>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty

I 0

imeusz

Użytkownik
Witam mam pytanie dotyczące wpłat jaka jest najmniejsza wpłata i wypłata przy zwykłych przelewach oraz czy są jakieś opłaty
Jak by można było to proszę o odpisywanie w temacie a nie przekierowania mnie
 
hasiak 21

hasiak

Użytkownik
&quot;ALARM

Zanim możliwe będzie wypłacanie środków na konto Moneybookers, należy zarejestrować konto Moneybookers dokonując poprawnego depozytu.\n&quot;
o co chodzi?
wplate dokonalem za pomoca konta bankowego, nie moge teraz wyplacic na MB?
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
No nie możesz, w bf jest zasada suma wpłat = sumie wypłat na każdy możliwy sposób. Dopiero jak zrównasz sobie możliwości, to będziesz mógł wypłacić gdzie chcesz.
 
hasiak 21

hasiak

Użytkownik
jeszcze pytanie przy wyplacie na konto bankowe wymagany jest kod BIC czy BIC=SWIFT i czy dla kredyt banku jest to :Kredyt Bank: KRDBPLPW
 
P 0

parus16

Użytkownik
przy każdej próbie wypłaty wyskakuje mi taki komunikat
Przepraszamy wystąpiły problemy techniczne.Wystąpił błąd serwera.Spróbuj odświeżyć zawartość przeglądarki
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Asashoriu, nie chodzi o przegranie, oni mają zasadę suma wpłat daną metodą = sumie wypłat daną metodą. W powyższym przypadku najlepiej skontaktować się z supportem.
 
G 30

gareth

Użytkownik
Najlepiej jest używać karty visa debit. Wpłata jest natychmiastowa a wypłata trwa 3 dni (robocze). W tym przypadku też nie ma opłat co bardzo cieszy.

Sam miałem problemy przy pierwszej wypłacie z betfair. Nie pamiętam co to było. Jednak w razie jakichkolwiek kłopotów warto skorzystać z bezbłędnego supportu. Mucha nie siada.
 
G 30

gareth

Użytkownik
Asashoriu, nie chodzi o przegranie, oni mają zasadę suma wpłat daną metodą = sumie wypłat daną metodą. W powyższym przypadku najlepiej skontaktować się z supportem.
Co nie znaczy, że potem nie możesz wypłacić więcej. Jestem szczęśliwym użytkownikiem, który jak na razie wypłacił z betfair więcej niż wpłacił.


Sorki za spam. Jakoś tak wyszło...
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Ja również wypłaciłem więcej niż wpłaciłem tylko że przez moneybookers.
Może czepiam się słówek,ale z postu robsonikka wynikało to co napisałem.
Domyślam się,że chodziło Ci o sumę depozytów ale kogoś mogłeś wprowadzić w błąd.
Pozdrawiam:razz:
 
Do góry Bottom