>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
F 1

faceoff

Użytkownik
Masakra......wpłata(przelewem) ok 13 dzis i jeszcze nie ma kasy na koncie. W bwin maks 5 minut i jest a tu tragedia.
Też tak długo czekacie przy wpłatach?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Masakra......wpłata(przelewem) ok 13 dzis i jeszcze nie ma kasy na koncie. W Bwin maks 5 minut i jest a tu tragedia. Też tak długo czekacie przy wpłatach?
Zwykły przelew w 5 minut? Takie rzeczy to tylko w erze.
Myślę, że do 5 minut to może trwać realizacja za pomocą przelewy24, gdyż tym sposobem wpłata trwa około minuty, generalnie cała procedura około 5 minut.
Zwykłym przelewem procedura trwa przeważnie minimum 2 dni robocze.
 
F 1

faceoff

Użytkownik
Oczywiste ze przelew 24 (nawet poza era kolego) róznica w czasie dotarcia kasy na konto znacząca miedzy bwin a unibet.
Wyjaśniła sie sprawa...dostałem zwrot na konto bankowe(minus 2zł) , nie wiem dlaczego, 1 raz tak miałem.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wziąłeś pod uwagę, że problemy mogą być po stronie instytucji przelewy24?
Od razu oskarżasz Unibet, a wg mnie błąd wynika po stronie pośrednika, który wycofał przelew do nadawcy.
Depozyt dojdzie w 2 minuty w każdej firmie, niezależnie czy to jest bwin, Unibet czy inny bukmacher (wpłacając przez przelewy24). Tylko gdy jest problem techniczny mogą pojawić się komplikacje. Zdarza się to jednak bardzo rzadko.
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Muszę bardzo pochwalić unibet za &quot;ekspresowy&quot; przelew na konto bankowe. Mimo oficjalnej informacji, że przelew dojdzie w 3-10 dni roboczych. Przelew zlecony dzisiaj koło 08:20 dostałem jeszcze dzisiaj na konto w mBanku, w 3 sesji przychodzącej po 18:15. Jak dla mnie to rekord wśród bukmacherów. Ja się zastanawiałem czy będę miał szczęście, i czy przelew dojdzie do piątku a tu pełne zaskoczenie. Przelew tego samego dnia! Osobiście zdecydowanie polecam :)
 
P 4

poczatkujacy00

Użytkownik
Amigo, u każdego ogarniętego bukmachera posiadającego konto bankowe w Polsce, jeżeli przelew wykonają przed 9:00 to pieniądze będą na koncie po 12:00. I to nie ważne, czy przelew robi Unibet czy kto inny.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Ostatnio nie było problemu wpłaty przez przelew24 w ING był dostępny 24h, w święta itp itd. Teraz tragedia, w godzinach otwarcia banków pisze* 7-20 o godzinie 19.20 wchodzę &quot;closed&quot; i dupa blada, a nie wpłata. Mam pytanie czy w innych bukach ING też jest tak rewelacyjnie dostępny ?
*edit : jest napisane
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ostatnio nie było problemu wpłaty przez przelew24 w ING był dostępny 24h, w święta itp itd. Teraz tragedia, w godzinach otwarcia banków pisze* 7-20 o godzinie 19.20 wchodzę &quot;closed&quot; i dupa blada, a nie wpłata. Mam pytanie czy w innych bukach ING też jest tak rewelacyjnie dostępny ?

*edit : jest napisane
Możesz wpłacać 24h to że pisze closed nic nie znaczy dajesz dalej i robisz przelew przez bankbrowser albo recznie. Wpłacałem godz temu bez problemu po 5 min kasa na koncie
 
P 0

paawelass

Użytkownik
Pytanie dot. limitu wypłaty na MB - limit jest ustalony na 6000pln, po jakim czasie można wypłacić pozostałą kwotę która została u tego buka. Oczywiście tą samą drogą czyli na MB. Z góry dziękuje za odpowiedź.
 
P 0

paawelass

Użytkownik
Co prawda nikt nie odpowiedział ale już się wyjaśniło, po realizacji pierwszej transakcji - mogłem dokonać kolejnej. Dziękuje sobie i pozdrawiam wszystkich ;)
 
bej 178

bej

Użytkownik
Pierwsza wypłata z Unibet przelewem bankowym i kasa już drugiego dnia była na koncie. Wielki plus, poza tym obyło się bez weryfikacji
 
D 0

duzo-gram

Użytkownik
przesledzilem prawie wszystkich bukmacherow i stwierdzam bez watpienia ze najlepiej grac w unibecie wyplata na konto bankowe 2-3 dni robocze,na mb zlecilem w niedziele o 15 kasa byla 16:30,na expekcie jest podobnie,na bwin masakra przelew bankowy idzie okolo 10 dni,

w comeonie jescze szybko wyplacaja i 3 raazy bonusa daja
 
J 0

jeziorrr

Użytkownik
przelew
Witam, dzis nad ranem zrealizowalem wyplate (pierwsza moja wyplate z tej strony), jest to sumka nie co ponad 10 tysiecy i moje pytanie brzmi, czyjak zrobilem wyplate na numer konta dziewczyny gdzie jestem wspolwlascicielem to ma jakies znaczenie ? Czy najlepiej jak wycofam wyplate i przeleje to jakos inaczej? Prosze o szybka odpowiedz. Pozdrawiam
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Raczej nie ma to znaczenia jeśli jesteś jako współwłaściciel to spoko, chyba że konto na dziewczynę też masz i tam też podałeś ten nr konta ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom