>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
mial ktos ostatnio jakies opoznienia we wplatach przez p24 w unibecie?
wplacilem pare zlotych przez przelewy24 bo skrill zablokowany, kasa z konta poszla a na p24 transakcja wisi &#39;w trakcie&#39; juz 20 minut.
czyzby nastepni wzieli sobie do serca ustawe hazardowa pisirow ;)
pojawila sie kasa na unibecie po jakiejs 1.5h czekania.
 
P 0

pedzel7

Użytkownik
Szybkie pytanie wczoraj wieczorem wyplacilem hajs na bank (mbank) zawsze przychodzilo ostatnia sesja czyli kolo 18.30 byl hajs na koncie, tak bylo 10tki razy. Dzisiaj brak pieniedzy (z unibetu wyszlo -byl email). Ktoś ten sam problem? Wczoraj wyplacil - dzisiaj brak mimo z epowinno byc?
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
Szybkie pytanie wczoraj wieczorem wyplacilem hajs na bank (mbank) zawsze przychodzilo ostatnia sesja czyli kolo 18.30 byl hajs na koncie, tak bylo 10tki razy. Dzisiaj brak pieniedzy (z unibetu wyszlo -byl email). Ktoś ten sam problem? Wczoraj wyplacil - dzisiaj brak mimo z epowinno byc?
Podobnie,wczoraj nie miałem srodkow,mimo,ze sie zawsze uwijali.
Może dzis zaksiegują (t-mobile bankowe)
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Witam mam pytanie czy unibet robi anonimowy przelew tzn nie ma w nazwie nic co moglo by przykuć uwagę banku i zgłosić to? I do jakiej kwoty można na luzaku wypłacać na konto bankowe. Mowie o Alior banku
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Witam mam pytanie czy unibet robi anonimowy przelew tzn nie ma w nazwie nic co moglo by przykuć uwagę banku i zgłosić to? I do jakiej kwoty można na luzaku wypłacać na konto bankowe. Mowie o Alior banku
Przelew jest przez pośrednika i nigdzie nie pada nazwa bukmachera.
 
nafciarz86 24

nafciarz86

Użytkownik
Witam , chciałbym zlecić dziś wypłatę środków z konta unibet i pytanie do osób znających temat , czy uważacie że środki będą jutro u mnie na koncie bankowym ? Nadmienie że miałem swego czasu problem z bet365 gdy zrobiłem wypłatę w święto to środki dotarły dopiero po 6 dniach roboczych , a dzień po tym święcie jak zrobiłem następną wypłatę to kase miałem dzień po zleceniu wypłaty , więc zastanawiam siè jak to jest w unibet
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
Witam , chciałbym zlecić dziś wypłatę środków z konta unibet i pytanie do osób znających temat , czy uważacie że środki będą jutro u mnie na koncie bankowym ? Nadmienie że miałem swego czasu problem z bet365 gdy zrobiłem wypłatę w święto to środki dotarły dopiero po 6 dniach roboczych , a dzień po tym święcie jak zrobiłem następną wypłatę to kase miałem dzień po zleceniu wypłaty , więc zastanawiam siè jak to jest w unibet
powinny byc jutro na koncie niezaleznie od tego czy przelew zlecasz w swieta..taki przelew trafia do kolejki do realizacji
 
nafciarz86 24

nafciarz86

Użytkownik
Zleciłem wypłatę i otrzymałem komunikat że środki dostane w przeciàgu 3-10 dni no i dupa a jutro max we wtorek potrzebna mi ta kasa , czy mimo tego komunikatu jest szansa ze szybciej bedzie na koncie ?
 
E 293

emarco

Użytkownik
To jest standardowa regułka, raczej będziesz mieć szybko środki na koncie. Upewnij się na live chacie dzisiaj, że pieniądze od nich wyszły.
 
J 35

janusz00001

Użytkownik
Mam zablokowaną możliwość wypłaty na Skrill, Neteller. Pozostaje mi jedynie wypłata na konto bankowe, a takiej nigdy nie robiłem. Czy przelew idzie przez jakiegoś pośrednika ? Czy mogę bezpiecznie wypłacić kwotę rzędu 4-7tys zł ?
 
W 69

wlodi18

Użytkownik
niestety przez pośrednika czy nie i tak wiadomo o kogo chodzi i taka wypłata jest oznaczona w systemie jako gambling, mimo że ty tego nie widzisz. unibe-t to wie stad ta wyjebka zeby co niektorzy za cene spokoju nie powypłacali. zdaje się, że tylko admin tego nie widzi no ale chyba wiadomo dlaczego.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
oczywiście, że widać skąd przyszła kasa, na przelewie widnieje niejaki &quot;earthport plc&quot; - jezeli jakies urzedy zechca sie przyczepic to sobie przeskanuja po tym nadawcy i beda mieli na tacy wszystkich ????
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Czy orientuje się ktoś ile trwa mniej wiecej wypłata na skrill? Mam info standardowe że do 12 h, a chciałbym zagrać w innym buku wieczorne mecze.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
jak wypłaciłeś teraz to pewnie coś koło 1:00, mi tak przynajmniej dochodzą.zawsze masz opcje wycofania zanim zlecą.
 
B 8

bc1991

Użytkownik
Przy wypłatach, opcja Skrill:
&quot;Wypłata do 12 godzin będzie na wkrilli&quot;
Nieco niżej:
&quot;Twoja wypłata może zostać realizowana do 48 godzin&quot;
Czego się trzymać?
 
J 14

jonnyantonny

Użytkownik
Wpłacałem przez p24 , wypłacałem na konto bankowe w pon. - dzisiaj sobota nie ma pieniędzy na koncie. Mail był. Totalni amatorzy - rynek polski już ich chyba nie interesuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom