>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
macb3t 0

macb3t

Użytkownik
Czy Unibet aktualnie wypłaca na polskie konto w euro, przez co kwota jest przewalutowywana po aktualnym kursie euro? Pamiętam jeszcze w zeszłym roku wypłata na konto docierała w całości, co do grosza. Teraz widzę, że jest pomniejszona o kilka zł. Pewnie dlatego, że kurs euro uległ zmianie.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
zleciłem wypłatę na konto (skrill mam zablokowany), przyszedł przelew niższy o kilka złotych, zaczęli jakąś prowizje pobierać?
Polecam przeczytać poprzednie posty, bo ta kwestia byłą tutaj wałkowana już n razy. Unibet robi od jakiegoś czasu przelewy w euro, więc naturalne jest, że jakiś procent odpada ze względu na przewalutowanie.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP

Kilka wypłat z ostatniego tygodnia, zlecone łącznie 7311 zł, a przez te przewalutowania wpłynęło prawie 200 zł mniej niestety. Ale wypłata na konto zawsze na drugi dzień roboczy wieczorem jest, także chociaż tyle na plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
C 2

czita

Użytkownik
w zakladce wyplaty przy zleconej wyplacie na karte mam &quot;trwa przetwarzanie&quot;. czy z wyplata jest wszystko ok i mam czekac na przelew czy musze przejsc weryfikacje (konto mam od dawna ale nie wiem czy zweryfikowane, jak to sprawdzic?)
w zakladce zweryfikuj konto mam:
Wszystko gotowe!
Nie ma oczekujących dokumentów bądź zleceń wypłaty.
Wróć do gry i ciesz się nią!
 
U 0

usucknoob321

Użytkownik
Wszystko ok, chociaz mi już dziś wybija 5, mam nadzieje ostatni ostatni dzień tego &#39;przetwarzania&#39; z tego co wczoraj zapytałem na live chacie wypłaty na kredytówki idą właśnie 3-5 dni
 
C 2

czita

Użytkownik
ale to ich &quot;trwa przetwarzanie&quot; oznacza ze wyplata wyszla od nich, czy ze sie przygotowuja do do jej wykonania...? w dzisiejszych czasach pieniadz miedzy bankami krazy max 24h
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Pytanie
O 5 rano zlecilem depozyt poprzez funkcje &quot;Przelewy24&quot; i do teraz nie mam środków na koncie. Czy to normalne? Czy pieniadze nie powinny znalezc sie od razu na koncie?
 
hentai 130

hentai

Użytkownik
U mnie po baardzo długim procesie weryfikacji już wszystko jest ok. Wypłaty doszły i zaczyna to wyglądać całkiem nieźle na obecną chwilę.
 
Z 0

znawcaa

Użytkownik
Oszaleć można, czekam już miesiąc na weryfikacje. Najpierw to kwestia dowodu, ale ok musiałem wyrobić nowy bo termin minął. Najpierw dałem im elektroniczny wyciąg bankowy to odrzucili, potem dałem fakturę z sklepu to odrzucili. Teraz mi coś piszą żeby jakieś potwierdzenie z urzędu miasta jako potwierdzenie adresu, ma ktoś pomysł o co mógłbym poprosić urząd miasta żeby widniał tam mój adres?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom