>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

N 89

naza13

Użytkownik
Witam, mógłby ktoś mi napisać jak wygląda wypłata z Ecopayz? Jak najkorzystniej wypłacić w Euro/PLN? wyczytałem, że w Polsce nie da się wypłacić Euro z euronetu.. Czy lepiej opłaca się Skrill i wypłacać normalnie w PLN? Ale nie wiem czy Skrill nie blokuje wpłat/wypłat do bukmacherów z terytorium polski
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Naza nie sluchaj tych dzieci i oszustow. To jeden z najpewniejszych bukmacherów od wielu lat. Jeśli nie masz zamiaru kombinować i zakladac kont na babcie psy i koty to śmiało wplacaj każdą kwotę. Ja polecam trustly korzystam od wielu lat i nie ma zadnych problemów. Zawsze wypłata o 12 na drugi dzień na koncie. Z Ecopayz nie wpłacałem a skrill wycofali.
 
J 0

jacek123456

Użytkownik
Naza nie sluchaj tych dzieci i oszustow. To jeden z najpewniejszych bukmacherów od wielu lat. Jeśli nie masz zamiaru kombinować i zakladac kont na babcie psy i koty to śmiało wplacaj każdą kwotę. Ja polecam trustly korzystam od wielu lat i nie ma zadnych problemów. Zawsze wypłata o 12 na drugi dzień na koncie. Z Ecopayz nie wpłacałem a skrill wycofali.
Wpłaciłem ponad 5,500zł, konto na mnie, od miesiąca próbuje wypłacić niecałe 5,000zł to mi weryfikują konto 4 tygodnia i nie odpisali na ani jednego meila.
Mam 35 lat.
kogo nazywasz dzieckiem albo oszustem? Mnie?
Ale tak wpłaty przez Trustly w minute na koncie, za to wypłaty póki co nigdy, codziennie piszę meile w dwóch językach,nie odpisali, konto niby ciągle w weryfikacji, czaisz islandski?
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Jacek nie czaje bo znam kilkanascie osob,które tam grają od 10 lat i nigdy nie mieli najmniejszego problemu. Ja też nie. Wyplaty sa najszybsze i najmniej problemowe jakie mialem w zyciu. Prawdopodobnie problem lezy po twojej stronie, poniewaz tak jak mowie nigdy mi, ani zadnemu z moich znajomych Unibet nie robil nigdy zadnych problemow, wiec nikt na forum mnie do tego nie przekona.
 
jacek1992 13

jacek1992

Użytkownik
Jacek nie czaje bo znam kilkanascie osob,które tam grają od 10 lat i nigdy nie mieli najmniejszego problemu. Ja też nie. Wyplaty sa najszybsze i najmniej problemowe jakie mialem w zyciu. Prawdopodobnie problem lezy po twojej stronie, poniewaz tak jak mowie nigdy mi, ani zadnemu z moich znajomych Unibet nie robil nigdy zadnych problemow, wiec nikt na forum mnie do tego nie przekona.
Potwierdzam wypłacam zawsze przez przelew bankowy jednego dnia wieczorem i na drugi dzień do godziny 18 mam na koncie zawsze bezproblemowo
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Wpłaciłem ponad 5,500zł, konto na mnie, od miesiąca próbuje wypłacić niecałe 5,000zł to mi weryfikują konto 4 tygodnia i nie odpisali na ani jednego meila.
Mam 35 lat.
kogo nazywasz dzieckiem albo oszustem? Mnie?
Ale tak wpłaty przez Trustly w minute na koncie, za to wypłaty póki co nigdy, codziennie piszę meile w dwóch językach,nie odpisali, konto niby ciągle w weryfikacji, czaisz islandski?
Widzę,że jęczysz też na innym forum,miotając bezmyślnie oskarżenia przeciwko poważnej firmie.Napisz może więcej szczegółów,bo to trochę dziwne,że wpłaciłeś 5500,a chcesz wypłacić 5000.Czy zrobiłeś pełny obrót i po jakim kursie?Przedstaw historię obrotów tą kwotą,bo to pachnie praniem pieniędzy i firma tak to pewnie widzi.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
No jasne jak słońce ze coś kombinuje, najgorsze, że tacy ludzie drą się najgłośniej i przez nich ludzie grają poźniej w ziemniakach. UNIBET nikogo kto gra zgodnie z regulaminem nie oszuka, gwarantuje
 
M 78

michal89216

Użytkownik
No jasne jak słońce ze coś kombinuje, najgorsze, że tacy ludzie drą się najgłośniej i przez nich ludzie grają poźniej w ziemniakach. UNIBET nikogo kto gra zgodnie z regulaminem nie oszuka, gwarantuje
Brakuje tu jeszcze reszty historii, że żona jest zaangażowana w sprawę.
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Witam, mógłby ktoś mi napisać jak wygląda wypłata z Ecopayz? Jak najkorzystniej wypłacić w Euro/PLN? wyczytałem, że w Polsce nie da się wypłacić Euro z euronetu.. Czy lepiej opłaca się Skrill i wypłacać normalnie w PLN? Ale nie wiem czy Skrill nie blokuje wpłat/wypłat do bukmacherów z terytorium polski
Są w Polsce bankomaty Euronetu które wypłacają w Euro ale nie jest ich dużo. Jak wypłacasz w złotówkach to przeliczenie wygląda mniej więcej tak za 1 Euro 4 Złote
 
N 89

naza13

Użytkownik
Dzięki, a korzystniej wychodzi Skrill, czy Ecopayz (wliczając przewalutowanie), bo np. Sportingbull ma opcje Skrill, a podobno Skrill nie obsługuje bukmacherów z terytorium Polski, to jak to jest. Jeszcze jedno, jak na karcie Ecopayz ma się te euro bo nie ma pln, to przy zakupach w polskim sklepie ściągają dodatkowo prowizje, przewalutowanie? Czy ile mam do zapłąty, tyle odejmnie z konta Ecopayz?
 
max188 500

max188

Użytkownik
Jak można wypłacić kasę z tego bukmachera?
Zawsze korzystałem ze skrilla a on od kilku miesięcy nie obsługuje buków dla Polaków.
Teraz ten buk w Polsce jest nielegalny to jak sobie radzicie?
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Tak jak pisałem juz 4 razy w tym temacie. Trustly...
Przecież masz dostępne kanały wypłaty wypisane w zakładce wypłata. Wszystkie działają i jak sobie nie dasz czegoś wmówić to w 100% bezpieczne
 
max188 500

max188

Użytkownik
Ok, rozumiem. Przelew poprzez trustly [nigdy jeszcze nie korzystałem z tej opcji] przelewam kasę do mojego banku np mbank. Bardziej mi chodzi o to, że buk w Polsce jest nielegalny. Kasa dojdzie i US ją skasuje?
 
M 0

matiszinio

Użytkownik
Islandzki, mam pytanie odnośnie maksymalnej kwoty wypłaty za pomocą Trustly. Jaką największą sumę wypłacałeś jednorazowo? Czy istnieje jakiś próg pieniężny, który nie warto przekraczać?
 
Do góry Bottom