>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
L 234

lalus85

Użytkownik
Śmiecie unibetowe mi 1100 zł bonusa dały w zamian za to , że czekam tak długo na weryfikacje . Myk polega na tym ,że to bonus od wpłaty a nie wpłace tam kasy to raz , a dwa , że konto zlimitowane a 6 X obrot trzeba zrobic depozyt + bonus czyli 200zakladow bym musial postawic bo stawke mam 34zl max ... śmieszni są
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Jak to zrobiles?Ja juz tydzień czekam na weryfikacje.Dzwoniłem , chatowalem i....mam czekać...
Przy 2 koncie powiedziałem , że są niepoważni i że ja mam pracowników , którym musze wypłacić pensje i jak w 24h mi nie zlecą wypłaty to napisze do odpowiedniej instytucji , która obniży im rating . Babka coś tam , że mam cierpliwie czekać bla bla , i dodałem 24h i koniec . I rano wstaje i konto zweryfikowane
 
Z 0

zie1inski

Użytkownik
Oni są chyba niepoważni, robią sobie z człowieka jaja. dzisiaj otrzymuje tą sama informacje. Wyslalem juz 3 rozne &quot;a proof of address&quot; i nadal oczekują &quot;diffrent one&quot;.
Do jasnej cholery ile to bedzie trwalo? widac ze chca po prostu nie odblokowac mi konta robia wszystko pod gorke.
Co innego im moge wyslac niz dowod wplaty za szkole przez bankowosc mobilna z moimi danymi?
Studiuje i nie place zadnych rachunkow na wlasna osobe.
 
G 0

gracz8585

Użytkownik
Oni są chyba niepoważni, robią sobie z człowieka jaja. dzisiaj otrzymuje tą sama informacje. Wyslalem juz 3 rozne &quot;a proof of address&quot; i nadal oczekują &quot;diffrent one&quot;.
Do jasnej cholery ile to bedzie trwalo? widac ze chca po prostu nie odblokowac mi konta robia wszystko pod gorke.

Co innego im moge wyslac niz dowod wplaty za szkole przez bankowosc mobilna z moimi danymi?
Studiuje i nie place zadnych rachunkow na wlasna osobe.
A wysyłałeś wyciąg z konta bankowego z ostatniego miesiąca?
 
Z 0

zie1inski

Użytkownik
Tak wyslalem trzy rozne wyciagi z konta bankowego w postaci pdf i img.
Wie ktos jak moge sie skontaktowac z polskimi przedstawicielami unibet? poniewaz Ci angielscy nie wiedza jak wygladaja polskie dokumenty bankowe. Czlowiek wplaca im spore pieniadze po czym nie moze zweryfikowac konta.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Tak wyslalem trzy rozne wyciagi z konta bankowego w postaci pdf i img.

Wie ktos jak moge sie skontaktowac z polskimi przedstawicielami unibet? poniewaz Ci angielscy nie wiedza jak wygladaja polskie dokumenty bankowe. Czlowiek wplaca im spore pieniadze po czym nie moze zweryfikowac konta.
mialem to samo . wyciag z sądu wyslałem i data na ten miesiąc , a sprawa była w listopadzie 2016 i kobieta do mnie napisała z angielskiego czatu , że dokument musi być z 90 ostatnich dni a ten jest z listopada .... debilizm to mało powiedziane tam . Pozniej , ze rozmazane i mam wyslac ponownie , pozniej ,ze 4 rogi kartki maja byc widoczne na zdjeciu i tak wkolo
 
Z 0

zie1inski

Użytkownik
Cały czas wysylam potwierdzenie przelewu w wersji pdf i image. ???? Widnieje logo banku oraz moje dane. Wszystko sie zgadza nie mam innych &quot;a proof of address&quot;.
Po prostu chcą za wszelka cene mnie zlać. Już zaczynam tęsknic za bet365
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Cały czas wysylam potwierdzenie przelewu w wersji pdf i image. ???? Widnieje logo banku oraz moje dane. Wszystko sie zgadza nie mam innych &quot;a proof of address&quot;.
Po prostu chcą za wszelka cene mnie zlać. Już zaczynam tęsknic za bet365
nie bój się Unibet jest najlepszym bukiem do grania teraz . Zaden buk tyle bledow nie robi co oni uwierz mi
 
S 0

stefan225

Użytkownik
u mnie od promocji z darmowymi spinami trwa &quot;weryfikacja&quot; konta. Dzis się dowiedziałem na czacie angielskim ze coś im się nie podoba z moim ID i chcą nowe zdjęcie ID. Kur** nie można napisać maila tylko trzeba samemu się dopytywać? Gość na czacie powiedział ze teraz max 72 h i powinni zweryfikować. Kur co za typy..... Ale walcze wytrwale
 
P 0

primo1988

Użytkownik
u mnie to samo, walka o odzyskanie już nie tylko tej kasy ze spinów, ale mojej wpłaconej do nich przez skrilla. Od 10 dni czekam i nic. Wysłałem im dokumenty, zero kontaktu dopiero po rozmowie na live czacie babka mi odpisała, żeby dosłać 2 stronę dowodu, bo nie wyraźna i jakiś transfer bankowy co zrobiłem. Na następny dzień inna babka nie czytając w ogóle historii maili napisała, że muszę dosłać 1 stronę dowodu i ze skrilla screenshota. Szlak mnie trafił, bo przecież wysłałem im to tydzień temu. Dzisiaj złapałem angielskiego live czata i babka też nie ogarnięta, ale kazała jeszcze raz wszystko wysłać na angielskiego maila co zrobiłem i tak czekam.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Raczej już nie wypłacą jak od 1 kwietnia nie będą nas &quot;obsługiwać&quot;. Dlatego wszystko przeciągali aby zmniejszyć straty nieszczęsnej dla nich promocji.
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Pisalam w innym temacie , mam tez te same podejrzenia , jutro milosc sie konczy , tak nigdy nie robili z nami co teraz w tej chwili sie dzieje .Wiara wplaci kase na weekend a oni wroty o 23:30 i kasy nawet nie odzyskaja ...chce sie bardzo mylic w tym przypadku
 
G 0

gracz8585

Użytkownik
To są kpiny.Ponad tydzien czekania na weryfikację dokumentów,zero reakcji,wciąż ta sama śpiewka o tym ,że dokumenty są weryfikowane.Nie brałem udziału w tej promocji,a i tak nie wypłacą pieniędzy. Nawet juz czat nie działa, a na email nie odpowiadają. Ostatni raz uderzam na angielski czat. Chcą się zawinąc z naszą kasą albo potem zażądają wypłaty na konto bankowe wiedząc,że wiele osób zrezygnuje z takiej wypłaty.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Pisalam w innym temacie , mam tez te same podejrzenia , jutro milosc sie konczy , tak nigdy nie robili z nami co teraz w tej chwili sie dzieje .Wiara wplaci kase na weekend a oni wroty o 23:30 i kasy nawet nie odzyskaja ...chce sie bardzo mylic w tym przypadku
Jednak niby zostają w PL.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Pany nie dosyłajcie im żadnych dokumentów dopoki sami nie zapytaja o nie mailowo . W ten sposob przesuwacie swoja sprawe na koniec kolejki i znowu 5 dni roboczych maja na weryfikacje...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom