>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłata na konto w weekend bez dostępu do konta bankowego. Alternatywa dla paysafecard

S 0

selektor

Użytkownik
Witam serdecznie. Piszę do Was z takim pytaniem. Czy jest możliwa wpłata własna na konto u jakiegokolwiek bukmachera internetowego w sobotę lub niedzielę bez środków w portfelach elektronicznych i dostępu do konta bankowego, gdyż mam problem bo ostatnio zgubiłem Visę i czekam na nową, więc odpada wpłata przez wpłatomat na swoje konto w banku. Wczoraj mi jeszcze paysafecard jak na złość zablokował konto celem weryfikacji, gdyż przekroczyłem limit rocznych wpłat. Po wysłaniu im skanów dowodu itd. myślałem, że zweryfikują to od ręki a tu już sobota i cisza (ktoś tu na forum pisał, że czekał kilka dni). A trzeba grać ???? Szukam jakiejś alternatywy dla paysafecard bo ten ich support to chyba w weekend nie pracuje, gdyż bombarduje ich mailami i nic ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam serdecznie. Piszę do Was z takim pytaniem. Czy jest możliwa wpłata własna na konto u jakiegokolwiek bukmachera internetowego w sobotę lub niedzielę bez środków w portfelach elektronicznych i dostępu do konta bankowego, gdyż mam problem bo ostatnio zgubiłem Visę i czekam na nową, więc odpada wpłata przez wpłatomat na swoje konto w banku. Wczoraj mi jeszcze paysafecard jak na złość zablokował konto celem weryfikacji, gdyż przekroczyłem limit rocznych wpłat. ????
Xd... O co pytasz bo nie rozumiem ? Skoro nie masz dostępu do żadnej metody to jak chcesz wpłacić? Możliwe że jest taka opcja w STSie żebyś wpłacił w punkcie naziemnym na internetowe konto, zresztą przez PSC możesz wpłacić i nie musisz mieć konta, a jak masz swoje zablokowane to założ nowe i też wpłacisz. Jak nie masz dostępu do żadnej z metod to nawet w środku tygodnia Ci się nie uda wpłacić.
 
Do góry Bottom