>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

ted 9,5K

ted

Forum VIP
oba sposoby sa dobre
co do taty to mozesz smialo wplacac od razu z jego konta na tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
ale przy pierwszym prawdopodobnie bank naliczy jakąś prowizję za wpłatę, a przy takiej kwocie nie warto wg mnie dodatkowe koszty ponosić.
Lepiej z ojcem załatw, że robisz przelew na coś tam, przecież nie piszesz w odbiorcy, że to bukmacher, może się nie kapnie ????
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Wypłata w Niedziele , Poniedziałek na koncie. Tak tylko pisze by obecną sytuację określić wypłat ???? Wypłata na konto bankowe.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Wpłaciłem do nich tydzień temu stówkę przez pocztę i do dzisiaj zero na koncie.
I jak na złość zgubiłem potwierdzenie wpłaty.
Szanse na odzyskanie kasy pewnie zerowe
Jeżeli już chcecie wpłacać bez udziału konta bankowego to dajcie sobie spokój z pocztą,bo to wydłuży drogę Waszych pieniędzy i przysporzy nerwów.
Kupcie sobie doładowanie Paysafecard.To taki kod jak do telefonu na kartę.
Pieniądze na zakłady macie sekundę po wprowadzeniu kodu.
Akurat Tobet chyba jeszcze nie ma tej metody,ale w większości firm można wpłacać kodem Paysafecard zakupionym np: w zwykłym PSS-ie czy saloniku prasowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
Witam Panów. ;)
Mam takie pytanie, chciałem przelać kasę na konto gracza poprzez p24,
czy jest szansa, że dzisiaj pieniądze dotrą ?
Drugie pytanie:
Przelewam pieniądze pierwszy raz ? Czy coś szczególnego trzeba zrobić jeśli mam konto &quot;niezweryfikowane&quot;
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witam Panów. ;)
Mam takie pytanie, chciałem przelać kasę na konto gracza poprzez p24,
czy jest szansa, że dzisiaj pieniądze dotrą ?
Drugie pytanie:
Przelewam pieniądze pierwszy raz ? Czy coś szczególnego trzeba zrobić jeśli mam konto &quot;niezweryfikowane&quot;
Wystarczyło dokładnie prześledzić procedurę wpłaty.
Takie przelewy są na koncie niemal natychmiast (do 15 minut).
Nic nie musisz robić.
 
money 52

money

Użytkownik
witam ja mam dosc takei nietypowe pytanie,gralem jakis rok temu w Tobecie cos tam udal o sie ugrac i zlecilem wyplate 190 zł po 3 dniach na moim koncie bankowym jest przelewy od Tobetu z tym ze 2 razy po 190 czyli zamiast 190 wyslali mi przez pomylke 380 zł,balem sie ze pozniej bede mial konto na minusie czy cos ale rok minął,wchodze na moje konto Tobet i nic sie nie zmienilo konto na zero w histori wypłat jest ze zlecilem wypłate 190 zł czyli wszystko co tam mialem u nich wiec wszystko wydaje sie wporzadku,co mi doradzicie moge teraz u nich znow zaczac gre?przeciez to była ich pomyłka(dzialu finansowego) albo jakis błąd sie wkradł,a dodam ze bardzo zalezy mi na grze u nich jak myslicie warto sprobowac tam wplacic jakies grosze na poczatek zeby sprawdzic czy mi nie odciągną tego?Na poczatku gry u nich rowniez mialem podobną historie ze przegrany zaklad rozliczyli mi prawidlowo wiec szybko zlecilem wypłate ???? po zleceniu mialem konto -200zł a pozniej po paru godzinach wypłate mi anulowali i konto sie wyzerowalo,ja za kogos błedy nie odpowiadam;
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Moim zdaniem nie wiedzą o swojej pomyłce. Z resztą jest to sytuacja sprzed roku, Ty nie masz debetu na koncie a im zależy na powrocie klienta.
Wpłacaj śmiało ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 0

