>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
M 163

maniek04121993

Użytkownik
Dokumenty wysłane 10 dni temu, od 4 dni zaakceptowane, w zakładce zweryfikuj konto jedna informacja - twoja wypłata nie zostanie zrealizowana, i druga informacja - twoja wypłata została zaakceptowana i zostanie przetworzona przez operatora. Live chat nagle działający - konieczna będzie weryfikacja telefoniczna. Konto od roku, było z niego wypłacane już.

Kurtyna.
Może zleciles na inne dane wypłatę?
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Jak nie masz konta zweryfikowanego to kasy nie dostaniesz. Napisz na angielski czat
Weryfikacja trwała 5 dni. Postanowiłem wejść na angielski czat i opisać im sytuację że czekam od 19.03 sprawa została załatwiona po 2 godz.(niedziela)
Czekam na kase bo dostałem wiadomość ze wypłata jest zaakceptowana i zlecona.
To miałeś farta, u mnie angielski lc stwierdził, że to musi potrwać ????
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Jeśli chodzi o Unibet, to nigdy nie miałem problemów z wypłatą.
Gram u nich już od ponad 2 lat i jest wszystko dobrze, ostatnie wypłaty robione kolejno w piątek i w niedzielę, na koncie w poniedziałek wieczorem ;)
 
Z 0

zie1inski

Użytkownik
Mam problem z Unibet. Myslalem ze są bardzo poważną firmą, jednak się myliłem.
Dnia 18-03-2017 zleciłem wypłatę moich środków.
Dnia 19-03-2017 zostałem poproszony o wysłanie dokumentów.
Dnia 19-03-2017 wysłałem dokumenty.
Czekałem 3 dni, zero kontaktu z ich strony.
Dnia 22-03-2017 wchodzę na angielski chat i Pani informuje mnie ze moze potrwać to kilka dni, ale ona już teraz widzi ze Screen Skrilla jest nieodpowiedni
Dnia 22-03-2017 wysyłam wszystkie dokumenty poprawione
23-03-2017 Pani na chacie informuje mnie natomiast ze teraz nie odpowiada im &quot;a proof of address&quot;
23-03-2017 wysyłam potwierdzenie opłaty za szkołe z bankowości online w wersji PDF oraz JPG
24-03-2017 dostaje w koncu maila ze moja sprawa jest w toku realizacji
28-03-2017 dzisiaj zapytałem się na angielskim czacie co jest nie tak, dlaczego nadal nie mam odblokowanego konta, Pani poinformowała mnie ze potrzebują jeszcze kilka innych proof of addres..
28-03-2017 dziwnym trafem za kazdym razem zostaje rozlaczony z chatem, gdy napisal moj kolega z tego samego komputera tylko podajac inne dane wszystko dziala w jak najlepszym porządku
28-03-2017 wysyłam tym razem trzy proof of addres, skrill oraz dowod karty ID
Wysyłam zgodny proof of address z ich regulaminem czyli wyciag z konta bankowego onliine w postaci pdf gdzie widnieja moje dane oraz instytucji ktorej wysylam pieniadze,a takze logo i stępel banku.

Co o tym myślicie? Czy jest to poważny bukmacher?
Na pierwszy rzut oka widać ze starają się nie wypłacić tych 320 zł.
???? dla nich!
 
