>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

H 76,4K

hagi84

Użytkownik
nie czytaj internetu, fachowcow itp , a bedzie Ci sie zylo lepiej zdecydowanie

Tak jak wspomnialem, bez obaw, tlumaczyc nie bede dokladnie , wywodow pisal bo to bylo poruszane setki razy

Napisalem odpowiedz: bez obaw :)
 
D 0

dugi12

Użytkownik
Gra trwała dwa tygodnie. Wygrywałam mniejsze kwoty typu 200 zł. Takich przelewów zrobiłam 18 i dużo wpłat blik na 100 na PKOBP. W sumie wygrałam 4,5 tys.
!8 wypłat w 2 tyg???

Mam u nich konto kilkanaście lat i chyba nawet 10 nie zrobiłem, a zdarzało się że przez rok i więcej nie musiałem zasilać konta
Nie krytykuję, każdy gra jak lubi, potrafi i w danej chwili potrzebuje, ale jakbym miał drżeć czy US sie do mojego grania nie przyczepi to przy takim graniu grałbym sobie spokojnie w polskich bukach

A co do plotek o zwijaniu się buka to patrząc na to jakie wydarzenia sportowe sponsorują i mając jakie takie pojęcie ile to kosztuje, to nie wydaje mi się
 
Ostatnia edycja:
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
⚠☠uwaga na tego kolesia, akimow czy jak mu tam, nie wiem kto to ale coś z nim nie tak jest, po podaniu tych jego fake statystyk do poważnych Ludzi zostalem zablokowany po 30 sekundach, a konto na Twitterze \ 𝕏 mam 13 lat ‼ i 100% zweryfikowane statystyki Pinnacle ☠⚠ o tym że on tam wypisuje 🚮 jak "łapać" tych co grają w Polsce "nielegalnie" nie wspomnę nawet, wnioski pozostawiam każdemu 🪳🪓




piszę o tym niejaki Akimow - jak przyłoży się ucho tu i ówdzie to jest to osoba która mocno współpracuje z licencjonowanymi podmiotami w PL i na zlecenie często pojawiają się właśnie tego typu artykuły. (zbiegło się to, pewnie zupełnie przypadkowo z tą kampanią Superbeta, gdzie tylko ślepy nie zauważy nawiązania do unibeta)

Pokaż załącznik 37954



Na chwilę obecną żadnych problemów z wypłatami czy przyjmowaniem nowych graczy z PL nie ma
 
Baqu 817,1K

Baqu

Forum VIP
⚠☠uwaga na tego kolesia, akimow czy jak mu tam, nie wiem kto to ale coś z nim nie tak jest, po podaniu tych jego fake statystyk do poważnych Ludzi zostalem zablokowany po 30 sekundach, a konto na Twitterze \ 𝕏 mam 13 lat ‼ i 100% zweryfikowane statystyki Pinnacle ☠⚠ o tym że on tam wypisuje 🚮 jak "łapać" tych co grają w Polsce "nielegalnie" nie wspomnę nawet, wnioski pozostawiam każdemu 🪳🪓
czy możesz rozwinąć odnośnie udawanych statystyk ?
 
B 0

bartes19

Użytkownik
Jakie metody wypłat w uni są najbardziej korzystne? Widziałem że mają oni jakieś ograniczenia np że jeśli wpłacę środki przez muchBetter to innym sposobem ich nie wypłacę.
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Moim zdaniem Skrill, przedłużyli darmowe doładowania Blik, wypłaty na konto oraz płatności i wypłaty kartą w dowolnych bankomatach można mieć darmowe mając konto VIP, którego osiągnięcie nie jest takie trudne (obrót 15k Euro na kwartał). Oczywiście bez VIPa można wypłacać za darmo mniejsze kwoty przez Superbeta, STSa itp. i wypłacać od nich na konto bankowe ale zwykle bez jakiegoś zakładu się nie obędzie bo odrzucą wypłatę.
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Z weba czy apki mobilnej? U mnie działa i to i to. Ale ostatnio mnie coraz bardziej wkurzają, bo nie chce się czasem logować bez zabijania apki albo wymuszają zmianę hasła notorycznie z du*py.
 
Ostatnia edycja:
D 0

dugi12

Użytkownik
Z weba
Po kliknięciu zaloguj, przycisk przestaje byc aktywny poza tym nic się nie dzieje. Zmieniłem nawet hasło i to samo
Post automatycznie złączony:

Wyglada jakby zablokowane konto , choć zupełnie nie wiem z jakiego powodu
No nic, trzeba będzie juto do nich napisać
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Ja miałem komunikat o blokadzie z apki i wymuszenie zamiany hasła z weba. Spróbuj zmienić hasło jeszcze raz. Ogólnie to oni mają burdel jak im to działa czasami więc stawiam że znowu coś u nich się pieprzy. Nawet im to zgłaszałem (plus problem z captchą) ale chyba mają użytkowników gdzieś...
 
Do góry Bottom