toro

Użytkownik
Początkowo byłem bardzo zadowolony z ich pracy, wypłaty na konto bankowe w miarę szybko do czasu.... Wszystkie wypłaty robiłem na konto bankowe, ostatnio chciałem wypłacić kasę na konto MB(od razu zaznaczam, że z konta MB robiłem wpłaty na konto Tobet), mija kilka dni i dostaję informację, ze moje polecenie wypłaty z konta Tobet na MB odrzucono. Zaczyna się wymiana wiadomości z suportem angielskim, głupio się tłumaczą, iż nie wypłacą mi pieniędzy na konto MB, bo wcześniej wypłacałem na konto bankowe. Bardzo źle mi się z nimi rozmawia, pieniędzy do dzisiaj nie mam, kolejna próba przelewu na MB nadal nie została zatwierdzona, pomimo tego, iż dla świętego spokoju skasowałem z form wypłaty konto bankowe i zostało tylko MB. Nie wspominam już o tym, iż nigdzie w ich regulaminie nie pisze, ze mogę tylko w jeden sposób wypłacać środki-można przecież na własne imienne konto bankowe i na MB pod warunkiem, że się wcześniej wpłacało z niego kasę do Tobet, a przy wypłacie to moja sprawa gdzie w konkretnej sytuacji chce mieć wypłacone pieniądze MB czy konto bankowe. Czekam na dalszy rozwój sytuacji, ale ogólnie mocno się zawiodłem i jak ich sobie wcześniej chwaliłem tak teraz nikomu nie polecam i odradzam granie u tego buka.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
I tu się mylisz, nie to Twoja sprawa co robisz przy wypłacie, gdyż jaką metodą wpłacałeś taką wypłacasz pozwól , że nie będę wertował regulaminu, ale zapewniam Cie, że mają takie coś.
 
T 0

toro

Użytkownik
Nie zgodzę się z Tobą.
&quot;Wypłata środków na konto Moneybookers jest możliwa tylko wtedy, gdy użytkownik dokonał uprzednio wpłaty z tego konta.&quot;
Taką mają informację. Warunek spełniony z mojej strony, pisałem wyżej, że dokonywałem wpłat na konto Tobet zarówno z Moneybookers jak i z konta bankowego, więc niby gdzie się mylę?
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Oj, jeju tam było coś takiego, że PIERWSZA wypłata się liczy do tego, ale bez dowodów nie będę się wykłócał ????
 
F 24

fbv

Użytkownik
Co oni znowu tam wyprawiają, jakieś zmiany jak się chcę wpłacic. Do tej pory wpłacałem poprzez P24, klikałem Przekaz bankowy, wysyłałem kase na podane konto a później klikałem użyj przedpłaty i było ok. Teraz jakiś Moneybookers się wpieprzył. Nie ma już możliwości wpłacic jak dotychczas? Od razu powiem, że ten przekaz bankowu wysyłałem nie ze swojego konta bankowego i teraz też bym chciał podobnie. Dziękuje za ewentualną pomoc.
 
C 3

cammel

Użytkownik
siemanko. wlasnie jak kolega napisal wyzej FBV , dzis wchodze na konto Tobet i klikam wplata, to pokazuje mi sie szereg opcji bankow ktore sa dostepne i pisze &#39;Przelewy24 by moneybookers&#39; , co to moze oznaczac? ;-)

pozdro.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
To są normalne wpłaty, tak samo jak przez p24 tylko, że jeszcze to przechodzi jakoś przez moneybookers.
Ale nie ma problemu, ja już tak wpłacałem tutaj i na betgun i kasa jest od razu na koncie jak zawsze...
Jest jednak inna ciekawostka:
Wypłata na konto bankowe (standard)

  • Polecenie wypłaty z konta Tobet realizowane jest w ciągu 1-3 dni
  • Za jedną wypłatę w okresie 7 dni nie jest pobierana żadna prowizja. Każda dodatkowa wypłata obciążona jest opłatą w wysokości 4 PLN , 300 HUF, 4 RON, 1 EUR.
  • Minimalna kwota wypłaty wynosi 50 PLN

GLUEPAY_BANKNAME_PEKAO
Wiadome nie jest to dużo ale jednak zmieniło się...
 
C 3

cammel

Użytkownik
a chlopczaki, takie pytanie jeszcze, np, bede chcial wykonac normalny przelew kasy z konta bankowego na konto bukmachera, to zadne moneybooker konto nie jest potrzebne? tylko ze kasa bedzie szla te 2-3 dni robocze zgadza sie? . I to samo dotyczy sie wyplaty, jak bede chcial wyplacic prosto na konto to potrzebny ten moneybookers?

2. Czy ktos dokonywal z was wplaty na konto Tobet poprzez &#39;Instant Bank Deposit&#39; ? Coz to takiego?
Uwaga: użytkownik może dokonywać wpłat tylko na swoje konto Tobet i tylko z użyciem karty kredytowej, konta bankowego lub konta e-wallet, które są zarejestrowane na jego nazwisko.

Aby dokonać wpłaty na konto Tobet, wybierz jeden z podanych niżej banków.
Jeśli wybierzesz opcję „Inny bank”, przelew środków na konto potrwa 1-3 dni roboczych.
Stosowana opłata, Depozyt bankowy Instant 0 PLN.
Stosowana opłata, Inny Bank: 0 PLN.


dzieki z gory!
pozdro.
 
Do góry Bottom