>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłata gotówki w BPH

fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Wpłaciłem dziś 50 zł w BPH,jest to bank w którym BAH ma konto a do tej godzinki nie mam tej kasy na swoim internetowym koncie gracza.Wie ktoś może dlaczego?
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Co do przelewów w bah, są wolne, ok. 3 dni. Nie zdziwię się jak dopiero po 5 dniach roboczych będziesz miał kasę. Jeżeli dzisiaj wpłaciłeś, a jest to ich macierzysty bank, to kasa powinna byc też dzisiaj, ostatecznie jutro. Napisz jak dojdzie.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Kasy nadal nie ma na moim koncie.Mam jeszcze jedno pytanko

Odbiorca: bet-at-home.com
Nazwa banku: Bank BPH w Warszawie
Numer konta: 06 1060 0076 0000 3210 0003 7132
Tytuł przelewu: Twój numer konta gracza



IBAN: PL06 1060 0076 0000 3210 00037132
BIC: BPHKPLPIX

Co oznacza podane przez BAH ten skrót IBAN I BIC ,co to oznacza?
Ja wypisałem wpłatę gotówki według wzoru powyższego który zamieściłem.
 
axelf 0

axelf

Użytkownik
Jak wpłacałem kase z konta internetowego na konto w BAH to czekałem 2 dni. Cierpliwość przede wszystkim, pieniądze napewno nie zginą ???? A te nr IBAN itp. to z tego co wiem są potrzebne podczas wypłacania wygranych.
 
M 0

mibz

Użytkownik
jezeli chce wyslac kase przelewem pocztowym do BAH to musze wpisywac Iban i BIC i jesli tak to gdzie??? plis o pomoc :oops: :oops: :roll:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
nie trzeba wpisywac iban i bic,wystarczy:

Odbiorca: bet-at-home.com
Nazwa banku: Bank BPH w Warszawie
Numer konta: 06 1060 0076 0000 3210 0003 7132
Tytuł przelewu: Twój numer konta gracza
 
pit100p 0

pit100p

Użytkownik
Co do przelewow bankowych to jestem z &quot;branży&quot; i moge wszystko wyjasnic

IBAN to poprostu numer konta i nie trzeba go dodatkowo podawac - wpisujac numer konta na przelewie wlasnie podajesz IBAN

BIC zwany tez kodem SWIFT to kod banku - jest potrzebny tylko przy przelewach miedzynarodowych. jesli buk ma konto w Polsce to nie trzeba tego podawac ani przy wplacie ani przy wyplacie

a co do dlugosci trwania przelewow to wszystko zalezy od godziny w ktorej pusciles przelew (a wlasciwie twoj bank puscil)
w ciagu dnia sa tzw 3 sesje ELIXIR czyli rozliczen miedzybankowych (rano/poludnie/popoludnie)
jesli dasz przelew rano to bedzie u buka po poludniu co nie znaczy ze bedziesz mial kase na swoim koncie gracza.
buk musi miec czas na zaksiegowanie przelewu wiec nigdy nie bedziesz mial kasy tego samego dnia (no chyba ze wyslesz im skan dowodu wplaty to dopisza ci kase wczesniej)
 
E 0

.evolution

Użytkownik
ja wyslalem im skan dowodu wplaty i kase mialem na koncie w 15 minut :] ale wtedy dziaial livesupport :] a teraz nie dziala wiec raczej to dlugo potrwa do 3 dni.. ????
Napisz im na e-maila i wyslij ten skan moze szybko odpisza bo jest jeszcze rano :p
Wyslanie skanu dowodu wplaty zeby kasa byla na koncie jest mozliwe jak wplacasz min 2 raz do bah
 
ggregorp 0

ggregorp

Użytkownik
BAH - czas zaksięgowania pierwszej wpłaty trwa do 5 dni - po upływie tego czasu śmiało można do nich pisać o wyjaśnienie sytuacji.
 
koper 29

koper

Użytkownik
ja wpłaca kartą VISA ELECTRON i po 2 sekundach kasa jest na koncie internetowym konto mam w LLoyds TSB w UK
 
Do góry Bottom