L 234

lalus85

Użytkownik
OOOO kur............. Zlecilem 65 tysiecy wyplaty z unibet i na konto wplywa mi 60590 no przeciez zwariowalem. Euro kurs 4,01 mi bank policzyl i jeszcze 5zl za prowizje . Ale mnie wyruch.........Teraz rozumiem dlaczego te mendy blokuja wyplate na skrilla jak zlimitują konto . Jeszcze sobie przeciagali jak zlecalem wyplate kurs euro 4,35 , dzisiaj 4,25 . Oni chyba specjalnei przeciagaja weryfikacje po to zeby lepszy kurs euro byl no litosci
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
OOOO kur............. Zlecilem 65 tysiecy wyplaty z unibet i na konto wplywa mi 60590 no przeciez zwariowalem. Euro kurs 4,01 mi bank policzyl i jeszcze 5zl za prowizje . Ale mnie wyruch.........Teraz rozumiem dlaczego te mendy blokuja wyplate na skrilla jak zlimitują konto . Jeszcze sobie przeciagali jak zlecalem wyplate kurs euro 4,35 , dzisiaj 4,25 . Oni chyba specjalnei przeciagaja weryfikacje po to zeby lepszy kurs euro byl no litosci
Przelew 60 tys. bezpośrednio na konto?!? No comment...
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Dlatego lepiej nie grajcie w unikrzaku. Oni zostaną na rynku po 1 kwietnia bo mogą na Polakach sporo zarobić. Jeżeli nie przegrasz u nich kasy to zablokują kanał płatności skrill więc i tak zarobią, chyba że ktoś zaryzykuje wypłatę na konto. Niepoważna firma i bierzcie to pod uwagę że rejestrując się w unikrzaku jeżeli będziecie na + to nie wypłacisz od nich bezpiecznie pieniędzy.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
stary po 12 dniach walki z tepakami , to i osobiscie moglem to odebrac byle wyplacili przed 1 kwietnia sie modlilem
Z punktu widzenia gracza, obstawianie u zagranicznych buków było, jest i będzie również po 1 kwietnia nielegalne! W tej kwestii nic się nie zmienia. W przypadku tej nowelizacji, głównie chodzi o monopol na automaty/hazard.
Chyba rozsądniej byłoby rozbić tę wypłatę na mniejsze transze lub pokombinować coś z zagranicznym kontem. W przypadku takiej kwoty można było chociaż troszkę się wysilić i spróbować jakoś wybrnąć z tej sytuacji.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Z punktu widzenia gracza, obstawianie u zagranicznych buków było, jest i będzie również po 1 kwietnia nielegalne! W tej kwestii nic się nie zmienia. W przypadku tej nowelizacji, głównie chodzi o monopol na automaty/hazard.
Chyba rozsądniej byłoby rozbić tę wypłatę na mniejsze transze lub pokombinować coś z zagranicznym kontem. W przypadku takiej kwoty można było chociaż troszkę się wysilić i spróbować jakoś wybrnąć z tej sytuacji.
Jak założysz konto w euro to bank wpierw i tak przewalutuje przelew z euro na zlotowki , a potem spowrotem na euro - polski system bankowy jest chory . Ja się bałem o to ,że będzie sytuacja jak w Niemczech ,że odliczają sobie 6 % od wypłaty podatku a 6 % daja z własnej kabzy i w ten sposob unibet jeszcze w dojczlandzie działa
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Jak założysz konto w euro to bank wpierw i tak przewalutuje przelew z euro na zlotowki , a potem spowrotem na euro - polski system bankowy jest chory . Ja się bałem o to ,że będzie sytuacja jak w Niemczech ,że odliczają sobie 6 % od wypłaty podatku a 6 % daja z własnej kabzy i w ten sposob unibet jeszcze w dojczlandzie działa
Ty się obawiasz kosztów związanych z przewalutowaniami przelewu a ja miałem na myśli odpowiedzialność karną. Poza tym weź to pod uwagę, że gdy bank zainteresuje się tym przelewem, to na start masz blokadę tych środków a długoterminowo prawie na pewno ich przepadek. No chyba, że mieszkasz za granicą, to nie masz się czego obawiać.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Ty się obawiasz kosztów związanych z przewalutowaniami przelewu a ja miałem na myśli odpowiedzialność karną. Poza tym weź to pod uwagę, że gdy bank zainteresuje się tym przelewem, to na start masz blokadę tych środków a długoterminowo prawie na pewno ich przepadek. No chyba, że mieszkasz za granicą, to nie masz się czego obawiać.
