoraj wiec dzis na bank u nich rano kasa jest , kwestia tego kiedy zaksieguja. oni bo kasa do nich doszła.mi tez suport odpisal ze od 2-5dni masakra . chyba najgorszy buk jesli chodzi o ksiegowanie mam nadzieje ze zdarza mi zaksiegowac
 
7seven7 0

7seven7

Użytkownik
Ja wplacilem depozyt we wtorek do dzis nie zaksiegowali, i jak narazie lipa z bonusu EURO. Co dziwnego mailowy support tez milczy. Cos sie ten bah stacza powoli...
 
D 319

defox

Użytkownik
Boże jaki to jest amatorski buk!
Napisałem im, że czekam już od poniedziałku i dalej nie ma pieniędzy na moim koncie. Na livesupporcie kazali mi wysłać potwierdzenie wpłaty. Wysłałem. Oto odpowiedz:
&quot;Niestety nie mozemy ksiegowac wpłat starszych jak dwa dni.
Przelew trwa z reguły od 2 do 5 dni roboczych. Księgowanie wpłat odbywa się codziennie oprócz weekendu w godzinach porannych.&quot;

co to ma znaczyć że nie księgują wpłat starszych jak 2 dni?



 
woojt14 4

woojt14

Użytkownik
Przeciez oni to specjalnie robia. Im sie nie oplaca dawac za darmo do 600zl. Byliby na tym niezle stratni...
Moim zdaniem to nie jest ich wina, że przelew idzie tyle ile idzie, co do tego bonusu, to chyba zdawali sobie sprawę, że dużo osób w tym czasie zacznie robić wpłaty.
 
D 319

defox

Użytkownik
przelew już na pewno doszedł. Tylko zastanawia mnie co mam teraz zrobić skoro napisali, że nie mogą księgować starszych wpłat niż 2 dni:jezora:
 
woojt14 4

woojt14

Użytkownik
Może chodziło im o to, że nie mogą zatwierdzić twojego wysłanego potwierdzenia, jeżeli wpłata była ponad 2 dni temu.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Ja robilem wczoraj przelew z mbanku okolo 15, dzisiaj jak wrocilem z uczelni o 16 to kasa juz byla, tak wiec to zalezy. Wyplacalem i wplacalem u nich juz kilka razy, wiec moze dlatego poszlo to jakos szybciej.
 
D 319

defox

Użytkownik
No dobra.. Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanie. Jeżeli zapłacę bonem Ukash to też będę objęty promocją?
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Support a wiesz moze czy jak np zrealizuje kilka bonow ukash (najwiekszy nominal jaki widze na allegro to niestety tylko 100 zl) powiedzmy 5x 100zl a potem wpisze kod EURO to dostane podwojenie od kwoty 500 zl?
 
Do góry Bottom