>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłata na poczcie w Sportingbet

H 0

hoganmks

Użytkownik
akurat tu powinien znajdować się adres , tak było zawsze gdy wpłacałem pieniądze na konta bankowe , dla allegrowiczów , gdy coś kupowałem ... a na sportingbet nie ma podanego żadnego adresu ...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Idz do banku BPH i tam zrób przelew albo innej placówki poczty. Adres w tym wypadku nie jest najważniejszy, tylko nr konta, odbiorca i tytuł przelewu.
 
H 0

hoganmks

Użytkownik
niemam placówki banku BPH w moim mieście ... a poczty są 2 . ale wątpie żeby w tej 2-giej mi przyjęła :/ . Co Wy w tym miejscu wpisujecie ? gdzie powien być adres ?
 
H 0

hoganmks

Użytkownik
dzięki ... no ale niema go na stronie SB jak tam klikne na &#39;&#39;wpłata przelewem bankowym &#39;&#39; czy coś takiego ... nie jest podany , to moze co innego wpisać ? ehh .. Marcin-Odra powiedz co Ty tam wpisałeś
 
vde 119

vde

Użytkownik
Marcin-Odra podziwiam Twoją cierpliwość...
Po co robić przelewy pocztą ? Są darmowe konta w banku, dużo wygodniej i wogóle... nie rozumiem takich ludzi.
 
H 0

hoganmks

Użytkownik
vde , słuchaj ... wiem że jest łatwiej , ale nie jestem pełnoletni , mam 17 lat no to co ja moge ... a w internetowych banów nie bardzo lubie ...
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Nazwa banku: Bank Zachodni WBK S.A.
(Rachunek w PLN) Numer rachunku: 94109028510000000105094524

Nazwa odbiorcy: Envoy Services Limited
Adres odbiorcy:
ulica: 8 Percy Street
kod pocztowy: W1T 1DJ
miasto: London

UWAGA !


Tytuł przelewu należy wypełnić w następujący sposób:

SBTPLXXXXXXX

gdzie:

SBT – pozostaje niezmienne

PL – waluta rachunku bankowego na jakie wpłacamy

XXXXXXX – 7-cyfrowy numer ID użytkownika w Sportingbet



Przykład poprawnie wypełnionego tytułu przelewu:



(Wpłata w PLN) SBTPL2234567



Uwaga! 2234567 to tylko przykładowy, fikcyjny numer ID, w tym miejscu należy wpisać swój własny numer ID (6 lub 7 cyfr), znajdujący się w górnej belce strony po zalogowaniu (Twoje ID). Wpłaty realizowane w urzędach pocztowych mogą trwać dłużej niż 3 dni robocze.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Przelew z Poczty na konto w Sportingbet.
Nauczony doświadczeniem - potwierdzam pieniądze nadane na poczcie były na moim koncie u bukmachera w mniej niż 72h. :cool::cool::cool:
 
ascalcin 0

ascalcin

Użytkownik
Ile idą pieniądze zlecone na poczcie przelewem na konto w Sportingbet?
do 3 dni ja miałem $ na koncie, gdy wpłacam poprzez pocztę ... a poprzez agencję finansową to różnie nieraz i do 5 dni czyli prawie cały tydzień czekania ...
fakt, zgadzam się, iż najlepiej z konta swojego w banku przelać $, tak czy siak zawsze mogą w każdej chwili poprosić o skan dowodu mnie jeszcze nie prosili póki co a mam w tej firmie konto ponad 2 lata ????
 
Do góry Bottom