>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
W 0

wikar789

Użytkownik
Panowie czy ktoś wie czy bedą jakieś problemy jeśli bede chciał wypłacić z unibet ok 40tys za jednym razem??narazie największe sumy jakie wypłacałem to ok 8,9 tys.Proszę o odpowiedz.Pozdrawiam
 
mateusz7 0

mateusz7

Użytkownik
Witam
Brat wpłacił kase do Unibet i chciał od razu wypłacic lecz nie mozna bylo. Na czacie powiedzieli ze nalezy dokonac jednorazowego obrotu. Czy jezeli zagra w tej promocji derby Krakowa to moze juz wtedy wyplacic pieniadze bez problemu ?
I ponawiam pytanie kolegi z 11 strony
Jezeli srodki zostaly wplacone z konta innej osoby niz stoi konto w Unibet to wiadomo ze nie beda sie czepiali. Ale jezeli wyplace kase na konto tej osoby to będą miec &quot;ale&quot; ?
 
J 8

jacekt

Użytkownik
Jezeli srodki zostaly wplacone z konta innej osoby niz stoi konto w Unibet to wiadomo ze nie beda sie czepiali. Ale jezeli wyplace kase na konto tej osoby to będą miec &quot;ale&quot; ?
wypłacić kase mozesz jedynie na konto bankowe o danych zgodnych z danymi konta uzytkownika unibet...podobnie z wypłata na MB, tutaj musi byc zgodny takze adres e-mail
 
M 0

mac5

Użytkownik
zakładając konto i korzystając z przelew24 mogę przelać dowolną kwotę?
bo nic nie znalazłem w regulaminie Unibet
jedynie w tutorialu info o wypłacie powyżej 75 zł
przelewem bankowym minimalna wpłata jest 80 zł
też tego nigdzie nie mogłem potwierdzić na ich stronie
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przy dokonywaniu wpłaty powinna wyskoczyć informacja ile można max i ile min. wpłacić przez przelew24. Z tego co wiem ten próg max. oscyluje w okolicach 2000PLN, ale mogę się mylić. Aczkolwiek nie sadzę, byś aż tyle chciał wpłacić.
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Witam. Chciałem się dowiedzieć czy jak wpłace do unibet 400 zł przez moneybookers i od razu z unibet na konto Mbank to biorą jakieś prowizje? Proszę o szybką odpowiedz Z góry dzieki.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Witam. Chciałem się dowiedzieć czy jak wpłace do unibet 400 zł przez moneybookers i od razu z unibet na konto Mbank to biorą jakieś prowizje? Proszę o szybką odpowiedz Z góry dzieki.
Wydaje mi się, że przynajmniej raz będzie musiał tą kwotę obrócić na zakładach ale pewien w 100% nie jestem. Unibet to nie jest firma do &quot;prania&quot; pieniędzy. Wpłata i od razu wypłata? I don&#39;t think so...
 
A 0

asik

Użytkownik
Witam mam pytanie czy można wpłacić kasę przez pocztę i czy minimum ile muszę wpłacić to 80 zł ??
a i jeszcze czy przy rejestracji trzeba podawac nr konto czy karty ???
 
simons 646

simons

Forum VIP
Od razu napsize ze przeczytalem 3 ostatnie strony i nei znalazlem odpowiedzi na me pytanie.

Ale czy komus sie zdarzylo ze WPŁATA przez MB na Unibet szła durzej niz powiedzmy 5 minut ?

pare razy wplacalem to byla natychmiast, wczoraj wplacilem kolo 13 chyba, to dzis jeszcze nie ma. Sprawdzilem na MB to wedlug nich do tranzakcji doszlo. A z Unibetem jest jak jest ... jeszcze nie odpisali, a live chat ciagle neidostepny ... wiec nie wiem o co chodzi
 
simons 646

simons

Forum VIP
No 2 dni to potrwalo, ale kasa juz jest na koncie, to pozytywny aspekt, ale sporo czekania bylo

Support odpisuje srednio raz dziennie, a livechat nie dziala troche slabo jak na takiego buka.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Ja czekam na wypłatę z UNIBETU już 5 dzień. MASAKRA!
A tak w ogóle to MB za duże prowizje bierze przy wypłacie kasy z MB na konto bankowe, a przelicznik euro buk--&gt;MB to już w ogóle masakra. Zysku miałem około 100pln przelałem z betfair na MB i zostało mnie 3pln zysku;D Zajebisty kurs euro mnie policzyli. Znacie jakieś fajne portfele do euro?

Pieniążki dotarły dzisiaj ( bez scana dowodu )
pozdrawiam,tikanes
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom