>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
S 0

st3veno

Użytkownik
Nie wiem chyba nie ogarniam tego bo jak biorę wyciąg z konta to są tam dane typu nr posiadacz ale adresu nie ma, mam konto w ipko,pomoże ktoś jak to ogarnąć ewentualnie co mogę innego im wysłać bo tylko tego brakuje mi do pozytywnej weryfikacji
Pobrałeś wyciąg czy wygenerowałeś tylko potwierdzenie jednego przelewu ?? Na wyciągu powinieneś mieć adres, w potwierdzeniu niekoniecznie.
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dziś mija 5 dzien jak wyslalem im dokumenty i cisza.. Moze oni cos kreca i nie chca mi tych pieniazkow wyplacic? Bo 0 odzewu od nich. ????
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja konto na unibet mam od okolo 5 lat zweryfikowane i tal dalej. Zlecilem wyplate na skrill o 1 w nocy i o 3 w nocy czyli po 2 godzinach mialem juz kase na moim skrillu. Dodam tylko ze nie bralem udzialu w tej wtopie z darmowymi spinamu
 
florek91 0

florek91

Użytkownik
Panowie a powiedzcie mi, czemu pieniądze mogę wypłacić tylko na konto bankowe? muszę wcześniej zrobić jakiś przelew ze skrilla na unibet i dopiero mi się to jakoś odblokuje? :p
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Witam,
Dokonałem wczoraj wypłaty na konto bankowe i środki otrzymane na mój rachunek były o 3,5% niższe niż zlecona wypłata. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją. Czy ktoś wie dlaczego unibet pobrał dla siebie 3,5% moich środków? Czy mają jakiś nowy zapis w regulaminie, że przy wypłacie naliczają sobie prowizję?
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Witam,
Dokonałem wczoraj wypłaty na konto bankowe i środki otrzymane na mój rachunek były o 3,5% niższe niż zlecona wypłata. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją. Czy ktoś wie dlaczego unibet pobrał dla siebie 3,5% moich środków? Czy mają jakiś nowy zapis w regulaminie, że przy wypłacie naliczają sobie prowizję?
ze wzgledu na sytuacje prawne w PL na konto bankowe wyplacaja tylko w EURO od jakiegos czasu. na skrill wyplaty normalnie w PLN
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dokładnie. Unibet nic sobie nie &quot;przycina&quot;, tracimy na przewalutowaniu. Najpierw Unibet przewalutowuje na euro po najlepszych możliwych kursach. Bez zdzierania. Niestety później nasze banki przewalutowywują na pln po słabych kursach. Stąd różnica. Ale strata 3,5% do 5% jest do przyjęcia. Przy mniejszych kwotach mniej stracimy, niż mielibyśmy ze skrill opłacić wypłatę na konto bankowe (przelicznik 5,50 euro). Dopiero przy dużych kwotach lepiej wyjdzie skrill. Oczywiście mowa jak ktoś nie ma karty skrill.
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
ja wysłałem dokumenty 18.03 na czacie dostałem informację , że dopiero do działu bezpieczeństwa przekazali dokumenty 21.03 i mam cierpliwie czekać. haha może do wakacji się wyrobią :p
 
laceration 0

laceration

Użytkownik
Mi również zablokowali konto bez jakiejkolwiek informacji. Dokumenty przesłałem w poniedziałek i do tej pory cisza. Czekam tylko na wiadomość, że po 31.03 zawijają się z PL ;)
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Ja osiągnałem już maksymalny poziom wku....enia na unibet . 14 marca wysłane dokumenty do weryfikacji , konto niezweryfikowane , angieslki suppoert mowi ,ze mam sie kontaktowac z polskim bo konto na polske i nic mi nie pomoze , czat nie dziala ,kasa sobie lezy na koncie i nic nie moge zrobic ... Przeczucie mi mówi ,że unibet chce nabić ile wlezie kabzy , a 1 kwietnia napiszą , że im bardzo przykro ale możemy się pocałować w dupe bo regulacje prawne w Polsce nie pozwalaja im zreazlizować wypłaty .... 100% pewny jestem ,że tak będzie.
 
B 14

bartek0386h

Użytkownik
co jest do cholery z tym bukmacherem? Musza mi zwryfikowac konto bo zmieniłem adres email, dokument przesłane i nic. Najwazniejsze to jest to ze mam prawie 400 zł w zakładzie długoterminowym. I co bedzie jak sie zamkna w kwietniu?
Nie ma jak sie z nimi skontaktowac
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Czat zadziałał magicznie 30 osób w kolejce i dalej słyszę gadki szmatki o tym ,że mam być cierpliwy . Na pytanie czy dalej będą świadczyli usługi w Polsce po 31 marca - proszę być cierpliwym - nie mam 15 lat żeby jakiś śmieciowy bukmacher tak mnie traktował - W życiu więcej bzdur nie słyszałem niż od tych marionetek z czatu ich . Daje im czas do poniedziałku i we wtorek kupuje samolot i robię porządek z nimi. Swoją drogą jest tutaj na forum ktoś kto ma tam jakieś wtyki ?
 
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
Uderzajcie na angielski czat jedyne co działa w tym burdelu, mi każą dosłać nowe zdjęcie dowodu i jakiś list z danymi bo poprzednie były niewyraźne (AHAHAHAHAHAHAHAHA), ale chociaż zrzut ze skrilla im się spodobał. Utrudniają jak mogą, ale w końcu może coś się uda
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Uderzajcie na angielski czat jedyne co działa w tym burdelu, mi każą dosłać nowe zdjęcie dowodu i jakiś list z danymi bo poprzednie były niewyraźne (AHAHAHAHAHAHAHAHA), ale chociaż zrzut ze skrilla im się spodobał. Utrudniają jak mogą, ale w końcu może coś się uda
Miałem to samo idealne zdjęcie wysłałem i do mnie mówili ,że niewyraźne jest i mam dosłać drugie , i że 4 rogi kartki mają być widoczne . Oni nie wypłacą tych pieniędzy . Kwestia teraz gdzie skur... zgłosić ?
 
C 0

chodnicki

Użytkownik
Mialem nic tu nie pisac, ale widze, ze nie jestem sam.
Otoz ja zlecona mam duza wyplate od poprzedniej soboty, wyslane dokumenty a teraz informacja, ze oprocz dowodu musze im wyslac kolejny dokument tozsamosci i dodatkowa weryfikacja adresu zamieszkania.. jakas paranoja
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom