>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłata poprzez Przelewy24.pl a późniejsza wypłata

A 0

adam-hycnar

Użytkownik
Witam serdecznie,

Mam pytanie natury technicznej. Jak wygląda proces wypłaty, jeżeli wpłaty dokonywało się poprzez system Przelewy24? Bukmacherzy bardzo często stosują taką zasadę, że wypłata musi odbyć się taką samą drogą, jak wpłata. Jeśli dokonujemy wpłaty poprzez MoneyBookers, to wypłata będzie również na konto MB. Jeżeli przez kartę kredytową, to wypłata ją zasila. A jak to działa w przypadku Przelewy24? Mam cichą nadzieję, że taki przelew jest wówczas traktowany jako wpłata za pomocą tradycyjnego przelewu i wypłata następuje bezpośrednio na rachunek bankowy gracza - czyli podając SWIFT, IBAN itd. Czy mam rację, czy też się rozczaruje? :) Bo zastanawiam się, czy dokonywać wpłaty przez Przelewy24 czy też może zlecić normalny przelew do bukmachera. Mowa tutaj cały czas o Pinnacle Sports.

Drugie pytanie dotyczy mieszanki wpłat. Co się stanie, jeśli wpłacę np. 100$ poprzez MB, 100$ przez kartę kredytową i 100$ przez Przelewy24.pl? Jak wówczas traktowana będzie wypłata? Załóżmy, że wygrałem 1000$. Moje saldo wynosi więc 1300$. No właśnie... i z jakiej metody wypłaty mogę wówczas skorzystać i w jakich proporcjach? Ktoś może się orientuje w takich kombinacjach?
 
playmaker1988 6

playmaker1988

Użytkownik
co do pierwszego pytania to tak , wypłate zlecisz na swoje konto bankowe, zazwyczaj dane konta bukmacherskiego musza zgadzac sie z danych na koncie bankowym ???? a na drugiem pyt. nie znam odp. bo nic takiego nie robiłem.
 
Do góry Bottom