>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

M 629

mordoryb

Użytkownik
Miał ktoś taką sytuację, że wpłacał na Uni przez AstroPay, pieniądze pobrało z konta bankowego, na Uni depozyt się nie pojawił, a na AstroPay transakcja widnieje jako “failed”? Uni kazało się kontaktować bezpośrednio z AstroPay ale próbowałem trzy razy pisać do nich na czacie i ani razu nie połączyło mnie z pracownikiem.
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
hej. Mam prośbę czy możecie wpłacić za pomocą Skrilla ?
Mi z prawie każdej przeglądarki wyskakuje błąd. Nie wyświetla się na kogo ma być przelane. Dziękuję za od[powiedz.
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
hej. Mam prośbę czy możecie wpłacić za pomocą Skrilla ?
Mi z prawie każdej przeglądarki wyskakuje błąd. Nie wyświetla się na kogo ma być przelane. Dziękuję za od[powiedz.
A kiedykolwiek wpłacałeś tą metodą i przechodziło? Jeśli dane na skrillu (imię nazwisko, data urodzenia, adres email) nie zgadzają się z danymi na unibecie to depozyt nie przejdzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
toper86 32

toper86

Użytkownik
A kiedykolwiek wpłacałeś tą metodą i przechodziło? Jeśli dane na skrillu (imię nazwisko, data urodzenia, adres email) nie zgadzają się z danymi na unibecie to depozyt nie przejdzie
Wpłacałem i wypłacałem milion razy. Wszystkie dane się zgadzają.
Teraz napisałem do nich i mi odpisali że....
"Twoje konto zostało tymczasowo wyłączone ponieważ został osiągnięty limit transakcji na koncie Skrill i musisz zweryfikować określone dane osobowe "
Masakra. Nie wiem co im teraz przesłać. Numer buta czy co.
Dokumenty wszystkie były wysyłane.
 
fmaniac 0

fmaniac

Użytkownik
w którym momencie pojawia się problem? ja widzę w opcjach wypłat Skrilla i wczoraj kasa normalnie doszła
W opcjach normalnie widziałem możliwość wypłaty na Skrilla i oczywiście wybierałem walutę w PLN, bo inaczej za każdym razem odrzucało. Za trzecim razem dziś zleciłem wypłatę na Skrill i o dziwo przeszło, zupełnie tego nie rozumiem, bo jeszcze wczoraj support mi pisał, że jedynie przelew bankowy... Tak czy siak ten Unibet coś niepewny się teraz zrobił. Od lat tu jestem i pierwszy raz mnie taki cyrk spotkał, a czytałem o graczach, którym zwyczajnie zablokowano i skonfiskowano pieniądze - a mogą to zrobić wg uznania i nikt im nic nie zrobi, wystarczy przeczytać ich regulamin:confused:
 
S 13

sheltie3706

Użytkownik
Czy ktoś ma jakieś problemy z wypłatami na skrill ? dużo plotek chodzi że unibet ma się zwijać i robi problemy, ja tam jeszcze 3 tyg temu wypłacałem nie było problemów. Dzisiaj wypłaciłem też zobaczymy czy będą jakieś problemy
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik

piszę o tym niejaki Akimow - jak przyłoży się ucho tu i ówdzie to jest to osoba która mocno współpracuje z licencjonowanymi podmiotami w PL i na zlecenie często pojawiają się właśnie tego typu artykuły. (zbiegło się to, pewnie zupełnie przypadkowo z tą kampanią Superbeta, gdzie tylko ślepy nie zauważy nawiązania do unibeta)

1708260232771.png



Na chwilę obecną żadnych problemów z wypłatami czy przyjmowaniem nowych graczy z PL nie ma
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Hahaha a Uni ma 12% lepsze kursy niż Superbet 😁 Było Pepsi - Cola, Biedronka - Lidl to teraz nastał czas na buki 🙂
Akurat jeśli chodzi o uni to chyba każdy pl buk ma lepszą ofertę od nich. A licząc tylko topke czyli STS, Fortuna i Superbet to Uni wygląda przy nich jak karzełek jeżeli chodzi o ofertę. Nie wiem kto tam u nich odpowiada za rozwój ale już dawno powinni go zwolnić.
Post automatycznie złączony:

gdzie te ploty podsluchaliscie? na rynku? w galerii? czy gdzie?
bo mnie bardzo to ciekawi.
Uni ma przejąć inna firma która się wypowiada, że nie będzie działała na rynkach w których bukmacherka jest nielegalna. Ot cała historia. Ale kiedy ich przejmią i czy w ogóle to nastąpi to nie wiem. A wszystkie inne teorie wymyślają durni ludzie którzy w bukmahcerce stanowią jakieś 70% ogółu. Teoria o niewypłacalności firmy bo ma ją przejąć ktoś inny jest poprostu z dupy tak jak ich rozumy. Idąc tym tokiem myślenia STS też nie powinien wypłacać pieniędzy bo zmienił właściciela.
 
Ostatnia edycja:
M 0

Maria33

Użytkownik
Mam nadzieję, że ktoś miał taki przypadek jak ja i udzieli mi informacji. Nie wiedziałam, że gram u buka bez licencji w Polsce. Gra trwała dwa tygodnie. Wygrywałam mniejsze kwoty typu 200 zł. Takich przelewów zrobiłam 18 i dużo wpłat blik na 100 na PKOBP. W sumie wygrałam 4,5 tys. Nigdy nie miałam zablokowanych środków. Przelewy na czas. Myślicie, że bank zgłosi to jako przelewy podejrzane do US? Jakie jest prawdopodobienstwo kontroli? Teraz nie gram.
Post automatycznie złączony:

Mam nadzieję, że ktoś miał taki przypadek jak ja i udzieli mi informacji. Nie wiedziałam, że gram u buka bez licencji w Polsce. Gra trwała dwa tygodnie. Wygrywałam mniejsze kwoty typu 200 zł. Takich przelewów zrobiłam 18 i dużo wpłat blik na 100 na PKOBP. W sumie wygrałam 4,5 tys. Nigdy nie miałam zablokowanych środków. Przelewy na czas. Myślicie, że bank zgłosi to jako przelewy podejrzane do US? Jakie jest prawdopodobienstwo kontroli teraźniejszości nie gram.
 
Do góry Bottom