>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
P 0

primo1988

Użytkownik
Unibet leci sobie w ch**a. Wpłaciłem im 40 zł żeby zweryfikować konto na skrillu. W zakładce moje konto pisało, że konto zweryfikowane. Zleciłem wypłatę na skrilla depozytu, a dzień później miałem zablokowane konto. Kasy ani żadnej informacji od nich nie ma. Wysłałem im dwa maile i zero odzewu.
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Podpowiem wam, że było pewne promo na kasynie, po którym mieli tyle wypłat do zlecenia, że dlatego tyle czekaliście.
Do tego wszystkie te wypłaty relizują, więc w czym problem.

Pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wszyscy narzekają a nie zdają sobie sprawy ile zapewne wypłat teraz leci od samych Polaków a co dopiero innych narodowości. Cierpliwości ;) Widać przelewy są realizowane i wkrótce do was dotrą.
 
A 0

artur89

Użytkownik
Widać że większy problem jest z weryfikacja bo kto już miał wcześniej to kasę ma na koncie, w ogóle jak podchodzicie do wysyłania skanu dowodu itp zamazujecie pesel podpis i nr? To dość poufne informację, przedewszystkim jak podchodzą do tego buki
 
Z 48

zmnk

Użytkownik
Ja konto założyłem w sobotę dla spinów. Wykręciłem niecałe 240 zł i tego samego dnia zleciłem wypłatę na konto. Wczoraj dostałem maila od Unibet z informacją, że wypłata jest przetwarzana. Bez żadnych maili do nich i bez weryfikacji, dziś po 19 doszła kasa. Wszystko sprawniej niż się spodziewałem.
 
B 10

bartass19

Użytkownik
Ja konto założyłem w sobotę dla spinów. Wykręciłem niecałe 240 zł i tego samego dnia zleciłem wypłatę na konto. Wczoraj dostałem maila od Unibet z informacją, że wypłata jest przetwarzana. Bez żadnych maili do nich i bez weryfikacji, dziś po 19 doszła kasa. Wszystko sprawniej niż się spodziewałem.
Mam identyczną sytuację, tyle, że kasa u mnie jeszcze nie doszła. Z ciekawości jeśli można, w jakim masz banku?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Do płaczków co im konta zablokowali. To jest standard w każdej firmie, że jest możliwość blokady konta tak, żebyście nie mogli zrobić wału przed zweryfikowaniem konta. Bo jeśli konto byłoby aktywne, to równie dobrze moglibyście przelać komuś kasę na pokerze więc proste jest, że tego chcą uniknąć, bo jeśli kasę wygraliście uczciwie to ją dostaniecie.
Na swoją kasę czekałem ok. 15 godzin, z tym że miałem zweryfikowane konto:

I co, nie wypłacają...?
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom