>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wpłata i wypłata na bet365

A 0

aceboss

Użytkownik
Witam, mam dokonany wymagany obrot do wyplaty na bet365, ale mam tylko ~100 zł na koncie bet365. I tu rodzą sie dwa pytania:
1. Jakie jest dokładnie minimum wypłaty na bet365? (podobno 240 zł ale chce sie upewnić)
2. Czy moge wpłacic na konto bet365 te dodatkowe 100 zł zebym mogl spokojnie wyplacic razem 240 zl?
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
przeczytaj FAQ albo regulamin Bet365 tam pisze o wyplatach wszystko, niewiem skad wziales te 240zl, minimalna wyplata to 50zl, a jak wplacisz np 100zl dodatkowe to nie mozesz je odrazu wyplacic z reszta kasy tylko musisz te 100zl najpierw obrocic.
 
A 0

aceboss

Użytkownik
Wplacalem szybkim przelewem bankowym bo nie mialem jeszcze karty, teraz mam karte ale co z tego jak nie moge uzyc tej metody, a minumum do wyplaty szybkim przelewem to 270 zl, oni maja naprawde jakis chory system bezpieczenstwa jezeli nie moge wyplacic kasy na moja wlasna karte, nie wiem na czym to polega, miła pani powiedziala mi ze tak poprostu jest i tyle, nie potrafila oczywiscie wytlumaczyc na czym polega ten ich &quot;system bezpieczenstwa&quot;
 
B 0

bankierz

Użytkownik
Wplacalem szybkim przelewem bankowym bo nie mialem jeszcze karty, teraz mam karte ale co z tego jak nie moge uzyc tej metody, a minumum do wyplaty szybkim przelewem to 270 zl, oni maja naprawde jakis chory system bezpieczenstwa jezeli nie moge wyplacic kasy na moja wlasna karte, nie wiem na czym to polega, miła pani powiedziala mi ze tak poprostu jest i tyle, nie potrafila oczywiscie wytlumaczyc na czym polega ten ich &quot;system bezpieczenstwa&quot;
znaczy ona na bank wie na czym polega tylko ci nie powie zeby ta informacja się nie rozniosła. Ze to niby wielkie tajemnice. Przypuszczam, że jak wpłacisz z karty to i wypłacisz na nią. Korzystaj z moneybookers, to jest sprawdzona metoda.
 
maui 83

maui

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie wypłaty środków. Wchodząc w opcje wypłaty nie mam możliwości wyboru sposobu wypłaty, mam jedynie przelew na konto. Wszystko ładnie, pięknie, ale w okienku przy kwocie widnieje min. 400zł. Trochę mnie to dziwi, wypłacał ktoś już mniejsze kwoty z bet365? Jest to jeden z najlepiej zorganizowanych buków w kwestiach weryfikacji i oferty, ale nie spodziewałem się takiego limitu na wypłatę.
 
R 22

rossikossi

Użytkownik
Tak minimalna wypłata na konto bankowe to 400zł. Chyba nie sądzisz, że bet365 który ma swoje konto w banku angielskim(nie ma w polsce konta) bedzie sie bawił kwotami rzędu 50-200zł w dodatku pieniadze ida od 5 dni do 10. Dlatego polecam Ci moneybookers wypłaty idą do kilku godzin minimalna wpłata to 25 a minimalna wypłata tez chyba 25.
 
maui 83

maui

Użytkownik
Wszystko jasne i zrozumiałe, ale skoro nie chcą bawić się w wypłaty mniejsze niż 400zł to niech zrobią opcję wyboru wypłaty a nie z góry przypisują jak ma się odbyć. MB jest najprostszą z możliwych, ale jeśli zrobi się depozyt np za pomocą ukash to nie ma możliwości wypłaty przez MB...
 
T 0

tevez00

Użytkownik
rozmawialem tez z suportem wyplata tylko takim sposobem jak wplata a jesli chodzi o konto bankowe to nie dosc ze trzeba 400zl to czas oczekiwania tez dlugi tak jak pisal rossikosi
 
kalolina 15

kalolina

Użytkownik
z bet365 do MB wypłata idzie jakieś 5-10min a potem do banku 1-2dni
powinni dać jednak wybór co do miejsca wypłaty
 
M 0

master89

Użytkownik
Nie doszła wypłata
Witam. Wpłaciłem na bet365 pieniądze 90złotych, ugrałem 600zł , zrobiłem wymagany obrót każdy z kursem minimum 1,5 zł , tak jak jest podane w regulaminie, dostałem maila, że mogę wypłacić pieniądze (już nawet wcześniej niż miałem 600zł łącznie wygrane na koncie) i zleciłem wypłatę.
Wcześniej przed wypłatą na czacie też zapytałem, czy konto jest zweryfikowane i mogę wypłacić pieniądze(dla pewności) i po podaniu nazwy użytkownika i 4-cyfrowego numeru bezpieczeństwa, osoba z którą rozmawiałem na czacie odpisała mi że konto jest zarówno zweryfikowane, jak i można bez problemu wypłacić pieniądze, więc zapytałem gdzie się wpisuje numer konta do wypłaty, i dostałem odpowiedź, że wypłata zostanie dokonana na to samo konto bankowe, z którego została zlecona wpłata (czyli w moim przypadku ING Bank...) . Tutaj przedstawiam tekst z regulaminu potwierdzający to :
&quot; Wygrane z rozliczonych zakładów są dodane do stanu konta Twojego konta gracza. Tam, gdzie to możliwe, wszystkie wypłaty będą dokonane za pomocą formy płatności, jaką dokonano depozytu. &quot;

