>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłata w unibet za pomocą prz24 mtransfer

P 0

pablos37

Użytkownik
Witam jak w tytule zrobiłem taka wpłate przez przelewy 24 dalej mtransfer i niestety kilka godzin juz minelo kaski brak, miał ktoś taki przypadek, czekać czy juz pisać gdzie sie da?

Pozdrawiam grających ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Zakładam, że &quot;mtransfer&quot; to opcja przelewu w którymś banku (Mbank?).
Jeśli wykonałeś przelew a środki nie pojawiły się na koncie:
a) zadzwoń na infolinię przelewów24 - możesz ją łatwo znaleźć na ich stronie
b) wyślij im potwierdzenie (screen z wpłatą) na maila - z resztą panie, które odbierają tam telefony są wyjątkowo sympatyczne
c) albo kwota zostanie zaksięgowana w ciągu kilku godzin - jeśli to był błąd p24 albo zostaniesz poproszony o ponowne wpłacanie środków, tzw. przedpłatę. Ponownie będziesz musiał wybrać u bukmachera opcję wpłaty przez szybki przelew jednak zamiast wybrać swój bank wybierzesz &quot;przedpłatę&quot; której dokonasz po otrzymaniu przez telefon hasła ????
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Witam miałem to samo a raczej mam zrobiłem przelew &quot;Przelewy 24&#39;&quot; o godzinie 4:35 kasa została &quot;zaksięgowana&quot; na koncie unibet ale na moje nie wpłynęła wiec o 16:10 zadzwoniłem sobie do nich UNIBET po kilku minutach Dostałem info że Dział finansowy zatrzymał mój przelew - to poprosiłem o fon do tego całego działu finansowego a pani bardzo miła :p mówi ze klienci nie mają kontaktu bezpośredniego z działem finansowym i ze prześle mi odp na emaila .
hmm tak sie zastanawiam żadnych wałów u nich nie robiłem mam 1 konto wpłacałem 95zł wiec czekam na emaila o co chodzi ...
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Witam miałem to samo a raczej mam zrobiłem przelew &quot;Przelewy 24&#39;&quot; o godzinie 4:35 kasa została &quot;zaksięgowana&quot; na koncie unibet ale na moje nie wpłynęła wiec o 16:10 zadzwoniłem sobie do nich UNIBET po kilku minutach Dostałem info że Dział finansowy zatrzymał mój przelew - to poprosiłem o fon do tego całego działu finansowego a pani bardzo miła :p mówi ze klienci nie mają kontaktu bezpośredniego z działem finansowym i ze prześle mi odp na emaila .
hmm tak sie zastanawiam żadnych wałów u nich nie robiłem mam 1 konto wpłacałem 95zł wiec czekam na emaila o co chodzi ...
OK Kasa już jest na koncie ???? w unibet
oczekiwanie 30minut szkoda że musiałem dzwonić w sprawie własnych pieniędzy ????
 
Do góry Bottom