>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Jak długo czekaliscie na weryfikacje po wyslaniu skanow? Pytam bo wyslalem im wczoraj dokumenty i jestem ciekaw jak dlugo im to zajmuje.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jakie dokumenty potrzebują żeby zweryfikować konto ?
Dokument tożsamosci + rachunek, faktura, wyciąg bankowy, cokolwiek z adresem.
ja nie potrzebowalem zadnych, chyba ze wygrasz sporo, to wtedy moga prosic o skan dowodu, lub prawko
Na to akurat nie ma reguły jednego weryfikują od pierwszej minimalnej wpłaty a inny może wpłacać wypłacać przez długi okres bez weryfikacji.
 
M 0

mosiek

Użytkownik
Zostałem poproszony o złozenie dokumentów do weryfikacji w celu wypłaty, loguje się na konto przesyłam i widnieje napis &quot;Sprawdzamy Twoje Dokumenty&quot;, po 3 dniach gdy próbuję się zalogować nie mogę, pytam więc o co chodzi i dostaję odpowiedź &quot;pańskie konto jest zablokowane w związku z weryfikacją&quot; miał ktoś podobny problem? Czy wypłacą pieniążki a konto zablokują czy mogę się pożegnać i z tym i z tym? Miał ktoś taką sytuację z was?
 
J 0

jurekowsiak

Użytkownik
Siemanko, ja mam pytanie, jak chce wpłacić z nieswojego konta, to bede mogl wyplacic tez na te konto? Przejdzie w ogole cos takiego na jakimkolwiek buku?
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Witam. Do tej pory wplacalem i wyplacalem pieniadze do Unibetu poprzez moje konto bankowe ( przelewy 24 ). Moge teraz wplacic pieniadze przez &quot;Ukash&quot; i potem ewentualnie wyplacic normalnie na swoje konto bankowe ? Z gory dziekuje za odpowiedz.
 
S 0

sarenu

Użytkownik
Mam takie pytanie związane z bonusem unibetu. Mój aktywny bonus wygasa za 25 dni. Jeśli nie obrócę pieniędzmi w tym czasie o taką kwotę, która jest podana to stracę wszystkie pieniądze, czy tylko te które unibet dał mi jako początkowy bonus?
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Według mnie Unibet był jednym z lepszych, jeżeli nie najlepszym bukiem internetowym. Gram tam od lat, wypłacane różne sumy, nigdy nie było zastrzeżeń - kasa na drugi dzień na koncie.
Ostatnio wypłaciłem większą kwotę i zaczęły się schody. Wypłata została wstrzymana do zatwierdzenia, po kontakcie na czacie otrzymałem wiadomość, że muszą zweryfikować konto, ponieważ nigdy wcześniej to nie miało miejsca. Myślę, do jasnej cholery przecież po założeniu konta u buka zawsze przesyłam dokumenty aby później się z tym nie bawić. Wchodzę w weryfikację i rzeczywiście, konto zweryfikowane, w tym dowód osobisty oraz potwierdzenie adresu. Wracam na czat informuję o tym pracownika Unibetu, który po chwili anulował moją weryfikację. Oczywiście bez problemu podesłałem wszystkie swoje dokumenty, od kilku dni cisza, na czacie też wiecznie ta sama odpowiedź, muszę czekać. Spotkał się ktoś z takim postępowaniem z ich strony ?
Zaskoczyli mnie i to strasznie na minus.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
zabrali Vipa Skrill wiec ostatnio mam wieksza ilosc wplat, zagran i wyplat (test bukow)

wyplaty (Skrill) takze w weekendy , ale troche poczekac trzeba
minus - zamula strona na starszych kompach
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Dawno u nich nie grałem, ale widze że strasznie obniżyli loty. Nie dość, że w przeszłości mnie już weryfikowali to teraz ponownie musialem wysyłać dokumenty. Ale to nic, zrobiłem to jeszcze raz w czwartek i do dziś nie zostały one sprawdzone. I te ich codzienne zapewnienia na czacie, że zrobią to następnego dnia. Żenada. Kasa zamrożona i tyle.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Zero problemów z ónibetem od początku . Wypłata zlecona w nocy - 3k - po 17 na koncie bankowym .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Zero problemów z ónibetem od początku . Wypłata zlecona w nocy - 3k - po 17 na koncie bankowym .
Dziwne, widocznie tak sprawa ma się z tymi którzy wcześniej przeprowadzali wymianę dokumentów. Ja dziś na czacie otrzymałem zapewnienie, że do godz. 18 wszystko będzie sprawdzone i niestety nie jest. Czekam więc cierpliwie na wypłatę i więcej nie gram u nich bo to jakaś komedia. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom