>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
S 0

stefan225

Użytkownik

Moja poranna rozmowa. Czekamy. Maila potwierdzajacego dostalem. Zobaczymy co zrobia. Gdybym sie nie upomnial to by nie przekazali do weryfikacji
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Pany dzisiaj wypłata na konto bankowe zlecona , pomógł telefon do angielskiego supportu i mowieniu po cichu , poniewaz małe dziecko śpi w tym samym pokoju.... Kobieta uwierzyła i wypłata dzisiaj z rana zlecona . Jednak nie walą w chusteczke. 11 dni czekałem
Mail takiej treści doszedł :

Dzień dobry Marcin
Zaktualizowaliśmy status dostarczonych nam dokumentów. Prosimy zaloguj się do swojego konta i sprawdź, czy potrzebne jest jeszcze coś innego.
Stan weryfikacji możesz sprawdzić klikając w poniższy link lub w odpowiedniej zakładce na stronie “Moje konto”.
https:// pl.unibet.com/myaccount/mydetails/verifyaccount?verifyaccount=true
Prosimy o kontakt w przypadku pytań, z radością pomożemy.
Obsługa Klienta Unibet
 
wkmch 49

wkmch

Użytkownik
Zlecilem wypłate w unibecie 7 dni temu. Do tej pory nie uzyskałem żadnej informacji od nich kompletne 0. Wysyłałem im dokumenty na stronie jak i mailowo, cięzko się z nimi w jakikolwiek sposob skontaktowac. Ale dzis patrze, o jest dostepny czat wiec po okolo godzinie oczekiwania konsultantka odpowiedziała. Po podaniu wszystkich danych powiedziała ze musi ze mna przeprowadzic rozmowe. Podczas rozmowy podałem jej wszystkie swoje dane, kazała mi poczekac dobre 5 minut. I gdy znowułu się połączyła powiedziała ze wszystko juz jest ok i pieniadze zostały wysłane. Dostałem je na skrilla 10 min po zakonczeniu rozmowy. Tylko taka ciekawostka , na koncu rozmowy powiedziała mi ze dobrze kojarzy moją okolice zamieszkania ( mała miejscowość ). Wiec wydaje mi się ze troche miałem szczęscia ???? Ale to tylko pokazuje jak działaja tak na prawde potrawią zrobić wypłate i weryfikacje w 5 minut. Wiec walczcie, atakujcie ich bo moim zdaniem jak nie odpuscicie to kazdy dostanie kase o ile ma wszystko w porzadku z danymi itp ????
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Na angielski numer dzwońcie panowie , tam nie robią łaski żeby zweryfikować , tylko czasem mówią
, że nie obsługują kont z Polski . Szybciej się chyba nie da
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Ja dzisiaj 2 konto weryfikacja od 17 marca czyli 9 dzien mija , dorzucilem sam od siebie zrzut ze skrilla zeby pozniej sie nie czepiali mimo ,ze nie chcieli nic dodatkowo . Pisze na czacie do goscia i sie pytam czy 9 dni to nie lekka przesada weryfikacja , a on do mnie ,ze dodalem pli i weryfikacja od nowa 5 dni roboczych , no myslalem ,ze jebne na cycki
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Poproszę o numer na angielską infolinię. O dziwo, na odpowiedź na maila chyba się nie doczekam, a chat nie zawsze jest dostępny.
 
A 0

artur89

Użytkownik
Ja mam do wypłaty 4stówki z bingo com czyli z tej samej spółki co unibet a robią problemy jakbym miał conajmniej kilka tysięcy cały czas coś im w dokumentach nie pasuje a teraz jeszcze zazyczyli sobie zdj dowodu przy twarzy, jak dla mnie porażka ta firma i są dla mnie skończeni łącznie
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
Ja dzisiaj 2 konto weryfikacja od 17 marca czyli 9 dzien mija , dorzucilem sam od siebie zrzut ze skrilla zeby pozniej sie nie czepiali mimo ,ze nie chcieli nic dodatkowo . Pisze na czacie do goscia i sie pytam czy 9 dni to nie lekka przesada weryfikacja , a on do mnie ,ze dodalem pli i weryfikacja od nowa 5 dni roboczych , no myslalem ,ze jebne na cycki
Ja czekałem od 19m wczoraj na angielski czat napisałem i w 2 godz sprawa załatwiona. Teraz czekam na zatwierdzenie wypłaty.
Pana dokumenty ktore zostały do nas wysłane zostały przekazane do działu finansów oraz weryfikacji aby zrealizować wypłaty. tak mi wczoraj odpisali na naszym.
Czekam do wieczora. Później kontakt na angielski czat. Polski kontakt to gowno.
 
S 0

stefan225

Użytkownik
U mnie w sobotę napisali na czacie ze weryfikacja 48h dziś dalej nie mogę się zalogować. Pisze na czacie a tu babka wyjeżdża ze może potrwać nawet 30dni weryfikacja :0 I co tu robić?
 
A 0

artur89

Użytkownik
Chcieli od kogoś z was zdjęcie z dowodem? Nie uważacie że to już przesada gruba jeszcze dla tak małej kwoty jaką chce wypłacić?czy inne buki/kasyna też mają tak restrykcyjne weryfikację?
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
maniek pisałeś na ang czacie czy jak. Bo ja na konto bankowe robiłem wypłątę 9 dni temu, dokumenty 5 dni temu wysłane i cisza.
 
M 2

monti1906

Użytkownik
Dokumenty wysłane 10 dni temu, od 4 dni zaakceptowane, w zakładce zweryfikuj konto jedna informacja - twoja wypłata nie zostanie zrealizowana, i druga informacja - twoja wypłata została zaakceptowana i zostanie przetworzona przez operatora. Live chat nagle działający - konieczna będzie weryfikacja telefoniczna. Konto od roku, było z niego wypłacane już.

Kurtyna.
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
maniek pisałeś na ang czacie czy jak. Bo ja na konto bankowe robiłem wypłątę 9 dni temu, dokumenty 5 dni temu wysłane i cisza.
Jak nie masz konta zweryfikowanego to kasy nie dostaniesz. Napisz na angielski czat
Weryfikacja trwała 5 dni. Postanowiłem wejść na angielski czat i opisać im sytuację że czekam od 19.03 sprawa została załatwiona po 2 godz.(niedziela)
Czekam na kase bo dostałem wiadomość ze wypłata jest zaakceptowana i zlecona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom