>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłata przez MB->wypłata na bankowe.

P 0

peter2903

Użytkownik
Zdradźcie jakiś patent na ominięcie WYPłATY PRZEZ MB.
Chciałbym wypłacić 2-3 tysiące &quot;poprzez&quot; jakiegoś buka,tj wpłata przez moneybookers a wypłata na bankowe.Które buki nie robią cyrków,bo zazwyczaj robiłem to przez expekta,ale dzisiaj coś przyświrowali że muszę oobracać raz depozytem i kase oddali na konto w expekt.....Tzn. zawsze zanim zleciłem wypłątę rzuciłem jakich ochłap za 100-200 zł i krzyków expekcik nie robił...Poradźcie bo potrzebuje hajsów w tym tygodniu.Dodam że nie mam kredytowej ani netellera. ????
 
P 0

peter2903

Użytkownik
Danone to Cie mierzi?
DObra Danone nie podniecaj się ja potrzebuje jakiejś konstruktywnej podpowiedzi i to dzisiaj,dlatego wrzucam to na chodliwy temat.Admin nie kasuj tego jeszcze dzisiaj,z góry dzięki:spokodfhgfh:
 
A 52

androlo

Użytkownik
DObra Danone nie podniecaj się ja potrzebuje jakiejś konstruktywnej podpowiedzi i to dzisiaj,dlatego wrzucam to na chodliwy temat.Admin nie kasuj tego jeszcze dzisiaj,z góry dzięki:spokodfhgfh:
ja robilem tak w betssonie
 
P 0

peter2903

Użytkownik
gadałem z live chatem
Kobitka mówi że nie ma takiej opcji(o betsson mówie) ale za ile graliście zanim poleciała wypłata? 5% kwoty wpłaconej,10?20?30?
 
A 52

androlo

Użytkownik
Kobitka mówi że nie ma takiej opcji(o betsson mówie) ale za ile graliście zanim poleciała wypłata? 5% kwoty wpłaconej,10?20?30?

ja wplacilem z moneybookers 350 pln

pogralem pare minut w pokera i zlecilem wyplate na konto bankowe kasa za 2 dni byla na koncie
 
P 0

peter2903

Użytkownik
Sorry że tutaj zapodaje te pytanka ale szybko potrzebuje odpowiedzi.CZY UWAżACIE żE PRZY DZISIEJSZYCH CYRKACH Z MB ROZSąDNE JEST ZLECANIE WYPłATY A MB?Bo może to są tylko &quot;strachy na lachy&quot; i wypłace sobie hajsiwo normalnie przez MB?
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Proponuje Ci Unibet , wplac pograj chwilke w Pokera najwyzej przegrasz z 10$ ale bez problemu Ci wyplaca ...Ja przewaznie czekalem na wyplate na konto bankowe do 24 h do mbanku ????

A tak na przyszłosc to sobie załoz konto na netellerze i zamów karte i bedziesz mial bez problemów wypłaty np. wyplacasz 10 000 zł na netellera i pozniej odrazu z niego karta w bankomacie ...i nawet przeliczaja po dobrym kursie walute...i przy takich sumach duzych masz pewne , ze skarbówka sie nie dowali...bo czasami lubia sprawdzac polskie konta ...jak kasa pochodzi z wygranych..
 
A 52

androlo

Użytkownik
Sorry że tutaj zapodaje te pytanka ale szybko potrzebuje odpowiedzi.CZY UWAżACIE żE PRZY DZISIEJSZYCH CYRKACH Z MB ROZSąDNE JEST ZLECANIE WYPłATY A MB?Bo może to są tylko &quot;strachy na lachy&quot; i wypłace sobie hajsiwo normalnie przez MB?

ja wyplacajac z moneybookers na konto czekalem bodajze 1 dzien na wyplate
bardzo szybko wyplacaja, ale musisz miec zweryfikowane konto pod wzgledem adresu zamieszkania i dodanie konta
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
odświeżam temat, bo chce zrobic jak kolega tą wypłate
czy zna ktos takiego buka?
z tego co się zorientowałem to bah nie pozwala bez jednokrotnego obrotu całością depozytu
peter2903, mógłbys powiedziec jak Ci sie powiodła ta wypłata, czy zrobiłeś to w unibecie czy przez innego buka
 
P 0

peter2903

Użytkownik
Słuchaj,wszystko poszło w expekcie
Ale fakt faktem troszke pograłem u nich za jakieś 20% sumy,a potem wszystko poleciało na pokera pograłem ze 2 rozdania(10$ w dupe) z powrotem na zakłady i juź bez problemu wypłacili.
Tyle że teraz moneybookers się poprawiło,jeśli nie masz z nimi żadnych NNIEŚCISŁOŚCI,w szeroko pojętym znaczeniu to leci forsa SZYYBKO.Aż sie zaskoczyłem,kasa w 2 dni na koncie,najpierw na próbe rzuciłem 50 zł. i potem większe sumy już,tyle że 6 zł w piz....(koszt wypłaty na bankowe w MB).Tak więc ostatecznie zalecam zwyczajnie przez moneybookers:spokodfhgfh:.Pozdrawiam
 
S 0

szpila1910

Użytkownik
ja polecam unibet ! nie ma problemu z wieksza iloscia pieniedzy! - potwierdzone! - wystarczy pograc chwilke na pokerze , umoczyc albo wygrac pare euro i po sprawie - zlecamy wyplate! pozdro
 
Do góry Bottom