>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
mam pytanie, czy jeśli wypłata została zatwierdzona wczoraj o 11:49, to jest szansa, że dzisiaj lub jutro kasa będzie na koncie, czy dopiero w poniedziałek?
 
F 0

filemon123

Użytkownik
Witam. Chce zrobić pierwszy przelew (w PLN oczywiście) do Tobet i chcę się upewnić co do nr rachunku odbiorcy. 37109028510000000109792096 to ten nr ? Z góry dzięki.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Może wpłacałeś za pomocą mb, a chciałeś wypłacić na konto? Z tego co wiem -&gt; jak wpłaciłeś tak musisz wypłacić. Ewentualnie jakiś bonus może masz jeszcze nieobrócony?
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Wpłacałem na konto nie przez Mb. Nie mam zablokowanych środków na koncie dostałem taka odpowiedź:
Dear Włodzimierz,

Your requested payout on 2012-07-11 15:10 CET in the amount of 1000.00 PLN has been cancelled and the funds have been returned to your NordicBet betting account.

If you have any questions, our Support team is ready and willing to answer your questions via e-mail [email protected] .

Best Regards,
Team Tobet
Ponowiłem prośbę o wypłatę i znów odrzucili
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
jedyna opcja to spytać na czacie/mail do supportu z jakiej przyczyny się tak dzieje, bo nic innego nie zrobisz.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
było tak od razu. Z weryfikacją może uda Ci się uporać w miare szybko, potwierdzenie z jakiegoś przelewu plus dwie strony dowodu mailowo wyślij i może nie będą robić problemu ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Na pewno chodzi o niezweryfikowane konto. W tobet np. zanim nie wysłałem im dokumentów to kasy nie można było wypłacić. Podpytaj jeszcze support. No i generalnie nordicbet (jeśli tu graleś) nie jest dla polaków. Dla nas jest tobet. Na ale jeśli wpłaciłeś swoją kasę, i nie korzystałeś z bonusów które nie są dla nas, to powinni ci wypłacić po zweryfikowaniu konta. W najgorszym wypadku, jak coś im nie będzie pasowało muszą ci oddać depozyt.
Ps. jeśli w nordicbet próbowałeś podszyć się pod Duńczyka, Szweda lub Fina i skorzystałeś z bonusu sportowego 100%, to nie uda ci się wypłacić. Bez weryfikacji nie wypłacisz, a jak zobaczą że jesteś Polakiem to pewnie anulują ci bonus razem z wygranymi.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Skontaktowałem się z czatem okazuje się że użyłem formatu międzynarodowego zamiast standardowego. Zleciłem wypłatę według wskazówek zobaczymy czy odrzucą.
 
maciek-lfc 4

maciek-lfc

Użytkownik
Witajcie panowie licze na waszą rade Tobet dawał kiedys bonus wartosci 5 zł. rozkrecilem te 5 zł do 50 zł i wiadomo chcialem zmykac. Pred wyplatą pisalo ze trzeba wplacic minimum 1 zl. Więc wziełem wplacilem tą Złotóweczke i zaczałem wysylac im wszytskie dokumenty.
Dokument miejsca zamieszkania POTWIERDZILI
Dowód Tozsamosci POTWIERDZILI
a Dowód platnosci odrzucają cały czas nie wiem oco chodzi tej firmie.
Co ja mam im dokladnie wyslać? 50 zł caly czas od Kwietnia jest w trakcie nie moge im przeslac tego dkumentu bo nie wiem oco mi chodzi prosze o rady
 
maciek-lfc 4

maciek-lfc

Użytkownik
W tym rzecz kolego ze od Kwietnia nie odpowiadali mi na żadne e-maile. Dziś dorwalem goscia na czacie wypożyczylem go sobie kazal mi jeszcze raz przesłać SS.
Zobaczymy teraz pozostaje czekać.
Pozdrawiam!;)
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
A mam pytanie czy nie będzie problemu jak wpisałem kod bonusu 100% do 400zł, wpłaciłem 400, nie dostałem bonusu i się wkurzyłem i wypłaciłem te 400. Wszystko będzie ok??? prosze o odpowiedz.
 
Do góry Bottom