>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Wypłacał ktoś na kartę revo z unibetu? Ile dni to trwa? Dostałem info, że zostało wysłane i standardowo w mailu napisane 1-5 dni roboczych, ale jak to wygląda w rzeczywistości?
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Sami sie prosicie o problemy. Nigdy nie wyplaca sie bezposrednio na konto tylko najpierw na portfel ktorych jest przeciez pelno. Revo jest na to szczegolnie czule i zamyka konta za wplaty/wyplaty do bukow.
 
P 4

pro8lem

Użytkownik
ecoPayz, MuchBetter
Czy masz jakies tipy odnosnie muchbetter? Mozna na to wplacac z konta bankowego i dopiero potem na uni? Chyba przez blika jest za darmo wplata. A odnosnie wyplat? widzialem w necie, ze mozna zamowic za darmo karte i albo 0,99% albo 2,00% za wyplate w bankomacie - max 300zl dziennie/2k miesiecznie/ 20k rocznie - ale podobno mozna to podwyzszyc u supportu.
 
psychol32 430,6K

psychol32

Użytkownik
Jest tak jak piszesz. Nie wiem tylko jak z tym podnoszeniem limitów. Do wypłat używam ecoPayz. Na MuchBetter wypłacam małe sumy do płacenia kartą w sklepach za zakupy.
 
D 0

dawidm789

Użytkownik
Witam. Czy ktoś tu obstawia na Unibet?. Nie mogę wypłacić przez nic innego tylko Much better. Wczoraj wypłaciłem przez to gówno i przy 1800 zł wypłaty zabrało mi 135 zł. ????Wie ktoś czy da radę wypłacać jakoś inaczej?
 
D 0

dawidm789

Użytkownik
Z Muchbetter na konto. Ogólnie tragedia żeby tyle zabierali. Widzę że mam jeszcze opcję Ecopayz. Jak u nich wygląda sprawa z wypłatami? Jakie prowizję?
 
psychol32 430,6K

psychol32

Użytkownik
Z Muchbetter na konto. Ogólnie tragedia żeby tyle zabierali. Widzę że mam jeszcze opcję Ecopayz. Jak u nich wygląda sprawa z wypłatami? Jakie prowizję?
Te pieniądze które zostały Tobie zabrane to głównie za przewalutowanie. Z tego co było pisane na forum to możesz mieć MuchBetter w złotówkach a i tak wypłacają w Euro. Także płacisz tak jakby dwa razy za przewalutowanie wpierw na euro a potem na złotówki. Wiem chore to ale mniej więcej tak to wygląda.
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
ciekawe co tu sie odpierd.... ze nagle ub i betsson rezygnuje
Akurat dwie solidne firmy pod eco, teraz pewnie ciezko bedzie tam zakladac konta
 
mike123 217

mike123

Użytkownik
Jestem ciekawy co z środkami wpłaconymi przez eco. Jaki będzie sposób wypłaty, bo jak wiadomo metoda wpłaty = metoda wypłaty. Czy można będzie wypłacić inną "dowolną metodą", czy tylko pozostanie przelew bankowy.
 
Do góry Bottom