>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty, wypłaty i minimalne stawki

gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Obecnie nie ma chyba takiego bukmachera. Ogólnie takie bonusy to rzadkość. Z tego co pamiętam to Betsson całkiem niedawno dawał 1 zł na start ale już chyba tego nie ma.
 
S 0

skor514

Użytkownik
Witam, mam taki problem,chce dokonać przelewu z Banku spółdzielczego do Bah-u, i tu problem bo mam 9 rubryk do wypełnienia. 1 to rachunek odbiorcy- to wiem nr konta bah-a póżniej mam Tytuł przelewu- i 4 tabelki do wypełnienia oraz Nazwa Odbiorcy- też 4... Co mam wpisać w nich? w ile takie coś dojdzie?
 
R 62

riki

Użytkownik
Panowie gdzie można wpłacać od 1zł na zakłady po za ToBet ? Kiedyś był jeszcze expekt ale teraz już min wpłata to 15zł.
 
sasser 0

sasser

Użytkownik
Ja z kolei szukam bukmachera z jak najniższymi minimalnymi kwotami na wpłaty, wypłaty i zakłady, najlepiej w okolicach 1 zł. Znajdzie się coś takiego?
 
D 0

dirtyfresh

Użytkownik
Witam!
Jeżeli Heypoker żada przy weryfikacji FV za media to mogę wysłać fakturę za np. odżywki kupione na portalu aukcyjnym czy też fv na zakupioną przeze mnie w sklepie żarówkę ?
A co ze screenem z rachunku bankowego co ma zawierać bo tylko dowód mi zaakceptowali i blokują wypłatę ????
 
N 8

nalewator

Użytkownik
Witam, raczej zawsze grywalem u bukow stacjonarnych, chcialem sie zapytac jaka jest minimalna kwota wyplaty u dobrego buka internetowgo (posiadam karte mastercard w Pekao Sa), zarejestrowalem sie bet 365 ale przekrecili mnie bo tam min kwota to 200zl, z gory dzieki za odp
 
R 23

rutra

Użytkownik
Witam, raczej zawsze grywalem u bukow stacjonarnych, chcialem sie zapytac jaka jest minimalna kwota wyplaty u dobrego buka internetowgo (posiadam karte mastercard w Pekao Sa), zarejestrowalem sie bet 365 ale przekrecili mnie bo tam min kwota to 200zl, z gory dzieki za odp
Załóż konto skrill, wówczas minimalna wpłata przez skrilla z tego co pamiętam 25zł.
 
Q 8

qwertz

Użytkownik
szukam bukmachera z jak najniższymi minimalnymi kwotami
Witam...od jakiegos czasu mam na skrill 7 zł
minimalna kwota wyplaty u dobrego buka internetowgo
No ja mogę powiedzieć, że w Oddsring jest chyba najlepiej na rynku z płatnościami, szczególnie jak się gra na małe kwoty. Z tego, co pamiętam, wpłaty kartą z 3DSem to co prawda 10 euro a wypłaty od 50, ale Dotpay i Przelewy24 od złotówki.
Jak chodzi o portfele - Skrillem można wpłacać od złotówki a wypłacać od 10zł, Netellerem wpłata od 4zł a wypłata też z niskim limitem, przez PayU można chyba dowolnie zupełnie płacić, od złotówki też... Niestety te info widać dopiero po zalogowaniu.

Nie pobierają prowizji za transakcje, i nie ma haczyków typu że parę razy wypłacisz w ciągu miesiąca to płacisz prowizję. Jedyne co to że weryfikacja jest dopiero przy wypłacie, więc dokumenty trzeba mieć przygotowane ;) ale jednorazowo się je poda jak poproszą i potem wszystko idzie szybko.

Buk widać, że pod graczy hobbystycznych, więc dla tych, co grają o małe kwoty jest chyba najlepszy. ✅
 
Do góry Bottom