Mało wypłat od buka robiłes widze . Raz ,że konsekwencje karne mi koło dupy lataja , bo za mandaty się nie idzie siedzieć , a tutaj tylko grzywna grozi , nic więcej . Wpłacasz 20zł 1 rata i pozniej masz w dupie , wyraziles chec splaty i nie moga nic zrobic - tak mowi prawo. Po drugie nie wiem kto wam tych bzdur nagadal , ze bank zablokuje przelew czy dostep do środków niewiaodmego pochodzenia przy takiej kwocie ... Oni sie interesują kwotami 200 tysięcy + a nie 60 ...
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Mało wypłat od buka robiłes widze . Raz ,że konsekwencje karne mi koło dupy lataja , bo za mandaty się nie idzie siedzieć , a tutaj tylko grzywna grozi , nic więcej . Wpłacasz 20zł 1 rata i pozniej masz w dupie , wyraziles chec splaty i nie moga nic zrobic - tak mowi prawo. Po drugie nie wiem kto wam tych bzdur nagadal , ze bank zablokuje przelew czy dostep do środków niewiaodmego pochodzenia przy takiej kwocie ... Oni sie interesują kwotami 200 tysięcy + a nie 60 ...
Ten komunikat może być podstawą do zablokowania środków pochodzących z nielegalnego hazardu.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Ten komunikat może być podstawą do zablokowania środków pochodzących z nielegalnego hazardu.
Srodki wyplacone , ktore wplynely na moje konto nie pochodza z nielegalnego hazardu . Wplaty na konto dokonalem celem ogladania transmisji meczow na live , ktorych nie moglem uraczyc w telewizji . W tym celu potrzebne jest zasilenie konto co tez uczynilem . Srodki po zakonczonym spotkaniu wyplacilem i stad przelew na moim koncie . W razie jakichkolwiek watpliwosci , prosze o kontakt z moim adwokatem . Srodki zablokowac bez pozwu sadowego można na 48h , pozniej mogą mnie pocalowac w dupe
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Srodki wyplacone , ktore wplynely na moje konto nie pochodza z nielegalnego hazardu . Wplaty na konto dokonalem celem ogladania transmisji meczow na live , ktorych nie moglem uraczyc w telewizji . W tym celu potrzebne jest zasilenie konto co tez uczynilem . Srodki po zakonczonym spotkaniu wyplacilem i stad przelew na moim koncie . W razie jakichkolwiek watpliwosci , prosze o kontakt z moim adwokatem . Srodki zablokowac bez pozwu sadowego można na 48h , pozniej mogą mnie pocalowac w dupe
Naprawdę nie życzę Ci źle, ale nie licz na to, że w sądzie mógłbyś opowiadać takie bajki ???? Tzn opowiadać jak najbardziej możesz, ale to nie przedszkole i nikt w to by nie uwierzył. 60 tys. na oglądanie transmisji live?
No way :spokodfhgfh:
Zapomniałem dodać, że Unibet bez problemu przekazałby historię Twoich zakładów prokuratorowi.
https://scr.hu/1jo4/avy15
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Naprawdę nie życzę Ci źle, ale nie licz na to, że w sądzie mógłbyś opowiadać takie bajki ???? Tzn opowiadać jak najbardziej możesz, ale to nie przedszkole i nikt w to by nie uwierzył. 60 tys. na oglądanie transmisji live?
No way :spokodfhgfh:
Kto bogatemu zaborni to raz ? A dwa niech mi udowodnia ,ze bylo inaczej ? A sad w tak krotkim czasie nie wyda im nakazu konfiskaty srodkow
Pomijam tego cymbała co wklejał tutaj posty , że 3,3mlna złotych niby wyplacil z bukmachera , jak trzeba byc glupim zeby kont nie zmieniac i nie otwierac nowych co chwile zeby uniknac sytuacji wykrycia , a pozniej łzy i placz , że sprawa w sądzie . JAk człowiek mysli to i daleko zajdzie
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Kto bogatemu zaborni to raz ? A dwa niech mi udowodnia ,ze bylo inaczej ? A sad w tak krotkim czasie nie wyda im nakazu konfiskaty srodkow
Pomijam tego cymbała co wklejał tutaj posty , że 3,3mlna złotych niby wyplacil z bukmachera , jak trzeba byc glupim zeby kont nie zmieniac i nie otwierac nowych co chwile zeby uniknac sytuacji wykrycia , a pozniej łzy i placz , że sprawa w sądzie . JAk człowiek mysli to i daleko zajdzie
Muszę Ci przyznać, że masz &quot;zdrowe&quot; podejście do tematu. Większość osób, zabija sam strach przed organami ścigania, a to z reguły stawia ich na start na przegranej pozycji. Tak czy inaczej, życzę powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom