>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłata z brytyjskiego konta, wypłata na polskie

kuba121 0

kuba121

Użytkownik
Mam pieniądze na brytyjskim koncie (oczywiście w funtach). Chciałbym wpłacić je do bukmachera za pomocą karty, jeśli trzeba to pograć i potem wypłacić na konto w polskim banku (też w funtach).
Możecie polecić jakiegoś bukmachera, który nie bedzie robił problemów z taką operacją? Najlepiej takiego, u którego można zmienić walutę z PLN na GBP. Czy w przypadku wpłaty kartą wypłata jest możliwa tylko na to samo konto. Jeśli tak, to czy można zrobić tak: wpłacić z jednego konta np 100 funtów, z drugiego np. 20 funtów i wypłacić wszystko na to drugie konto?
Będę wdzięczny za pomoc ????
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
a nie możesz zrobić tak na moneybookers? np wpłacić kartą i wypłacić przelewem na 2 konto? :&gt;
 
kuba121 0

kuba121

Użytkownik
Chyba mogę ale monebookers ma dodatkową opłatę, coś koło 2% kwoty, a kwtoa jest spora, więc szukam innego rozwiązania.
 
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
Mam pieniądze na brytyjskim koncie (oczywiście w funtach). Chciałbym wpłacić je do bukmachera za pomocą karty, jeśli trzeba to pograć i potem wypłacić na konto w polskim banku (też w funtach).
Możecie polecić jakiegoś bukmachera, który nie bedzie robił problemów z taką operacją? Najlepiej takiego, u którego można zmienić walutę z PLN na GBP. Czy w przypadku wpłaty kartą wypłata jest możliwa tylko na to samo konto. Jeśli tak, to czy można zrobić tak: wpłacić z jednego konta np 100 funtów, z drugiego np. 20 funtów i wypłacić wszystko na to drugie konto?
Będę wdzięczny za pomoc ????
Nie ma szans. Po pierwsze wyplata idzie tam gdzie byla robiona wplata, jezeli bedziesz kombinowal, to zablokuja Ci konto i calkiem pozegnasz sie z hajsem. Zmiana waluty u bukmachera praktycznie niewykonalna, chyba ze powiesz im, ze zamykasz konto i otwierasz nowe nie korzystajac z bonusu. Pomysl logicznie, nagle Ty szczwany lisek wpadles sobie na taki genialny sposob;) Poza tym nie rozumiem problemu, w UK siano z bukmachera wyplacasz leganie, kazda kwote i wplacasz na konto w Polsce, bilety za grosze i wiesz, ze masz ta kase na 100%, a jak bedziesz dalej tak kombinowal, to gwarantuje Ci, ze bedzie placz. Pozdro
 
Do góry Bottom