>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
B 0

barcarek

Użytkownik
Pół godziny temu dostałem maila z informacją, że wypłata została zlecona i przelew zostanie zrealizowany w ciągu 8 godzin. Pieniądze powinny być na koncie do trzech dni roboczych, w zależności od banku :cool:
To samo więc myślę, że czekajcie cierpliwie. ????
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
Unibet Wyciąg z banku co oni w uja lecą
W Bingo nie robili problemu
Przepraszamy, nie możemy zweryfikować tego dokumentu
Nie możemy zaakceptować dokumentu tego typu. Prosimy o sprawdzenie Centrum Pomocy, aby zapoznać się z listą dokumentów które akceptujemy. Znajdują się one w zakładce Weryfikacji Konta.
 
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
Pół godziny temu dostałem maila z informacją, że wypłata została zlecona i przelew zostanie zrealizowany w ciągu 8 godzin. Pieniądze powinny być na koncie do trzech dni roboczych, w zależności od banku :cool:
kiedy dokumenty im podesłałeś?
 
A 0

artur89

Użytkownik
Witam, wyplacil ktoś z bingo.com kasę? Lub chociaż dostał jakąś odpowiedź, konto mam zablokowane pisałem do supportu ale żadnej odpowiedzi, podkreśle że mam na myśli bingo.com ale to także ta sama firma co unibet
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
Ja jestem depo
1. Weryfikacja danych
Zaakceptowano
2016-06-29
A teraz robią jakiś problem czat i linia telefoniczna nie działa. tak traktują normalnych graczy
 
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
ja wysłałem w niedziele przed południem i dalej brak odzewu, dziś na angielskim chacie - kreatywna odpowiedź &quot;patient&quot;... Myślałem że padnę ;p
 
C 0

chodnicki

Użytkownik
info z live chatu:
maria weryfikacja 3-6 dni i moze sie wydluzyc
bingo weryfikacja 3-5 dni i moze sie wydluzyc

trzeba wysłać kolorowe zdjęcia dowodu z obu stron - skany będą odrzucane

nie prowadzą weryfikacji przez weekend
Czy to potwierdzona informacja, ze trzeba robic zdjecie dowodu?
Wysylal ktos z was skan dowodu i weryfikacja byla pozytywna?
Czy rzeczywiscie trzeba zdjecie wyslac dwoch stron?
 
B 10

bartass19

Użytkownik
Ja tam nie przechodziłem żadnej weryfikacji, nie robiłem wgl depozytu ani nie zawracałem im gitary mailami, a dziś dostałem informację, że wypłata na 600 zł została zlecona. Normalnie po takim mailu po jakichś 24 godzinach kasa bywała na koncie :]
 
C 0

chodnicki

Użytkownik
No ok, ale moja wyplata wisi i dostalem maila,ze musze zweryfikowac konto.
Gdy wchodze na konto unibet mam komunikat zeby wgrac dowod osobisty i rachunek za media.
Problem w tym,ze mam skaner i moge im wyslac skan, a chwilowo brak mam mozliwosci wykonania foto.
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
u mnie tez cisza, w dalszym ciągu zablokowane konto. Na czacie angielskim informacja, ze trwa weryfikacja i moze potrwac 3 dni i blokada konta to standardowa procedura. Czekam cierpliwie, wysłałem im wszystkie mozliwe dokumenty, zdjecie dowodu i prawka, screen ze skrilla, wyciag z konta, zdjecie dowodu przy twarzy, zobaczymy.
 
A 0

artur89

Użytkownik
ten scrreen skrila to ktore informacje maja byc zawarte?bo nie bardzo widze na profilu skrila zeby byly dane wpisane, pomoze ktos, bo dzis sie odezwali zeby wyslac im dokumenty do weryfikacji
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
ten scrreen skrila to ktore informacje maja byc zawarte?bo nie bardzo widze na profilu skrila zeby byly dane wpisane, pomoze ktos, bo dzis sie odezwali zeby wyslac im dokumenty do weryfikacji
ze skrilla musisz zrobic screen w zakladce gdzie beda widoczne dane adresowe, adres email oraz ID
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Chyba jednak nie jest to standardem. Ktoś mi się wbił na konto wyplacajac cały hajs, a Unibet się nawet nie zająknął. Teraz nie ma z nimi kontaktu nawet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom