>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
L 234

lalus85

Użytkownik
Konto zweryfikowane a dokumenty wysylalem w sobote rano , cos im sie polepszyło widze ...i co dziwne ani razu na czacie nie pisałem i nie poganiałem ani nic
 
D 0

dans12949

Użytkownik
Zleciłem wypłatę 03.04.2017 czyli w poniedziałek teraz mam napisane : Twoja wypłata jest właśnie przetwarzana. Zazwyczaj przelew na Twoje konto/kartę zajmuje 1-3 dni roboczych czy to normalne że czeka się tyle ? Chodzi o przelew na kartę debetową
 
L 237

lookash

Użytkownik
Wypłacał ktoś ostatnio z Uni ? Wczoraj wplaciłem skrillem, pogralem trochę, chciałem wypłacić tą samą metodą i patrzę ze mogę tylko na konto ? Mogą odblokować Skrilla, jest sens pisać ? Na konto już bezpośrednio z buka nie wypacalem parę lat i tu pytanie czy po ostatnich zajsciach nawet kwota nieduża ok 1k jest bezpieczna prosto z Uni na konto ?
 
K 0

kacurek

Użytkownik
Ktoś wie drodzy gracze jak odzyskać pieniądze z unibet?
Jak każdego ranka wchodzę na stronę z chęcią przemnożenia ciężko zarobionych dziengów, a tu niespodzianka strona nie działa. Domyślam się że już zablokowali jak pozostałych. Nie mogę nawet znaleźć adresu mailowego by domagać się zwrotu pieniędzy. :;/:
 
B 31

bushido

Użytkownik
Ale jestem w szoku.
W związku z tym, że ustawa wykurzyła moje wszystkie buki byłem zmuszony zarejestrować konto gdzie indziej, padło na Unibet choć przeglądając te forum miałem wielkie obawy. 2 Dni temu wpłacona kaska, pomnożyłem kilkukrotnie i dziś zleciłem wypłatę będąc pewnym, że trochę to potrwa, weryfikacja itd.. Jakie było moje zdziwienie jak przed chwilą wchodzę na maila a tu informacja, że kasa na skrillu w nie całe 4 godziny od zlecenia wypłaty. No tak szybko kasy jeszcze nie miałem.
Wielki plus dla tego buka już go polubiłem ????
 
A 97

analyst

Użytkownik
Ci wszyscy co macie problemy z weryfikacją to zakładaliście teraz konta czy macie długo ? Ja gram kilka lat i żadnych weryfikacji nie mam. Wypłata na skrill nadal w ciągu 2 godzin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom