>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
libra 0

libra

Użytkownik
Kiedy mogą spodziewać się przelewu na koncie jeśli w sobote dostałem maila, że kasa wyszła od Unibetu?
Ja zwykle jak zlecałem wypłatę to do 2 dni miałem kase u siebie na koncie w mBanku. Ogólnie polecam tego buka. Nigdy nie miałem z nimi problemu.
 
M 2

milenkowic

Użytkownik
Ja zwykle jak zlecałem wypłatę to do 2 dni miałem kase u siebie na koncie w mBanku. Ogólnie polecam tego buka. Nigdy nie miałem z nimi problemu.
ok, dzięki. Mam nadzieje że w środe-czwartek będę miał kasę. Przez święta wszystko się opóźnia.
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Wielki ✅ dla Unibetu. Dziś rano zlecona wypłata na konto bankowe i po południu już mam pieniądze.
Jaki bank? Zleciłem wypłatę dzisiaj o 8:00, czekać standardowo od 2 do 3 dni roboczych dla mnie nie problem, ale ciekawi mnie kiedy dojdzie. Ostatnio jak robiłem to po dwóch dniach, wcześniej po trzech więc różnie z tym bywa. No i jeszcze jedna sprawa wcześniejsze wypłaty były znacznie mniejsze o tej zleconej dzisiaj (1,5 tysiąca dzisiaj) i nadal ode mnie nie chcieli żadnych dokumentów w celu weryfikacji konta co jest nie do pomyślenia np w Tobecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wypłaty na MB realizowane są w mega szybkim tempie i to w niedziele. Ostatnia wypłata doszła w niedziele w 1 godzinę od zlecenia.
Bardzo solidna firma.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Jaki bank? Zleciłem wypłatę dzisiaj o 8:00, czekać standardowo od 2 do 3 dni roboczych dla mnie nie problem, ale ciekawi mnie kiedy dojdzie. Ostatnio jak robiłem to po dwóch dniach, wcześniej po trzech więc różnie z tym bywa. No i jeszcze jedna sprawa wcześniejsze wypłaty były znacznie mniejsze o tej zleconej dzisiaj (1,5 tysiąca dzisiaj) i nadal ode mnie nie chcieli żadnych dokumentów w celu weryfikacji konta co jest nie do pomyślenia np w Tobecie.
Ale to ciebie chyba nie martwi ???? Ja w unibet jeszcze nigdy nie zlecalem wyplaty ale niedluigo mam taki zamiar. Wyplacalem spore sumy z Bet365 i Pinnacle i tez nigdy niechcieli zadnych skanow wiec to fajna sprawa. Moze dlatego ze wplacam i wyplacam tylko i wylacznie przez MB. Nigdy nie korzystalem tez z zadnych bonosow od wplaty itp.
 
N 6

noname88xd

Użytkownik
co do unibetu ostatnio zlecałem dwie wypłaty jedna wtorek o godz 13:30 wyszła od nich druga w środe o 7:00 wszystko złapałem tego samego w ostatniej sesji ing ;] także wielki + za szybkość
 
pts 24

pts

Użytkownik
Orientujecie się może, czy w Unibecie jest jakaś prowizja od wypłaty nieobróconego depozytu, bo wiem, że np. w Expekcie jest?
Konkretnie chodzi mi o to, żeby przelać kasę z Moneybookers do Unibetu, a stamtąd dopiero na konto bankowe, żeby nie płacić prowizji (jak przy przelewie z MB na konto).
 
macu90 20

macu90

Użytkownik
Witam, jesli wpłacę pieniądze przez MB to będę mógł wypłacić te pieniądze od razu na swoje konto? jeśli tak to czy trzeba obrócić to kwotą? (jesli tak to czy całą?) a może jest jakiś inny buk, który pozwala na coś takiego -&gt; MB -&gt; buk -&gt; konto bankowego(bez ponownego przelewania na MB)? dzięki!
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Wypłata zlecona wczoraj o 22:00 dotarła na MB dziś koło 13:00.Wiem że są szybsi ale to była moja pierwsza bo nie gram tam tylko jakimś dziwnym trafem udało się ugrać trochę z &quot;przerwowych freespinów&quot;.Jak dla mnie zdecydowanie na✅.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom