>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wpłata

P 1,9K

paradek

Użytkownik
Witam!
wie może ktoś czy jeżeli zlecę wpłatę na bet365 5tys z konta bankowego pko przez skrill to przejdzie to skoro mam limit z banku na przelew dzienny 2tys?
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Pewnie że tak bo przecież pięć to zdecydowanie mniej niż dwa.A mówi się że nie ma głupich pytań...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 1,9K

paradek

Użytkownik
nie ma głupich pytań heh, pytam bo np payu omija limity bankowe więc to nie jest głupie pytanie tylko Ty potrafisz głupio odpowiadać z niewiedzy
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Jeśli na PayU nie działają limity o których mówisz, to rozważył bym zmianę banku. Co to za limit, który nie jest respektowany przez &quot;system&quot;?
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Mam problem z wplaceniem kasy przez Skrill w Rivalo. pojawia mi sie taki komunikat:
Der Parameter für die Rücksprung-Adresse (Status-Seite) muss gesetzt sein: sportbet.common.payment.Moneybookers.cancelUrl=Rüc ksprung-Adresse
Ktos pomoze o co kaman?
 
Q 8

qwertz

Użytkownik
Mam problem z wplaceniem kasy przez Skrill w Rivalo. pojawia mi sie taki komunikat:
Der Parameter für die Rücksprung-Adresse (Status-Seite) muss gesetzt sein: sportbet.common.payment.Moneybookers.cancelUrl=Rüc ksprung-Adresse
Ktos pomoze o co kaman?
Chciałbym Ci pomóc, ale google translate mi nie pomógł. Napisz do supportu Rivalo (Skrill nie odpisuje po parę tygodni, nie warto). Jak mają problem z płatnościami to powinni Ci pomóc. ????
 
itssoeasy 11

itssoeasy

Użytkownik
witam,
nie znalazlem innego tematu,
przypadkowo wpisalem niewlasciwy mail przy wysylaniu srodkow,
dostalem maila iz takiego uzytkownika nie ma w skrill,
po kilku dniach anulowalem zlecenie przeslania srodkow,
czekalem ponad 14 dni i nic,
srodki zostaly pobrane a o oddaniu nie ma zadnej informacji,
pisalem do pomocy dwa razy ale zero odezwu.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
witam,
nie znalazlem innego tematu,
przypadkowo wpisalem niewlasciwy mail przy wysylaniu srodkow,
dostalem maila iz takiego uzytkownika nie ma w skrill,
po kilku dniach anulowalem zlecenie przeslania srodkow,
czekalem ponad 14 dni i nic,
srodki zostaly pobrane a o oddaniu nie ma zadnej informacji,
pisalem do pomocy dwa razy ale zero odezwu.
Jeżeli wyślesz pieniądze na adres email użytkownika który nie posiada skrilla, możesz anulować transakcje. Pieniądze po anulowaniu odrazu powinny znaleść się na koncie. Jezeli dobrze rozumiem anulowałeś transakcje i pieniądze nie wróciły na konto ? Jeżeli tak to nie pozostaje Ci nic innego jak skontaktować się z supportem. Najszybszą metodą będzie telefon do nich
442035145562 i wciskasz 4 wtedy połączy Cię z PL supportem.
 
itssoeasy 11

itssoeasy

Użytkownik
jesli by wrocily to mialbym w histori wplate na zielono pobranej wczesniej kwoty a tak nie jest.
stanu konta nie pamietam bo sporo operacji robilem.
ile kosztuje orientacyjnie polaczenie z tym nr?
kwota to 50zl. zebym tego na tel nie wydal.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
jesli by wrocily to mialbym w histori wplate na zielono pobranej wczesniej kwoty a tak nie jest.
stanu konta nie pamietam bo sporo operacji robilem.
ile kosztuje orientacyjnie polaczenie z tym nr?
kwota to 50zl. zebym tego na tel nie wydal.
Orientacyjnie to jak dzowniłem z play 1zł za min.
jesli by wrocily to mialbym w histori wplate na zielono pobranej wczesniej kwoty a tak nie jest.
stanu konta nie pamietam bo sporo operacji robilem./QUOTE]

Nie jestem pewien czy miałbyś na zielono napewno przy transakcji powinno pisać anulowano. Skoro piszesz że nie pamiętasz stanu konto i nie jesteś pewien czy wróciło podejżewam że wróciło a Ty nie zwróciłes uwagi. Wejdz sobie w pomoc/ tam poszukaj status transakcji znajdz ją po numerze i zobacz jaki ma.
 
Do góry Bottom