>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Ile w unibet czekacie na weryfikacje? ja już 6 dni roboczych i dalej nic, dokumenty wysłałem im na stronie, nie na maila. Mail żeby dostarczyć dokumenty przyszedł dopiero po tym jak już wszystko wysłałem. co dalej robić? Nawet na czacie olewają sprawę bo po zadaniu pytania gość opuścił czat ;)
 
S 0

st3veno

Użytkownik
Pany nie dosyłajcie im żadnych dokumentów dopoki sami nie zapytaja o nie mailowo . W ten sposob przesuwacie swoja sprawe na koniec kolejki i znowu 5 dni roboczych maja na weryfikacje...
Niestety to tak kolorowo nie wygląda... Uderzałem na angielski live chat codziennie od 5 ostatnich dni. Wczoraj jakże życzliwa niewiasta poinformowała mnie że przesyła informacje do działu weryfikacji aby potraktowali mój przypadek z priorytetem. Dałem im 24h na ogarnięcie, po czym dzisiaj dalej konto zablokowane. Wchodzę na chat i dowiaduję się że dokumenty których różne formy przesyłałem już 3 razy zostały odrzucone wczoraj o 17.32 z powodu niewystarczającej jakości (foty wyciągu z konta bankowego - widoczne 4 rogi kartki itp.). Wkurr... jak cholera pytam się ile zajęłoby im poinformowanie mnie o tym gdybym sam się nie pofatygował, na co baba strzela fochami że mają 700 nieprzeczytanych maili od polaków. Co mnie to interesuje... Zajmujesz się moim przypadkiem - coś nie gra - od razu wysyłasz maila ... I co najlepsze chciałem zobaczyć czy lecą w ch... więc wysłałem to samo zdjęcie wyciągu co ostatnio i od razu uderzam na chat. Traf chciał, że ta sama babka przyjęła moje zgłoszenie i pisze do mnie &quot;po co wchodzę znowu na chat&quot; hahahahhahaha
Kazałem jej sprawdzić czy jakość dokumentu który wysłałem przed momentem na maila sprosta ich wymaganiom i co dostaję w odpowiedzi ?? &quot;Sir, it&#39;s perfect&quot;. Ja mam już wyjebane na ten hajs, bo nawet jak z łaski swojej zweryfikują konto (zapewne za 2 kolejne tyg) to pewnie zablokują wypłatę skrillem.
 
N 22

nika8332

Użytkownik
..nie czaje już chyba bazy kompletnie , mam mętlik:grin: Wy jesteście nowymi graczami w Unibecie czy już pogrywacie któryś rok .? Pytam..bo ja wypłacałam 2 tyg temu i tylko przez przewalutowanie na konto pobrali kasę, miałam ja normalnie na koncie pko przed 18 (tu właśnie było male opóźnienie 50 minutowe w tej formie )wiec dziwne dziwne to wszystko .Proszę o odp .
 
S 0

st3veno

Użytkownik
Konto założyłem lata temu, kiedy jeszcze od czasu do czasu jakiś freeroll w holdem&#39;a organizowali, ale nigdy od nich nie wypłacałem więc miałem nie zweryfikowane konto. Dali promocję z free spinami siadło 70e z których zrobiłem coś ponad 400e. Wpłaciłem min depozyt skrillem, który obróciłem kilkukrotnie, po czym zleciłem wypłatę. Będąc cały czas zalogowany zauważyłem że cofnęli mi wypłatę i nie mogę jej ponowić. A później standard - zablokowany dostęp i prośba na chatcie o przesłanie dokumentów celem weryfikacji. I tak już się kręci o soboty 18.03. Wiem że z wypłatami na konto nie robią problemów bo gro osób ma już hajs na kontach. Szkoda jedynie mojego własnego wkładu w celu odblokowania skrilla bo na resztę leje.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Oni to po złości robią za to ,że dali dupy na darmowych spinach , teraz sie mszczą szmaciarze , bo nie wierze ,ze nawet niech tych kont tysiac bedzie dziennie nowych a nie bedzie wiecej , to ile sekund zajmuje komus weryfikowanie ? niech mu 2 min zajmie ogladanie zdjec nawet i wyslanie templatki w mailu ,ze konto zostalo zweryfikowane , 8h dziennie pracuje spokojnie jakies 200 kont dziennie 1 osoba powinna ogarniac i nie wierze ,ze tylko 1 osoba to robi tam. A pomijam to ,ze parchy od weryfikacji sa pewnie ciapatymi i maja w dupie polskich klientow i wpierw robia angielskich
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Dziękuję St3venO za wyjaśnienie .Fakt weryfikacja trwa 2 minuty, ja założyłam konto u polskiego bukmachera ostatnio i miałam konto zweryfikowane po 5 minutach z mailem zwrotnym . Wiec naprawdę się dziwie zielonej stronie ze maja naszych graczy w dziupli .
Walcz o ta kasę , nie bądź głupi i nie odpuszczaj .
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Smierdzi ta sprawa....Nie wiem juz ile razy do nich pisalem...I zawsze to samo...Zostaniesz zweryfikowany tak szybko jak to mozliwe.Moze jest na forum jakas osoba ktora ma wtyki w Unibet?Jakis admin moze.Nie chce byc zlym prorokiem ale wydaje sie ze bedzie ciezko o wyplate kasy od nich....
 
G 0

gracz8585

Użytkownik
Chamstwo Unibetu przekroczylo juz wszelkie granice!!Pomijając już przeciągającą się w nieskonczonośc weryfikację przed chwilą otrzymałem wiadomośc, że dostaje 20 darmowych spinow.Wchodze w oferty bonusowe a tam nie ma nic.Oni celowo to robią,żeby wk...c ludzi.
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Konto założyłem lata temu, kiedy jeszcze od czasu do czasu jakiś freeroll w holdem&#39;a organizowali, ale nigdy od nich nie wypłacałem więc miałem nie zweryfikowane konto. Dali promocję z free spinami siadło 70e z których zrobiłem coś ponad 400e. Wpłaciłem min depozyt skrillem, który obróciłem kilkukrotnie, po czym zleciłem wypłatę. Będąc cały czas zalogowany zauważyłem że cofnęli mi wypłatę i nie mogę jej ponowić. A później standard - zablokowany dostęp i prośba na chatcie o przesłanie dokumentów celem weryfikacji. I tak już się kręci o soboty 18.03. Wiem że z wypłatami na konto nie robią problemów bo gro osób ma już hajs na kontach. Szkoda jedynie mojego własnego wkładu w celu odblokowania skrilla bo na resztę leje.
Czyli jezeli ktos ma nie zweryfikowane konto w unibet to moze zrealizowac wyplate na konto bankowe?
 
S 0

st3veno

Użytkownik
Jeżeli masz dostęp to możesz spróbować... Zauważyłem analogie że większość osób (w tym także tych które zakładały konta specjalnie pod promocję), które wypłacały na konto bankowe ma już problemy z unibetem z marią i bingo za sobą. Ja skorzystałem tylko z free spinów na uni, myśląc że mogą później robić problemy z wypłatą. Na pozostałych nie mam nawet konta. Nie zamierzam wypłacać bezpośrednio na konto bankowe bo cholera wie jak to będzie teraz wyglądało tym bardziej że kilku kozłów ofiarnych na pewno wyłapią tak dla przykładu i ku przestrodze dla reszty. Mamy niespełna 2 dni do wejścia nowej ustawy a Unibet jak i cała grupa się nie wycofuje co też mnie zastanawia. Miejmy nadzieje że nie skończy się to tak jak z Bah i dane użytkowników pójdą w świat, bo oferując zakłady łamią jej ustalenia. Kara dla bukmachera za działanie bez licencji to 250 tys zł ale czy niesie to także dodatkowe konsekwencje to się zapewne przekonamy wkrótce.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
u mnie dziwny problem może ktoś pomoże. Dziś dostałem maila, że dokumenty zweryfikowane, wypłata dalej z wykrzyknikiem, że wysłana do zatwierdzenia, ale jak wchodzę w okienko zweryfikuj konto to jest napis TWOJA WYPŁATA NIE ZOSTANIE ZREALIZOWANA, a na zielono, że wypłata została zaakceptowana i zostanie przetworzona przez operatora. To w koncu wypłącą czy nie?
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Jeżeli masz dostęp to możesz spróbować... Zauważyłem analogie że większość osób (w tym także tych które zakładały konta specjalnie pod promocję), które wypłacały na konto bankowe ma już problemy z unibetem z marią i bingo za sobą. Ja skorzystałem tylko z free spinów na uni, myśląc że mogą później robić problemy z wypłatą. Na pozostałych nie mam nawet konta. Nie zamierzam wypłacać bezpośrednio na konto bankowe bo cholera wie jak to będzie teraz wyglądało tym bardziej że kilku kozłów ofiarnych na pewno wyłapią tak dla przykładu i ku przestrodze dla reszty. Mamy niespełna 2 dni do wejścia nowej ustawy a Unibet jak i cała grupa się nie wycofuje co też mnie zastanawia. Miejmy nadzieje że nie skończy się to tak jak z Bah i dane użytkowników pójdą w świat, bo oferując zakłady łamią jej ustalenia. Kara dla bukmachera za działanie bez licencji to 250 tys zł ale czy niesie to także dodatkowe konsekwencje to się zapewne przekonamy wkrótce.

Z tego co wiem ustawa wchodzi w zycie 1 lipca....
 
G 0

gracz8585

Użytkownik
Jednak babka z angielskiego czata nie klamała.15 minut temu dokumenty zostały przyjęte i konto zweryfikowane. Przed chwilą wszystkie zlecone wypłaty doszły na Skrill. Ale tych darmowych spinów też im nie odpuszczę.
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Na weryfikację czekałem od 23 marca.Na angielskim czacie dzis rozmawiałem koło 12 i pani zapewniałą,że nada priorytet sprawie i dzis na pewno rozpatrzą.Na szczęście w ciągu kilku godzin załatwili to.
To miales szczescie a co Jej napisales?
 
G 0

gracz8585

Użytkownik
To miales szczescie a co Jej napisales?
Napisałem jej,że od tygodnia czekam na weryfikację dokumentow i że nie otrzymałem do tej pory żadnej odpowiedzi.Jeszcze dodałem,że takie traktowanie klientów nie przystoi poważnej firmie i poprosiłem o sprawdzenie tych dokumentów bez kolejki. Czekałem z 10 minut na jej odpowiedź. Standardowo przepraszała i pisała,ze mają wyjątkowo dużo dokumentów do sprawdzenia i że nadała priorytet mojej sprawie. Powiedziała też,żeby sprawdzac status dokumentów i wypłat na swoim koncie na bieżąco.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom