>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Osobistych doświadczeń na szczęście nie mam, ale znam dwie takie historie, że klienci wypłacający swoje pieniądze na konto bankowe, nawet poprzez portfel internetowy, otrzymywali stosowne pisma z banku i musieli się tłumaczyć, co to za pieniądze.
Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu terroryzmowi i praniu brudnych pieniędzy bank może od Ciebie zażądać informacji, jeśli jakiś przelew uzna za podejrzany. Co dalej z tym będzie - to już kwestia indywidualna. Jednemu się upiecze, a drugiemu nie. Niemniej, jeśli chcecie zachować zasady bezpieczeństwa, uważałbym z jakimikolwiek przelewami od zagranicznych buków na konto bankowe. A zwłaszcza w obecnej sytuacji kasa jest potrzebna jak nigdy, więc jak już się doczepią, to raczej nie odpuszczą.
no to fajnie... a wiesz w ogóle, że to podlega pod Belgie Anion i ich nadzór?
Post automatycznie złączony:

mnie interesują tylko podstawy prawne takich działań... a nie, bo ktoś tam coś tam niewiadomo gdzie i niewiadomo skąd... to, że ktoś sobie na polskie konto przelewał w polskim banku a to, że ktoś na techniczne konto w polskim banku przelewał to chyba zasadnicza różnica nie?
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Tak, wiem, że to podlega pod Belgię, ale mam wątpliwości czy Ty wiesz, że w razie ewentualnego postępowania będziesz musiał wyjaśnić pochodzenie tych pieniędzy i udowodnić, że nie są z nielegalnego źródła. A w takiej sytuacji niepokorna postawa typu "nic wam nie powiem, bo to moja kasa" czy "nic mi nie zrobicie" nie da Ci żadnego efektu.
Ale ja nie mam zamiaru nikogo przekonywać :) Widząc co się dzieje w społeczności graczy po numerze, jaki odwalił MuchBetter, chciałem bezinteresownie poinformować, że kombinowanie z przelewami przez portfel na konto bankowe jest wyjściem poza granicę bezpieczeństwa, ale każdy zrobi, jak chce :)
A, i jak pojawi się jakaś bezpieczna alternatywa transakcji środków na Unibecie, to dajcie znać :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Tak, wiem, że to podlega pod Belgię, ale mam wątpliwości czy Ty wiesz, że w razie ewentualnego postępowania będziesz musiał wyjaśnić pochodzenie tych pieniędzy i udowodnić, że nie są z nielegalnego źródła. A w takiej sytuacji niepokorna postawa typu "nic wam nie powiem, bo to moja kasa" czy "nic mi nie zrobicie" nie da Ci żadnego efektu.
Ale ja nie mam zamiaru nikogo przekonywać :) Widząc co się dzieje w społeczności graczy po numerze, jaki odwalił MuchBetter, chciałem bezinteresownie poinformować, że kombinowanie z przelewami przez portfel na konto bankowe jest wyjściem poza granicę bezpieczeństwa, ale każdy zrobi, jak chce :)
A, i jak pojawi się jakaś bezpieczna alternatywa transakcji środków na Unibecie, to dajcie znać :)
ale Ty napisałeś, że przed polskim US.... o to chodzi... to ja se mogę przed litewskim portfelem się tłumaczyć... to co innego niż polski urząd skarbowy... mam to gdzieś, że litewski portfel albo bank zarekwiruje mi pieniądze, bo to tylko pieniądze.

Muchbetter nic nie odwalił.... to ludzie odwalili trzymając tam kasę. Każdy portfel, który się pojawi w unibecie będzie łamał dyrektywę AML i tyle w temacie i w końcu skończy jak ecopayz, revolut i muchbetter.
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Witam kasę wpłacałem jak większość z was za pomocą MB jak z nim teraz jest to dobrze wiecie. Uzbierało się trochę hajsu i postanowiłem wypłacić dlatego założyłem konto w Revolucie. Teraz mam pytanie mam czekać miesiąc czasu aż Revolut da mi polski IBAN czy wpłacić kartą symboliczne 50 pln zrobić obrót i wypłacić na kartę??? Da się wypłacić na kartę? Pobierają wtedy jakieś opłaty/prowizje/prezwalutowania? Robił już tak ktoś???
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Dzisiaj zleciłem wypłatę na Revolut, a dokładniej na kartę debetową do konta którą robiłem wpłatę, niestety wypłata została odrzucona. Czy można to jakoś obejść ? Pisać do supportu Revoluta lub tym podobne 🤔. A wy jak wypłacie tearaz kasę z konta ?
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
A wypłacał ktoś na zwykłe polskie konto np. ROR w PKO??? Z tego co czytałem jako "wpłacający" jest Visa Payments a nie Unibet. Także nie powinni się przyjebać kasa od razu na koncie odpadają jakieś przewalutowania i inne opłaty?? Robił już tak ktoś?
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
A wypłacał ktoś na zwykłe polskie konto np. ROR w PKO??? Z tego co czytałem jako "wpłacający" jest Visa Payments a nie Unibet. Także nie powinni się przyjebać kasa od razu na koncie odpadają jakieś przewalutowania i inne opłaty?? Robił już tak ktoś?
Ja kiedyś tak wypłacałem, jakieś 5 lat temu i było ok, ale teraz traktuję to jako ostateczność
 
K 5K

kajo88

Użytkownik
Wypłaty na Revolut poprzez podanie numeru IBAN działają, wypłata trwa niecałe 24h, ostateczna kwota może się minimalnie różnić w zależności od kursu euro - zarówno na plus jak i na minus
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Wypłaty na Revolut poprzez podanie numeru IBAN działają, wypłata trwa niecałe 24h, ostateczna kwota może się minimalnie różnić w zależności od kursu euro - zarówno na plus jak i na minus
Czyli mam dać wypłatę przez bank i podać konto Revolut, bo dotychczas dawałem wypłatę na kartę, tak mam to rozumieć ?
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Tak, ale musisz mieć PL IBAN. Jak go uzyskać nie wiem napisałem do ich supportu zobaczymy co zrobią. Tu albo na jakimś innym forum pisało, że można uzyskać poprzez kontakt z ich supportem lub mając ponad miesiąc konto u nich.
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
K kajo88 Jak wejdę w konto mam LOKALNY i SWIFT na lokalnym mam 26 cyfrowy numer a na SWIFT pisze IBAN zaczynający się od LT83 + 16 cyfr W Unibecie wpisuje PL + te 26 cyfr czy mam czekać miesiąc na nadanie polskiego IBANa tak jak gdzieś czytałem???
 
K 5K

kajo88

Użytkownik
K kajo88 Jak wejdę w konto mam LOKALNY i SWIFT na lokalnym mam 26 cyfrowy numer a na SWIFT pisze IBAN zaczynający się od LT83 + 16 cyfr W Unibecie wpisuje PL + te 26 cyfr czy mam czekać miesiąc na nadanie polskiego IBANa tak jak gdzieś czytałem???
Ja mam Revoluta już od dawna, nie wiem jak to jest na nowych kontach, u mnie to po prostu długi ciąg cyfr do którego dopisuję PL (myślę, że LT to będzie litewski numer)

Co do wypłat z Revoluta to jest wiele możliwości - można w bankomacie za pomocą karty fizycznej, można podpiąć pod Google Pay wirtuala, ew. doładować poprzez numer karty jakiś inny portfel, ostatecznie też wypłacić można na swoje konto bankowe bezpośrednio z Revoluta
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Tak zrobiłem tylko trzeba przed tym numerem z LOKALNY dodać PL Z 1K wypłaconego testowo doszło 995. 37plnów "po drodze" co poszło na opłatę/prowizję lub przewalutowanie.
 
Do góry Bottom