Jednak pieniądze z wypłaty nigdy nie doszły na moje konto - wróciły na konto bet365 i zostały obciążone prowizją ;O, wysłałem też wyciąg bankowy (historię operacji mojego konta, na którym widnieje wpłata 90zł i nie ma do dzisiaj tam , żadnych pieniędzy otrzymanych od bet365, ani nawet od kogoś innego na taką kwotę...) , a tym razem osoba na czacie odpisała mi: &quot;Kontaktowalam sie w tej sprawie z działem finansowym i z dzialem weryfiakcji. Oba potwierdziły że zarówno wyplata jak i depozyt byly dokonane przez Pana.&quot;
Więc jak to możliwe, jak pieniądze nigdy do mnie nie dotarły, byłyby przecież zaksięgowane i widniały w wyciągu bankowym , na dodatek sam musiałbym jeszcze raz je wpłacić co również widniałoby w wyciągu bankowym... Teraz przy kolejnej wypłacie nie z mojej winy straciłbym te 18złotych prowizji, +30 złotych za dokonanie wypłaty jako, że byłaby to wtedy druga wypłata czyli 48złotych co najmniej za nic bym stracił... miał ktoś podobną sytuację? Napisałem maila i załączyłem screena z wyciągu bankowego i nic nie odpisali teraz, a wcześniej na czacie Pani po prostu &quot;uciekała&quot; z czata i nie chciała tego dokładnie wyjaśnić(pisało, że jeśli nie mam dalszych pytań to zostanie zamknięte okno za ileś tam sekund , więc klikałem żeby kontynuować i tak kilka razy aż w końcu całkowicie zerwany został czat...
 
tjb713 6

tjb713

Użytkownik
dziwna sytuacja ale tak to jest jak sie wplaca 90zl a wygrywa 600 hehe ???? nie no moze cos im sie namieszalo i sami nie wiedza co dlatego nie odpisuja i zwalaja wine na kogos innego... tak to jest z bukami poczekaj i zlec druga wyplate, zobaczymy co wtedy
 
M 0

master89

Użytkownik
Ale przecież nie będę tracił 18+30 = 48 złotych z nie swojej winy ( o ile jeszcze coś nie odejmą)... Chcę całość odzyskać i tak im napisałem, bo nic źle nie zrobiłem to oni coś namieszali...
 
M 0

master89

Użytkownik
No normalnie nie mam pytań...
&quot;Skontaktowaliśmy się w sprawie Pana konta z działem finansowym i działem weryfikacji.

Informujemy, że wypłata za pomocą szybkiego przelewu bankowego w wysokości 600 PLN zlecona przez Pana 29 sierpnia została zrealizowana i opuściła konto bet365..

W dniu 3 września otrzymaliśmy Pana depozyt w wysokości 600 PLN od którego została pobrana opłata w usługę w wysokości 3% depozytu, czyli w tym przypadku 18 PLN.&quot;

Jutro pójdę do banku i wezmę wydrukowany wyciąg z konta i poproszę o potwierdzenie pieczątkami itp, bo tego tak nie zostawię... nie wiem co oni to kombinują, ale nigdy te pieniądze nie były na moim koncie i nie mam zamiaru tracić 48zł
 
S 0

serek5555

Użytkownik
Napisz czy odzyskałeś kase.
Słyszałem, że jak się wygrywa i chce się wypłacić, to robią problemy - ciekawe jak to będzie z Tobą.
Strach normalnie obstawiać przez neta, bo równie dobrze, mogą w ogóle nie wypłacić.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Dlatego by ominąć takie cyrki na linii Bukmacher-Bank dobrze jest mieć portfel internetowy czyt. MoneyBookers, polecam ;)
 
S 0

serek5555

Użytkownik
Dlatego by ominąć takie cyrki na linii Bukmacher-Bank dobrze jest mieć portfel internetowy czyt. MoneyBookers, polecam ;)
Jak się wpłaca kartą, to powinni na tą samą kartę wypłacić.
MB to dodatkowe prowizje dla Nas do opłacenia.

Czekamy czy koledze wypłacą, jak nie, to będę grał w &quot;ziemniaku&quot;.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Jak się wpłaca kartą, to powinni na tą samą kartę wypłacić.
MB to dodatkowe prowizje dla Nas do opłacenia.
Czekamy czy koledze wypłacą, jak nie, to będę grał w &quot;ziemniaku&quot;.
Przy tym co wygrałeś to opłata rzędu bodajże 7.47 nie jest jakimś wielkim wydatkiem.
 
Z 0

zamoyski

Użytkownik
no dobra, a ktos ma pomysl JAK wyplacic na moneybookers? wplacalem karta kredytowa, ale z racji ze chce sobie wyplacic mniej niz 400 zl, to chce uzyc moneybookers - ale problem w tym, ze takiej opcji nie ma nigdzie na stronie, szukalem pol godziny i nie znalazlem.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
no dobra, a ktos ma pomysl JAK wyplacic na moneybookers? wplacalem karta kredytowa, ale z racji ze chce sobie wyplacic mniej niz 400 zl, to chce uzyc moneybookers - ale problem w tym, ze takiej opcji nie ma nigdzie na stronie, szukalem pol godziny i nie znalazlem.
Bo żeby wypłacić na MB trzeba pierw tą metodą wpłacić. Dlatego nie możesz znaleźć owej opcji :] inaczej nie da rady
 
Do góry Bottom