>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłata na Bah

W 0

wolo6

Użytkownik
Elo wpłaciłem kasę na bah w czwartek przelewem bankowym, tzn. ze swojego banku w necie przelałem hajs na ich konto i do dziś nie mam kasy na koncie, to możliwe że tak długo idzie?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wszystko zależy gdzie wpłaciłes mogłeś iść do PEKAO bo bodajże tam mają swój bank to szło by 2 dni jak wspomniał kolega a jeżeli w innym od 2 do 4 dni.
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Jak to twoja trzecia wpłata wystarczy wysłać scan dowodu wpłaty i masz kase na koncie.
Jak PKO to 2dni maks chyba że to czwartek albo piątek to nie wiem czy sobota czy dopiero poniedziałek.
Jak inna opcja poczta/inny bank to i 8dni może być.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Jeśli kase wysyła sie np o godzinie 10 w poniedziałek to na zaksięgowana na koncie w banku jest już tego samego dnia. Pytanie ile liczą sobie na dopisanie. Tak samo jest jest z wypłatami z bukmacherów jakoś jak tobet księguje mi na koncie gracza wypłata o godzinie 9:00 (data wykonania przelewu do mnie) to zawsze taka wypłata dociera tego samego dnia. To , że zawieruszy się gdzieś jest no z 5%.i Wtedy do tak może potrwać nawet 2 dni. Bo jeśli chodzi o banki to one księgują bardzo szybko. Liczy się czas kiedy zostanie to wysłane do systemu. Pieniądze z bukmacherów mielibyśmy mieli tak samo góra po 48h, ale jak bukmacherowi sie nie śpieszy z wysyłką to co poradzic. I nie ma znaczenia czy to PKO czy inny bank. W sobote nie ma możliwości dojść przelew bo elixir wtedy nie działa.
 
Do góry Bottom