>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłata do moneybookers

unique- 32

unique-

Użytkownik
Chciałem wpłacić na swoje konto Moneybookers 50 zł . Czy musze wysłać te pieniążki ze swojego konta czy mogę przelać te pieniądze np z poczty albo z odziału jakiegoś banku ?
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
jezeli nie masz swojego konta bedzie ciezko wyslac pieniadze na swoje mb..
moze kup od kogos? wiele osob sprzedaje kase z mb
 
tvn24 0

tvn24

Użytkownik
nie ma żadnych problemów z wpłatą pieniędzy z poczty. Sam wpłacałem 2 razy i kasa po 4 dniach była na koncie.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Najlepiej zeby to bylo z jakiegos konta zalozonego na Ciebie.Z poczty nie wpłacaj bo beda problemy.
Co ty gadasz tyle razy przelewałem z poczty i nawet raz pomyliłem sie w nazwisku i kasa była.Na przyszłosc jesli nie jestes pewien to niewprowadzaj w bład.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Dzięki wielkie za odpowiedź ???? . W takim razie biegnę na pocztę wysłać sosik bo nowy rok już mamy i przydałoby się coś wygrać ;) .
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
tylko uwazaj bo teraz poczta to jakos kiepsko pracuje ????
tragedia.. listy to wogole nie dochodza ????
ja zadnej kartki na sw. nie dostalem hahha
nie no ale na przelew bedziesz mial potwierdzenie wiec lec smialo;) jak nie masz kaca:p
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dzięki wielkie za odpowiedź ???? . W takim razie biegnę na pocztę wysłać sosik bo nowy rok już mamy i przydałoby się coś wygrać ;) .
Szybciej będzie, jeśli pójdziesz do najbliższego oddziału obojętnie jakiego banku i tam zlecisz przelew ;) Koszt może byc większy o nie więcej niż 2zł, ale pieniądze powinny byc do 3 dni ;) Z pocztą to różnie bywa.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Co ty gadasz tyle razy przelewałem z poczty i nawet raz pomyliłem sie w nazwisku i kasa była.Na przyszłosc jesli nie jestes pewien to niewprowadzaj w bład.

Jestem pewien, bo jak ja wpłacałem to mi kazali przesłac skan dowodu bo &quot;jakaś osoba trzecia chciala przelac kase na pana konto&quot;.A wpisałem swoje nazwisko i konto tez mam na siebie.Pisałem im o tym w mailach, ale mnie olewali.Nie wiem o co chodziło, ale taki miałem przypadek, więc mówie.
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Witam,
Mam taki problem. Pieniądze z Moneybookers chce przelać na swoje konto inteligo PKO BP. Problem jest w tym, że jak daje wypłatę to potrzebny jest kod SWIFT banku aby dodać konto i jak daje taki kod SWIFT: BPKOPLPW (niby prawidłowy) to pisze mi &quot;nieprawidłowy kod banku&quot;.
 
Do góry Bottom