>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
S 200

sniffybet

Użytkownik
Czekam na wypłatę sporej sumy poprzez Skrill już grubo ponad tydzień, nie polecam
Unibet umywa ręce, support nie wie co się dzieje, kazali dosłać kolejne dokumenty do weryfikacji (mimo że miałem zweryfikowane konto i wypłacałem już na Unibecie WIELOKROTNIE)
dokumenty dosłane, zaakceptowane, mimo to od wielu dni cisza, brak jakiegokolwiek profesjonalizmu, szkoda bo kiedyś naprawdę polecałem tego bukmachera
 
S 0

slimak

Użytkownik
Witam na forum!
Mam to samo o czym wielu użytkowników pisało na ostatnich kilkunastu stronach tematu.
Ponad 2 lata zabawy, niewielki depozyt, wpłata przez przelewy24, ponad trzykrotny zysk.
Nie wypłacałem do tej pory.
Nie posiadam konta na SKRILL.
Jedyna możliwość to wypłata na konto bankowe w PLN (przewalutowanie oczywiście).
Reasumując:
- nie warto zakładać konta SKRILL bo nawet wpłatą nie &#39;udrożnię&#39; tego kanału. (tym bardziej, że czytam o problemach z weryfikacją tego)
- nie warto pytać o powody blokady SKRILL bo tak jest, to ich wew. zarządzenia.
Czyli: próbuję wypłacać na mbank i ryzykuję możliwością problemów w przyszłości albo żegnam się z pieniążkami.
Czy dobrze kumam?

PS. Czy przy próbie pierwszej wypłaty na konto PL będą chcieli jakichś dodatkowych dokumentów? Ktoś pisał o zaświadczeniu z UM. To o SKRILL czy Unibet chodziło?
Dziękuję i pozdrawiam.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czyli: próbuję wypłacać na mbank i ryzykuję możliwością problemów w przyszłości albo żegnam się z pieniążkami.
Na poprzedniej stronie było pisane, że kasa idzie od pośrednika. Nie ma w przelewie informacji, że pieniądze są od Unibet czy pochodzą z gier hazardowych.
PS. Czy przy próbie pierwszej wypłaty na konto PL będą chcieli jakichś dodatkowych dokumentów? Ktoś pisał o zaświadczeniu z UM. To o Skrill czy Unibet chodziło?
Przy pierwszej wypłacie bukmacher żąda weryfikacji konta poprzez wysłanie dowodu osobistego i dokumentu potwierdzającego miejsce zamieszkania np. rachunek za media.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Być może wypłacą bez weryfikacji. Gram u nich już długo (co jakiś czas), i nie chcieli ode mnie nigdy dokumentów. Sam im kiedyś wysłałem dokumenty dla swojego spokoju na przyszłość.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Być może wypłacą bez weryfikacji. Gram u nich już długo (co jakiś czas), i nie chcieli ode mnie nigdy dokumentów. Sam im kiedyś wysłałem dokumenty dla swojego spokoju na przyszłość.
Zeby wyplacic bez weryfikacji zlecaj wyplaty po 400zl max i do kwoty bodaj 12 tysiecy mozesz bez weryfikowania wyplacic , ale musisz porozbijac to na mniejsze wyplaty a za kazdą jedna 5zl banki prowizji biora za przewalutowanie .
 
W 0

whoiskaczor

Użytkownik
witam. mam problem z unibetem taki ze nie mogę wypłacić pieniędzy ponieważ twierdza ze konto na unibecie jest powiązane z innym kontem bankowym niż te które im podaje w dokumentach w celu weryfikacji, problem jest taki ze mam tylko jedno konto bankowe z którego przelewałem pieniądze na unibet i na to konto proszę o wypłacenie, ale oni mi podają ze muszę dostarczyć wyciąg z konta które kończy się na całkowicie inne cyfry niż moje konto. na chacie live nie za bardzo pomagają pisząc w kółko to samo, nie mam jak się z nimi skontaktować telefonicznie bo nie maja polskiej infolinii. Czy jest ktoś wstanie mi doradzić co zrobić. z góry dziękuje za pomoc
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
witam. mam problem z unibetem taki ze nie mogę wypłacić pieniędzy ponieważ twierdza ze konto na unibecie jest powiązane z innym kontem bankowym niż te które im podaje w dokumentach w celu weryfikacji, problem jest taki ze mam tylko jedno konto bankowe z którego przelewałem pieniądze na unibet i na to konto proszę o wypłacenie, ale oni mi podają ze muszę dostarczyć wyciąg z konta które kończy się na całkowicie inne cyfry niż moje konto. na chacie live nie za bardzo pomagają pisząc w kółko to samo, nie mam jak się z nimi skontaktować telefonicznie bo nie maja polskiej infolinii. Czy jest ktoś wstanie mi doradzić co zrobić. z góry dziękuje za pomoc

Angielski support
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
ok dzis do nich napisze, a czy mozesz napisac jaka jest róznica ?
Taka że polski support jest do ozdoby, po to by rozwiązywać jakieś niejasności w regulaminach i tak naprawdę nic nie mogą zrobić. To angielski support się wszystkim zajmuje. Ogromna różnica w kompetencjach ;)
 
C 0

czarson

Użytkownik
Ja mam takie pytanie do osób bardziej zorientowanych. Za tydzień mamy pierwszy lipca a gram regularnie na UNIBET wypłacając pieniądze przez Skrilla ( tak dla własnego spokoju ducha) i zastanawiam się, czy dostawcy internetu faktycznie zablokują nam dostęp do tych stron i trzeba będzie kombinować? Tak już niestety stało się w sieci Virgin Mobile i innych (jak wiecie). Nie mam zamiaru grać u polskich bukmacherów. Czy sprawa licencji o którą się ubiegają może faktycznie dojść do skutku?
 
S 431

strike

Użytkownik
Witam wszystkich,
zaznaczam, że nie miałem ostatnio czasu zapoznać się z nowymi przepisami. Zresztą i tak ważna jest dla mnie informacja od osób grających.
Czy mieliście problemy (wezwania sądowe itp.) wypłacając z Unibetu? Chcę wpłacić grubszy depozyt i zastanawiam się czy jak będę później wypłacał to mogę mieć problemy, które będą mnie kosztować więcej niż ta wygrana. Do tej pory wypłacałem przez tradycyjne przelewy bez SKRILL.
Natomiast grać u Polskiego buka z marnymi kursami i złodziejskim podatkiem mija się z celem.
Dzięki za info.
Pozdrawiam
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
i zastanawiam się, czy dostawcy internetu faktycznie zablokują nam dostęp do tych stron i trzeba będzie kombinować?
Tak ale blokad jest łatwa do obejścia co było poruszane na forum.
Czy sprawa licencji o którą się ubiegają może faktycznie dojść do skutku?
Lepiej żeby zostało jak jest bo co da licencja ? To, że dojdzie podatek 12% ????
strike unibet robi przelewy przez pośrednika więc nie widac w nich, że to kasa z hazardu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 234

lalus85

Użytkownik
Witam wszystkich,
zaznaczam, że nie miałem ostatnio czasu zapoznać się z nowymi przepisami. Zresztą i tak ważna jest dla mnie informacja od osób grających.

Czy mieliście problemy (wezwania sądowe itp.) wypłacając z Unibetu? Chcę wpłacić grubszy depozyt i zastanawiam się czy jak będę później wypłacał to mogę mieć problemy, które będą mnie kosztować więcej niż ta wygrana. Do tej pory wypłacałem przez tradycyjne przelewy bez SKRILL.
Natomiast grać u Polskiego buka z marnymi kursami i złodziejskim podatkiem mija się z celem.
Dzięki za info.
Pozdrawiam
Jak nie zlecisz wyplaty do pko sa to mozesz spac spokojnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 55

bartexx

Użytkownik
Nie ukrywam, ze na Unibecie gram juz troche czasu, glownie na ruletkach i kasynie. Dzisiaj niestety i do mnie dotarla blokada, bo wczoraj jeszcze moglem wejsc normalnie. Oczywiscie obeszlem to powyzszymi sposobami, ale kwestia jak wyglada kwestia z wyplacaniem kasy? Normalnie pieniadze beda przelewane na konto? Konto mam walutowe w BGŻ i srednio chcialoby mi sie kombinowac z jakimis skrillami itd. A grac na polskich bukach, to jednak spory strzal w stope. Z gory dzieki za odpowiedz ????
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Konto zweryfikowane , wyplata zlecona a oni mi jej nie ksieguja i pisza ,ze maila z instrukacjami powinienem dostac , a jak nie to customer service . Maila nie dostalem a customer nie dziala od wczoraj i troche mnie zaczyna dytuacja denerwowac
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Wypłaty na skrill nie ma, karta tez nie. A na konto bankowe jest info Ta metoda wypłaty jest w tej chwili niedostępna w Twojej lokalizacji. Prosimy wybierz inna metodę. Co w takiej sytuacji?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom