>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
R 0

rafpot92

Użytkownik
Witam wszystkich , jestem nowym użytkownikiem. W piątek założyłem konto na UNIBET. Obecnie przebywam w Niemczech i nie posiadam konta w Polsce . Poprosiłem znajoma , żeby płaciła mi 320 zł na moje konto UNIBET . Z jej konta bankowego pieniądze zniknęły , niestety na moim koncie UNIBET , rownież ich nie ma ... Chciałem się dowiedzieć , czy miał ktoś podobną sytuacje ? I co z tymi pieniędzmi będzie ? Za każda odpowiedz z góry dziękuje . Pozdrawiam
 
A 40

alberte

Użytkownik
Witam wszystkich , jestem nowym użytkownikiem. W piątek założyłem konto na UNIBET. Obecnie przebywam w Niemczech i nie posiadam konta w Polsce . Poprosiłem znajoma , żeby płaciła mi 320 zł na moje konto UNIBET . Z jej konta bankowego pieniądze zniknęły , niestety na moim koncie UNIBET , rownież ich nie ma ... Chciałem się dowiedzieć , czy miał ktoś podobną sytuacje ? I co z tymi pieniędzmi będzie ? Za każda odpowiedz z góry dziękuje . Pozdrawiam
A jaką metodą zostały wpłacone? Jeżeli przelewem, to dojdą dopiero w poniedziałek. Natomiast nie wiem jak potraktują rozbieżność właściciela konta Unibet i konta bankowego. Mogą nie przyjąć takiej płatności i zablokować konto. Ale tego nie jestem pewny.
 
A 40

alberte

Użytkownik
Wpłacałem przez p24 , wypłacałem na konto bankowe w pon. - dzisiaj sobota nie ma pieniędzy na koncie. Mail był. Totalni amatorzy - rynek polski już ich chyba nie interesuje.
Jest cały wątek poświęcony temu feralnemu dniowi. Jest wielu w identycznej sytuacji. Link
 
R 0

rafpot92

Użytkownik
A jaką metodą zostały wpłacone? Jeżeli przelewem, to dojdą dopiero w poniedziałek. Natomiast nie wiem jak potraktują rozbieżność właściciela konta Unibet i konta bankowego. Mogą nie przyjąć takiej płatności i zablokować konto. Ale tego nie jestem pewny.
Dziękuje za odpowiedz. Przelew został dokonany z Przelew24 Eurobank. Wczoraj wysłałem e-mail do UNIBET , ale bez żadnej odpowiedz . Pewnie dlatego , ze jest to weekend ..
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
W weekend też powinni odpowiedziec, na maila nie ma znaczenia kiedy. Ale ostatnio każdego ignoruje unibet wiec nic nowego ????

Niektórzy też czekają na pieniadze wygrane od nich na konta bankowe, i do tej pory nikt nie dostał.. może mała garstka dostała. ale się migają .. a na maile nie odpowiadają, a na chacie ta sama regułka. kasa będzie na koncie bla bla ne wiedzą kiedy :] jeszcze na maila każą wysyłać screeny konta bankowego wysłałem też i olewka po całości... także jest zajebiś.cie. NIE POLECAM już tego buka. Bo czuje że tej kasy też już nie zobaczę :/
 
A 40

alberte

Użytkownik
Dziękuje za odpowiedz. Przelew został dokonany z Przelew24 Eurobank. Wczoraj wysłałem e-mail do UNIBET , ale bez żadnej odpowiedz . Pewnie dlatego , ze jest to weekend ..
Jak Przelewy24 to napisz do supportu Przelewy24. Podaj im nr transakcji i potwierdzenie przelewu i kasę będziesz miał na koncie, bo to błąd w ich systemie.
 
C 4

cartoo

Użytkownik
Witam.
Chciałem dokonać wypłaty środków z konta. Podczas zlecenia wypłaty pojawiła się informacja, iż jedyną opcją wypłaty dla mojej lokalizacji jest przelew bankowy. Wszystko ok, tylko dalej pojawia się informacja, iż ze względu na uregulowania prawne wszystkie przelewy są realizowane w EURO. Czy taki stan rzeczy może ulec zmianie czy to już jest niezależne od bukmachera?? Czy ewentualnie pojawi się także opcja wypłat przez Skrilla??
 
K 37

kcz18

Użytkownik
To nie jest tylko ich wymysł.
Expekt i Betclic też zlecają wypłaty tylko w EUR - komunikat od nich:
Uprzejmie informuję, iż w związku ze zmianami zachodzącymi w systemie od 14 lutego 2017r. wypłaty realizowane na konta bankowe podlegają przewalutowaniu przez bank. Przewalutowanie wypłaty oraz prowizja z nią związana, pobierana jest ze strony banku. Rozumiem Pana zdenerwowanie, ale serwis Betclic / Expekt nie miał wpływu na tą decyzję. Przepraszam za wszelkie niedogodności.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Mam pytanie, w Unibeciei obecnie zablokowali skrilla. Ktoś był ścigany za wypłaty bezpośrednio na konto bankowe tytulu wypłat z Unibetu ?
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Ktoś jeszcze został obciążony przez bank opłatą za otrzymanie przelewu SEPA z Unibet? Ja dziś się loguję a tam opłata 20PLN. Łącznie koszty wypłaty wyniosły ponad 5%.
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Zleciłem właśnie wypłatę. Dam znać kiedy dotrze (jeśli dotrze).
Wszedłem na konto bankowe i hajs jest po 24 godzinach. Niestety, oczywiście straciłem na przewalutowaniu 5% kwoty ???? Prawie jak podatek.
T-Mobile Usługi Bankowe, z tego korzystam i nie potrącili mi nic extra za SEPA.
Jeśli nie umożliwią wypłat bezpośrednio na konta walutowe w EUR, to mogą stracić sporo użytkowników.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom