>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
adrian715 192,2K

adrian715

Użytkownik
Ktoś mi pomoże przy wypłacie?
Próbowałem już ze 3 razy i za każdym razem wypłaty wracają na konto w Uni.
Nie chciałbym,żeby ta kasa przepadła.
Saldo jest na poziomie dodatnim
Co robić?!
 
D 0

domi1010

Użytkownik
Wejdź na angielski. Ja rozwiązałem swój problem wczoraj właśnie na angielskim czasie. Bardzo sympatyczna pani. Zleciła wypłatę po kilkunastu minutach ;) Na polski czat nie ma co liczyć
 
adrian715 192,2K

adrian715

Użytkownik
Wejdź na angielski. Ja rozwiązałem swój problem wczoraj właśnie na angielskim czasie. Bardzo sympatyczna pani. Zleciła wypłatę po kilkunastu minutach ;) Na polski czat nie ma co liczyć
Jeszcze gdybyś mnie poinstruował gdzie.
Gorzej,że mój język bardzo kuluje xD
 
adrian715 192,2K

adrian715

Użytkownik
Na czacie uzyskałem informację,że to bank blokuję wypłatę z ich strony.
Bo próbowali ją zlecić manualnie.
Czy ktoś z was miał podobną sytuację?
jak można rozwiązać zaistniały problem?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Na czacie uzyskałem informację,że to bank blokuję wypłatę z ich strony.
Bo próbowali ją zlecić manualnie.
Czy ktoś z was miał podobną sytuację?
jak można rozwiązać zaistniały problem?
Nie miałem takiej sytuacji, ale obawiam się, że skoro tak jest, to możesz nic nie zdziałać poza wypłatą na skrilla, o ile masz ją dostępną. Po pierwszym kwietnia niektóre banki mogą robić utrudnienia związane z płatnościami do/od bukmacherów internetowych bez licencji. Kiedyś bodajże PEKAO zablokował taką transakcję któremuś użytkownikowi forum, a ja sam paręnaście dni temu musiałem zaakceptować zmieniony regulamin ING Banku Śląskiego, który dodał w swym regulaminie m.in. taki oto zapis:

4. Użytkownik nie może składać za pomocą Systemu dyspozycji związanych z uczestnictwem
w grach hazardowych, których przedmiotem byłoby wykonywanie przez Bank usług
płatniczych, chyba że gra jest prowadzona zgodnie z ustawą o grach hazardowych. Bank ma
prawo odmówić realizacji takich dyspozycji.
Czyli można powiedzieć, że Unibet sprytnie rozwiązał sprawę z pozostaniem w Polsce - w regulaminie mają zapis, że Cię mogą podkablować, jakby o Ciebie pytali, blokują niektórym graczom możliwość wypłaty skrillem, a wypłaty na konta bankowego nie zawsze przejdą, bo niektóre banki zaczęły takie transakcje blokować.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
ja juz tesknie za bet...jak mozna weryfikowac konto miesiac czasu :/ ostatnio napisalem do bet, a za 2 minuty mi odpisali w sobote o 21;30. A na unibecie to trzeba tydzien zeby odpisali haha. jak mozna głuie dokumenty miesiac czasu sprawdzac :/
Widzę, że u Ciebie jest taka sama sytuacja jak u mnie - rejestracja dla darmowych spinów, dzień poźniej blokada i cisza od miesiąca :-D
ciekaw jestem, czy nas przetrzymują, czy faktycznie mają taki nawał jeszcze od pory spinów...? Niby porządna firma więc powinni kiedyś wypłacić. Czekamy heeh
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Też swoje odczekałem (konto od lat ale ponownie weryfikowane bo wypłata ze spinów). Na 100% mają od groma tych weryfikacji więc spokojnie ;)
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Witam serdecznie
Dziękuję za kontakt z Unibet!
Uprzejmie informuję, że niestety decyzja ta pozostanie niezmieniona. Metody płatności oparte o portfele elektroniczne nie będą dostępne na Pańskim koncie.
Pozdrawiam,
Robert
Niby pisało wiele osób ,że po długim czasie wróciły im wypłaty na skrill.
Wypada czekać lub jakoś zgrać. Żenada Unibet - skurczybyki.
 
I 0

iskar

Użytkownik
U mnie tak samo, wypłata na skrilla zablokowana. Z mojej strony takie zagranie bardzo nie fair z ich strony. Kasa oczywiście wpłacana skrillem. Mogliby limitować do kilku złotych, ale dać możliwość wypłaty na skrilla pozostałe pieniądze. No cóż, taka polityka firmy, ale poważniejszym graczom polecam przemyśleć, czy warto tam wpłacać.
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Rewetel
Zawsze wpłacałem i wypłacałem skrillem.Nigdy nie użyłem innej metody.
W lutym co kilka dni dostawałem bonusy 55 , 85.
Miałem o nich bardzo dobre zdanie.
Blokadę skrill dali mi 1 albo 2 kwietnia heh ????
Nie grałem błędów ,historię mam czystą , stawki płaskie mniej więcej.
Jedynie konto na plus , ale jak byłem na plus w lutym to bonusy dawali heh.
CZARNA polityka , ze względów bezpieczeństwa odradzam wpłaty do nich.
 
F 0

filip93

Użytkownik
Również jestem w sytuacji, że zlecam wypłatę na konto i odrzuca. Ze skrilla nigdy nie korzystałem. Jakie jest więc wyjście? Ten angielski czat coś da, wypłacą te pieniądze?
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Rewetel
Zawsze wpłacałem i wypłacałem skrillem.Nigdy nie użyłem innej metody.
W lutym co kilka dni dostawałem bonusy 55 , 85.
Miałem o nich bardzo dobre zdanie.
Blokadę skrill dali mi 1 albo 2 kwietnia heh ????
Nie grałem błędów ,historię mam czystą , stawki płaskie mniej więcej.
Jedynie konto na plus , ale jak byłem na plus w lutym to bonusy dawali heh.
CZARNA polityka , ze względów bezpieczeństwa odradzam wpłaty do nich.
A pisales na angielski support ?
 
M 451

malizna

Użytkownik
Zrobiłem trochę pieniędzy z darmowego bonusu, lecz mogę wypłacić tylko przelewem. Opcja skrill pojawi się jak zrobię depozyt poprzez właśnie skrill? Dodam, że nigdy nie robiłem depozytu.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Zrobiłem trochę pieniędzy z darmowego bonusu, lecz mogę wypłacić tylko przelewem. Opcja skrill pojawi się jak zrobię depozyt poprzez właśnie skrill? Dodam, że nigdy nie robiłem depozytu.
Niektórzy mają tą opcje poprostu poblokowaną, ale możesz spróbować dokonać jakiejś delikatnej wpłaty na skrill ewentualnie kontaktuj się na chat, ale koniecznie angielski
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Rewetel
Dziękuję za zainteresowanie tematem.
Napisałem na ang support pod adres [email protected]
Narazie 3 dni bez odpowiedzi.
LGA odpisało mi ,żeby kontaktować się z Unibetem w celu alternatywnej metody wypłaty , ale Unibet ich zlewa, wklejałem im nawet odpowiedź z LGA.
SBR ich nie obejmuje bo tam również napisałem.
Szkoda mi tej sytuacji , miałem porządne konto , bonusów dostałem tam ponad 1000zł w tym roku. Suma sumarów byłem na plus , ale to nie powód by mi blokować Skrilla.
Nie zagrałem tam ani jednego wałka , mimo że opisywali tu ludzie co grają (jakieś ping pongi itp.)
Wypłaciłbym to na zagraniczny Bank ale nie ma tam takiej opcji...
Konta mi nie zablokowali , ani mnie nie weryfikują. Nikt nic nie chce.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Rewetel

Dziękuję za zainteresowanie tematem.
Napisałem na ang support pod adres [email protected]
Narazie 3 dni bez odpowiedzi.
LGA odpisało mi ,żeby kontaktować się z Unibetem w celu alternatywnej metody wypłaty , ale Unibet ich zlewa, wklejałem im nawet odpowiedź z LGA.
SBR ich nie obejmuje bo tam również napisałem.
Szkoda mi tej sytuacji , miałem porządne konto , bonusów dostałem tam ponad 1000zł w tym roku. Suma sumarów byłem na plus , ale to nie powód by mi blokować Skrilla.
Nie zagrałem tam ani jednego wałka , mimo że opisywali tu ludzie co grają (jakieś ping pongi itp.)
Wypłaciłbym to na zagraniczny Bank ale nie ma tam takiej opcji...
Konta mi nie zablokowali , ani mnie nie weryfikują. Nikt nic nie chce.
Ja proponuje zadzwonic na angielski support, ewentualnei czekac jeszcze bo zapewne od poczatku kwietnia mają spory ruch z racji tego ze sporo bukow wyszło, moze poprostu potrzeba czasu, ewentualnie jak ci sie spieszy mocno polecam zadzwonic na telefon
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Nie potrafię rozmawiać po ang.
Mógłbym sobie w translatorze napisać co mówić ,hmm spróbuję po miesiącu.
Na razie poczekam. Widziałem ,że wielu osobom skrill powrócił. Choć nastawiam się na najgorsze , ponieważ napisali jasno ,że nie zmienią.
Pożyjemy , zobaczymy . Na razie tam grać to wielkie ryzyko , chyba większe jak na 1Xbet ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom